Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
25. bře 2010

Tak my byli u mojí mamky,prošli jsme se k ní i nazpět-pže mamka má rozbité auto a bráškové nebyli ještě doma. Malá je uťapaná,čučí na Šmouly a jí. Hned po nich jde do postýlky. Jinak tu HA si nechám předepsat. Jen doufám,že mi pak genetička neřekne,že se mi bude listovka špatně vstřebávat nebo tak něco. No, vezmu si jí určitě na ty 3 měsíce-to bych měla do července. Další balení si rozmyslím,pže nevím co bych dělala s načnutým 😒 Uvidíme co bude.
Jinak prostě nevím,zda nezavolat zítra doktoru,jak dlouho jako mám krvácet. Ono to není celodenní,ale i tak už mě to neba. Je to 8 dní,asi je to málo na konec ☹

aronek
25. bře 2010

Tak zlatíčko už spinká 😀

tercie
25. bře 2010

No já jsem zapomněla napsat zásadní věc 😀 Že jak ve mě dr šťoural, a já už už myslela, že mi chce dělat hamiltona, tak to on malýmu jen rovnal hlavičku aby ji měl pěkně na středu,na čípku, aby tetlačil šejdrem, to by byla veškerá snaha marná, že... tak ho trošku pošoupnul správným směrem 😀

natalie77
25. bře 2010

Ahoj,
jsem moc ráda, že všechny kontroly proběhly v pořádku, docela trnu i za Vás, jak sjem si tak přečetla ty příběhy......takže hurá, hurá, hurááááá ablahppřeji.
Tercík nám bude asi brzo rodit, tak držímě pěsti a jsem ráda, že je vše ok 🙂 .

Farmi, je fajn, že už jsi to řekla, to se člověku také uleví.....a jsi hodná, že jim ještě nějakého člověka zaučíš, to máš určitě bod a tam nahoře si to zapíšou za uši 😉 .
Jinak já mám klasickou virozu, takže nic dramatického, rýma, bolení hlavy a krku...ale můžu si vzít nějaký lék, takže se to dá, ale v posteli by to bylo lepší. Malej pořád tak sípe, zítra máme přijít na kontrolu, abychom před víkendem podnikli další kroky.
Tak jdu udělat večeři, pak jsem tu.... 😉

markee
25. bře 2010

Farminko,díky za odkaz na práci. Koukám na to.
Tercinko,no tak to se ti tělo připravuje krásně-to tu brzo Lukášek bude.
Natali,to je mi líto,že stůněte. Budu na vás myslet,aby malej neměl nic hodně vážného.

tercie
25. bře 2010

Markee koukám jak jsi psala o tom špinění-krvácení... ono je to asi taky ovlivněný tím, kolik moc sliznice při revizi seškrábnou... já po první nešpinila skoro vůbec, to si myslím, že mě jí vzali brutálně, a po tý druhý, ta myslím byla jen hodně šetrná, jsem špinila celých 5 týdnů, pak týden nic a přišla ms...

aronek
25. bře 2010

terci, alestně ty jsi byla měsíc od nás, takže to máš za pár 😀 Jak se jinak cítíš? Já byla ke konci jak koule a bolely mně klouby

tercie
25. bře 2010

Holky a všem moc děkuju, že jste na mě myslely 🙂

tercie
25. bře 2010

Aronku jojo,přesně 4 týdny od tebe... mě klouby bolí taky, celá pánev, kyčle, stydká kost, a když vstávám ze židle tak kolena 😀 Přibrat víc, tak se asi budu plazit, já měla s kolenama vždycky trochu trable. Jinak mi břicho zatím pořád vadí jen při otáčení v posteli a při obouvání, jinak to celkem jde, ale kdo ví čeho se ještě dočkám 😀

aronek
25. bře 2010

terci, já ke konci přibrala 4kg za dva dny. Nabrala jsem tolik vody, že jsem nebyla schopná dopnout žádné boty 😝 Zplaskávám ještě týden po porodu, ale do nějakých se už vejdu 😉

natalie77
25. bře 2010

Jo a zítra jdu do nemocnice na kontrolu, protože mě bolí břicho, jako když máte nastydlé břicho....k tomu pořád krvácím...tak nevím jestli je to z té virózy, ale trošku mám strach, tak tam raději pojedu....no klid u nás nebude nikdy 😝 .

ee.liska
25. bře 2010

už jsem zase tu, byli jsme s manžou na večeři 🙂
Terci gratulka ke kontrole 😵
Holky všem vám moc děkuju a nejen za přání k narozeninám 🙂 . v sobotu to bude rok, co patřím mezi vás. Byla to pro mě hrozná doba, ale i díky vám se to zlepšilo 😵 takže holky děkuju 😀 😀 😀 😀
loni mě ani nenapadlo, že budu za rok mít prcka v bříšku, takže snažilky nic se nebojte, všechny se dočkáme 😉

markee
25. bře 2010

Tercinko,moc děkuju za odpověď. To mě uklidnilo. Já právě doufala v šetrnou revizi 😔 Takže snad je to v pořádku.
Holky to je krásné mít po tom všem zdravá miminečka v bříšku-je to nádherný pocit.
Já jse teď volala Míšovi a zas jsme se trošku chytli. Já fakt nevim,on je určo nasejřenej,že nemám práci,tak pak štěká, kvůli blbostem. To špatně dopadne,zas se kvůli němu sesypu ☹ Ale doufám,že ne. V sobotu nejspíš pojedeme na Avatar,tak si snad pročistíme hlavy a budeme chvilku myslet na něco jinýho.

markee
25. bře 2010

Chtěla jsem poprosit o radu. Jakou HA jste brali? Já nechci drahou-pže jsem jeden čas měla za 750Kč a to si nemůžu dovolit. Pak většinou nízkohormonální kolem 450Kč. Ale zajímali by mě zkušenosti vaše s různými HA.

natalie77
25. bře 2010

Eli, tak to je pořádná dávka optimismu pro nastávající snažilku 🙂 , děkuju moc. No a večeře, to jste si to hezky užili 🙂 Můj manaž včera zapomněl 😀 😀 😀. Celý večer mlátil hlavou o stůl a dnes dotáhl kytici, vysavač, co jsem chtěla...fakt mi ho bylo líto, má toho teď moc, ale docela jsem se tomu nasmála.
Markee, moc díky. Obávám se, že malému nasadí antibiotika....ale zase mu to pomůže, pořád sípe, tak mě to deptá a když zakašle, trhá mi to plíce a všechny jeho bolesti bych si vzala na sebe...je to hrozný, když ty děti stůňou...já už to poznám den před propuknutím nemoci, skleněný oči, nelítá jako motorová myš....a je hoooodně mazlivý nebo se naopak pořád vzteká...no klasickej nemocnej chlap...

ee.liska
25. bře 2010

markee já jsem brala Minisistol, byla kolem 300,- na tři měsíce, jednofázová, šetrná k tělu s nízkým obsahem hormonů, brala jsem jí 7let a byla jsem spokojená

natalie77
25. bře 2010

Markee, já brala Logest, Triminulet, Diana 35-ta byla zrovna drahá...

ee.liska
25. bře 2010

natálko ty jsi měla včera narozeniny? já jsem to nějak přehlédla 😅 tak ti přeju opožděně všechno nejlepší a ať je brzo líp 😎

tercie
25. bře 2010

Aronku tyjo nestraš 😀 S botama začínám mít problém taky, jak mi natýkají kotníky...

Natali jestli máš bolesti tak radši k dr jdi, třeba to nic nebude, ale jistota je jistota 🙂 Hlavně se brzy uzdravte s prckem!!!

Eli týjo, véču závidím, my nikde nebyli ani nepamatuju...a děkuju za gratulaci 🙂

aronek
25. bře 2010

markee, já neměla antikoncepci asi 4 roky, předtím dlouhodobě Logest a bez problémů, ale cenu si nepamatuji

markee
25. bře 2010

Týjo-no já jich brala moc,moc,pže i některá nesedla. Měla jsem -postupně-trisiston,Marvelon,Stediril,Diane-35,Jeanine a po porodu Chloe(opět,kvůli pleti,pže prý Diane přestali vyrábět). Nejdražší byla Jeanine,ale byla dobrá. Jenže jaksi nevydělávám,tak si nemůžu moc vyskakovat. Ten Logest si moc chválila kamarádka.

natalie77
25. bře 2010

Terci, taky si říkám, že to nemusí nic být, ale i když nejsem fňukna, tak teď mám strach...
Eli, jo měla....ale já to tu nepsala, spíš jsem se chtěla podělit o zážitek s manžou, u mě už není moc co slavit a ani jsem neměla nějak náladu....a nejsem moc slavící typ 😉 .

tercie
25. bře 2010

Jéé s antiko moc neporadím, já už jí cca 7 let neberu,tak ani nemám přehled... ale Markee on ti dr něco doporučí, řekni mu že chceš šetrnou a ne moc drahou 😉

Natali ty jsi taky slavila?Tak se taky přidávám k pozdním gratulantům 😵 😵 😵

natalie77
25. bře 2010

Markee, já měla Logest po kojení a taky mi moc vyhovoval...

markee
25. bře 2010

Koukám na cenu toho Logestu a je kolem 500Kč. Tý brďo,no a Jeanine už stojí 800 a víš. No tak to fakt ne. No asi zas vezmu tu Chloe-stojí kolem 400Kč-to je tak průměr.

natalie77
25. bře 2010

Terci, díky, jste hodné, já to fakt nepsala.....ale teď mi to přišlo komické, jak manža dorazil, jako fešák Hubert s kyticí a darem 😀 😀

aronek
25. bře 2010

naty, moc gratuluji k narozkám, pozdě, ale přece 😉

ee.liska
25. bře 2010

naty manža mi taky bude přát zítra, dneska měli střelby tak dojel z práce pozdě, jen tak jsem stihli tu véču 😎

natalie77
25. bře 2010

Aronku, díky a co Honzíček, je tak krásný...ty jo, já chci takýýýýý takovýho macíčka 😵

madormi
25. bře 2010

teda holky na tu krávu Kristínu v Ordinaci fakt nemám nervy, tak jdu radši dočítat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru