Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
29. bře 2010

Mari ten pán je z tý písně už celkem zhnusen 😀 Ona je to vcelku taková odrhovačka, to normálně nezpíváme 😀 je to jen jakoby k propagaci města, a že to skládali místní. Obzvlášť pan textař se vyřádil... ať jsi cyklista či máš jen kecky apod 😀
Ale pupík mi tam vůbec není vidět 😀

tercie
29. bře 2010

Důchodce hadr, já taky, když se mám zvednout z křesla, a nebo první kroky ráno z postele... přidržuju se zdi 😀

flair
29. bře 2010

Ahooooooj🙂
Maab, ty jsi supernosnice 😀 A nádhera, že se prdolkové hezky vyvíjejí a věřím, že je za chvíli budeš mít v bříšku. Teda nee všechny samozřejmě 😀
Wladi, držííím pěstičky 😵
Terciiii, ty blázínku, jak můžeš ještě zpívat 😕 😀 fakt ti to bříško tam není moc vidět 😉 a taky jsem si všimla pána vpravo, jak se fláká 😀
Markee, životopis posílat je super. Občas někde můžeš i zavolat, nebo se stavit i osobně. Moc ti nějakou fajn práci přeju 😵 Jo a holky, bavíte mě tu popisováním kalhotek 😀 Já teda už snad 15 let nosím jen tanga 😕 mně normální gaťky vadí, bo lezou do zadku. Tanga už v zadku jsou, tak mi to neva 😀 ale ty normoš kalhotky, když se nahrnoU, to by mě kleplo 😝 já si to teda jako už moc nepamatuju, jaké to bylo, ale vím, že mi to vadilo. Na spaní třeba nosím takové ty jakoby s nohavičkama, jak mám třeba v albu fotky s bříškem. Ale jinak fakt tanga.

wlladka
29. bře 2010

Ahojky - jsem zpět. ráno jsem se nestačila před odjezdem ani rozloučit - takový jsme pak měli fofr. 😲 😖

V prvé řadě vám chci všem moc poděkovat za palečky. Mačkaly jste je moooooc dobře. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Závěrečná zpráva z genetiky zní: PLOD MUŽSKÉHO POHLAVÍ S NORMÁLNÍM CHROMOZOMÁLNÍM VYŠETŘENÍM. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vyšetření UTZ taky výborné i když nás pan dr. upozornil, že se něco prostě zachytit nedá. V kombinaci s vyšetřením plodovky však věříme, že vše v pořádku určitě je.
Jsme obrovsky šťastní 😀 😀 😀 😀

Ještě jednou děkuji za všechny palečky 😔

wlladka
29. bře 2010

Maab, je moc dobře, že je ti lépe a vše se daří dle plánu. 🙂 Jen tak dál a za chvíli nám budeš taky hlásit krásný zprávičky z těhu 😀 🙂

Terci - Ostravský valčík 😵 😵 SUPER

madormi
29. bře 2010

sarlott, prosím změň mi to v tabulce na 1 DC 😀
wladko držím palce i na nohou ať je vše na 1*

sarlotta
29. bře 2010

wladi super skvěléééééééééééééééééééé🙂)) mám radost velikou 😀 😀 😀 😀

madormi
29. bře 2010

wladko tak supeeer běž to oslavit nějakou dobrou mňamkou 🙂

sarlotta
29. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 39tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 38tt................ KO+CTG 1.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 30tt.....................KO 6.4.......................čeká holčičku
Jarusenka 26tt
Sarlotta 22tt.................. KO v pořádku KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 22tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně
Wlladka 21tt....................................... utz dopadl výborně 😉
Mari 19tt........................KO 1.4.
Handm 18tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 17tt .................. KO 19.4.
kytiii 16tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně
Sirella 15tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 15tt.....................
Kopa 11tt ....................... KO 1.4.
Maarrtina 8tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Cajori 30DC
Aja 22DC
Katyna 22DC
Ikopretinka 20DC
Nicollka 16DC
M.aa.b 14DC
Paajaa 7DC
Farmarska 6DC
Mandormi 1DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

tercie
29. bře 2010

Wladi supééééééééééééééééééééééééééééééér!!!!!! Moc gratuluju!!!
Jo, ten valčík je ostrovský ale to je jen malinkej detail 😀

Holky balím,musím pro razítko k obvoďákovi a na ten finančák. Blééé úřady,celá nakřivo 😝
Papapa 🙂

sarlotta
29. bře 2010

Madormi uf je to, takže příští měsíc snaženíčko naostro🙂)) akorát nevím proč tam mám Mandormi 😲 opravím příště🙂))) pajdoooon.

wlladka
29. bře 2010

Sarlott - tak teď už bych i mohla do tabulky. 😀
Paní doktorka na genetice nám řekla, ať si utíkáme hned koupit nějaké pěkné modré dupajdy. 😀 Až bude lepší počasí, tak to udělám. Teď si to začnu konečně užívat. (opatrně užívat 😉 )

Madormi - o mňamce přemýšlím, ale nic moc doma nemáme. Já jsem ale šťastná i bez mňamky 😀 😀 😀 Výtečná i suchá kůrka 😀 😀 😀

wlladka
29. bře 2010

jééé, Tercí Ostrovský, vždyť já vím, že nejsi ostravačka 😀 😀 😀 To já su celá vedle sebe z dobré zprávičky a klepu kam nemám 😀

mari111
29. bře 2010

Wladi gratulka, už budou jen dobré zprávi 😉 ste šikulkovia s koblížkem 🙂

wlladka
29. bře 2010

....a už jsem v tabulce. Teda Sarlott, to je fofr 🙂

flair
29. bře 2010

Wladi, supeeeeer, gratuluju 😵 😵 😵
Madormi, teď se už můžete v klidu soustředit na snažilkování. Je dobré, když jedna ms projde a teď už na nic nečekejte. Hodně štěstíčka 😵
Jo, Markee, jak tu budeš. Mohla bys mi, prosím, hodit recept na ty buchtičky s krémem? A taky na recept na mazanec. Mám taky domácí pekárnu, ale ještě v ní moc neumím a ty jsi psala, že je to mnááám. Tak by mi to moc bodlo. Děkujíííííí 😵

madormi
29. bře 2010

sarlotta, jj oddychla jsem si, tělo funguje snad jak má, takže dnes udělám kontryhel poprvé v dubnu manžel padne vysílením 🙂 néé nebudem to tak hrotit 🙂 wlladka určo nějaká večerka poblíž se najde🙂 🙂

madormi
29. bře 2010

flair, jj já chtěla počket na tu první MS abych vědělě že tělo je v pořádku a mohli jsme začít s čistým štítem tak teď můžem tak snad to vyjde nejlépe hned v dubnu 🙂

wlladka
29. bře 2010

madormi, jasně. teď to zaplácnu tmavým chlebíkem s Almete, kopou zeleninky a večer bude grilovaná rybička a pečené nové brambůrky. To bude teprv bašta. 😉

sarlotta
29. bře 2010

já budu péct beránka velikonočního🙂 tak ve čtvrtek, pátek asi🙂

murynka
29. bře 2010

moc moc gratuluji wladce 🙂 😵 😵 páni 3 kluk 😀 😀 😀 GRATULUJI 😵 😵 😵

madormi
29. bře 2010

já bych si stráášně dala nějakou kalorickou bombu, ale musím se držet tak si dám tak rýžový chleba 😖

murynka
29. bře 2010

sarlot také moc moc gratuluji ke kontrole 🙂 😵

jen jsme chtěla malá včéra snědla první kašišku už věděla co se lžičkou 😵 minule na to asi byla moc malinká tak mám radost

aja.83
29. bře 2010

Jééé, holčiny, tady vidím samé dobré zprávičky! 😵
Sarlottko, gratulka! 😉
Wlladi, no nádhera! Super, paráda! Obrovská gratulace a jen tak dál! 😉 😵 A za chvíli budeš mít tu fotbalovou jedenáctku! 😀

sarlotta
29. bře 2010

Mury jéé to je krásné🙂) tak nevzdávat to a ona se krásně rozjí🙂

aja.83
29. bře 2010

Maab, to je super, že se vše vyvíjí podle plánu! Držím moc pěsti! 😵 Za chvíli budeš mít mimíska v bříšku! 😉 😵

aja.83
29. bře 2010

Madormi, skvělé, tělo funguje jak má! A příští měsíc hurá na snaženíčko! 🙂 😵

flair
29. bře 2010

Jo a dnes se asi hecnu a půjdu prvně na těhu plavání. Se přesvědčuju už hooodně dlouho 😝 Pořád jsem se vymlouvala, že je venku zima, ale už mi to asi neprojde 😀 Tak asi fakt půjdu. V těhu cvíču nám PA pořád říká, že máme cvičit každý den a to já teda fakt nedělám, tak bych měla aspoň lepší pocit, že jsem něco pro sebe a malou udělala 😅

sarlotta
29. bře 2010

flair jen běž🙂)) ulevíš kloubům🙂

wlladka
29. bře 2010

Tak jsem si ještě početla pár stránek nazad. Děvčata - tanga??? Těm já jsem nikdy na chuť nepřišla, navíc na nich není nic zdravého 😒 Já mám ráda boxerky (samo dámské 😉 )

Sarlot, tak tys byla dnes také na UTZ? Gratuluji, že je vše v pořádku. 🙂 U nás myl malý minulý týden ještě prdelkou, ale dnes už má taky hlavičku dole.
Madormi, ještě měsíc a budou taky //, že?
Mari, ty koukej šetřit záda...
Jinak vám všem děkuji za palečky a za gratulky. 🙂 🙂 😵 😵
Jdu si připravit něco do žaludku, pak si uvařím kotel čaje a přidám pár litrů džusu a nejspíš zalehnu. Začíná mně bolet v krku, tak to musím vyhnat dřív, než se to stačí rozjet. 😠 To je tím uplakaným, studeným počasím.

Já zas během dne juknu 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru