Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
31. bře 2010

markee 😔 😔 😔
Jo taky si to tahle občas říkám..., když jsem tu byla naposledy, nebo když jsem ho viděla naposledy, nebo, když jsem tudy jela naposledny, když jsem to měla naposledy, .... to jsem byla ještě šťastná, to jsem měla ještě broučka v bříšku ☹
No jo no a ted prd a my místo vybírání kočárků, scháníme práci vid 😔 😝
no co se dá dělat.., ale já věřím, že se na nás to štěstíčko musí zas někdy ještě usmát 😖

farmarska
31. bře 2010

Markee jinak fotka fakt supr 😉

markee
31. bře 2010

Kdepak máme Tercinku?

ee.liska
31. bře 2010

markee, to je super fotka 😵 😀 a taky super recept 🙂 neboj, brzo bude zase líp 😉
farmi 😀 😀 trošku přerostla 😀
aji to bych se jí taky bála

farmarska
31. bře 2010

holky budu muset jít vařit a postírat to tu. Já ted stírám i třikrát denně a furt to není vůbec vidět, páč, jak venku lije a je tam bláto, tak to mám doma hned všude zaťapaný, od těch našich třech oblud 😠

sarlotta
31. bře 2010

Táák po obědě, beránek se peče 😉

markee
31. bře 2010

Farmy,ale kdyby prostě po těch hnusech co jsme si prošli,přišla aspoň výborná práce. Ty jí třeba už budeš mít.Třeba nová práce bude fakt skvělá. Jenže já zatím mám leda tak -slušně řečeno- bobek ☹ Nojo,se lituju.
Jdu si udělat kávu a měla bych jít taky trošku něco dělat ☹

aronek
31. bře 2010

Tak u pani doktorky jsme dopadli tak, že moc nepřibýváme, tedy skoro vůbec, takže za čtrnáct dní na převážení a kontrola až v 6tt. Doufám, že přibírat začneme 😉 Máme taky něco s očičkama, takže máme 4x denně kapat a masírovat slzný kanálek, jinak vše v pořádku. 😉

farmarska
31. bře 2010

No to s Tercí by mne taky zajímalo 😕
Tak já mizím a a jestli se tu vokáže, tak jí vzkažte , že má teda velký ačko, za svou dopolední nepřítomnost 😎

farmarska
31. bře 2010

sarlot jejda chudák beránek ☹ ☹ 😉 😀

markee
31. bře 2010

Sarlott,děláš moučník beránka?
Já přemýšlela zda ho udělám a kašlu na to. Bych ho jedla sama a tlustá jsem dost. Koupám v obchodě králíčka-měli mini pidi piškotovýho a udělám mazance. Samozřejmě nádivku-hlavičku. Ale jinak nic. Perníčky máme,ty jen nazdobit a v neděli obarvím vajíčka bude. 😀

markee
31. bře 2010

NO aby nerodila 😉

ee.liska
31. bře 2010

aronku tak snad se to brzo zlepší 😉 jinak gratuluju ke kontrole 🙂
jé beránek, toho neumím ☹ ale koupím ho a sním sama, manža o to nestojí 😀
markee, to máš pravdu, aby už nebyla v porodce 😀

farmarska
31. bře 2010

markee nerodí, už to mám zjištěný , byla ve městě 😉 a s tím porode tu ohledně tercí ani nesejčkujte! já jí to prostě zakazuju rodit 😎 dokud neotěhulím 😉 mi musí hlídat ten graf BT 😉 😀 😀 😀 😀
tak se tu mějte a zatím ahoooj! 🙂

sarlotta
31. bře 2010

jj markee.... farmi si vtipná teda🙂))

já mám formu po babičce , pak Vám ho fotnu jak se trošku opálí kluk šikovná 😎

A receptík jestli chcete vyzkoušet:

100g PLHR. Mouky
100g mrkve/ 1 větší mrkev/
3 žloutky
125g mletého cukru
100g ořechů
2 káv.lžičky prášku do pečiva
sníh ze 3 bílků
1/2 vanilkového cukru
citron. kůra

suroviny si odvážíme, ořechy nasekáme a mrkev nasekáme nebo nastrouháme, bílky ušleháme.

pak mícháme cukr+vanil.cukr+ žloutky
mrkev s citron kůrou
mouku s ořechy+kypřící prášek
nakonec lehce vmícháme sníh z bílků

formu vymažeme máslem a vysypeme hladkou moukou a nalijeme těsto a pečeme na 180st 40min.

handm
31. bře 2010

Tedy holky vy jste kecalky a ještě k tomu kuchařka a cukrářky.. já taky nepeču 😀 já mám na to tchýni cukrářku 😀😀😀😀 a nikdo to u nás stejně nejí, manžel se rozhodl, že hubne 😀

aja.83
31. bře 2010

Jej, holky, aby nám fakt Terci nerodila! Ale to by psala sms ségře, ne? 😉

markee
31. bře 2010

Farmy,tak to jo.Ale rodit bys jí mohla povolit teda 😀 😀 😀
Sarlott,receptík si ukládám-vypadá dobře.
Já mám někde recept na beránka od tchýně a ten je taky výborný. Je to teda na bábovku,ale má ho osvědčený,že je dobrý. Ale musí trošku těsta nalít do jinší menší formy,pžeje toho fakt víc.
Moje teta má formu po mé prababičce,na beránka. A mě to táááák sejří,pže ona moc péct neumí,hlavně že ho má. Já si kupovala - mám jí asi 3 nebo 4 roky. Ale prostě forma po babičkách je krásná a i beránci vypadaj jak beránci 😉

aja.83
31. bře 2010

Baránka jsem taky nikdy nepekla, tak přemýšlím, zda ho letos upíct! Ale možná ho jen koupím a sním ho taky sama! 😀

sarlotta
31. bře 2010

markee je mňam🙂 nešetři citron kůrou 😉

markee
31. bře 2010

Sarlott jasný. Jdu si vypít kafíčko k filmíku. Pa.

cajori17
31. bře 2010

markee paradni fotecka 😀
aronku preji at se ocicka brzy uzdravi a Honzicek at krasne pribyva na vaze

sarlotta
31. bře 2010

Aronku očička se zpraví neboj, taky sme masírovali 😒 ...a přibírání... dokud přibývá je to ok, nesmí hubnout 😉

cajori17
31. bře 2010

ted jsem to napsala,jak kdyby jsi ty ocicka mela nemocne ty aronku 😀 ,ale chapes jak jsem to myslela 😅

aronek
31. bře 2010

chápu, neboj 😀

cajori17
31. bře 2010

holky co je teda s Tercinkou?

handm
31. bře 2010

HOlkyyyyyyyyyyyyy
ted pišu manželovi po ICQ, že půjdu domu, vyžehlit... a bobista mě normálně regulérně nakop.... 😀😀😀😀😀😀
a pak pro jistotu ještě jednou... 😀
Asi signál, ať fakt jdu domu 😀

to je tak ftipnýýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sarlotta
31. bře 2010

Handm super🙂

petroska
31. bře 2010

čau holky dneska sem si přistala a do ted cárali po tesku.SARLOT ten hrnolek byl jenom takový jemný.když si dávam ruky na břísko tak poslouchám zda se neco neděje a nějak sem ho tam našla .když sem lehce zatlačila po chvíli se stáhnul.ale netlačila sem moc jen jemnunko a navíc ten hrbolek na pohled nejde vidět,jen ho cítím lehounce.no a po chvíli se tam zase vrátil a zase zmizel když sem si zase šáhla.ale bylo to jen dva dny po sobe,včera už nic.je to divný já vím ale kýla je blbost.to by tam bylo furt a ne jen 2x zatím.no a vlatně ráno me taky problal trošku malý tlak v podbřišku a ten hrbolek tam byl zase ale hned zmizl a už se zase neukázal. 😒 ale myslím že to přímo na stejných místech není jen o kousínek vždycky dál,no uvidíme.dneska hnusný den na zlínsku tak je zase blbá náladička.asi se pustím taky do toho pečení přes ty vaše receptíky tady

zlababa07
31. bře 2010

Holky, tak jsem zpět a mám dobré zprávy 😵 Špunt má 1 cm a srdíčko tluče. Je to fakt nádhernej pohled, takhle krásně jsme to u těch předchozích neviděla. Další KO 14.4. Moooc díky za držení pěstí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru