Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
1. dub 2010

Sarlott,tak od nich jsem před chvilkou koukala na stránky 😀 jsem pakůň. Děkuju moc. A objednávali jste to od nich nebo z nějakého obchodu?
Já teď studovala stránky Hřiště 8D,pže do školky je potřeba hřiště-je v hrozném stavu. Za skoro měsíc máme schůzi,tak se tam chci zeptat,jak je to s projektem daleko. Maj krásné návrhy,ale ty ceny-no šílenost. Je vidět, že za nápady se platí.

markee
1. dub 2010

Jo díky. Já se zrovna na to ptala v předešlém příšpěvku-moc díky za odpovědi.

sarlotta
1. dub 2010

tak to má v pokojíčku

sarlotta
1. dub 2010

ty regály jsou trochu vyklací, chtělo by to přichytit pevněji na zeď, ale zase to míním posunovat až bude potřebovat stůl, tak asi až pozdějc .. postel je ale super skvělá... tady to měl na patro a dole domeček takový.. ale dali sme mu to dole a má to bez schodků teď, jsem se bála aby mi nesletěl v noci. no a nástavce čekají v šatně zatím🙂

markee
1. dub 2010

jasně. Moc hezká postel. My právě tu patrovou sem zas mít nemůžeme,pže má malá v pokojíčku jedinou rovnou zeď a tam budou skříně a pak psací stůl,pže ta zeď je od dveří k oknu.Tak prostě,aby měla i stůl tam kde má být. Takže jedině postel klasickou,ale to vůbec nevadí.Ona jí má hotovou,jen tchánovi moc dlouho trvá než jí namoří 😠 Se z toho picnu.

handm
1. dub 2010

Markee, ja viděla v Bystřici u Bene v té velké prodejně nábytku (snad si vzpomenu, jak se to jmenuje - U Toma, bývalý Interiér) spoustu krásných dětských pokojíků.. to není přece od vás tak daleko..
Stránky na webu nemaj, ale zkusit to můžete, to fakt není až tak daleko..
Držím palce🙂

markee
1. dub 2010

Handm, díky. No my tu máme dva nábytky-Lipka a U Kunce. Určo by se tam taky sehnalo. Ale mám prostě strach,že se opět vezme to co se líbí jemu a né co je dobré pro malou. On by prostě kupoval ne pro holku nebo neutrální,ale pro kluka-mi přijde. No nevim. Modrý nábytek fakt nechci.
Snad ho k tomu dokopu. Říkala jsem mu,že mě štve a že po té genetice pojedeme se podívat na nábytek. Jedeme 13.4.,ale určo mi to nevyjde 😠 Uvidíme,třeba překvapí.

markee
1. dub 2010

Jééé já našla i stránky na toho Toma,ale moc toho tam nemaj. Na e-shopu maj jen masiv borovice a smrk-ale taky malý výběr. Uvidíme no. Jdeme chvilku ven,i když se mi do té zimy fakt nechce. Je tam 8 stupňů,no už nejsem zvyklá 😖

handm
1. dub 2010

Markee, stranky mají, ale právě na nich skoro nic nemají 😝

Holky - mamky, máte někdo kočárek Implast?! Zkušenosti?!🙂 díky
🙂

madormi
1. dub 2010

handm švagrová ho má, je nádherný, krásně se vozí, lehoučký skladný, snadno se tam nacvakne autosedačka, celkem prostorný, akorát sportovní sedačka není moc prostorná.

handm
1. dub 2010

Madormi, děkuju moc!!
Já právě neznám s ním nikoho ☹ moje švagrová má Jané (což je taky jeden z mých favoritů), kamarádka taky jde do Jané a další dvě těhule z okolí jedna Maxi-Cosi a druhá Cortinu - ale ty rodí jedna ˇkaždým dnem a jedna v červnu, tak praxe zatím žádná 🙂

tercie
1. dub 2010

Ahoj holky, jdu z kontroly,nejdřív vám napíšu co a jak a pak půjdu dočíst 🙂

CTG - tentokrát v pořádku, prý jsem minule musela být rozrušená, ale nic si neuvědomuju...no nic. Otevřená stále na prst, děloha začíná malinko vyvíjet aktivitu, zase broučkovi trošku nasměroval hlavičku a porod prý vypadá, že přijde v termínu. Na váze mám oproti minulé poradně o 300g méně, CS 5.
Další kontrola 8.4. 😉

mari111
1. dub 2010

holky tak jsem doma, a sem tak nasraná že se to nedá ani popsat, tak si tam přijdu a na dveřích napsáno - 1.4. neordinujeme, objednané pacientky jsou přeobjednané a akutní případy nemocnice,no nedelaj si oni ze mne apríla, kurňa ja sem tak naštvana 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 takže nervičky pokračujou, zitra jedu zas, jestli tam teda budou, radej tam ráno zavolam, akorat mám zas bloklé záda z busu, jak sou všude samé díry a všude předělávaj silnice

tercie
1. dub 2010

Tak jsem nedočítala, protože jsem ještě pomáhala manžovi dodělat tu skříň. Včera jsme jí sestavovali do půl jedný v noci a dneska ještě půl dne 😀 Jako děsný, byly tam blbě předvrtaný díry, chyběly šrouby,nesedělo to, děs. Ale je hotová 😀

A teprve jdu dočíst 😀

hanana
1. dub 2010

Mari tak to by me taky na...... 😠 😠 😠 to nemohli aspon zavolat 😠 ty se tam vlacis a nic z toho

handm
1. dub 2010

No MAri, to je tedy děs ☹

sarlotta
1. dub 2010

Terci krásná skříň🙂

Mari to snad není možné 😠

A co Kopinka ? kde se nám toulá ?

sarlotta
1. dub 2010

Markee u nás je 20st 😲 😀 jsem úplně opečená z toho sluníčka... kluci šli jezdit na kole a já dělám pomazánku a peču dalšího berana, pže ten včerejší už je snězený 😉

tercie
1. dub 2010

Mari to snad ne, to si dělaj srandu...? A nebo nám děláš apríl ty 😉 😀

handm
1. dub 2010

šarlot, tedy to je nespravedlivý.. pošli nám taky teploučko!!!!
tady je fakt kosa

Terci, gratulka ke kontrole!!🙂 Lukášek má kdy že ten termín?!🙂

tercie
1. dub 2010

Šarlotko děkuju, manža říkal, že to je pravá pro policajty 😀 Prej dobrej hlavolam 😀 Ale je v ní fůra místa tak už špekuluju jak tam krásně všechno naskládám 🙂

Já holky myslela ráno že sem stihnu za vámi zajít a popřát Mari a Kopi štěstí ke kontrolám,ale vzbudila jsem se v deset,a na jedenáctou jsem byla objednaná,takže jsem to taktak stihla,a ještě ta sestra,co mě minule udělala ten špatnej záznam na ctg, tak mě blbě objednala...mě napsala v 11, sobě do sešitu 10:30 a já když jsem tam přišla, tak jsem čekala do půl dvanáctý, protože byli lidi přede mnou, a pak měli od půl oběd a já musela přijít až na půl jednou, protože předtím už by mi nestihla to ctg naměřit 😀 dobrý ne? Já myslela že mě omejou. Ještě že už tam byla naše sestřička.

handm
1. dub 2010

TEda holky vy máte od těch dóktorů fakt zážitky...☹ 🙂

tercie
1. dub 2010

U nás je teda taky max 10st. Šarlotka má asi nějakou protekci 😀

Handm díky, termín je v půli dubna,tak uvidíme 🙂

tercie
1. dub 2010

Šarlot to do pondělka stihneš napéct celý stádo viď, tímhle tempem 😀

kopa
autor
1. dub 2010

Už jsem tadyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

Takže sestřička měla pro mě připravenou těhu průkajdu,tak jsme to vyplnily.No a pak mi měřila tlak 😅 já se celá klepala strachy 😅 Tlak dost vysoký 🤐 tak jsem jí poprosila aby mi ho změřila ještě jednou,že jsem nervozní.Tak mi ho změřila jiným přístrojem a furt vysoký 145/95 tak říkala,že to ohlídáme a říkala to i doktorce.Takže si koupím domu tlakoměr.
Doktorka byla zase príma,není důvod dál brát utroš,takže ho mám do pátku.Potom jsem si vyskočila na kozu a pohmatem zkoumala dělohu,čípek-vše je v pořádku. 😵 😵
Pak jsem šla Utz doktorka tam zajela a najednou takové ticho 😅 mě už bylo pomalu do breku a ona říká,ted vám ukážu miminko 🙂 Takže srdíčko pulsuje a normálně už měříme 4cm!!!!!Doktorka říkala,že krásně odpovídáme a že je to obr 😀 😀 😀 Pak tam nechala tu sondu a mimi se hýbalo,furt mávalo rukama a kopalo nohami 😀 😀 😵 No krásný 😵 😵
Dostala jsem dvě fotečky 🙂 🙂
Jinak mám žádanku na ten screening,zítra tam budu volat.
Doktorka říkala,že mě nechá doma celý těhu a pak že to převedeme na mateřskou 😉 😀 takže pohodička!!!!
Ještě jsem si zaplatila nadstandartní péči a budu mít při každé kontrole nárok na Utz a na fotky zdarma,doktora 24 hodin na telefonu.
Další KO mám 29.4.

kopa
autor
1. dub 2010

Jinak holky odmlčím se a dojdu večer,to kdybych vám neodepisovala.Jdu se pořádně najíst 😀 😀 😀 celý den jsem skoro nic nejedla abych se u doktorky neposrala 😝 😝 😝

kopa
autor
1. dub 2010

jo a dostala jsem ten prenatal box.

tercie
1. dub 2010

Taak snažilky, a seberte miláčkům colu a zakažte jim ji pít 😀
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/196526-...

handm
1. dub 2010

KOPI, moc gratuluju!!! těším se na fotečku!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

A jdu domu, zítra dovča, takže tu budu asi až v úterý!!🙂 papap a kdo hodláte rodit, tak se držte!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂

tercie
1. dub 2010

Kopi gratulka, super 🙂
Hele a ty už jsi dostala ten kufřík? Já dneska taky, náš doktor ho dává až na konci 😀
Byla tam žlutá lahvička od NUKu First Choice, tu už teda mám druhou, mám doma už modrou,ale to neva, pak tam bylo pár slevových kupónů na plenky a vánoční číslo bettynky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru