Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
1. dub 2010

Handm já prej ještě rodit nehodlám, říkal doktor,tak v klidu 😀 Papa a užij si volno 😉

kopa
autor
1. dub 2010

Handm díky 😉 škoda že budeš až v úterý ☹

Tercíku no jo dostala,nejdřív mi trvalo než jsem to otevřela.Ještě ani pořádně nevím co tam mám 😅 😅 Nákou lžičku na příkrmy,náky vložky 😅 ,pak nákou asi přebalovací podložku jednorázovou,plínky,vlhčící ubrousky a spousta letáků 😀 😀
a ještě sestřička říkala,že si mám ve 32 tt připomenout,že dostanu Dvd o kojení 😀

if.v
1. dub 2010

ahoj holky. Velká gratulace Kopince, mám radost...

kopa
autor
1. dub 2010

Ivčo díky,že sis to přečtla na koni,já než bych to napsala do smsky 😀 😀

kopa
autor
1. dub 2010

jdu papat pizzu a zkoumat vše co jsem dostala 😀

if.v
1. dub 2010

🙂
tý jo, já jsem dnes mamce koupila čaj z borůvkového listí a nedalo mi to a musela jsem ochutnat. Dá se to přirovnat ke kontryhelu, ale před chvílí se mi udělalo tak zle...no hnus. Tak nevím, jestli to bylo z tohoto nebo na mě něco leze

tercie
1. dub 2010

IF ahojky, jak je, dlouho ses neukázala 😉 Ten čajík ti asi nesedl... jaký to má mít účinky?

Kopi tak to máš věcí fůru. DVD o kojení jsem dostala na kurzu a ještě jsem ho neviděla 😀

markee
1. dub 2010

Načuhuju. Téda Kopinko,moc a moc gratuluju. Chce se mi až brečet z té zprávičky.
Tercinko,krásná skříń.
Já dělala večeři-kuřecí rolky s rýží. Ale rodinka,prý ještě nechce jíst,tak jdu zdobit perníčky 😉

markee
1. dub 2010

If,ahojky. Jak se máš? Jsem se k tobě přiřadila- v tabulce 😉

if.v
1. dub 2010

ahoj Terci, neukázala, ale pravidelně dočítám 🙂 je sranda, jak se holky nemůžou dohodnout, jestli tě poslat do porodnice nebo nechat čekat na Farminku 🙂
já se mám celkem fajn, ve škole otrava (soucítím s Natali) a už se mi nechce se nic učit...ale ještě rok musím a pak KONEC. Jinak ten čaj je při cukrovce - nějak nahrazuje inzulin či co...já ji nemám, ale jsem do čajů "blázen", takže musím vše zkusit. Je možné, že by udělal zle, pokud mám naopak místo vyššího cukru velmi nízkou hladinu? No každopádně vím, že ho radši podruhé zkoušet nebudu

if.v
1. dub 2010

Markee, já to viděla. Musím říct, že si tam nepřipadám tak sama, i když bych ti radši přála postup nahoru hned za Zlababkou ☹ . Jednou to vyjde... a fotka super 🙂

m.aa.b
1. dub 2010

Kopi veeeeelkáááááá gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Terci taky ok takže fajn 😉

tercie
1. dub 2010

If no s tím cukrem to mohlo nějak hnout...už ho radši nepij ať si ještě něco nepřivodíš 😀
Holky s těma školama, já vás obdivuju, já s mojí blbou hlavou bych už školu teď nedala, nebaví mě se učit, jsem ráda když jsem před dvanácti lety ze školy vypadla 😀 Fakt jste šikuly!!
No a s tím čekáním na Farmi, jde o to, že jí zapisuju teploty na FF do grafu (už druhej den 😀) ale asi jí to naučím 😀 aby byla holka soběstačná.

Když jsme u toho, tak jakejpak asi měla Farmi první den v práci?...

if.v
1. dub 2010

jo jo, copak naše pekelnice

if.v
1. dub 2010

sledujete Ulici, co? 😉

sarlotta
1. dub 2010

Kopísku supeeer🙂 a fotečky sem 😎

kopa
autor
1. dub 2010

Sarlott kde máš fotečku??? 😕 😕 ti jí smázli?

Už stahuji fota do pc,tak každou chvilku přidám 😉

sarlotta
1. dub 2010

uff

sarlotta
1. dub 2010

asi se jim zdála malá 😅

aronek
1. dub 2010

Nějak vás nestíhám a pořád jen dočítám 😒 Terci gratuluji ke kontrole 😉

aronek
1. dub 2010

Koukám, že na fotkách v pasu pěkně řádí a pořád to mažou 😠

tercie
1. dub 2010

Koukám že adminky nemaj co dělat,žejo 😀

Holky já jsem se pustila do uklízení,manža jel na noční a zejtra dopo bude chrnět tak to nic neudělám, a odpo zas jedu na koncert, poslední kterýho se zúčastním, na nějakou dobu 🙂 Musím vyluxovat a vytřít, už se mi tu válí chuchvalce prachu. Čekala jsem,až budem mít tu skříň hotovou. A v sobotu nejspíš dorazí Jitie s Filípkem, tak aby se nelekli jak to u nás vypadá 😀

tercie
1. dub 2010

Aronku díky, a co ty, jak válčíš? 😉

tercie
1. dub 2010

Kopi koukala jsem do alba, to už je krásnej méďánek 😵

aja.83
1. dub 2010

Ahoj holky! Tak dnes v práci jsem měla takovej frmol, že jsem za vámi už ani nestihla přijít! copak je nového? Jdu dočíst... 😉

aronek
1. dub 2010

terci, je to supr. Opravdu to stojí za všechno. Sice máme pravidelně v noci škytavku, takže se nevyspíme, ale zvládáme 😉

kopa
autor
1. dub 2010

Holky fotečky v albíčku,balím to do postýlky pa 🙂

mari111
1. dub 2010

kopi gratulka, ty se máš a ja nic, fakt nedělám apríla ☹ sem tak naštvaná 😠

aronek
1. dub 2010

Kopi, koukám, že už začínáš s výbavou 😉 moc pěkné

aja.83
1. dub 2010

Kopísku! Obrovitánská gratulace! 😵 😵 😵 Mám z tebe radost! 😉 Krásné fotečky!
Terci, super skříň! Fakt bomba! 😉
Mari, teda ty máš pech! To bych byla taky naštvaná! No vydrž do zítra, už je to za chvilku! Ale teda ta tvoje Mudr. 😝 ...co si myslí, fakt! Takhle z ničeho nic si neordinovat! 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru