Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
2. dub 2010

no aspoň nepudu sama 😉 😀 dík za gratulku Handm , Aji 🙂

aronek
2. dub 2010

Mari, gratuluji k úspěšné kontrole 😉

madormi
2. dub 2010

mari tak véélká gratulace ke kontrole!

tercie
2. dub 2010

Čau holky,tady se dneska nekecá, no co to toto? 😕

Mari mooooc gratuluju že je mimi v pořádku!!! Holky a držím palce na ty ultrazvuky 😉 Nás teď už žádnej nečeká 😀

Já jsem si v klidu odzpívala, ale teda je fakt, že stát hodinu na místě nejni už nic pro mě 😀
Teď jsem sebou plácla, hodila kopyta nahoru a dala si s váma kafe,že dočtu a ono prd 😀 Tak počkám na manžu a začnem se připravovat na tu maškarádu 😀

mari111
2. dub 2010

holky dík, no Tercinko tak si to uži na tej maškarádě 🙂 , ja makam na tej domacke a už se mi nechce, du si dát přestávku a pak zas pokračovat ať to mám co nejdřív 😒

tercie
2. dub 2010

Mari díky 🙂 A co to vlastně pácháš za práci? Omlouvám se, jestli jsi to už psala, ale asi mi to neutkvělo 😅

tercie
2. dub 2010

Tak manža má psíky vyvenčený tak jdem na to. Zejtra se ozvu. Papáááá 🙂

sarlotta
2. dub 2010

Mari super blahopřeju k negativním tripplům🙂 perfektní zprávička🙂

sarlotta
2. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 40tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 39tt................ KO 8.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 30tt.....................KO 6.4.......................čeká holčičku
Jarusenka 26tt
Sarlotta 22tt.................. KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 22tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně KO ?
Wlladka 22tt....................................... utz dopadl výborně KO ?
Mari 19tt..........................trippl test negativní 😎 KO 15.4.
Handm 19tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 17tt .................. KO 19.4.
kytiii 16tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně KO?
Sirella 16tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 16tt
Kopa 12tt ....................... KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 8tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa 8tt ..................... KO dopadla výborně máme srdíčko KO 14.4.
Aja 26DC
Katyna 26DC
Ikopretinka 24DC
Nicollka 20DC
M.aa.b 18DC
Paajaa 11DC
Farmarska 10DC
Cajori 7DC
Madormi 5DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

markee
2. dub 2010

Tak já jela na kole s malou za zády k mamce. No zima jak blázen,ale vydržela jsem to. Jen mi chyběli rukavice 😅
Mari moc gratuluju k výsledkům-to jsou krásné zprávičky.
Kopy,teda chudinko. Ale to ti měli zalepit oni a pořádně. To se jim nemáš za co omlouvat. Potvory jsou to.
Terci,užijte si maškarády. Budete krásná dvojka 😀
Jinak to hezky utíká- za 6 dnů jdu na gyndu a za 11 na genetiku. Fakt odpočítávám,pže prostě už chci mít ty kontroly za sebou. Snad jsem v pořádku. A na genetice jsem fakt zvědavá čím to bylo.
Malá teď kouká na animáček a já jsem snědla krupicovou kaši 😅

sarlotta
2. dub 2010

Markee u nás je taky zima, sme ani venku nebyli odpolko 😠

markee
2. dub 2010

No je fakt šíleně. Já v rámci šetření jsem jela k mamině na kole,pže je to zas rychlejší než jí pěšo. No,ale na ruce fakt byla zima. Nazpátek jsem si už půjčila rukavice 😀
Přijdeme domu, voda nevyhřátá,Míša v háji. No fajn,aspoń,že zatopil,ale ta teplá voda než se nahřeje.To bude zas doba 😠

sarlotta
2. dub 2010

jéé zlatý panelák🙂))) ale v létě budu závidět zahradu🙂 😎

markee
2. dub 2010

Sarlott, no v paneláku jsem bydlela od 4 do 15 let. Nebylo to špatné,ale když jsme se odstěhovali na ves,tak jsem zmlsaná a prostě do města se mi už nechce. Teda taky jak do kterého,ale být v domečku je můj sen. Mít svůj domeček. No uvidíme 😉

sarlotta
2. dub 2010

Musím za malým jdem číst 😉 Zítra kuknu🙂 dobrou 🙂

farmarska
2. dub 2010

ahoj holčičky, zdravím po delší době 🙂 a koukám, že tady se nekecá 😕 no taky dobře, alspon jsem vás stihla dočíst 😉 bylo to teda letem světem, ale to nejdůležitěší jsem snad zachytila 😉
Takže m.a.b. gratulínkuju a držím paluše těm tvej semínkům v bříšku 🙂
Kopi, mari, supr kontrola 😉 🙂
hadm gratuluju k triplům 🙂
natál přeju at se malej brzy uzdraví a ty at to nějak přežiješ, je toho na tebe moc 😝
katuš broučku nedepkuj 😢 jednou se musí povést! 🙂 hele ale kdyby bylo nejhůř uzobni tam nějakýmu pacošoj piluli na dobrou náladu 😉 😀
ají nesejčkuj s tím pádem dolů! 😠 třeba se zrovna zadařilo 😉 Moc bych ti to přála 🙂 jsi takové naše sluníčko, co sem nosí dobrou náladu a povzbuzení 😵
šarlotko máš moc pěkný šaty a v něm nádherný bříško 😵
markee jak ty to máš s tou brigádkou? 😕
terculíndo už se nemůžu dočkat fotkýýýý!! Vy budete s manžou táák krásnej páreček 😀 😀 😀
if, jsem ráda že jsi se tu zase po dlooouhé době ukázala 😵 😵 😵 a jak je jinak?

holky dlouho se tu neukázala taky flair, nevíte co s ní nového? 😕

farmarska
2. dub 2010

no jinak já jdu taky dohajan, páč jsem moc moc moc moc moc unavená z práce 😝 je to tam dřina a navíc se tam místo 8 hodin spíš dělá těch 10-12 😝 😝 prostě jde se domů až když je hotovo 🙄 vůbec se mi tam nelíbí 😅 no snad tam nebudu dlouho 😅 😝 😀
jestli jsem tam výše na někoho zapoměla, moc se omlouvám, ale nějak si to ted všechno najednou neumím vybavit.

tak se mějte krásně, kuřátka moje, a já se zase zítra odpoledne vokážu, do práce jdu až v na velikonoce v pondělí na odpolední, tak zatím ahoooooj a dobrou noc! 🙂

aronek
2. dub 2010

Tak jsem si právě na Aukru vyhrála el. odsávačku, tak doufám, že pomůže, že bude více mlíčka a budem přibývat 😉

mari111
2. dub 2010

dík holky za gratulky, Tercinko si představ že dělám opičky 😀 udělám jim tělíčko pak udělam palmičku a opičky přidělám na tu palmičku, je to pro děti do školky, síce je to take divné, mně to teda jak o opice nepřipadá ale co si poručili to budou mít, jen už jsem z toho vykoukaná

aronek
2. dub 2010

mari, to děláš takhle do noci???

mari111
2. dub 2010

aronku ja taky řádim občas na aukru, se mi tam dobře nakupuje a nekdy nevím kdy skončit 😅

mari111
2. dub 2010

jo do noci ani ne , jen že je výkend a chtěla jsem dodělat ať toho nemám moc, chtěla bych to zítra stihnout ať se mužu v neděli valet a koukat na pohádky a užívat si velikonoce 😉

mari111
2. dub 2010

a přítelak mi pomáhal, se mu nechce spát když ráno nemusí vstávat, tak mi aspoň složil krabičky 🙂

aronek
2. dub 2010

tak to já doteď čekala na kojení, mám nakojeno a jdu do hajan 😉 Aukro je supr, mám jí za třetinovou cenu 😀

mari111
2. dub 2010

ja du hají, tak pa zítra , dobrou noc

mari111
2. dub 2010

dobrou Aronku a posílam pusinku Honzíčkovi taky na dobrou noc 😉

aja.83
3. dub 2010

Dobré ráno holky! 😵 Tak dneska u nás bude krásně! To se musí využít, pádž zítra a v pondělí má prý pršet! 😝 Tak dneska povlíknu, umeju nějaký to vokno, k obědu peču domácího králíčka od kolegy z práce (mňam) a odpoledne se chci jít s pejsanem projít k takovému pramínku tady u nás...Říká se tomu tam u Jánečka, nebo Janíčka nebo co a prý kdo se napije, otěhotní! 😀 Ale nikdo neví za jak dlouho jako 😀 ! Tak se jdu preventivně nažmbrundat a možná bych se tam mohla i vykoupat! 😀 😀 😀

murynka
3. dub 2010

přejeme všem tetám Koníkovkám 😵 😵 😵 😵

farmarska
3. dub 2010

ahoj holky, rychle jen pozdravím a pak zas mažu 😉 Mury děkujeme za hezkou Sofovelikonoční fotku 😀 téda ta tvoje beruška roste jako z vody!!! 😵 😵
Ají tak až přijedeš na tu navštěvu nezapomen sebou vzít demižon té Janíčkovi vody 😉 si nafouknu dětskej bazének a skočím do ní 😉 😀
Mari ty jsi taky vopice jedna šikovná 😉 hele ale nepřeháněj to a nech odpočívat taky ty svoje záda 🙂 nebo bude muset nastoupit moje léčba a to bych ti snad ani nepřála 😉 😀

farmarska
3. dub 2010

jo aron gratuluju k výhře na aukru, taky tam občas něco výhodně koupím 😎
a co Jeníček nechal si vysvětlit tu noc?spinká už líp? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru