Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
5. dub 2010

Jo, napadlo mě to. Měla jsem jet i za paní,která občas do Sedlčan do jede na ÚP a ty co rekvalifikaci chtěj,tak jim to pak zařídí. Jenže jsem měla jet s mamkou,neměla jsem auto, a mamce auto nenastarovalo.Takže příště. Jen nevím na co se rekvalifikovat. Mě moje práce bavila a bavit bude,když seženu. Chjo.

m.aa.b
5. dub 2010

já tedy nevím jaké jsou přesně podmínky, ale tak snad to neznamená že to pak musíš dělat, já bych zjistila co můžeš dělat za kurz, tedy co Ti můžou nabídnout a za jakých podmínek a navíc si myslím že pokud děláš kurztak máš nárok na podporu 😉

markee
5. dub 2010

No víš jak já to předtím neřešila,pže jsem věřila,že bude mimčo. No a na pracáku jsem byla týden po revizi a hned druhý den tam ta paní měla být,ale bohužel jsem neměla to auto. Prostě tam zajdu jindy.

m.aa.b
5. dub 2010

jo jasně 😉 já jsem taky zvědavá co a jak bude či nebude 😉

markee
5. dub 2010

maab u tebe budou miminka,to je jasný. 😉

m.aa.b
5. dub 2010

a dvě 😉 😀

markee
5. dub 2010

jojo,dvě miminka-obě se uchycují a ty se začneš krásně boulit a funět a otejkat-ale stojí to za to. Já chci takýýýýý 😀 Ale počkám si.
Jo holky asi mám plodné dny,pže mě včera a dnes bolí podbřišek,ale vim,že to děloha není. Takže nejspší mám ovulku. Hlen je takový jak při ovulce,ale je tam trošku jakoby špinění v tom hlenu. Ale právě si říkám,že se dávám do kupy,takže je to asi teď normální. No tak snad do 14dnů přijde mrcha.

m.aa.b
5. dub 2010

už abych otekla 😉 😉 😉 😉
no vida ovulka a včera bylo snaženíčko 😉 😉 tak aby nebylo překvápko 😀 😀 😀

markee
5. dub 2010

Maab,to nebude překvápko-si dáváme pozor. No kdyby to holt vyšlo a bylo zdraví,tak budu nejšťastnější. Jenže vím,že Míša si dává pozor fakt dobře-pže před Johankou si takhle dával pozor 4 měsíce a prostě mu to fakt neuteklo 😀
Týjo,půjdu spát,jsem nějaká KO.

aronek
5. dub 2010

Tak máme nakojeno a malý škytá 😖 To zase bude veselá noc ☹

m.aa.b
5. dub 2010

Markee tak krásnou brou noc 😵 😵 😵

Aron ahojky a to Honzíček takhle jak začne tak nepřestane?

aronek
5. dub 2010

maab, do dalšího kojení neusne a pak je utahaný, takže málo vypije a častěji se budí, takže bude veselo ☹

m.aa.b
5. dub 2010

aha ☹ prdelinka malinkej, ale co bych za to nevyspání dala 😅

kopa
autor
5. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Martinkal Lucinka je krásná 😵 😵
Mě dneska celý den trápí zácpa 🤐 🤐 to jsem snědla všecko abych tento a ono nic 😅 Zítra ráno razím na krev a opak jedu tátovi na hrob,bude mít ted narozky a výročí smrti.

mari111
5. dub 2010

ahojík, Martinko malá je zlatučká 😅
Aronku chudáček malinkej uškytanej 😔
Katynko 1DC 😠 sakra
Farmuška a Hani dnes makali,jo 😒 chudátenka moje
My sme před chvíli přijeli z grilovačky, docela fajn bylo, naštěsí to maj takové uzavřené,takže bylo teplíčko 🙂

mari111
5. dub 2010

koukam že už všechny odpočívaj, tak du taky, tak pa pa

aronek
6. dub 2010

Ahoj, přeji hezké ráno, u nás sice nevyspané, ale já jsem alespoň doma, přítel šel do práce 😖

paajaa
6. dub 2010

Krásné ráno,
prodloužený víkend utekl jak voda a zase do práce. Jinak u nás bylo pilné snažení. Je to námaha pořád toho manžu svádět, ale nedá se nic dělat. Snad bude ovulka co nejdřív. Zatím se všechny mějte. Páááá

sarlotta
6. dub 2010

Dobré ránečko🙂

markee
6. dub 2010

dobré ráno,
tak malá už je ve školce a já fakt nevím co budu doma sama dělat. 😔
Teď mi volala nevlastní ségra,že mi kolem desáté doveze svatební oznámení. Nojo,blíží se jí to- jdeme 5.6. na svatbu na Hlubokou.
Jinak musím vyluxovat,umýt nádobí a tak,ale prostě jinak nemám co na práci.

sarlotta
6. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 40tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 39tt................ KO 8.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 31tt.....................KO 6.4.......................čeká holčičku
Jarusenka 27tt
Sarlotta 23tt.................. KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 23tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně KO ?
Wlladka 22tt....................................... utz dopadl výborně KO ?
Mari 20tt..........................trippl test negativní KO 15.4.
Handm 19tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 18tt .................. KO 19.4.
kytiii 17tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně KO?
Sirella 16tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 16tt
Kopa 12tt ....................... KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 9tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa 8tt ..................... KO dopadla výborně máme srdíčko KO 14.4.
Aja 30DC
Ikopretinka 28DC
Nicollka 24DC
M.aa.b 22DC
Paajaa 15DC
Farmarska 14DC
Cajori 11DC
Madormi 9DC
Katyna 2DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
6. dub 2010

Markee tak nějaké šatky si musíš vybrat🙂 já bych šla hned někam hújat na svatbu🙂)

sarlotta
6. dub 2010

Paaja jooo to je dřina🙂))))) U nás teď svádí manža mě 😉 ale má smůlu 😅

markee
6. dub 2010

Sarlott,jojo,musím koupit nějaké šatičky. Pojedu tak týden před svatbou,nejspíš do Prahy do Orsay. Nebo vlastně 23.4.jedeme na véču na Staromák do Prahy a určo tam budeme od rána. Míša půjde darovat krev a já se pak kouknu v obchodech po něčem. Když se mi něco bude líbit,tak to vezmu,ale uvidíme no.

sarlotta
6. dub 2010

jo Orsay mám taky ráda, tam si vyberu i já🙂 malá prsatá 😀

markee
6. dub 2010

No já mám Orsay ráda,ale taky se stává,že celá jejich kolekce mi nic neřekne-prostě se mi nelíbí,ale zas na druhou stranu nejsou až tak drahý. Mám ráda NEXT,ale ty ceny jsou tam šílené. To až budu vydělávat,tak si tam možná dojdu něco koupit-po x letech. Snad tam šaty nebo něco na svatbu seženu-v Orsay.

madormi
6. dub 2010

ahojte holky, jdu vás jen pozdravit od pátku jsme byli na chatě tak jsem se nedostala na net. Tak se jdu podívat co tady u Vás nového od pátku

kopa
autor
6. dub 2010

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit a popřát vám krásný sluneční den 😀 😀
Já ted došla z krve a není mi moc dobře 😅 😅 tak jsem si byla hnedka koupit snídani 😀 😀

kopa
autor
6. dub 2010

Markee,zase mají často v Nextu slevy 😉 Na mimi se mi tam oblečky moc líbí!!Ale jinak néé,byla jsem tam minulý týden a byl to samý hadr 😅 😅 fakt trička a halenky jak ze sekáče 😅 tak mě to celkem zklamalo.

maarrtina
6. dub 2010

sarlott: prosím Tě až budeš dělat něco z tabulkou tak mi prosím oprav tt, jsem 8tt.
Děkuji 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru