Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
9. dub 2010

Dobrý ránko tercinka se nám vykulila z pelíšku🙂)) co my jako ale co Vy s Lukáškem🙂)))

martinkal
9. dub 2010

Farmí samozřejmě, že po tom co se nám tady všem stalo nejsme v klidu v dalším těhu, to ani nejde, a kdo to neprožil nás nikdy nemůže pochopit, proto si tady my holky tak rozumíme 😉
Ale myslela jsem nehádat se třeba s manželem, nebo nenervit se v práci atd.... víš tenhle klid jsem myslela 😉

Markee já před rokem když poprvé jsem vylezla po revizi ven na ulici, musela jsem nosit sluneční brýle i když pršelo, protože každý kočárek a každou těhuli jsem fakt dost špatně nesla, a hned se mi řinuly slzy, takže vím jak ti je, OPRAVDU jsem neveřila, že se námk to ještě povede, bylo mi čerstvých 39, takže i to k tomu nepřidalo. A PODÍVEJ ZA ROK JE VŠE JINAK 😀 😀 😀 .
ZKUS TOMU VĚŘIT, ŽE TO VYJDE. ..... 😉

markee
9. dub 2010

Jak já myslela, jak včera budeme se mazlínkovat a místo toho mi zkazil tak náladu, že bych ho nepotřebovala vidět nejmíň týden.
Přejde mě to, ale občas si řeknu,jestli by to takhle nebylo lepší.

martinkal
9. dub 2010

Ajííí díky, taky se dočkáš kočko uvidíš, jsi mlaďounká.... 😉

farmarska
9. dub 2010

holky jdu si uvařit čajík a pak musím rozeslat ještě životopisy na zbytek mejch dnešních nových ulovků 😀 Já zatím jen volala na tento, bo to se mi zdálo nejlepčí 🙂 a ostatní obepíšu, at neutratím za telefeon majlant 😀

markee
9. dub 2010

Farmi jdi to rozeslat šikulko 😉

sarlotta
9. dub 2010

Markee nebylo, člověk nemůže být sám... hele udělej si nějakou radost a nepřemýšlej co by kdbyby... nemá to cenu.... opočinek a klid a na podzim nové snaženíčko.

tercie
9. dub 2010

Tak jsem dočítala, Marti, Lucinka je fakt šmudlinka krásná, a vypadá moc spokojeně 😉Už se těším na fotku s náušničkama, jak jí to sluší 😉

Markee nebuď smutná...víš ty bs podle mě potřebovala asi nějakou změnu...cokoliv...nemáš nějakou fajn kámošku, s kterou bys někam vyrazila, ať přijdeš na jiný myšlenky? A tu práci...zkusila jsi hledat i v jiných oborech? Vždyť by to nebyla práce až do důchodu, nevím, napadá mě nějaký cukrářství, ráda pečeš, tak něco takovýho, třeba by těto i bavilo... Pak byste měli i doma lepší pohodu, vím, jak to bylo u nás, taky už pak na mě koukal skrz prsty že nedělám, jenom se lituju a brečím. Jako je dobrý si pořvat, ale zas ne se v tom utápět...u tebe je to ještě hodně čerstvý, ale časem to taky otupí, ta bolest. Ať je to hlavně co nejdřív 😉

Holky noc v pohodě, sice břicho tvrdne,ale nebolí to, špiním pořád, ale jen slabě hnědě, a sem tam asi zbytky zátky, hlen s troškou krve. Takže to stejně nějak nevidím...

sarlotta
9. dub 2010

terci já jsem taky u maléhonod poslední kontroly špinila a rodila jsem na termín 😉

tercie
9. dub 2010

Šarlotko jo? Tak ještě týden teda 😀 Ale to vložkování mě jako fakt sere 😀

sarlotta
9. dub 2010

tercii jen si hlídej pohybya prasknutí vody..... to špinění nevadí 😉

tercie
9. dub 2010

To jo, když není tvrdo zrovna, tak se tam převaluje 🙂 a voda zatím nic. To asi poznám, i kdybych byla zrovna na wc, ne?

sarlotta
9. dub 2010

terci jo to poznáš - jako by ses počurala🙂)) a za chvilku znova🙂

tercie
9. dub 2010

No pěkný, už se těším 😀

tercie
9. dub 2010

Akorát máme jet zejtra k našim, a večer zpátky. Věci bych si teda pro sichr určitě vzala s sebou, alemám to risknout, dvě hodiny cesty tam, a dvě večer zpátky, co myslíte? Jenže to bych asi nesměla vystrčit paty z baráku co, kdybych čekala, co kdyby... A dneska večer asi půjdu se švagrovou do kina na Ženy v pokušení 😀

sarlotta
9. dub 2010

terci to by se mi teda už nechtělo🙂)) 2 hodiny autem... ale to kino joooo 😀 😀

tercie
9. dub 2010

Šarlot to je to, když mě se právě chce 😀 k našim bych se teď jinak už nedostala...Uvidím, jak mi bude,chci dneska ještě uklidit a vytřít, teď jem vyprala povlečení a dala ho sušit ven, abych ho večer mohla pěkně voňavý znovu povlíct. Tak uvidím jak mi bude ještě ráno a podle toho se rozhodnu 😉

aja.83
9. dub 2010

Tercinko, teda, ty se máš, ty dnes půjdeš na Ženy v pokušení! 😉 Aby zrovna nebyl i Lukášek v pokušení vylézt ven! 😀 A ještě předtím uklidíš a vytřeš, no já bych byla připravená!!! 😀

tercie
9. dub 2010

Aji no stát se může všechno 😀

aja.83
9. dub 2010

Viď, terci 😉 ! Ale ty si připravená 😉 ! Já se těším na Lukáška...Jůůů, bude další krásné miminečko! 😵

tercie
9. dub 2010

No moc nejsem,tašku mám pokupě napůl,ještě přibalit věci jako sprcháč, pastu a kartáček,hřeben,nějakej krém na ksicht a tak...se bojím, že toho pak stejně půlku zapomenu 😀
Já už se taky těším, hlavně si pořád představuju, jak asi bude vypadat, po kom bude, jestli má vlásky, a tak 😅

handm
9. dub 2010

Aby to pak nebyl Lukáše v pokušení 😀😀😀😀

ahoooj

aja.83
9. dub 2010

Tercinko, neboj, zbytek ti kdyžtak doručí manža, ne? 😉 Jooo, to musí být krásný, takhle přemýšlet...Já už chci taky přemýšlet...Já bych chtěla abychom měli první holčičku a měla černé vlásky a modré oči po manžovi! 😵 ...Ale je mi to jako jedno, jo? Ne, že teď teda budu čekat kdoví do kdy 😀 ! Prostě zdravé děťátko a jedno jaký! Hotovo! 😀 😀 😀

aja.83
9. dub 2010

Ahoj handm!!! 😵

handm
9. dub 2010

Ahoj Aji, ahoj všechny.. 🙂
Dneska mám trochu klídek v práci, ale jinak nějak vůbec nestíhám... 😠
v sobotu se známým narodil Jonášek, včera známým Eliška 😀 jdeme zapíjet... 😀
Co ty?! Ajucho.🙂 já vím, říkala si do léta volný průběh, náladu máš super a jsi mladinká.. ale koukala jsem, zas 2DC ☹ ☹ ☹ mě už to tak štve za tebe,....

aja.83
9. dub 2010

Handm, no jo, mě to taky štve....Zrovna teď mi zase jedna holčina ze snažilek hodila brouka do hlavy...Jestli nemám na tu laparku jít dříve??? 😅 Když já hlavně nechci mít zase zkažené léto, jako loni 😔 ! Proto chci s laparkou počkat až na podzim...Teď než mě objednají, kdyby nedejbože nebylo něco v pořádku...Bude léto a zase mi ho nějakej dobrák zkazí...Nene, to nechci 😝 😀

aja.83
9. dub 2010

Haňulko, ty jsi tak rozlítaná, že by sis snad na mě ani neudělala čas! 😀 😉 Ale já doufám, že jednou to naše setkání uskutečníme...Už jsi byla po hadříkách? 😵

aja.83
9. dub 2010

Já si myslím, že prostě moje tělo je nějak zaneřáděný...Proto MA 😔 , proto teď k nám mimi nechce 😔 ....Takže holky, já se půjdu asi dát někam očistit, vykoupu se v tý vodě, co je u nás ten pramínek U Jánečka a bude! 😎 A pak toho natočím cisternu a všechny vás s ní vobjedu a všechny se v tom vyrácháte! 😀 😀 😀 No a je to! To bude džob 😀 ....si nemyslete, že to bude zadarmo 😀 ...se musím taky něčím živit, že jo.... 😀 😀 😀

markee
9. dub 2010

tak zas načuhuju,pže se mi fakt nechce uklízet. Chtěla bych spát,pže v noci jsem od půlnoci do třech nemohla usnout. Prostě se mi vše přemýtalo v hlavě-má minulé těhotenství,pak budoucí,jestli ještě nějaká budou,zda do toho jít,jak dlouho brát prášky, pak Míšovu rodinu jsem řešila-no kraviny. A né a né usnout.
Dnes mi řekla "kamarádka",že další holčina čeká mimčo-v září. Budou mít druhé dítko a jejich dítka od sebe budou přesně 3 roky. No mi mohli mít přesně 4 roky,kdyby to už teď vyšlo.
Já potřebuju změnit myšlenky, si říkám,že v práci by se určo mimča neřešili,ale to bych musela do hodně mladého kolektivu nebo starého.
Venku je zima ani se mi tam nechce,jen jsem šla zatopit a už se těším na teplíčko.

aja.83
9. dub 2010

A já bláhová si myslela, že se U Jánečka jen napiju a bude to! 😖 Houbeles! 😲 Musím se v tom vymáchat! To bude to pravý ořechový!!! 😀 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru