Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
12. dub 2010

ahoj holkýýý!! Já se právě vrátila od veta s kapičkama. Dnes jsem zajíce nechytala 😀 Jinak v potencionální práci mě pěkně naštvali, páč si nás tam pozvali asi 5lidí ale místo mají jen pro jednoho 😢 To jsou výběrové řízení jak na nějakýho řiditele a ne k lince do provozu 😀 Práce vypadala celkem hezky..no hezky v teple, ženský mi nepřišly nijak extra vystreslý, že by jako nevěděly kde jim hlava stojí a hlavně jsou tam píchačky! takže hezky osm hodin a může se mazat domů 😵 😵 Dělá se tam na dvě směny, od 6-14 a od 14-22 a občas nějaká ta sobota a noční, ale to jen vyjmečně. První plat by byl nižší, ale pak ženský říkaly, že maj tak 13tis. hrubýho. No asi by se mi tam líbilo, ale natuty mne nevezmou, páč tam byly i ženský co bydlej blíž, pak jedna co tam má už dceru, tak hned hlásila, že by jezdily spolu a pak tam byly nějaký už s podobnou praxí, tak ty budou mít taky přednost 😒 No nic, budu hledat dál... 🙄

farmarska
12. dub 2010

tak a já se jdu ted chvilku věnovat manžoj a pak vás dočtu 😉

aronek
12. dub 2010

Ahoj, jen se jdu pochlubit. Honzíček zvedá hlavičku a dnes když ležel na bříšku, tak jí zvedl a otočil hlavičku 😀 A jdu vás dočíst 😉

natalie77
12. dub 2010

Ahoj holčičky, tak jak se daří?
Mi vadí to počasí.....fakt hnus.....manža má k rýmě ještě kašel...
Terci, co manža? Už se nezlobí?
A kde je Farmi? Asi chlácholí manžu 😉

Chtěla jsem hodně reagovat, ale vše jsem zapomněla...
Maab, neházej flintu do žita, do soboty času dost a kdyby bylo nejhůř,máte mrazáčky.
Kopi, teda, u Vás musí být veselo....
Cajori, určitě ta cysta bránila těhu...u mě to také tak bylo a bolest děs, ale do 4 měsíců to bylo dobré, vstřebala se sama..jen to pořád kontrolovali...a já si myslela, že jsou to ovu bolesti 😨 .

tercie
12. dub 2010

Aronku jééé, Honzíček je šikulka 🙂 a že nám hodíš nějakou novou fotku,tetkám zvědavejm,viď? 😉
A jak jinak, všechno v pohodě? Musíš mi všechno říct, abych nebyla překvapená 😀

natalie77
12. dub 2010

tak já to tak dlouho píšu, že jsem Farmi prošvihla 😵 .
To mám z toho, že píšu, běhám na mail a ještě poklízím... 😝

tercie
12. dub 2010

Natali néé, on se jenom chvíli mračil když přijel, pak už to bylo dobrý... no holt nejsem žádnej ouřada, no...
Mě to počasí taky pěkně štve, když už bylo venku krásně, že se dalo na zahradu v krtkým rukávu a teď je pomalu zas zimní bunda málo...

tercie
12. dub 2010

Natali tak se na to vyprdni 😀

natalie77
12. dub 2010

Terci, tak jo , prdím na to 😀

natalie77
12. dub 2010

Jsi mě nalákala na ten puding...tady čučím, že bych si ho udělala....ale mám o 2 kg více než v lednu...kdy jsem otěhu...tak se musím krotit...mám to v genech, tak nechci být jako moje maminka a babička 😕 .

tercie
12. dub 2010

Natali my jsme v rodině taky oplácaný, tak si ani nedělám iluze, že bych někdy ještě byla hubená...
Já si ten puding ještě neudělala 😀

natalie77
12. dub 2010

no já si ho udělám zítra, až malý usne a zase ho sežeru ještě horký...to miluju....jen mě pak tlačí v břiše ještě za 3 hodiny...

tercie
12. dub 2010

No přesně, a spálím si jazyk, auuu 😀

tercie
12. dub 2010

Ty jo... a já jdu na něj 😀 Akorát nemám piškoty...no aspoň se nepřežeru 😀 Jsem tu za chvíli!!!

mari111
12. dub 2010

Tercinko udělám si těstíčko z mouky hladký,vajíčko,kary koření súl a pepř a trošku solamilu ale když ho nemám tak nedám a nevadí to, vyválim v tom kuřecí prsíčka nakrájené na nudličky a prudce osmahnu ,kldyž už jsou osmahnuté a skoro hotové, přidám pórek na kolečka a kapii a ješte chvíli mícham na panvičce a k tomu hranolky třeba nebo brambor a dobrou chuť 😝

natalie77
12. dub 2010

to nevadí, když máš vanilkový, tak je pak moooc dobrý polejt ho šťávou....mňam, zítra ho udělám alespoň z půl litru 😝 😀 😵

mari111
12. dub 2010

no a te´d mám chuť na puding, holky co mi to děláte ☹ jen jsem už unavená na to aby jsem si ho udělala 😅

aronek
12. dub 2010

Terci, v pátek nám bude měsíc, tak bys mohla vyhnat Lukáška, aby byli stejně od sebe. Fotky dodám o víkendu. Jestli mohu poradit, fakt naspávej dopředu, pak je to dost mazec, než se nějak sladíte, my to pořád nějak vychytáváme, jsem se zařekla, že ho nebudu brát k nám do postele a předsevzetí moc nevydrželo 😖 Ale je to skvělé 😉

tercie
12. dub 2010

Hotovo 🙂 Akrorát malinko ho asi vystydnout nechám. Objevila jsem karamelovej, tak snad bude dobrej. Já dělám jinak pro sebe čokoládovej a manžovi jedině vanilkovej 😀

natalie77
12. dub 2010

Aronku, no to mi taky každý říkal, hodně spi, jsem si říkala, že se všichni zbláznili, ale měli pravdu v tom, že to byl mazec...ale do foroty se stejně naspat nedá.... 😝

natalie77
12. dub 2010

já jsem taky vanilková....jako malá jsem nesnášela maso...no a ten čokoládovej mi připomínal játra, tak se mi zvedal žaludek... 😀

tercie
12. dub 2010

V pátek je šestnáctýho...Aronku jo, to by šlo 😀

tercie
12. dub 2010

Jé mě teprv teď naskočily ostatní příspěvky, no toto...

Mari děkuju, chci zkusit něco novýho a nemohla jsem si vzpomenout jak že jsi to říkala, že to děláš 😀

Natali ježíši, játra 😀 máš teda asociace, to ti povím 😀

mari111
12. dub 2010

ja du haji ,rano vstavam v sest 😠 tak pa a dobrou

aronek
12. dub 2010

terci, tak si to s ním domluv a v pátek hurá na to 😉 do té doby spát, odpočívat a těšit se na malého 😀

tercie
12. dub 2010

Mari kam se ženeš tak brzo ráno?
Papa, dobrou 😉

aronek
12. dub 2010

tak jsme dokojili a jdem hajat, tedy já určitě, uvidím, jestli překecám i malého 😕

natalie77
12. dub 2010

Terci, fakt od dětství jsem hnědý puding neměla 😝 ...
Jdu také spát, jsem úplně kantáre....vůbec nevím z čeho...asi jsem pořád zesláblá po porodu 😉 .
Dobrou a moc tady nepovídejte, ať nemám zítra hodně práce 😀 .
A omlouvám se, za ty moje překlepy...píšu jako tatar...

natalie77
12. dub 2010

Terci si nemusí nic domlouvat, ta jen odšpuntuje a jede se do porodnice 🙂

tercie
12. dub 2010

Aronku a co návštěvy? Chodí ti někdo? Mě už se teď ohlašujou i lidi se kteráma jsem se nikdy extra nestýkala, že se přijdou pk na malýho podívat, a já to neumím odmítat, jsem pako...ale budu mít co dělat a ještě skákat kolem lidí, na to nemám nervy... a asi budu mít problém půjčit někomu malýho chovat 😀... Nedám, moje!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru