Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. dub 2010

čajori co ta fotka, ty nás špehuješ,co 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a pěkně z blízka 😀 😀 😀 😀

cajori17
13. dub 2010

mari,premyslela jsem,ze si vymeni fotecku,ale vysledek je hrozny,takze tam hodim zas tu starou 😀

tercie
13. dub 2010

Mari to nevadí, my starší ročníky ti ještě v poho rozumíme 😀

Caj nevím holka, taky bych zkoukla nějakej filmoš a nevím jakej... naposled jsem stahovala zaříkávačekoní, anejde mi to na dvd pustit, nevím proč.

Natali to asi proto,že to je starší a starší fotka 😀
Užijte si to venku,my půjdem až navečír, s pejskama 🙂

tercie
13. dub 2010

Caj tahle fotka je pěkná,nech ji, máme tě pěkně zblízka 😉

mari111
13. dub 2010

čajori šak byla hezká ta fotka, dej si ji tam spátky !!!
tercinko no to je dobře že mi rozumíš ta starocho 😉

mari111
13. dub 2010

ta je taky hezka ale tamta se mi líbi víc 😉

cajori17
13. dub 2010

terci,ale na tech jsem prave moc videt,a na ten praseci rypacek se nemuzu divat 😀

cajori17
13. dub 2010

no tak jsem prisla na to ,ze je jednou kterou tam dam,na vsech vypadam stejne hrozne 😀

cajori17
13. dub 2010

tercinko.sluší ti to... 🙂

tercie
13. dub 2010

Caj tak na to už jsem přišlabohužel taky...ale tahle je aspoň aktuální 🙂

cajori17
13. dub 2010

napodobne,tahle je porizena v sobotu......

mari111
13. dub 2010

tercinka už taky neví jakou tam dát,co. ja by som mala taky dát nějakou aktualni, jen čekam až mi milaček nejake hezke udela
😅

tercie
13. dub 2010

Mari mě nikdo nefotí, já musím sama 😀 To jsem dopadla co? Ještě že existujou samospouště, jinak bych ani nemělapamátku na pupek 😉

kopa
autor
13. dub 2010

Holky nové fotečky ju 😀 😀

Cajori moc hezká fotečka 😵

Tercie zdálky vypadáš jak moje ségra 😀 😀 😀

cajori17
13. dub 2010

díky ,Kopi......

mari111
13. dub 2010

no jo terci, to by jsem mohla taky ale to neni ono

kopa
autor
13. dub 2010

Holky ted jsem byla v diskuzi společný termín_psala tam holka,že má jet vlakem na Slovensko,jestli nemůže potratit 😅 😅 že takhle potratila její známá 😨
Tak jsem jí napsala,jako z čeho by mohla potratit??je to bezpečnější než jet autem.To bysme potom nemohli nic a my na výlety taky jezdíme furt vlakem 😀

kopa
autor
13. dub 2010

Tercíku já tu zácpu řešit nebudu 😅 jen je to nepříjemné 😝 😝
Jinak přítelák chce vymalovat obývak do červena 😅 😅

mari111
13. dub 2010

no jo, ja mam kopi taky zakázano cestovat, ale vlak je asi v poho jestli ji neco važnyho není, ja mam problem už jen hodku jed autem, to mne pak boli břicho a o zádech ani nemluvím 😔

mari111
13. dub 2010

červena je hezka, jen ji skombinovat s bílou 😉

tercie
13. dub 2010

Kopi určitě nepotratila kvůli vlaku...no ale člověk je opatrnej a kolikrát fakt řeší kraviny. ¨
Červená je moderní,akorát bych neudělala všechny zdi,asi bych to s něčím kombinovala...

Mari zase si aspoň můžu nastavit ksicht abych se aspoň trochu líbila sama sobě,když mě fotí někdo, tak se většinou tvářím jako imbecil 😀

kopa
autor
13. dub 2010

Mari jenže ty máš záda 🤐 🤐 Chápu ten strach,ale když se člověk pak nad tím zamyslí 😅 😅

No červená dobrá mě by se líbila taková :
přítelovi zas víc tmavší a křiklavá 😀

tercie
13. dub 2010

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/snemovna-projed...

To jsem zvědavá, na co zas přijdou !!!

mari111
13. dub 2010

terci 😀
no to je moc pekne Kopi, to by sa mi líbilo, ja budem mít tmavě hnedou a bežovou v obývaku jestli si to dovtedy než to někdo vymaluje nerozmyslím 😀

tercie
13. dub 2010

Manža vylez z kanafasu, jdu dodělat oběd a nadlábnout se 😉 Pak přijdu.

mari111
13. dub 2010

na nic terci, jako vždy

mari111
13. dub 2010

tak dobrou chuŤ

mari111
13. dub 2010

kopi, to si se na tom fejsu moc nezdržela 😀 ani jsem ti nestihla napsat

markee
13. dub 2010

ahojky,
tak my byli dát sekačku do servisu a máme si přijet zítra pro ní. Pak jsme jeli do nábytku kouknout Johance po tom pokojíčku. Takže by jsme se i paradoxně shodli na jednom pokojíku a nebude barevnej,ale jen v barvě buku. Dali nám katalog a tam jsou různé varianty jak to postavit a tak. Takže se nám zrovna i jeden návrh líbí,jen musíme vzít menší komody,pže by se nám to sem nevešlo. Nejspíš zítra,až si vyzvedneme sekačku,tak tam zajedem to zamluvit. Dodání je na 3 až 4 týdny. Pak jsme jeli do hračkárny,pže malá vyhrála v tombole na maškarním takového toho fujtajblíka a on se jí přetrhl a chtěla novýho. Ty neměli,ale koupili jsme jí puzzle a pak takovou zvláštní hmotu a pracuje se s tím jak s modelínou.
No a pak jsme si došli na oběd-mňam. Dala jsem si krůtí nudličky s chilli a fazolovými lusky a Míša hovězí stroganov, malá měla polívku,pže tu jí nejlíp 😉
Teď jsem sbalila tašku na spinning. Za hoďku jedu. Pak přijedu,vysprchnu se a poletím do kina. No mám to natřískané dneska.

markee
13. dub 2010

Jinak jsem potkala bývalou spolužačku a má 4 měsíční holčičku. Míša šel mezitím s malou do té hračkárny a já s ní pokecala. Prý se snažili o mimčo a nešlo jim,tak byli na vyšetření a řekli doktoři,že jim se nepodaří otěhu přirozně,že má já nevim jak to přesně říkala,ale dělohu jinak tvarovanou nebo vy budete vědět asi co. A ještě nějaké další věci.Tak se na to vykašlali a říkali,že si dojdou na IVF. No a když měli odjet na potápění na dovču,tak zjistila,že je těhu. Říkala,vem si,kdybych to nezjistila,tak bych si to dosmrti vyčítala,že jsem jela,potápěla se a nejspíš by těhu nedopadlo.Takže maj teď 4měsíční holčičku. Sama mi schválila,že mám vypnout,nemyslet na to a ono to zdravé mimčo přijde. Jsem jí povídala taky náš příběh. Nojo,ženský,který si projdou svým,nejlíp pochopí trápení druhého.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru