Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
14. dub 2010

petros,to jo byla to rychlovka 😀

natalie77
14. dub 2010

Farmi, ještě štěstí, že jsi jí zavolala...
No hlavně, že mi házela odkaz na to velkéééééé okno.....mně bylo divný, že po 5 minutách je nějaká v klidu.... 😕
Likášek má hezký rodný číslo... 100414...rok a měsíc dají součet dne ....fakt pěkný 🙂 .

Holky, já jí to táááák přeju, jenže tady bulim do polívky malýmu 😢 😢 😢 ....ale štěstím...já chci taky....
😵

cajori17
14. dub 2010

jo petros, byla to rychlovka 😵

petroska
14. dub 2010

teda ted to dočítám všechno.to rodila snad už po ceste do porodky 😀 .taky strašně moc gratuluju...a hlavně at je Lukášek zdravý 🙂 .....tak rychly porod,to je paráda a jak ji to krásně vyšlo v termínek

cajori17
14. dub 2010

jezis,ted mi to tam naskocilo znovu,ja se z toho complu picnu......
natalie ,mas pravdu je to pekne datum

farmarska
14. dub 2010

natál IP 😉

aronek
14. dub 2010

tedy, tercinka to vzala rychle, mocc a mocc velká gratulace 😀

cajori17
14. dub 2010

holky,ja to snad aj dneska zapiju....naposled jsem pila na Silvestra 🙂

kerrie
14. dub 2010

Jééééé, gratuluju Tercinceee 😵 😵 😵 Ta to vzala hopem................ale je to holka šikovná, i seriál dokoukala 😀 To je supeeeeeer, že tu máme další malinkatý miminečko 😵 😵 😵

kvetinka7
14. dub 2010

Tercie, jeeeeeeeeeeeeee, moc moc velika obrovska gratulace k mimiskovi..
ja tu nakukuju s umyslem,co Tercinka, pac ja den pred terminem rodila,coz ma ona dnes a ona uz porodila!! 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

A procitam ,dalsi novinka,
Zlababo, moc moc gratuluju, hodne stesticka tfuj tfuj ..
ja mam takovou desnou radost.. po takovem tom utrpeni je pak clovek jeste vic stastnej 😵

handm
14. dub 2010

No tak to je neuvěřitelný🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
TERCI, moc gratuluju k superrychlovce a ať jste s Lukáškem a taťkou v pořádku brzy doma!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

To je tak kráááásnyyyyy, že už je tak rychle mimi tady!!🙂🙂🙂🙂

sarlotta
14. dub 2010

Zlababko super zprávička🙂))) mimísek je šikulka, už Ti budou týdny krásně naskakovat 😎

Tercinko🙂)))))))))))))))) to je ale mazec teda 😀 😀 😀 😀 😀 jako normálně závidím🙂 tak rychlý porod čoveče.. rekord...jsem zvědavá na popis🙂
Lukášku vítám tě na světě a těším se na fotečky🙂 Hodně štěstíčka a zdravíčka celé rodince 😎

sarlotta
14. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek ?g, 48cm 🙂 narodil se 14.4. 😉
Flair 32tt..........................KO 27.4...................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 28tt
Sarlotta 24tt.................. KO 27.4......... utz v pořádku....čeká holčičku...Šarlotka
Hanana 24tt.................. KO 13.4......................................čeká chlapečka
Wlladka 23tt...................KO 21.4 a KO 4.5......................čeká chlapečka
Mari 21tt..........................KO 15.4.
Handm 20tt.................... KO 12.4.,velký utz 22.4
ee.liska 19tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 19tt..................KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 18tt...........................velký utz.30.4.
Sirella 18tt ......................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 17tt........................KO ?
Kopa 13tt ....................... .KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 10tt ................... KO 23.4.
Zlababa 10tt ..................... KO dopadla výborně🙂 NT 3.5. KO 19.4.
Paajaa 23DC
Farmarska 22DC
Cajori 19DC
Madormi 17DC
Katyna 10DC
Natalie 8DC
Aja 7DC
Nicollka 5DC
M.aa.b 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

cajori17
14. dub 2010

holky,mizim....mozna jeste nakouknu...papapa

murynka
14. dub 2010

tedy mazec tercíku ty jsi to měla rychlejší než jáááááááááá 😀 😀 😀 fakt koukám

obrovská gratulace k lukáškovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 at vám dělá jen radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mari111
14. dub 2010

pa pa čajori

mirax
14. dub 2010

teeedaa...taky mám na krajíčku 😉
Terci, velikánská gratulace k miminku! 🙂
Tomu říkám přímý přenos...a naprosto v klidu! 🙂

farmarska
14. dub 2010

Jo jo tercinka je naše hvězda 😵 😵 😵 si z toho jejího porodu musíme brát všechny příklad 😉 🙂 Tý brďo a když si vzpomenu, že ještě krom sprchy a pošty přemejšlela nad tím jestli jet zpívat nebo ne... 😨 😕 😅 😀 😀

farmarska
14. dub 2010

ahoj patoložko 😉 téda dneska jsi mne pobavila, když jsem si dočítala a četla o Bětulince s cedníkem na hlavě 😀 😀 😀

flair
14. dub 2010

Terciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, to je naprostá arááááááááádaaaaaa 😀 Gratuluju, maminooooooooooio 😵 😀 😵
To snad ani není možný taková rychlovkaaaaaaa 😀 Jsi fakt borka, ještě jsi dokoukala McLaudovky a pak je Lukyn na světě, jsi mě dostala 😀 😀 😀
Elisko, neeee, já se bojím být teď první na řadě 😝 😕 😀 Ale na druhouz stranu se těším🙂 ale chci to mít tak rychle jako Tercinka 😀

kytiii
14. dub 2010

Tercie- ty brďo, včera jsme si psaly a já jí píšu, že je zítra pěkné datum, co ona na to a JUPIIIIIIIIIÍ, Lukášek je tady a taková MEGA rychlost 😀 😀 😀 Mooooooooooc velkáááááááá gratulace!!!!!!! Už se těším na podrobnosti, protože tohle jsem dlouho nezažila, 2hoďky před porodem si tady v klidu píše, řeší, zda jet zpívat nebo vybrat peníze a zaplatit mobil, ale že neví, že má poslíčky 😀 😀 😀 a pak si jede hezky odrodit a ve 4h je Lukýsek na světě,uf, mě snad omejou 😀 Já chci taky takleeee 🙂

jitie
14. dub 2010

Míšo, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

farmarska
14. dub 2010

kitíí ne ve čtyři ale o něco málo později 😉 Já to asi blbě napsala.. neříkal, že rodila ve čtyři ale před čtvrt hodinkou 😉 no a volala jsem asi v šest 😉 🙂

mari111
14. dub 2010

no a ve dvě si tady ještě s náma psala 🙂 ja to chci mít taky tak rychle ☹

kytiii
14. dub 2010

farmi- i tak je to výkon, který nemá konkurenci, aspoň z mého okolí takhle nikdo rychle neporodil 😀

natalie77
14. dub 2010

Farmi, no a to jsem jí ještě varovala, že jestli chce jít na sbor, ať se připraví, že tam Lukáškovi rovnou zazpívají...no to mě pos.........fakt je neuvěřitelná, doufám, že jak to bylo rychlý, tak to bylo jakž takž snesitelný.... 😉

natalie77
14. dub 2010

Tak já jdu Lukáška zapít, jsem sama doma, tak si dám skleničku....a to jsem skoro abstinent!! Ale zapít se musí, ať je zdravý...Marka nikdo moc nezapíjel, a jak to u nás doma vypadá, víte... 😝 .

Tak Lukášku NA ZDRAVÍ!!!! To TI přeje tetka koníkovka, ať máš v životě jen samé štěstí, lásku, pohodu, ať jsi spokojený, šťastný, krásný, chytrý chlapeček a děláš mamince Tercince a tatínkovi Tercákovi jen samou radost. Tak na zdraví!!!!!!

jitie
14. dub 2010

tak Lukášek má 3,45kg 😵
ty jo, tak sem vás dočetla a Míša si s váma ještě ve 14 psala, ta je dobrá 😀 😀 to já mít kontra po 5min, tak už jsem v porodnici a bušim na dveře 😀

cajori17
14. dub 2010

natalie to jsi napsala mooooooc krasne.

natalie77
14. dub 2010

Caji, děkuju moc...jsem se tady nad tím dojala...už asi fakt blbnu 😉 .
Doufám, že mě Tercinka za tatínka Tercáka neukamenuje...

No v sobotu už budou doma....no má štěstí, skříň stihla, povléknou to si povlékne prý sama...vše má nachystané....
Klobouk dolů...u nás byl zapřažený manža....protože ve 32.tt, jsem neměla nic nachystáno, jen nakoupené oblečky, kočárek a postýlku jsem měla od ségry po holkách, když mě strašili, že to stejně nedopadne....jsem každé body koupila strčila na dno skříně...a potají se chodila kochat.... 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru