Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
16. dub 2010

jo a ty týdny dle UZ a MS se ti budou měnit někdy bude mimi větší někdy menší to je v pohodě 😉

petroska
16. dub 2010

ahoj holky.KOPI gratulace ke zdravému mimču.od včera sem u přítelakových rodiču tak jen sedíme a sedíme,nic neděláme a jen do sebe láduju dobroty.snad aspon přiberu.jinak holky kdo máte facebook a chcete mě podpořit hlasem tak hlasujte podle toho odkazu snubni-prsten.cz: http://www.facebook.com/pages/snubni-prstencz/2... klikněte na tenhle
odkaz,stante se jeho fanouškem a pak stačí jen zadat FOTKY ,KVALIFIKACE
č.3 a najít si nás pod číslem 83 a dát nám hlas tím že potvrdíte líbí se
mi...všem moc dík za hlasy.

cajori17
16. dub 2010

petroska : dalam jsem hlas 😉

cajori17
16. dub 2010

dala 😀

farmarska
16. dub 2010

Ahoj kocouři 😉 Teprve ted mám chvilku pauzu. Jsem dorazila pozdě domů z města, z nákupů, od doktora a z pohovoru a pak se rychle vrhla do chytání pozdního obědu pro manžu.
Jinak v poledne psala Tercule, že malej má žloutenku, tak už jí ho zase vzali, svítěj na něj a vozej jí ho jen na krmení. V noci se prej moc nevyspala, to ho měla ještě u sebe a to zas pro změnu řval, páč má prdíky 😢 Si to tam koukám pěkně vychutnávaj 🙄

petroska
16. dub 2010

CAJORI moc moc děkujeme
🙂

farmarska
16. dub 2010

tak a já jdu zkusit rychle dočíst a pak musím jít fofrem dělat s mamčou věnečky a roládu, páč zítra máme velký grilování, přijedou tchánovci a ještě strejda, budeme slavit Robertův svátek, už takhle dopředu. Tak toho mám na přípravu ještě hodně 😝

farmarska
16. dub 2010

jéé cajor má novou fotku 😉

petroska
16. dub 2010

jéé až ted koukám taky že je tam kdosi novej.CAJOR ,sluší 🙂 .chudinka Terci na chvíli měla prcka u sebe a ted ji ho zase ukradly.já bych ty doktory liskala 😠

cajori17
16. dub 2010

chuderka Tercinka ☹ , ale to se zas spravi a pak si Lukaska bude uzivat v klidku doma.....

Farmi grilovacku vam zavidim 🙂

cajori17
16. dub 2010

holky ja se moc rada nesmeju na fotkach,ale tenhle je spešl pro vás 😀

cajori17
16. dub 2010

musim uklizet,protoze to rikam cely den a jeste jsem nic neuklidila

petroska
16. dub 2010

taky se nějak na fotkách neumím škněřit 🙂 .nějak se mi nenahodí usměv a stále zamračená.taky od rána žehlím,protže su sama doma ale jaksi ani jedno není vyžehlíno 😀

kopa
autor
16. dub 2010

Handm díky,byl to fakt zážitek 😵 ted už jen ty triply a pak snad budu v klidu.Nejvíc jsem měla strach z toho srdíčka(kvůli přítelovi).

Cajori díky 🙂 jé máš novou fotečku 😵

Murynko,jsem ti chtěla napsat,ale měla jsem mobil doma 😅 😅 jsem si prvně vzala těhugatě a zjistila jsem,že jsou tam tak malé kapsy 😒 tak bych mobil ještě někde ztratila.Pak jsme byli ještě v bance.No a mímovi jsem nic nekoupila 😅 řádí ta střevní chřipka,tak se vyhýbám takovým místům.Jsem ráda za tu plet,měla jsem z toho celkem strach 😨 Tak já si o tu fotečku řeknu,až tam půjdu 😉 No a super,že je manžílek s vámi doma 😵

kopa
autor
16. dub 2010

Petrosko díky 🙂
Farmíku tak Tercinku pozdravuj 🙂 A kdy jí pustí?

murynka
16. dub 2010

leni v pohodě 😉 v CA mají ted super slevy včéra jsme tam malé koupila tričko s mikinkou za 98kč 😵 😵 a je to s půem 😀

kopa
autor
16. dub 2010

Markét já doufám,že tam ty slevy vydrží dlouho 😀 😀 No třeba až půjdu za 14 dni na kontrolu,tak bych se asi zeptala 😅 dneska mi to bylo blbé 🤐 No já tam minule koukala na náke asi ty dupačky-je to teplé jako kombinéza a na nožičkách to má takový ten nástavec na nohu 😅 😅

kopa
autor
16. dub 2010

jo jsou to dupačky 😀 😀 😀 už jsem si to našla na obrázku 🙂

mari111
16. dub 2010

Šarlotko dík, žirafku určo koupim, jen ještě kouknu co tam maj 🙂

mirax
16. dub 2010

Kopi 🙂 , gratuluju k negativnímu NT! 🙂 To je úleva, co? 🙂 Brzy to mimískovi vynahraď a něco pěkného mu kup! 😀

kvetinko....Adámek je krásnej chlapák 🙂 🙂 🙂 Brzy napíšu! 🙂

madormi
16. dub 2010

holky, nevím čim to ale dnes mi tak manža šílěně leze na nervy, že bych ho někam vyhnala 🙂

kopa
autor
16. dub 2010

Mirax díky,jojo je to úleva 🙂 Mají nám od pondělka dělat rekonstrukci v bytečku,tak jsem myslela,že vyrazím v týdnu po nákupech,ale bojím se té střevní chřipky 🤐 🤐 🤐

Madormi tak to dobře znám 😀 😀

natalie77
16. dub 2010

Ahoooooj, tady se nepovídá a já měla výčitky svědomí, že když mám absťák, že tady telefonuju, poklízím, vařím na zítra....a že mi tu něco utíká 😕 .
Madormi, jo, jo.....na kaaždého jednou dojde 😀 , já se těšila, že manža odjede na tu konferenci 😉 ,

natalie77
16. dub 2010

Holky, kde jste?
Tak to musím jít asi do sprchy a spát...ale mě se nechce.....poslední večer bez manži 😀

mari111
16. dub 2010

asi všichni čumákujou na bednu nebo se válej 😀 ja čumákuju 😅 ale už se mi chce spát, jen ja když lehnu tak usínam dvě-tři hoďky 😠

natalie77
16. dub 2010

Mari, tak co si číst, to mi pomáhá nebo usínat u televize....Taky jsem na spaní děsná..... spaní jako prababička, jen se něco šustne už jsem vzhůru nebo čumákuju do stropu......
A když zaberu krásným tvrdám spánkem, tak se mi přilepí před obličej ten malý ksichtík a začne se dožadovat různých, pro mě v tu chvíli neskutečných věcí 😀 😀 😀 .

natalie77
16. dub 2010

Tak já se jdu umýt....budu pak čučet na bednu a třeba usnu dřívě než bude půlnoc, což se mi tento týden ještě nepodařilo....
Mari, pěkně pohlaď panděrko a jdi počítat ovečky.....jedna, dvě, tři, čtyři.......
Dobrou noc a hlavně nečumákuj nebo si zavři u toho oči, ať Tě ráno nebolí 😉

aja.83
17. dub 2010

Ahoj holky! Nějak poslední dobou nestíhám, nebo co 😅 😀 . Tak vás jen zdravím a koukám na poslední stránku -
Kopísku, velká gratulace! 😵 😉
Farmi má pořád tajemnou fotečku 😲 😵
A Tercinka si teda "užívá". Snad bude mít za chvíli Lukáška u sebe a bude všechno OK! 😉
Tak já zas mažu. Možná se na vás přijdu podívat večer, tak tu buďte hodnýýý! 😵 😵 😵

natalie77
17. dub 2010

DObré ráno....
no zase jsem teda měla noc.....malej kašle, na mě taky něco leze, se z toho asi letos už nevyhrabeme...
😠
Jak řešíte tu sopku? Já právě váhám jestli jít ven, ale když říkali, že alergici a astmatici mají být doma, tak kvůli malýmu budeme doma, ale jo opruz, konečně hezké počasí..
Ajo, jsme tady hodný, tak se koukej večer ukázat 😉 .
Fami, co Tvůj kašel? Už je Ti lépe?
Holky, já bych spala, až bych brečela.....nějak na mě dneska dolehla únava....

Tak se opatrujte, zase se ukážu až dám malého po obědě spát.
Pěkný den.

veve.b
17. dub 2010

Ahoj holky 😅 tak už nějakou dobu to tu bedlivě sleduju a musím se už konečně mezi vás taky přidat. Tercinka mě lámě už nějakou dobu, tak aspoň bude mít radost až to tady bude dočítat 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru