Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
18. dub 2010

teeda tercinka už půjde domů, no to jsem zvědává co bude vyprávět mamina 😀

farmarska
18. dub 2010

kopi že bych jí zas nadala do sv.ní zasran.jch 😀 😀 😀 😀

nicollka
18. dub 2010

Farmi tak já pokud teplotka ted půjde nahoru bych řekla že ovu včera nebo dnes, pokud se teploty nezvednou tak nevím, ale na ovu to zatím nevypadá

kopa
autor
18. dub 2010

Farmi vynadej!!!!Ale aby to nedopadlo,že jí zas pak budeš prosit 😀 😀 😀

Madormi ahojky 🙂 Držím palečky aby jsi objevila // 🙂

madormi
18. dub 2010

kopa kééž by, ale nepočítám s tím 😉

kopa
autor
18. dub 2010

Madormi já s tím taky nepočítala 😀 😀

farmarska
18. dub 2010

tý jo ted to dočítám a koukám, že verča mě už se zprávama o Terculi předběhla 😀 no nevadí, alspon to má potvrzené a vy vidíte, že nekecá 😀 😀
kopi teda ty jsi akční, ale měla by jsi se víc šetřit!!!! 😠

sev vítám tě tu mezi náma 😵 Broucku to ti nikdo nezaručí ani nepoví kolikrád se to může opakovat, nebo jestli se to stalo jen jednou a náhodně... Já věřím, doufám a moc ti přeju, aby jsi todle těhu měla už jen a jen kráááásnééé 😵 😵 😵

kopa
autor
18. dub 2010

Farmi však já se šetřím,já to všechno řídím 😀 😀 Přítelák kmitá jak mu řeknu 😉

farmarska
18. dub 2010

mad neboooj!!! 😖 😅 😉

farmarska
18. dub 2010

nikol tak já pro jistotu zkuím ještě dnes uhnat manžu 😅 ale jinak to fakt teda nadějně tenhle měsíc nevypadá 😝 a z toho mýho grafu jsem už skoro stejně takovej jelen jako z toho tvýho 😀

farmarska
18. dub 2010

holky jdu si dát ještě rychle vanu, od osmi chci koukat na primu, sleduju Robina-muzikál 😎

kopa
autor
18. dub 2010

holky bacílky pro vás 😵
Prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.
Prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.

madormi
18. dub 2010

jako těhu bacily? tka to prskej dál to je málo 🙂
jinak nepočítám s tím, protože fakt minule už jsem touhle dobou cítíla, ž eje něco jinak. teď se citím normal 🙂 od 10 do 15 dne bolely vaječníky a prsa a teď nic a minule už jsem to fakt tušila. no uvidíme třeba jsem to tak citíla a tak mě furt pobolívalo břicho, protože bylo něco špatně

nicollka
18. dub 2010

No farmi já mám asi anovuláky a ty ovulace vyznačené jsou jen blbost. U tebe uvidíš na raní teplotě měla by být vyšší ;) držím palec a raději pojisti :D

nicollka
18. dub 2010

nikde nikdo tak já jdu do hajan, malej asi bude doma do školky nepůjde, nějak soplí a kašlíkuje tak si ho nechám doma. Tak dobrou zítra

markee
18. dub 2010

Dobrý večer,jen opět načuhuju,pže jdu už spát.
Tercinka půjde domů? To je skvělé.
Já jinak začla špinit,takže už se hlásí MS. Nejspíš mám začít brát HA až se to rozjede, žejo? Já vím,že se má vzít první prášek první den MS. Ale špinění asi nejspíš první den není. Začla jsem špinit až teď. Takže si počkám co zítra a když to už bude vypadat,tak ho vezmu. Jupí,pár měsíců klidu. Už se těším.
Tak dobrou noc,zítra jdu do práce a večer na spinning. Uvidím zda se ukážu,zda nebudu moc zničená 😉
Ono stejnak tu chybět nebudu,pže nesnažilkuju,netěhulim a ani nerodim 😉

cajori17
19. dub 2010

Dobre rano 🙂

tak ja v sedm frcim na kontrolu s tou osklivou cystou a a rovnou dostanu pichanec........porad me ta prava strana picha,tak nevim co bude......myslete na me 😉
jinak jsem tu zahledla nejake nove tvaricky-tak vas tu vitam 🙂

tak ja se jdu pomalu chystat...zatim pa

katyna6
19. dub 2010

Ahoj holky,přeju krásný ránko 🙂
Víkend jsem měla náročnej,pořád v té pitomé práci a teď jsem po noční,tak zkusím dočíst aspoň kousek,zbytek odpoledne.A taky jdu dnes k mudrovi,tak jsem zvědavá,s jakou se vrátím 😅

madormi
19. dub 2010

ahoj holky, Tercinky Lukášek je asi v sobotních novinách 🙂 Jestli je teda tercinka se Stráže tak je to on šmudlík 🙂

katyna6
19. dub 2010

ufffffffff,vás dočíst je teda dřina 😀 😀
jinak tady moc vítám nové dušičky a ať se vám mezi náma líbí 🙂 🙂
a hlavně!!!-veeeeeeliká gratulace kopince k dobrým výsledkům a mari k úspěšné kontrole!Vždycky mě zahřeje u srdíčka,když vidím,že jste bez problémů zase o krok dál 🙂 🙂 🙂

nicollka
19. dub 2010

ahoj holky tak čekám na bratránka a zajedeme na gyndu do brna doufám mě dokyna vezme jestli tam ovšem zase bude.
Malej je nachlazenej tak pojede taky a bratranek ho pohlídá

aronek
19. dub 2010

Ahoj přeji hezké ráno 😉 cajori, držím palečky na kontrolu 😉

paajaa
19. dub 2010

Krásné ráno,
tak vám musím napsat jobovku. Pan doktor měl minulý týden dovolenou, tak jsem měla jít dnes. Ještě si raději volám, zda tam je, protože chodíme bez objednání. Sestřička mi oznámila, že pan doktor se zasekl na letošti a bude možná za týden. 😝 To je jak naschvál. 😝

Cajori: držím palce na kontrolu

aronek
19. dub 2010

paaji, to je fakt na vztek 😠

mosquito
19. dub 2010

nikdy to není jednoduché... Ahoj holky, zdravím Vás a hlásím se po dlouhé době. Prostě to potřebovalo klid a odpočinout si od všeho co se jen lehce dotýká těhotenství, miminek, potratů...
A hádejte co. Doktor mi předepsa HA a já čekám na druhou porevizní MS abych mohla začít "šňupat" 🙂 Jenže přítel mě špatně pochopil a tím předepsáním receptu si myslel, že už je beru.
Tak a babo raď. Dneska jdu k doktorovi pro recept na postinor. Nikdy jsem ho nevzala a bojím se, že to je pěknej dryják. Můj původní doktor se klaní k tomu to nechat tak jak to je a počkat co se bude dít. Můj nový doktor chce čekat až do září a proto mám tu HA. Jenže s tímhle asi nepočítal. A pak - i přesto, že šlo o první zamlklé těhu mě poslal na genetiku. Máte s tím nějaké zkušenosti? Jak to probíhá, za jak dlouho nám řeknou ortel?
Jinak podle UZ by mělo být všechno v normálu. No to víte, už nejsem nejmladší, letos je to první rok co mi tahne na 40 🙂
Děkuju moc za každý názor, i když stejně udělám co doktor říká. Je to lékař a on by měl vědět co je nejlepší...
Mějte se krásně, snad máte tolik sluníčka jako my tady na jihu Čech.

farmarska
19. dub 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂 Tercinčin večerníček hezky dneska zase přibyl, váha ráno ukázala o 6deka víc, pěkně si ho před vážením napucla, tak doufá, že se večer už ozve z domu 😵
Nikol ty tvoje anovuláky jsou teda pěkný sviňárny 😖 moje teplota dnes teda taky nevylezla 😝 ale ono to je stejně fuk, už to pro tendle měsíc neřeším, sex včera stejně nebyl, ttak co...
Naopak jsem se včera o něco vsadila s manžou, že jako když vyhraju, tak bude celej tejdem sex každej den (včetně toho včerejška a je mi jedno jak to udělá 😀 ) a když prohraju tak celej tejden nemusí... 😅
no prohrála jsem 😝 ale co už jsem stejně 27DC tak už na to stejně prdím 😝 😎
markee kočko co to plácáš, to víš že tu budeš chybět!!!! 😠 😠 😠 i když nesnažílkuješ, netěhulíš ani nerodíš 😉
cajor moc ti budu držet palce, at dopadneš u mudra dobře!!!! 🙂 🙂

farmarska
19. dub 2010

katuško a co ty budeš dělat u mudráků? nějakej problémek? 😕 nebo jich v práci, těch bílejch plášťů nemáš dost a musíš se jich nabažit ještě soukromko 😉 😀

nikol tak držím palečky at u mudra pochodíš! 🙂 a taky aby se malej brzy uzdravil! 🙂
a tobě Pájuško teda nic držet nebudu, když tam toho mudrce nemáš 😀 až příště, za týden 😉 😀 😀

tý jo a dlouho jsem tu nezahlídla mari? teda na ní, nezvykle dlouho 😕 😕 😕

a taky Natál se neukázala... 😨 naposledy si šla udobřovat nasraného manžu 🤐 tak jen doufám, že jí místo usmíření, neklepl něčím po palici 😅 chudák jestli je ted někde zakopaná.. 😨 😨 ..s kým si budu po večerech psát! ☹ ☹

farmarska
19. dub 2010

mos , to těžko radit... Prosím připomeň se mi, proč jako musíš čekat a nesmíte plodit? 😕 Jako at je to jak je to, já bych do postinoru a těmhle podobných pilulí nešla. Kdyby k tomu teda nebyl nějaký zvlášť závažnej důvod...

farmarska
19. dub 2010

Mos, jako vzhledem k tvému věku a k tomu, že to už nějakej ten pátek od zamlklýho bude, bych se na nějakou HA vybodla, zařídila si co nejdřív tu genetiku a vrhla se co nejdřív do nového snažení. Kuli tý genetice zkus doktora doktora dotlačit, aby ti jí napsal už ted a nebo se objednej na vlastní pěst, ale to nevím jestli se něco pak neplatí..Jinak pokud by to dopadlo a ty jsi byla těhu už ted, myslím, že tě na genetiku pošle každej hned, nebo když tam jim to řekneš, že tě taky budou chtít vyšetřit co nejdřív a výsledky udělají snad nějak rychlejc 😅 Jinak mě normálně genetika trvala tuším měsíc, ale třeba vím, že markee, když na ní jezdí, tak vzhledem k okolnostem jí jí udělají nějak rychleji.

farmarska
19. dub 2010

tak Lukášek od Tercinky už je propuštěnej!! 😵 😵 😵 teď čeká na propuštění í Tercííí!! 😵 😵 😵
Jinak ze Stráže je 😉 , takže ten v novinách to bude on 😎 😎 A holky nevíte jsou ty sobotní noviny i na netu? 😕 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru