Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
19. dub 2010

farmi na netu docela pochybuji, je to Karlovarský deník a právě vždy v sobotu tam je příloha, kde jsou čerstvě vyklubaná miminka z Karlovarska 🙂

farmarska
19. dub 2010

ahááá no tak to se nepokochám 😝 no nevadí, okouknu si malýho, až nám ho nafotí Tercík u sebe doma 😉 😵 a to už bude brzy 😵 😵 😵

sarlotta
19. dub 2010

dobré ráneško🙂 dneska jsem to vzala ze školky rovnou do obchodu a lékárny... to zas vyfičelo peněz 😲 😀

farmarska
19. dub 2010

ahoj sarlotko 🙂
no to mi něco povídej o utratách v lékarně 😝 Každej měsíc tam nechám tolik peněz, za různý léky, podpůrný prostředky, vitamíny, atd..a to se ještě krotím 😅 😝

sarlotta
19. dub 2010

sem si udělala seznámek a odškrtávám 😉
hele a Ty marodíš nebo jak to máš ? co ta nová prácička?

farmarska
19. dub 2010

jinak holky, nevíte něco o monitorech dechu? Už pár dní po nich pokukuju (jen tak za zajímavosti) a včera mi psala Terci, že si chce domů taky asi nějakej pořídit. Nevíte kterej je dobrej? Nemáte k tomu nějaké osobní připomínky, zkušenosti s tím, nebo z doslechu? Vím , že o tom snad psal něco aronek, že se jim doma jednu noc spustil..
Jako koukala jsem na dvě značky Nanny a pak ještě nějaká bejby..něco a nevím teda kterej je lepší..
Když jsem včera pročítala různý diskuze , tak se názory dost lišily. Jedna vychvalovala to, druhá zas ono. Jedna na Nanny nedá dopustit, druhá tvrdí, že je deska malá a spouští se i občas zbytečně(že ječí) a že tamto je lepší, že u tamtý značky jsou ty desky dvě..
No a pak mi jde o to, jako jestli to jde oboje pod matraci a pod kterou? Páč někdo tam zas psal, že jim to pod tvrdou kokosovo pohankovou matrací nefungovalo, že si museli pořídit tu obyč molitonovou.
No prostě jde mi o vqše vědomosti, zkušenosti a postřehy..tak se koukejte podělit 😉 😀 😀 😀

kopa
autor
19. dub 2010

Ahoj holky,
tak jsem tu na chvilku.Za chvíli nám přijede malíř,ale trošku se nám to zkomplikovalo 😅 Přes víkend se jim vytopil sklad s podlahami,takže tedko schání jiné 😒 Tak snad něco seženou.Farmíku já zase slyšela chválu na ten Nanny 🙂

farmarska
19. dub 2010

sarlot jo jo, napsal mi druhý antb. páč jsem měla ještě špatnou krev a nějaký další prášky na kašel.. , ael já to neberu a jedu si dál svojí přírodní cestou a docela se z toho už dostávám, i ten kašel už je lepší 🙂 Jen mě vzbudí tak dvakrát za noc a to si dám lžíci medu s cibulí a cucavej mentolovej bombon do huby a do půl hoďky spím dál, takže už celkem ok. , ne jako před pár dněma ještě, kdy jsem měla v noci záchvaty kašle imrvere, to bylo neprospanejch nocí a nebo jen prodřímanejch v obýváku v křesle 😝 fuj když si vzpomenu, jak jsem se dávila až mi lezly oči navrch hlavy..bléé 😝 😝 😝

sarlotta
19. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 33tt..........................KO 27.4...................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 29tt
Sarlotta 25tt.................. KO 27.4......... utz v pořádku....čeká holčičku...Šarlotka
Hanana 25tt.................. KO ?.....................................čeká chlapečka
Wlladka 24tt...................KO 21.4 a KO 4.5......................čeká chlapečka
Mari 22tt.......................... KO 29.4. KO 13.5.
Handm 21tt.................... velký utz 22.4
ee.liska 20tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 20tt.................. KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 19tt........................... velký utz.30.4.
Sirella 18tt ...................... velký utz 5.5.
miru.j 18tt........................ KO ?
Kopa 14tt ....................... . KO 29.4. NT dopadlo skvělě, mimís je šikulka
Maarrtina 11tt ................... KO 23.4.
Zlababa 10tt ..................... NT 3.5. KO 19.4.
veve.b 6tt..................KO 30.4.
Paajaa 28DC
Farmarska 27DC
Cajori 24DC
Madormi 22DC
Katyna 15DC
Natalie 13DC
Aja 12DC
Nicollka 10DC
M.aa.b 6DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
19. dub 2010

Farmi zkušenost nemám, ale doporučila bych Nanny- tu mají i v porodkách.

farmarska
19. dub 2010

chudák terculka má strach, jestli to doma všechno zvládne 😅 jako vaření, žehlení, přebalování, uklízení, krmení, atd.
(ale ona to zvládne 😉 , nepůjde to hned, ale zvládne to 😎 ) Tak jí koukejte pak všechny pěkně podpořit, at se nebojí 😉 😎 😀

sarlotta
19. dub 2010

akorát se mi to zdá pro Tercinku zbytečné.. Lukášek zdravý a donošený .. 😎

hanana
19. dub 2010

dobre ranko
jak je holky? Farmi ja ti moc neporadim, ja jsem objednala angelcare ale zkusenosti nemam tak doufam ze nebude na ho..... 😵 😵 😵 😵

sarlotta
19. dub 2010

hele napiš jí, že matka má kojit , přebalovat , jíst a spát... jinak NIC 😀 😀 😀 a to myslím vážně 😠 😉

kopa
autor
19. dub 2010
sarlotta
19. dub 2010

hanana kdy máš další KO ?

a co prcek... mě teda kope fest 😀 už jsou vidět hrbolky a ráno mám půlku břicha větší jak se otočím z boku na záda 😉

sarlotta
19. dub 2010

Kopi, nevidím 😅

kopa
autor
19. dub 2010

katynko díky za gratulku 🙂 at ti to dobře dopadne u doktora 😵

Paaji to mě mrzí,to je opravdu naschvál ☹

kopa
autor
19. dub 2010

Sarlott musíš si popojet je to asi 14 fotka 🙂

farmarska
19. dub 2010

Tak už jsem jí to všechno vysvětlila, že to jako zvládne 😉 😎 tak snad mi uvěřila 😀 😀

kopa
autor
19. dub 2010

Farmi to Tercinka zvládne 😵 😵 však je holka šikovná!

mosquito
19. dub 2010

farmarska: neplodit kvuli revizi, ktera byla teprve 5.3. - ja jsem taky toho nazoru, ze bych to nechala osudu. Uz si to telo behem poslednich par mesicu zazilo dost a byla jsem rada, ze je vsechno OK, ze se citim dobre, vse je na svem miste a funkcni... A ted tohle... Tak proto jsem dostala HA, kterou zacnu brat az za par dni... Asi s doktorem zkusim hodit slovo az si pujdu pro recept.

hanana
19. dub 2010

sarlotko zase panikarim nic moc pohyby vcera jen takove tukani tak nevim ko mam v ut 20/04 a ultrazvuk 20/05 dekuji 😵 😵 😵 😵

farmarska
19. dub 2010

sarlot šak sem ji to same už psala 😀 😀 😀 akorád já to teda víc okecala a rozvynula asi do 4 zpráv 😀 😀 😀 ty to máš hezký a stručný 😀 😀 😀

farmarska
19. dub 2010

holky díky za názory ohledne těch monitorů 😉
kopi ty jsi ale šikulínka, takhle toho malýho večerníčka rychle najít! 😵 😵

sarlotta
19. dub 2010

Kopi no jooooo.... nááádhera🙂)))

farmarska
19. dub 2010

já tam Lukáška už vidííím!!! 😵 😵 😵 kopi dík 😉

sarlotta
19. dub 2010

mosquito já bych teda do postinoru nešla 😲 😝 a ani do HA... tak jsou i kondomy ne.
Jinak genetika se dělá po 2 potratech a trvá cca 6-8týdnů 😉

kopa
autor
19. dub 2010

Lukášek je krásnej 😵 😵

sarlotta
19. dub 2010

Hani ťukání se počítá🙂) záleží jak je mimi otočené a uložené🙂 kde máš placentu ?
Já to cítím hodně, až bolestivě někdy..

farmarska
19. dub 2010

Hani nepanikař!!! 😠 😠 Klídek matko! hlavně když alspon oťukává 😉 😎 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru