Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
20. dub 2010

mad jůůů kancelářská krysá! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 😅

madormi
20. dub 2010

jj a řeknu ti je to pěkná nuda tady ☹

farmarska
20. dub 2010

ájí ty nemusíš, já věřím , že ten tvůj s tebou jako s nymfou bude chtít, i když bude mít stovku za rohem 😉 😀 Jinak já jsem neznásilňovala, to jen Natál a ted jde o to, s jakým uspěchem 😀 😀 Já mám díky sázce tejden po žížalkách, teda už jen necelej tejden.., ale ted mi to je stejně fuk, mám před mrchou 😀

sarlotta
20. dub 2010

madormi co tvoříš ? v kanclíku

farmi o co ste se vsadili ?

farmarska
20. dub 2010

jééé ti závidím, do práce si chodíš skoro v poledne, netovat si tam aj můžeš a ještě se tam nudíš 😀 Hele ale já na to mám radu! Řekni jim, at mě tam taky přijmou a se mnou se tam zaručeně nudit nebudeš 😉 😀 😀

madormi
20. dub 2010

sarlot, právě že netvořím nic 🙂 jsem na Obecním úřadě a chcípl tu pes, takže tu dělám všechno, ale vlastně nic noo 😀

farmarska
20. dub 2010

sarlot .... koníkuje! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
20. dub 2010

vsadili jsme se o jazyk a tejden sexu 😎

madormi
20. dub 2010

asi tak farmi 🙂

sarlotta
20. dub 2010

madormi a víš, že mě to napadlo🙂)) jak jsi napsala, že se nudíš... že budeš státní zaměstnanec🙂))) to bych taky chtěla dělat někdy 😀 😀 😀 ale je to předpokládám mizerně placené co.... zase Ti za zády neprudí šéfík 😎

mirax
20. dub 2010

Ahoj holky...

😀 ...zkoušela jsem, jak bude Bětuška vypadat s vlasama 😀 ..pak jsem ji fotila a vyšla opravdu pěkná momentka 😀

sarlotta
20. dub 2010

jaký jazyk🙂))))))))))) uzený ? 😀 😀

sarlotta
20. dub 2010

ahoj mirax 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
20. dub 2010

My ted koukáme každej den na prostřeno na primě a byl tam Baudyš a Meruňka v jednom kole.. a já manžoj tvrdila, že na 100% si pamatuju, že křenovou omáčku s jazykem vařil Baudyš, ruku do ohně bych za to dala! 😎 No jenže nevařil, vařil Meruňka 😝 No a sázka byla, že když budu mít pravdu, bude sex každej den, z jeho iniciativy, včetně ještě toho večera..když vyhraje on, dám mu tejden pokoj, bez výčitek 😝 😀 vyhrál no 🙄

sarlotta
20. dub 2010

aha sem myslela že ty jsi chtěla sex a on ten jazyk 😀 😀 😀
ale tak před mrchou je to dobrá sázka🙂)))

madormi
20. dub 2010

sarlot. no je to dost mizerně placené... ale byla jsem za to ráda, zkrachvoala firma kde jsem pracovala, tak jsem něco rychle hledala, podařilo se najít tohle, takže jsem byla jen týden na úřadu práce, ale je to fakt nuda a za málo peněz. Sice absolutní klídek, ale asi to tu brzo zabalím 😒

aronek
20. dub 2010

farmi, tedy máte dost veselo 😀 tak se raději nevsázej 😉

mirax
20. dub 2010

sarlott ...mazec, co? 😀

Holky, dnes mám depku..mateřskáý a rodičovská jsou almužna...manža podniká, takže taky boj. KOnečně jsem měla radost, že už se peníze stabilizují a dnes zase přišel nějaký podělaný nedoplatek za bydlení 10 tis....normálně by mi to nepřipadalo jako velká částka, ale teď i tohle fakt bolí....já už snad chci do práce! 😒 Nebaví mě počítat každou korunu 😢

Jdu na vás nakouknout, co novýho..co tercie už něco napsala? 🙂

sarlotta
20. dub 2010

madormi je vydrž, budeš těhulka a budeš ráda za klídek, můžeš kancelářit až do porodu 😀

sarlotta
20. dub 2010

mirax krásná fotečka🙂

no čoveče 10tis to je za topení nebo za co ???

farmarska
20. dub 2010

J'éééé to je božíííí fotka!!!! 😀 😀 😀 😀 To je prdelinka malinkáááá!!!! Já bych jí tu papulku tak vymuchlala! 😵 😵 😵 😵 😵
Mirax zbal děti a přijeď! 😉 Dopolka jsem ted sama doma, posedíme na krakonošově zahrádce, já si očuchám malou a Tomík si prohlídne žvížátka 😉 🙂

madormi
20. dub 2010

pro těhu by to bylo ideální no, tady se fakt nepředřu 🙂

farmarska
20. dub 2010

sarlot hergot ty máš ale nápady! že mne to nenapadlo 😨 A já mu ho uvařila ten den i s křenovou omáčkou uplně zadarmo 😨 😝 🙄

sarlotta
20. dub 2010

hele co sem tvořila 😎

farmarska
20. dub 2010

aron my jsme dost hraví a sáziví 😅 ale příště se vsadím o něco tutovějšího a v době ovulace! 😎 to bude nářez!! 😀 😀 😀 😀
mad škoda že bydlíš tak daleko, bych to tam vzala za tebe 😉 bych asi taky zvládla.., alspoň to konikování mi jde 😀 😀 😀

madormi
20. dub 2010

tady by to asi zvládl každej, stačí umět otevřít obálku, a zapnout a udělat pár věcí na pc 😀

farmarska
20. dub 2010

tý jo 10tis. to je darda 😝 ach jo, je to naprd, člověk by se chtěl věnovat dětičkám, manžílku, domácnosti, ale nestačí s penězi, musí do tý posraný práce (leckdy ještě pěkně hnusný 😠 ) a pak nedělá už nemůže zvládnout nic pořádně 🙄
Patoložko, ale Bětulinka je ještě tááák malinká ☹ Ach jo

farmarska
20. dub 2010

sarlot to jééé krááááásnééé, ty jsi vážně šikulína šikovná!! 😵 by jsi se tím mohla živit 😵 😵 Jestli se zadaří jednou holčička, tak ty šaťulenky mi prostě musíš taky vytvořit! 😵 😵 😎

mirax
20. dub 2010

teda sarlott..to je krásný! Já jsem uháčkovala jen šatičky pro penenku a to asi v 5. třídě..takže už jsem to šmodrchání úplně zapomněla..dokonce i pletení jsem zapomněla 😀

farmí..to je pravda...od Vánoc jsem teda neřídila, musím se zase rozjezdit, ale přijeli bychom rádi....Tobíkovi by se u vás určitě moc líbilo! Tak já začnu zase trénovat samostatnou jízdu! 😉 a pak tě přijedeme oblažit 😀

mirax
20. dub 2010

farmíku, to jo...teď mám navíc ještě mateřskou, tu mám pěknou. Rodičovská začne chodit od prázdnin a to se zase nechám zaměstnat a budu dělat cytolky a od října začnu učit..my bychom vážně asi jinak nevyšli. Máme velkou hypotéku a poplatk yza bydlení tak yvelký a pak různá spoření, pojištění..je to přes 20tis. jen na příkazech měsíčně...je to děs.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru