Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
26. dub 2010

markee-já si ji taky jednou pořídím,zdá se mi docela užitečná!Jen běž odpočívat beruško,ať jsi brzo fit!!Já se budu pomalu chystat do blázince 😅 pa

kopa
autor
26. dub 2010

Sarlottko díky za radu s tím tlakem 🙂 Já si to měřím každý den,na gyndě jsme se takhle domluvili.Furt to mám na 106 😅

Ještě jsem se chtěla zeptat,tedko mímo roste o dost víc?třeba každý den centimetr? 😅 😅

kopa
autor
26. dub 2010

Sirellko gratuluji k negativním triplům 😵 😵

Wlladi na tebe zítra budu myslet,at ti to dobře dopadne a není těhu cukrovka 😉

kopa
autor
26. dub 2010

Martinkal díky za recenzi k X landeru 🙂 i pro mě to byl favorit.Nakonec koupíme osvědčený švagrovkou kočárek Qiunny 🙂

sarlotta
26. dub 2010

Sirellko blahopřeju k tripllíkům🙂) paráda🙂

tercie
26. dub 2010

Kopi tady máš tabulku, jak asi mimčo roste 😉
http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-...

Vlaďko taky držím 😉

kopa
autor
26. dub 2010

Tercinko ahoj,
děkuji ti za odkázek 😉

tercie
26. dub 2010

Kopi není zač, ať ti je k užitku 😉

tercie
26. dub 2010

Holkýýý, kde jste všechny? Malej spí, tak mám čas a tady zrovna nikdo, já mám drbací absťááááááááááák 😕 😀 😀 😀 😀

markee
26. dub 2010

Terci,ahojky.
Já hledám co budu vařit rodince,až budu schopná fungovat.
Sirelko,moc gratuluju k výsledkům triplle testů.

tercie
26. dub 2010

Markee ahoj, četla jsem, že ti dneska nebylo dobře. Už je líp? 😉 Já nějak taky nevím co vařit, a hlavně jsem na větvi z tchýně, která jakože mi che asi pomoct,tak mi tuhle poslala polívku,ale s vajíčkem, a plavala v tom spousta zeleniny a cibule, já si to neuvědomila,a malýho pak bolelo bříško, a včera br. salát a řízek,ale v tom salátu taky,hrášek, cibule,vejce... tak jsem slintala, ale radši jsem si nedala, to oželím, než koukat pak jak mu je špatně, ale jako ženská,která odkojila 4 děti by tohle měla vědět ne?

tercie
26. dub 2010

No ale jsem tím chtěla říct,že taky nevím,co zejtra budu vařit 😀

madormi
26. dub 2010

tercie tchýně to jsou kapitoly samy o sobě 🙂 jinak na mě dnes padá splín, ani ne tak z toho, že mám mrchu, ale tak celkově se nějak vše s..e, poslední dva měsíce teda kord už by to chtělo nějkaou dobrou zprávu.... no tak zatnout zuby a vydržet musí přeci se vše zase začít obracet k lepšímu 🙂

tercie
26. dub 2010

Mad to je jednou jistý,že nebude furt jenom depka 😉 Holt teď je to to horší, ale zas bude líp 😉

tercie
26. dub 2010

Jo a holky,vyznáte se v tom některá? Přišlo mi ze sociálky, že mi nevznikl nárok na mateřskou,kvůli ochranný lhůtě, protože jsem ji překročila,a zaměstnaná jsem nebyla dost dlouho.Takže mám nárok jen na rodičák...ale to budu čerpat tu 4 letou variantu, 7600 do 21 měsíců věku dítěte a pak po zbytek jenom 3800, anebo můžu mít i tu tříletou variantu?

aronek
26. dub 2010

terci, pokud ti neznikl nárok, tak nemůžeš volit. Musel by nastoupit manžel, ten zvolit a pak zase ty, prý stačí třeba na den, ale to nevím jistě, myslím tu délku u manžela

veve.b
26. dub 2010

Ahoj holky 🙂

Míšo, jsem si zrovna říkala, že ti písnu, jak jste přežili doma první týden 😀 jak jako ti nevznikl nárok na mateřskou ????? Co zase na OSSZ vymysleli, blbci ... ??? Jinak i kdybych začala hned brát rodičák, tak si variantu můžeš vybrat. Čtyřletou dávají automaticky těm, kteří nebyli před otěhotněním zaměstnáni, byli v evidenci ÚP.

veve.b
26. dub 2010

Můžeš volit jen mezi tříletou a čtyřletou, nemůžeš dvouletou ....

veve.b
26. dub 2010

Ale pokud chceš, tak ti to na ÚP zjistím jak to přesně je, mám tam kamarádku ....

tercie
26. dub 2010

Veru čauky 🙂 Já to mám nějak s tou ochrannou lhůtou... a to jsem myslela, že když budu zaměstnaná, tak nárook budu mít..holt jse to blbě naštudovala. Kdyby ses mi mohla zeptat, bylo by to fajn. Nějak si nedovedu představit,že bych vyžila ze čtyř tisíc... 😝

tercie
26. dub 2010

Aronku nevím,, ale někde jsem četla, že tohle už teď prý nejde...ale nevím, zkusím to taky zjistit. A to už jsem čekala, že mi teď mateřská přijde, a ono prd, jen dopis ze socky 😝

aronek
26. dub 2010

terci, musíš mít odpracováno 270 dní za poslední dva roky, abys mohla volit

veve.b
26. dub 2010

Míšo už jsme kámošce psala, tak hned jak mi písne, tak ti dám vědět. Ti ale stejně řeknu, že jsou to pacholci ....

tercie
26. dub 2010

Počkejte, vám napíšu co mi poslali...

veve.b
26. dub 2010

Jo a koukám, žes Míšo sháněla kapičky na prdíky ... Nevím teda co přesně je to zač, ale kamarádka, co dělá konzervatoř v Bratislavě je vozila ségře pro její dítko a říkala, že tam fakt vyjdou na polovic .. tak když budeš chtít můžu se taky zeptat co to je zač a Zuzka jezdí do Ostrova alespoň jednou měsíčně.

tercie
26. dub 2010

Podle ustanovení bla bla bla... PPM náleží též,jestliže po zániku pojištění došlo k nástupu na PPM v ochranné lhůtě. Ochranná lhůta činí u žen, jejichž pojištění zaniklo v době těhotenství, 180 kalendářních dnů ode dne zániku pojištění. Pokud však pojištění trvalo kratší dobu,činí ochranná lhůta jen tolik kalendářních dnů, kolik dnů pojištění trvalo.

Z uvedeného vyplývá, že ve Vašem případě činila ochranná lhůta pro PPM 6 kalendářních dnů a zanikla dne 7.12.2009. Na PPM tedy nemáte nárok.

Ode dne porodu dítěte vby Vám měl náležet rodičovský příspěvek.

markee
26. dub 2010

Tercinko,já jen vím,že jelikož nemám nárok na mateřskou,tak by Míša musel nastoupit po 6-tinedělí na mateřskou-prý stačí i jeden den, a pak by on rozhodl o délce rodičáku. Na PARAGRAFECH radí holčina-Vojtisek 2007 myslím,že má nick. Jsem se jí ptala i minule na něco ohledně brigády a poradila.

tercie
26. dub 2010

Veru dík, já už jsem je teď objednala přes net, ale kdyby náhodou, tak se ozvu, protože přecejenom to kilo za poštovný...😀

tercie
26. dub 2010

No a zase se mi smazal příspěvek, sakra práce

nicollka
26. dub 2010

ahoj holky
Já zkoušela čípek a už je tam trošičku špinění, tak zítra to už určitě začne a ve středu půjdu na HP :D a dnes nám zapojili elektriku na baráku a můžem bydlet..že by vyhlídky na lepší časy? Žeby se to štěstíčko i na nás usmálo 😉 :dance:

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru