Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
27. dub 2010

nikol ty se máš! plivni mrchobacila já už ci taky 😅

farmarska
27. dub 2010

tak jako konečně když zase dorazím, tak tady nikdo jo 😠 no dobře tak já tu bejt nemusím, já zase jdu no 😝
😀 😀 😀 😀 😀

najuknu později 😉

ee.liska
27. dub 2010

šarlot to se ti povedlo, ty fotečky 😵
paaji super 😀 😵
petros neboj, bude to dobré 😉

handm
27. dub 2010

Paaji, supeeeeR!!!!!!!! To je krásný!!! Tak držím palce, ať to zdárně pokračuje!!!🙂
šarlotko, fotečky jsou krásný, máš super pupík, nejlepší je ta s botickama...🙂

aja.83
27. dub 2010

Čau ženský! Jak se vede? 😀
Paajinko, teda z tebe já mám radost! Fakt obrovskou! 😉 Čoveče, já ještě nedočítala, ale to teda byly úspěšné ty tvoje nájezdy na manžu, ne? Jak ty jsi to dokázala, svádivko jedna! 😀 😵
Já jsem teď v takový pohodě, že to už jsem dlouho nebyla. Jsem za to ráda. I manžílek je nadšenej, řekl mi, že když bych byla pořád nešťastná, nemohl by se mnou být 😲 ! No a tím, jak jsme oba v pohodě a hlavně já, tak to je u nás teď krásný a milý a všechno...Hlavně holky ten sexík! 😎 Takový postelový hrátky sousedi snad ještě jakživ nezažili! 😀 😀 😀 Sousedka jen tiše závidí...Mají ročního klučíka, tak si toho sexu s manžou asi moc neužijou...Šak já říkám, že si užíváme, dokud můžem 😉 . Za chvíli od nás třeba uslyší pláč mrňouse, teď zatím vrže postel! 😀 😀 😀

aja.83
27. dub 2010

Nazdar Handm! Jak je těhulíno??? 🙂 😉 22tt, to je krása! 😎

aja.83
27. dub 2010

Handm, kde siiii? Si chci povídat! 😀

natalie77
27. dub 2010

Holky, mám manžu doma.....nestíhám.....ještě musím s malým na to sono...
Večer se ukážu...
Paji, velká gratulace 😵 😵 😵
Farmi, jsem ráda, že Tě tu vidím.....jsem se o Tebe bála. Neboj, mrcha rychle doelze...pak ještě ten kontryhel, nebo jak se to jmenuje....

Holky, nedočítala jsem....mám úplně špatnou náladu...manža je horší než malej....malej je ve stresu, co se děje s tatínkem, tak je takový jiný....normálně je hodný....no asi i tím, že nemůže jíst...tak má hlad....
Tak já měžu uklidit,pak vzdbudit malého, obstarat manžu....nějak se to nakupilo....
Nejvíc mě sere, že jsem mu říkala, ať jde na tu operaci už v listopadu....si to rozmýšlel a rozmýšlel...a teď musel jít měsíc před státnicema.....!!! Fakt bych se pos....no ale co už, snad to bude lepší a lepší.....

Pa pa a těším se na Vás, ještě že Vás mám 🙂 .

handm
27. dub 2010

Ajiiii, ahooooj!!🙂 Jsem tu, ale za 20 minut mi jede tram na schůzku.. 😝
jsem moc ráda, že si takhle krásně v pohoděěěěě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aja.83
27. dub 2010

Handm, ty jsi samá schůze, čoveče 😀

aja.83
27. dub 2010

Handm, já jsem taky ráda, že jsem v pohodě! Taky mi to trvalo (celých 7 měsíců 😝 😝 😝 ). Tak a brzy přijde víte co??? No že sousedi teda už neuslyší vrzat postel! 😀 😀 😀

handm
27. dub 2010

Aji, no jo.. ještě jak chodím do práce, tak musím pracovat a vykazovat činnost a schůzky k tomu patří 😀 ale dneska už jen to a mažu do postele - skočila na mě nějaká rýma a bolení v krku... takže včera jsem byla doma, dneska odpo taky budu a zítra to mám v plánu taky...

Asi ti začnu závidět ten manželský-sexuální život čoveče 😀 My nic 😀 od prosince... asi bychom i mohli, ale bojíme bojíme... a měla jsem ten výtok blivajs, takže jsme nic a teď už zas nic 😀
Ale je to fakt super, že to takhle zvládáš 🙂 Teď mimi ví, že mamka je OK a že k tobě může klidně zavítat 🙂

handm
27. dub 2010

JInak jsem se zrovna dověděla odpověď z Gennetu, že tam už UTZ ve 30-32 TT nedělají.. že se mám objednat tam, kde jsem registrovaná k porodu.. tak něco vymyslím jinak, no...

handm
27. dub 2010

Ájucho, tak já musím!!😝 snad se tu brzy potkáme, kdyžtak piš IP!!!
papaáá

wlladka
27. dub 2010

Paaji, gratuluji k váčku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Já říkala, že se zadaří 😀 😀 To je fajn. Teď už to půjde jak po másle a vše bude OK 😉

wlladka
27. dub 2010

Přišel mi dnes balík s klínem do postýlky, spirálka do postýlky a zavinovačka. Na poště mám ještě jeden balík a to je kojící polštář. Začala jsem s nákupy a už to pomalu nemám kam dávat 😀 😀 😀

aja.83
27. dub 2010

Jůůů, wlladi, ty musíš mít teď krásných věciček doma! 😉 Super! 🙂

wlladka
27. dub 2010

No, včera jsem taky koupila nějaká bodyčka. Asi to odvezu k našim. Mám to v krabicích a fakt nevím kam s nimi. 😲

wlladka
27. dub 2010

...zas tolik toho nemám, ale je to objemné

aja.83
27. dub 2010

Wlladi, objemné možná...Ale krásný!!! 🙂 Užívej si to! 😉 😎

wlladka
27. dub 2010

Jo jo, začlo mne to bavit. Spíš nakupuji po netu. Na cílené nákupy do města nechodím. Jen když mne něco cvrnkne do nosu, tak koupím. 🙂 Můj gynd. mne pořád straší, že můžu jít brzy ležet do nemocnice, tak bych to pak všechno nechtěla nechat na manžílkovi. 😅

aja.83
27. dub 2010

Wlladi, děláš to dobře. Mně taky baví nakupovat přes net a když se mi něco zalíbí! Takhle kdybych šla do města, nechám tam majlant a nekoupím stejně to, co jsem chtěla 😀 ! Teda co tě to ten gyndr. straší? 😲 Snad nepůjdeš ležet do nemocnice...

wlladka
27. dub 2010

No, on mi od začátku pořád připomíná, že je to moje těhu dost rizikový. Na začátku říkal, že si do nemocnice můžu jít lehnout už ve 20tt, no a ve čtvrtek už jdu do 26tt !! Ale pořád straší. Oba kluci se mi narodili předčasně a teď by to mohlo být ještě dřív, no a mám vysoký tlak. Tak na sebe mám dávat pozor a on mi to furt připomíná. Zatím se držíme, ale kdybych tam nedej bože musela, tak ať to má taťka všechno doma připravený 😉

paajaa
27. dub 2010

Sarlott: tam kontrola bude 10.5. děkuji za zapsání do tabulky 😉

Aji: jo tento cyklus bylo svádění manžílka - všechno bylo na mě, ale vyšlo to. Chtěla jsem to zkusit obden a nic si od toho neslibovala. 😉 Já jsem tam ráda, že jsi v pohodě. Mě to taky trvalo. Jen jsem si párkrát vzpoměla jak mě to bolelo, když jsem potratila a trošku ve mě hrodá červíček. Ale zas to bude dobré a budu myslet jen a jen pozitivně.

wlladka
27. dub 2010

Tak já se loučím. Jedeme popřát mojí mamce k svátku. Večer snad ještě mrknu. PA

kopa
autor
27. dub 2010

Tak už jsem zpět z Motola.Nikdo tam nebyl 😀 No ale,řekla jsem termín dle poslední MS a sestřička říkala,že od toho data to mají na týden uzavřené 😅 Tak přítelák se hnedka angažoval a jestli to jde dle výpočtu z UTZ.Sestřička říkala,že se mám řídit jedině dle termínu Utz 🙂 takže to mám 16.10. takže mě hnedka dala razítko 🙂

sarlotta
27. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 34tt................................KO 27.4......................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 30tt
Sarlotta 26tt.................. .......KO v pořádku další KO 25.5...................čeká holčičku......Šarlotka
Hanana 26tt.................. ......utz 20.5............................................................čeká chlapečka
Wlladka 25tt.........................KO 4.5..............................................................čeká chlapečka.. Šimonek
Mari 23tt.......................... ....KO 29.4. KO 13.5.
Handm 22tt........................velký utz v pořádku
ee.liska 21tt .................. ....KO v pořádku.další KO 10.5.. .......................čeká chlapečka
petroska 21tt.................. ...KO29.4. velký utz 29.4.
kytiii 20tt........................... ..velký utz.30.4.
Sirella 19tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 19tt........................ ..29.4. genetický utz
Kopa 15tt ....................... . .KO 29.4.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně KO 14.5.
Zlababa 11tt ..................... NT 3.5.
veve.b 7tt..............................KO 30.4.
Paajaa 5tt............................KO 10.5.:-)
Farmarska 35DC
Katyna 23DC
Natalie 21DC
Aja 20DC
M.aa.b 14DC
Cajori 6DC
Madormi 3DC
Nicollka 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
27. dub 2010

Natali drž se, ti chlapi 😠 😠 hele zavři ho v ložnici a dělej že si neslyšela 😀 😀 😀 😎

sarlotta
27. dub 2010

Kopi... 😅 a to si budeš domlouvat termín teda i jinde ? nebo jak ?

sarlotta
27. dub 2010

Aja to je hezké s tou postelí 😀 😎 jen vrzejte🙂)))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru