Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

if.v
27. dub 2010

Naty, třeba jo - i přes všechny domluvy s doktorama a tak..podívej na Pájinku 🙂

katyna6
27. dub 2010

Naty-tak ty chlap určo nebudeš,když jsi hlásila nižší teplotu 😀 😀 😀

natalie77
27. dub 2010

Ifv, jsem v tom teď trošku negativní....čekám na další mrchu a pak se na to položíme, ale prostě nám to vždy trvá doost dlouho než otěhu.......a mám v srpnu nastoupit, takže i kdyby to vyšlo, tak nemůžu hned říct, že jsem těhu, kdyby se něco pokazilo, hned by mi dali výpověď....

katyna6
27. dub 2010

Normálně se vám holky musím pochlubit,jak si těď žeru-a to doslova a do písmene.Snědla jsem chleba se šunkou a teď tady mám sýreček,pršut,žlutej meloun a vínko.No,chybí mně ještě něco ke štěstí? 😀 😀 😀
Mám dnes od rána nějak podezdřele dobrou náladu i přítel si toho všiml.jak se znám,to zas skončí nějakým průserem.Třeba v noci přijde mrcha 😅 😅

natalie77
27. dub 2010

😀 😀 😀 😀 no konečně si někdo všimnul, že jsem baba 😀 😀 😀

natalie77
27. dub 2010

Katy 😵 , tak to je provokace 😀 😀 , já celý den dožírám zbytky od malého 😀
Katy, třeba ne.....třeba se šoupneš nahoru v tabulce, bych Ti to moooc prála.

if.v
27. dub 2010

mě se kamarádka smála, že za 14 dní zjistím, že jsem těhu - že to vychází s tou prací akorát 🙂. No nezlobila bych se, ale když to měsíc počká, tak to taky bude fajn 🙂

katyna6
27. dub 2010

nat-no co,jestli jsou ty zbytky dobrý? 😀 😀
a s tím těhu,vlastně jsem na řadě,když už teď máme po spermiu,že jo Paji 😀 😀 😀 .Taky už tady s ajou tvrdneme setsakramentsky dlouho

natalie77
27. dub 2010

Ifv, já dala výpověď z práce, kde jsem byla 8 let, jakože se už nebudu nervovat, začnu pracovat na sobě, dodělám školu atd....no a hned jsem byla těhu bez asistence lékařů 😕 ....
Takže tak...
Holky jdu koukat na ten dokument Děti z krabičky.....
pa pa a dobrou noc, pak se půjdu umýt a šup spát, zítra to bude zase mazec....

natalie77
27. dub 2010

Katy, jak dlouho jsi tu?

katyna6
27. dub 2010

nat-já?od Kuvajtu napadení 😀 😀 .Byla jsem na revizi 21.8..Za tu dobu někdo stihl otěhu i 2x 😅 .Ale já věřím tomu,že se jednou dočkáme všechny,sakryš!

katyna6
27. dub 2010

jj,taky na to jdu koukat 🙂

natalie77
27. dub 2010

Katy, neboj, bude to do roka a do dne...neboj, neboj, cítím to v kostech....budeš mít tělíčko pěkně připravené....ale je pravda, že jsi na řadě...tak tfuj, tfuj....ať je to už už...
tak pa pa...

if.v
27. dub 2010

Kat, já byla na revizi 5.1.2009...taky bych už ráda, ale měla jsem problémy se sliznicí, která nedorůstala..takže jsem skončila na Duphastonu a čekám a čekám a čekám 🙂 . Dobrou noc holky

katyna6
27. dub 2010

nat-díky,snad tvoje kosti nelžou 😀 😀
if.v-no,to už jsi se taky pořádně načekala,že jo?u mně ani u přítele zatím žádný problém zjištěný nebyl,ale jak te´d přijde mrcha,najíždím na Clostík.Přece jen už jsem postarší,tak není na co čekat. 😀
ty miminka tam,to je neuvěřitelný!!!
Dobrou noc,holky

natalie77
27. dub 2010

Jinak po CLostíku všechny holky do 3 měsíců otěhotněly...takže moje kosti ani Clostíci nelžou 😉

katyna6
27. dub 2010

naty-jako já ti ale fakt věřím,jo?!Tak doufám,že nezkalmeš ani ty,ani tvoje kosti 😀 😀 Koukáš na ty mimča?

katyna6
27. dub 2010

jdu do sprchy a pak do pelíšku.teď už fakt dobrou 😀 😀

aronek
27. dub 2010

tak jsem dočetla a jsem zralá do pelíšku, přeji dobrou noc 😉

natalie77
27. dub 2010

Tak jsem z toho dokumentu viděla úplný hovno....manža potřeboval léky, napít, teploměr...pak číslo na lékaře, že má 38,5...
NO jdu se umýt, mám toho plné zuby....nejhorší je, že on jak je bolestínek, tak až mu fakt bude mizerně, že to ani nepoznám nebo mu to nebudu věřit.... 😠 .

farmarska
28. dub 2010

Ahoj holky, tak hlásím bum, bác, dnes 1DC! 😉 Prosím prosím sarlotko změn mi to v tabulce 🙂
Upřimě jsem ráda, že ta mrcha konečně dorazila! asi se mne zalekla, když jsem jí včera hrozila 😀 ale at se nediví, to čekání bylo dlouhé, navíc když jsem podle testů a teplot věděla, že stejně nic z toho... 😝 No a ted si pomrcuju a pak hurá zase na snažení!! 😵 😵 Natál tuším do toho jdeme tentokráde spolu vid 😉 Jen co se ti miláček uzdraví, budeme si dávat tipy, kerakpak ta druhá ten večer svedla manžu 😉 budeme kopírovat jak divé 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

holky já jsem ráda, že ted už jasně vím. a můžu se vrhnout v klidu na kydání, a stavbu pergoly a plotu a přesadit thuje, atd.. a nemusím se bát nic těžšího zvedat (maximálně mi rupnou záda) 😅 No takže ted bude dalších 14dů pracovních 😵 Rychle si to všechno dodělám a pak už budu těhulit a odpočívat 😉 😀 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

a já vás jdu dočíst, tady se koukám včera pěkně kecalo 😕
Já se omlouovám, že jsem tak narychlo zdrhla od pc, ale jeli jsme ještě rychle s manžou do Tesca a pak k benzínce pro benzín, abych dnes mohla sekat, ty naše serengety tady 😝 No a když jsme přijeli, tak mladej ještě nechrápal, páč ted co nechodí do školy, tak si přispává ráno, ale večer jsme v posteli dřív než on a vždycky mu říkáme, že my už jsme teda fakt ospalí a jdeme spát a on at nezapomene pozhasínat.. No to jsme to dopracovali, kde jsou ty časy co jsm ho uspávali, ted uspává pomalu on nás 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

No a tak jsme včera usli a ani jsem vám už pak nestihla napsat.. a dneska to taky moc asi netrhnu, bo mmá bejt krásně, tak budu něco dělat venku, zřejmě mj.sekat, takže sm jen občas nakouknu.., ale večer se ozvu, jestli zas nepadnu, jo čerstvej vzduch je čerstvej vzduch 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

Jen jsem se chtěla ještě zeptat, nevíte kdo zapisujete BT tam co já, jase tam zapíše jako že už konec cyklu a že mám mrchu? 😕 😕 Nechce se mi s takovou kravinou otravovat terculáčka, chuděrka toho má jistě nad hlavu.. 😅

farmarska
28. dub 2010

Jéé ted koukám, že Natálka se chtěla zbavit manží! 😀 😀 To takhle nemůýeš ty ťunťo! Nejdřív ho zdrbneš, vypíšeš všechny ty jeho chyby a pak ho chceš někomu vecpat, to ti ho nikdo neveme a zůstane ti ležet doma 😀 Přeci, musíš nám nejdřív nakukat, jakej je to skvělej. plodnej hřebeček, jak by mohl i 3xdenně, dále jak je pracovitej, odolnej vůči stresu i nemocem a rozený romantik s ďáblem v těle 😎 A ne že napíšeš, že hází bok, je línej a polovinu dne by nejraději prospal, případně prospí, nechá se obskakovat a když je marod, tak je horší jak malé dítě.. 😝 Kdo by si pak prosím tě, dobrovolně něco takového domů natáhl? 😀 😀 😀 a hlavně k čemu 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

hele tady sem ti poslala návod a zkus to někde jinde vjiné diskuzi, kde toho tvého ještě neznají 😀 😀 😀 ale nezapomen dopsat, že reklamace nepřijmáš a neuznáváš, páč bacha na to, oni by ti ho možná brzy mohli chít vrátit! 😨 🤐 😀 😀 😀

if.v
28. dub 2010

Farmi, ahoj. Koukám, že zase trpíš samomluvou 🙂. Nejen po nocích, ale i po ránu...

farmarska
28. dub 2010

if gratuluju k prácičce!!! 😵 😵 😵 A jak jinak? 😉 Já mám teda taky novou, když už jsme u toho 😉 Nevím teda na jak dlouho zase 😀 už si fakt připadám strašně, ale prostě když tamto stálo za prd. .. a dokavad si tam člověk nějakej ten den neodžije a nezkusí si o tam, tak nikdy neví do čeho jde.. 😝
Jo ted pro změnu půjdu opět do masa uzenin 😀 to žrádlo je mi nějaké souzené 😀 😀 sice bude dojíždět je to 20km od místa bydliště, ale s pěnězma i po odečtení benzínu, bych měla bejt tak nějak nastejno a hlavně nebudou tam takové debilní celodenní šichty 😝 😝 alspon co povídali,.. 😉 Jo a nastupuju tam prvně v pondělí před šestou 😎
Jinak teda natál to napsala přesně, s tím, že doma je pořád co dělat, ženská se fakt za celej den pomalu nezastaví..jen to holt nikdo neocení a pokladnička taky zůstává prázdná 😢 😲 🙄

farmarska
28. dub 2010

ivuško kočko moje jak jinak že 😀 😀 taky co to je za nápady líst sem po šešté ráno vid 😀 😀
no ale koukám, že jsi mne přišla zachránit 😉 😀
tak mi nikam nezmiz, já si jen odskočím na Wc 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru