Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
28. dub 2010

katuš ty jsi mladá duchem 😉 😀 😀 😎 kde jsi si objednávala ovutestíky? Já pláuju že se tendle mesíc taky rozšoupnu a nějaké si nakoupím, at se jako na manžoj nemusím dřít zbytečně 😝 Jen doufám, že mi budou ukazovat líp než ty posledně. Jako holky u mě je fakt největší psycho nervák jako ulovit manžu, jak ho donutit, aby to dělal 😅 😅 😅

farmarska
28. dub 2010

ahoj Pájí, jak se cejtíš těhulko 😉 🙂

if.v
28. dub 2010

Katy, kolik ti je? Na fotce nevypadáš....To já nám nevyčítám, že na mímo spěcháme, ale že o sobě říkáme, že jsem staré....nejsme a basta. Jsme v nejlepším věku, víme, co chceme a co nechceme a máme i dost za sebou..prostě partie do nepohody 😀

farmarska
28. dub 2010

jééé ivčo, ty jsi nám to s těma ptákama ale moc pěkně rozmluvila 😵 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

ivčo no to snad zkopíruju a pošlu manžoj, aby věděl, co že to má vlastně doma za výhru!!! 😎 😎 😎 😎 😀

aja.83
28. dub 2010

Čau ženský! 😀

farmarska
28. dub 2010

jemu to tak ale v době páření asi nepřijde.. to se před jeo očima proměním v dravou saň, která bude jakš takš schovívavá, když poodrží, ale jak se vzpříčí, tak ho sežere 😀 😀 😎 Takhle nějak on mě vidí 😅 😅
No jo, ale co s ním jinak, když bez nátlaku to u něj nejde 😠 😠 😎
A vůůbec zatím je celej, takže to se mnou nebude až tak hrozný 😎 😎

katyna6
28. dub 2010

farmi-já jsem totiž včera měla v plánu koupit si je na aukru a nějaká nána mi je vyfoukla,tak jsem brouzdala a brouzdala a našla jsem 5ks testíků,možná je tam i těhu,te´d nevím,za 100,tak jsem koupila rovnou 3balení 😅 .I s poštovným to je za 404,to docela jde,bo tady stojí 3ks 130korun
if.v-sice nerada,ale proszradím,v červnu mi bude 34

farmarska
28. dub 2010

čus ajuš, tak jaká byla noc? zase se u vás vrzalo 😉 Holka, holka, já snad k vám přijedu na exkurzi 😀 😀 😀

aja.83
28. dub 2010

Koukám, že Farmi má novou práci, ale ještě jsem nedočetla vše, takže nevím jakou??? 😅 Farmíku, gratulace! A co, spokojenost??? 😉

farmarska
28. dub 2010

katuš a to jako na aukru? 😨 Jsem nevěděla že tam i toto maj..
hod mi ten odkaz... to zní cenově rozumně 😉

aja.83
28. dub 2010

Farmi, včera v noci se nevrzalo, páč manžílek je v práci a přeci nebudu vrzat sama 😀 ! Vrzat budeme až v pátek! 😎

aronek
28. dub 2010

mně je 32 a taky mám první a to chci stihnout minimálné ještě jedno 😀

if.v
28. dub 2010

Farmi 😀 😀 😀 ty jsi ale éro. Ale klidně to manželovi pošli, já tomu svému taky neustále opakuju, že lepší ženskou by k sobě nenašel... Farminko, on se ti určitě vždy podvolí, protože ví, že po pár dnech bude mít klid 🙂. No a spokojená domácnost se spokojenou ženou je určitě sen každého našeho partnera 😉

katyna6
28. dub 2010

farminko-tohle je normál e-shop

farmarska
28. dub 2010

ajuš, no kam jsem se já asi tam mohla vrtnout... no zase ke žrádlu 😀 😀 k oblíbeným buřtům a bůčku 😀 😀 maso uzeniny 😉 u Nováka jestli ti to něco říká. Mají víc poboček.

if.v
28. dub 2010

Katy, není co tajit 🙂. Na první miminko sis teda počkala, to jo. Já měla Aničku v 25 a teď v prosinci mi bylo 32...tak to jsme na tom vesměs s věkem stejně (mládě Kopinka promine a ostatní pod 30 taky 🙂)

katyna6
28. dub 2010

aronek-jéééé,ten je tak nádhernej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ahoj ajuš 🙂 🙂

farmarska
28. dub 2010

ajuš jestli spokojenost zatím nevím, nastupuju tam od pondělka

Jako já už tak neci dělat v potravinách, páč mě to fakt neba, hlídat záruční doby, uklízet do lednicí sortiment, a zase ho vyndávat a ta hygiena, atd...ale dyš ono tu nic jinčího není.. tak prostě zase pošupu k salámům a bude to 😎 a od salámů rovnou do porodnice, tak 😎

aja.83
28. dub 2010

Farmi, jasný, Nováka znám, super! Tak to ti přeju! Čoveče a klidně mi můžeš hodit pár buřtů a bůčíček! 😵 😀

aronek
28. dub 2010

katy, díky 😀

katyna6
28. dub 2010

if.v-když já toho správnýho taťku potkala až před 2 lety,předtím jsem se po 6 rozešla.No,kdyby to mímo klaplo už lovi,mohla jsem pomalu uvažovat nad dalším.takhle to musím vzít po 2 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

aron ten je k vymuchlínkování drobeček malinkej slaďounkej rozomilounkej 😵 😵 😵

aronek
28. dub 2010

farmi, dík 😀

if.v
28. dub 2010

tak se tu pěkně slízáme, jak švábi na pivo 😀 . Popřeju vám holky a maminky a těhulky i snažilkám pěkný den, děkuju za příjemné ráno a já se jdu zase učit - zítra mám zkoušku z psychologie a umím tak třetinu...Tak papapapapa a nezlobte

if.v
28. dub 2010

Katy, dvojčátka, jo? TAk budu držet palce 😉

aja.83
28. dub 2010

Aronku, Honzíček je tak nádhernej!!! 😵 😵 😵

aja.83
28. dub 2010

Ahoj Kaťuško! 😎 Jak u tebe tento měsíc probíhalo pářící období??? 😀

katyna6
28. dub 2010

if.v-když nebudeš vědět,zkusím poradit,po 14ti letech v blázinci už jsem skoro doktorka 😀 😀 😀.Měj hezkej den,ahoj 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru