Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
30. dub 2010

no my snad taky, jen se budu bát aby sme se nekde netoto a aby sme vždy dojeli domu živý a zdravý 😅

vroninka
30. dub 2010

Kopi, to je fajn, že už čekáš mimíska🙂 To mám radost. Co to asi bude, viď? Necháte si to pozradit? A jména už máte vybraná?

wlladka
30. dub 2010

Ahojte děvčice 🙂 🙂
Snad vás někde všechny nepálí??
My byli ráno v Oresi, podívat se na kuchyně. Tak jsme si vybrali, nechali jsme si udělat návrh a konečná cena 78tisíc bez spotřebičů! Tak se tedy ještě mrkneme jinde. Tolik se mi dávat nechce.

Teď se pojedu podívat do Německa na nějaké kojenecké oblečení. Musím to omrknout, jestli tam nemají něco zajímavého. Večer pak zajdeme na pizzu a s klukama na ohňostroj. Doufám, že nezmokneme.

veve.b a kytii doufám dopadla kontrolka dobře, myslím na Miru, jestli se neukáže s dobrou zprávou, tak třeba ještě večer.

Mari gratuluji k holčičce 🙂 🙂

aja.83
30. dub 2010

Ahoj holky!
Všem gratuluji ke kontrolám! 😵 Speciální gratulace Mari k holčičce!!! 😵 😵 😵
Sarlottko, máš nádherné fotky z ateliéru! Moc vám to všem sluší a tobě obzvlášť! 😉 😵

natalie77
30. dub 2010

Ahoj, Mari, blahopřeji k holčičce 😵 😵 😵 .
Sarlottko, díky za podporu, dneska se pořád s malým mazlím a jak mám výčitky svědomí, tak to cítí a je mimořádně hodný...
Holky, dneska jde malý poprvé z domu ......teda myslím na noc. Bude u našich a zítra odpoledne si ho vyzvednu.....Prý si mám odpočinout a učit se.....no to jsem koukala jako blázen. Malý se moc těší, tak jsem ráda, on je velmi společenský, ale co já si bez něj počnu, jsem závislačka...než jdu spát, tak ho přikrývám, líbám a čuchám mu vlásky...no musím si zvykat..... 🤐 😉 . Tak mi držte pěsti 🙂 .

Jinak bych taky chtěla mooooooc miminko 😵 , dneska je mi teda po dlouhé době mizerně....ale to bude zase lepší....

aja.83
30. dub 2010

Naty, držím pěsti na dnešní večer bez malého! To zvládneš... 😉 Jak říkáš, musíš si zvykat! 🙂 A nesmutni, dnes jsou čarodky, zítra 1.máj! 😵 Lásky čas!!! 😵

natalie77
30. dub 2010

Ajo, ahoj 😵 . Neboj, to je jonom momentální blbá nálada, ale znáš mě, dlouho mi to nevydrží 😉 .
My máme zítra výročí seznámení, teda spíše ofiko začátek chození a moje ségra má narozeniny....tak to bude pěkný den...jen budu muset asi někde utrhnout větev a donést jí domů, abych byla políbená pod rozkvetlou třešní, jinak uschnu....a ani Farmi rolka a moje oteplovačky mi nepomůžou 😀 😀 😀 .

mari111
30. dub 2010

dík za gratulky holky. A hlavně si dneska dávejte bacha aby vás neupálili 😀 Natalko, neboj, vydržíš a jak píšeš,musíš si zvykat, čím starší bude, tím víc ti bude utíkat a jednou ti uteče úplně, ach jo, to je stejně takové divné, až mne jednou řekne dítě že chce do světa a odjede třeba na tři měsíce nebo na díl, tak ja asi zcvoknu 😢

natalie77
30. dub 2010

jo, jo lásky čas.........teď teda na romantiku vůbec nemyslím.. 😠

mari111
30. dub 2010

no jo, zítra se musíme všechny nechat políbit 😨

natalie77
30. dub 2010

Mari, jasně, zvyknu si, jde o poprvé.....pak budu i ráda, že si odpočinu....a malej bude mít zážitky u babičky může vše, pít Poděbradku, doma jen čaj, vodu nebo šťávu, džus za odměnu 😀 😉 , chudinka můj malej 🙂

mari111
30. dub 2010

no jo, ty ho takle trápiš,jo. no ještě že má tu babičku 😀

farmarska
30. dub 2010

holčindy moje, jen hlásím, že žiju, ale nestíhám 😅 celý dny makám venku, abych si toho stihla co nejvíce, než v pondělí nastoupím do nové prácičky 😉 a když nemakám, tak sedím venku, páč takhle kráásnný počasí, to se teda musí využít. Dnes dopolko jsem lítala po městě a nakoupila taky nějaký klobásky na oheň, tak opět nevím, kdy se tu vokážu, páč asi večer budeme opejkat 🙂 Dočítat nestíhám, dočtu vás později, jen doufám, že je všechno jak´má a že kontroly dopadly na výbornou 😉 😎
mám vás moc ráda, všem budoucím kontrolorkám držím palce, mějte se hezky a zatím ahooooj!!! 🙂

natalie77
30. dub 2010

jo, jo nechte se pořádně olíbat....ať mi tady potom nechřadnete..... 😕 😉

natalie77
30. dub 2010

Farmi, asi jsem něco nedočetla, jakou prácičku máš? blahopřeji 😵 a držím pěsti 😉 .

mari111
30. dub 2010

ajoj Farmí, my pojedem taky opékat,mne se teda moc nechce ale přítelak si chce odpočinout tak asi pojedeme ,tak si to taky pěkně uži

veve.b
30. dub 2010

Ahoj holky 😀
tak hlásím, že návštěvu doktorky mám úspěšně za sebou, prcek se paní doktorce moooc líbil, srdíčko tluče jak má, měla prostě z nás radost. Podle PM jsme 7tt+2, dle UTZ odpovídáme7tt+1. Doktorka mi vystavila neschopenku, předepsala dvě balení utrogestanu a klid a šetření se . 12.5. jdu na krev a sestřička mi už dá těhu průkajdu. Na UTZ se musím teprve příští týden objednat ... tak zatím je vše tak jak má, tak ťuk, ťuk, ťuk, aby to bylo tak i nadále 🙂)))

sarlotta
30. dub 2010

veve.b super blahopřeju ke kontrole🙂 a k srdíčku🙂))))))))))))))))) skvělééééé 😉

Mari no nááádherné jméno🙂

Natalii taky to nenesu dobře když je malý fuč🙂)) dokud řádí tak bych ho nechala hlídat, ale jak usne- andílek.. tak ho mazlím 😎 😎 a chybí mi to, když jdem s manžou na véču a on je přes noc u babičky.. to ticho, klid ráno 😉

sarlotta
30. dub 2010

Já chci taky opééééééééékat 😠 😠 😠 😠 darebačky... u nás je taaaak krásně... chjo ale zahradu nemáme 😅

sarlotta
30. dub 2010

Vroninko🙂 ahojík děkuji, taky máš dobrý vkus🙂 My dáme i do občanky českou verzi 😉

sarlotta
30. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 34tt................................KO ?.................................................................čeká holčičku.......překvapení
Jarusenka 30tt
Sarlotta 26tt.................. .......KO v pořádku další KO 25.5........................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 26tt.................. ......utz 20.5............................................................čeká chlapečka
Wlladka 26tt.........................KO 4.5..............................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 23tt.......................... .....KO dopadla výborně🙂 KO 13.5...................čeká holčičku........Laurinka
Handm 22tt........................velký utz v pořádku KO ?
ee.liska 21tt .................. ... KO 10.5.. ...........................................................čeká chlapečka
petroska 21tt.................. ...KO dopadla výborně ........................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 21tt........................... ..velký utz.30.4.
Sirella 20tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 20tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku
Kopa 16tt ....................... . .KO dopadla výborně další KO 27.5. velký utz 1.6.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně KO 14.5.
Zlababa 12tt ..................... NT 3.5.
veve.b 8tt..............................KO dopadla výborně, máme srdíčko 🙂 KO 12.5.
Paajaa 6tt............................KO 10.5. máme bublinku
Katyna 26DC
Natalie 24DC
Aja 23DC
M.aa.b 17DC
Cajori 9DC
Madormi 6DC
Nicollka 4DC
Farmarska 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

mari111
30. dub 2010

Šarlotko dííík. Aj přítelakovi se najednou líbi, hlavne že chtěl jméno na M a teď najednou machruje jeké pěkné jméno vymyslel,pako jedno a přitom ja už to mám pěknejch pár let vymyslené 😀
Veve gratulka, jen tak dál, vše bude určitě v pořádku 🙂

mari111
30. dub 2010

no du se oblíknout a jedeme na opekačku, pojeď s náma Šarlotko 🙂

sarlotta
30. dub 2010

😠 😀 😀 no nic no, budu háčkovat asi 😉

natalie77
30. dub 2010

AHoj, tak jsem malého odvezla k našim, byl úplně unešený.....před chvílí volali, co má na spaní na sebe.....no touto dobou už dávno spinká 😕 😀 , asi nestíhají 😉 . No ale já jsem jela domů tak na lehko...nikdo mi vzadu pořád něco nerval do škeble, nechtěl pít ani stavit na čůrání....no a doma.....holky to je tááááááák divný, žádné dupání botiček, žádné povídání....fakt strašný nezvyk, takový klid...člověk po něm toouží v tou šrumci a pak si s tím nevím rady 😀 .

No kdyby nebyl manža doma a nemohoucí, tak bych také věděla co a jak...šli bychom do kina, někam opékat, nebo bych znášilňovala 😀 .
Tak se mi opatrujte, půjdu se umýt a čučet na telku.

farmarska
1. kvě 2010

Ahoj holky, hezký májový den 🙂
Hlásím , že žiji !!! neupálili mne 😀 A jak je to s váma, sestřičky ježibabky ? 😉 Koukám tady, pusto.. doufám, že jsem nezůstala jen sama 😨 I když jsem v samomluvě už profík, přeci jen takovej pokec mě tolik nebere 😀
Natál, jaká byla noc bez Marečka? 😉 Manža hraje ještě na nemocného, nebo jsi se nacpala do oteplováků a pořádně jste to roztočili až kšandy lítaly 😉 😎

sarlotta
1. kvě 2010

dobré ránečko🙂
Ahojík Farmi sem se taky dobře schovala 😀 😀

sarlotta
1. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 35tt................................KO ?.................................................................čeká holčičku.......překvapení
Jarusenka 31tt
Sarlotta 27tt.................. .......KO v pořádku další KO 25.5........................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 26tt.................. ......utz 20.5............................................................čeká chlapečka
Wlladka 26tt.........................KO 4.5..............................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 24tt.......................... .....KO dopadla výborně KO 13.5...................čeká holčičku........Laurinka
Handm 23tt........................velký utz v pořádku KO ?
ee.liska 21tt .................. ... KO 10.5.. ...........................................................čeká chlapečka
petroska 21tt.................. ...KO dopadla výborně ........................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 21tt........................... ..velký utz.30.4.
Sirella 20tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 20tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku
Kopa 16tt ....................... . .KO dopadla výborně další KO 27.5. velký utz 1.6.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně KO 14.5.
Zlababa 12tt ..................... NT 3.5.
veve.b 8tt..............................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 6tt............................KO 10.5. máme bublinku
Katyna 27DC
Natalie 25DC
Aja 24DC
M.aa.b 18DC
Cajori 10DC
Madormi 7DC
Nicollka 5DC
Farmarska 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
1. kvě 2010

Co třešně kvetou u Vás ? nezapomeňte na líbačku holky... ať jsme krásné a plodné celý rok 😎 😀

paajaa
1. kvě 2010

Krásné ráno,
hlásím, že mě taky neupálíli. Jinak my včera vyrazili na pizzu- to byla bašta. Ale už se musím krotit. To bych za chvilku byla jak koule. A hlavně z toho kombinování mi je dneska celkem šouflík. Takže jsem ráno posnídala jen suchou housku a čaj.

Veve: krásné zprávčiky. Jen tak dál.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru