Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
4. kvě 2010

Jéé, člověk se zakouká v kočárkách a tady romány 😀😀😀😀
Petrosko, nebooj, to není všechno na jednu velikost, je to od každého něco, prostě co měla ta kamarádka po dcerce v univerzálních barvách v kterých velikostech, to mi švagrová vzala 😀😀😀😀
třeba tam nejsou uplně ty nejmenší vůbec, takže to musím dokoupit 🙂

mari111
4. kvě 2010

no jsem toho nafotila, všééééchny baterky vybyté, takže si musím počkat. No Handm, a jak si na tom s kočárkem? už máš něco vybraného ?

handm
4. kvě 2010

Mari, nemám 😝 klasika
vizualně by se mi libil ten Implast (i velikostne, hmotnosti atd),a le tys me zrazovala a ted jsem nasla i diskusi, kde jsou holky nektere dost nestastne, tak nevim...
zatim porad hledam toho praveho 🙂

mari111
4. kvě 2010

a co ten v-cross nebo bexa ,mne se líbi aj zopa calibro a x-lander xv

handm
4. kvě 2010

Jo a Petrosko, já vůbec nevím, kolik toho stačí 😀 Musím to nastudovat, píšou to v jedný tý knize co mám doma 😀😀😀😀 ale na tu kapitolu jsem se ještě nedostala 😀

handm
4. kvě 2010

X-lander jsem teď zkoumala, ještě ale musím prozkoumat ty velikosti... Bojím se, aby se tam pak Bobista vešel, to už jsme tu řešili, že máme vysoký chlapy 😀 a tak nějak předběžně počítám s dlouhým miminkem a na zimu.... takže dilema..
Líbí se mi i Peg Perego GT3 - ale drahý podobně jako to Jané.. a zaujalo mě i Chicco Trio S3 🙂 takže ještě budu pátrat 🙂 už si dělám tabulky, kolik co váží, měří atd 😀😀😀😀
Jdu na obídek, pak se ozvu paaaa zatim

mari111
4. kvě 2010

ja mám taky dlouheho chlapa, dlouhe sou ty korbičky dost jen mi přijdou ouzke, proto u nás zatím vítezí ten maxi cosi mura 3 a hlavně má všechny kola nafukovací a to předni zdvojene a velké, u nás sou ty cesty fuj a v zimě ani nemluvím, abych pak mohla ven

sarlotta
4. kvě 2010

ahojík tak jsem byla na kontrolce u obvodní, už nekašlu, moč ok🙂)

Handm náhodou máš dobrý termín na hluboký kočárek, to Ti mimčo nevyroste z korbičky 😉 Co mají říkat jarní miminka 😉

mari111
4. kvě 2010

no jo Šarlotko, ale těm tam nepotřebuješ ještě narvat fusak 😉

tercie
4. kvě 2010

Ahoj holky, zatím nedočítám, snad jindy až bude trochu času 😉
Od minulý středy jsem tu měla mamku, ta furt něco dělala, obrovsky mi pomohla, ale na net jsem se nedostala. Na víkend jsme měli pozvaný lidi aby zapili Lukáška, tak byli u nás v hospodě, bylo jich asi 20😀 a zapili ho teda řádně, tatínek se nám vyřádil a všem se to moc líbilo.¨
Jinak se teda nenudíme, kojíme po 2-3 hodinách, ale ty prdíky nás pořád trápí, i když kapeme SAB a už došly i ty probiotický kapičky ze slovenska. Je to lepší, ale občas ho to stejně chytne.
V pátek jsme byli s Lukáškem u dr na váženík, a ten Otesánek mi za týden přibral 300g 😀 což dr řekla že je tak o půlku víc,než by měl, a že ho mám kojit kratší dobu...že i z toho má ty prdíky, že se přejídá. A já měla strach, aby neměl málo 😀
A je ten náš rarášek pěkně chovací, v noci v postýlcve vůbec spát nechce, a přes den občas spí v obýváku v kolíbce. Teď ho mám u sebe na gauči v pelíšku. Manža když vždycky přijde večer domů, tak si ho chce užít, tak chová a usnou tu spolu třeba do půlnoci, no a pak se postýlka nekoná. Snad se to všechno ještě urovná. Jo a taky furt jen chodím a podávám cumel, pořád ho vyplivuje a pak je vzteklej, no sranda. Nic neudělám, dneska jsem ještě ani nesnídala, jak odběhnu, tak brečí, mám problém si dojít i na záchod, a to je horší než s tím jídlem, protože beru železo, a mám zácpu, a když nemůžu jít, když potřebuju, tak pak mám problém 😝
No toť tak v kostce...

A co vy všechny, jak se máte, co novýho, shrňtemi někdo prosím poslední události 🙂 Mě už se po vás taaaaaak stejskalo!!!!!!!! Doufám, že jste všechny v pořádku 😉

tercie
4. kvě 2010

Jééé Mari teď jsem si všimla v pasu že budete mít Laurinku...mooooooc gratuluju, a vybrali jste nádherný jméno 😉

sarlotta
4. kvě 2010

Mari no na Zimu právě jo, asi bych 6měs dítko nedávala ještě do sporťáku na Zimu. Takto Vám dětičky pěkně půjdou do sporťáčku na Jaře 😉

sarlotta
4. kvě 2010

Ahoj matko🙂))))) no krásně kojíte🙂 super. jen mu dej otesánkovi 😎 😀

mari111
4. kvě 2010

no jo Šarlotko ale stejně teď dělaj ty kočárky menší a menší. A ja právě chci do sportáku co nejpozději dávat malou.
🙂 🙂 🙂 Tercinko ajoj, dík za pochvalu, kluk by byl Lukášek jak tvúj a na holku jsem toto měla už dáááávno vymyšlené. Lukášek je koukam mazlíček,no jo šak s toho vyroste 😉 teď si musíte užívat jeden druhého co nejvíc.Moc ho pozdravujem, chlapáka jednoho a ať maminku nezlobí a ty se drž, neboj všechno zvládneš 😉

sarlotta
4. kvě 2010

je to tak mari- jsou to tupouni.

mirax
4. kvě 2010

Ahoj holky, jen krátce nakukuju, co nového 🙂
posílám Bětušku, aby jste viděly, jak roste 🙂

tercie
4. kvě 2010

Šarlotko no jo, ale za tu cenu že je mu pak špatně... i teĎkdyž kojím místo dvaceti minut patnáct, mi ublinkává, chudinka, i když si odkrknul, před chvílí to z něj vylítlo, z kolíbky až na podlahu, a to ležel, v klidu...
S tím sporťákem na zimu...taky nevím, jak se mi vejde do hlubokýho ve fusaku, no když ne, tak se nebude dát nic dělat,holt sporťák zateplíme...

Holky já jsem si včera koupila tiskárnu k pc, protože po nás chce někdo furt samý lejstra a mámdoma kancl, že už nemám kam co dávat, a oni mi k ní prodali špatnej kabel, tak to tam budu muset jet vyměnit...neřádi.
Já sama s malým ještě autem nejela,a táta nás samotný nechce pustit... Za chvíli kojo a asi vyrazíme...

mirax
4. kvě 2010

Tercie...no, mně Bětka přibral z aprvních 14 dní 700g... 😉 Ze začátku je to fičák, jak se obalujou, zvlášť kluci, ale zpomalí se to..neboj 🙂 Tobíka jsem se bála i zvážit...v 6ti nedělích měl 6kg...

mirax
4. kvě 2010

terci..když ti takhle ublinkává, je to nejspíš tím refluxem, chce to kojit často a krátce...nechat odeznít let down reflex a stačí...ze začátku mimčo pije dlouho, uvidíš, za pár týdnů, bude mu stačit 5 min 😀

sarlotta
4. kvě 2010

mirax noooo sourozenci se nezapřou čoveče🙂)) krásné fotečky🙂

Terci na odříhnutí ho dávej jen zády k sobě na hrudník do zvýšené polohy a hned ho nepokládej po kojení 😉

já bych se tím přírůstkem moc netrápila... opravdu je to ve skocích 😉

mari111
4. kvě 2010

no tercinko, ja sem skoušela dát do togho kočárku jak máš ty (měli sme tady segrin,máte stejnej) ten fusak co mám a mímo už by se tam vešlo jen tak tak, ale teď už dělaj jiné fusaky, teple ale slabší,ten tvuj kočárek je dlouhej ale na šířce mu taky moc nedali, ale ségra si ho nemúže vynachválit, jak je s ním spokojená,prj by jinej nechtěla 😉

mari111
4. kvě 2010

mirax ty sou jak dvojčátka 😵 😵 😵 Rostou ti ty dětičky jak z vody 🙂

tercie
4. kvě 2010

To jo Miraxko, ti tví dva raubíři jsou si strašně podobní 😉
Holky když on si někdy ani nekrkne, to bych s ním strávila na rameni půl dne a nic...
Šarlotko takhle si ho pokládám občas, a to pak na mě usne a nemůžu nic 😀 a po kojení taky hned nepokládám, a navíc mám v postýlce i kolíbce zvedlou matraci...

Miraxko to je kterej reflex, ten let down...ten co je nutí pořád hledat jídlo?? Nikdy jsem to neslšela, matka amatér 😀

tercie
4. kvě 2010

Mari já jsem taky spokojená, jinej jsem teda ani nevyzkoušela, ale já když moc vybírám, tak většinou přeberu 😀
Ale je fakt, že po neteři zděděnej fusak s beránkem asi nemám šanci tam narvat 😀

mari111
4. kvě 2010

krásně si to Tercinko popsala, doják jak fras.No hlavně že ste v pořádku a šťastní 🙂

mari111
4. kvě 2010

a jinak ty už si v pořádku? vše už je zahojené?

handm
4. kvě 2010

Ahoj holky🙂 Tak jsem nabaštěná zpátky!🙂 Měla jsem špenátový krém a palačinku s brokolicí, smetanou a šunkou 😀 Mňam 😀

Tercíííí!!🙂🙂🙂🙂🙂 Ahooj, koukám, jak vám to krásně jde! A lukášek super nabírá!!!🙂 Jen buď ráda, kamarádce malej se za 4 týdny ztuha dostal na porodní váhu.... už jí chtěli strkat umělku, ale nedala se a už je to lepší, teď 🙂

Mirax, jsou super, fakt jak přes kopírák 🙂
šarlotko, gratulda ke kontrolce, že už si zdravá!!🙂 Já se právě u těch kočárků bojím, že se mi tam s tím fusakem pak nevejde 😝 dělaj to asi na trpajzličky 😀

tercie
4. kvě 2010

Handm díky...no když nenabírá tak je to taky problém...hlavně že už jim to jde 😉
Já zahojená ještě ne-ee, sice už je to o 100% lepší,alefurt se mi blbě sedí, to vevnitř mě tlačí a pořád mám trochu otok. Venkovní šití už je docela v pohodě,občas mě ještě tahají stehy co zatím nevypadly, ale už to jde.
Holky ale nedovedu si představit kontrolu po šestinedělí...jestli do mě bude chtít rvát zrcadla, tak mu asi vykopnu zuby... 😕

handm
4. kvě 2010

Terci, ono je s těma miminkama "problém" koukám pořád - jí málo, jí moc 😀😀😀😀😀 Prostě nejsou podle tabulek, no.. přece nebudou všichni stejní 😀
Jsem si teď rozmazla řasenku z toho tvýho popisu 😀

tercie
4. kvě 2010

z kterýho popisu? 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru