Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
4. kvě 2010

Wladi dobrý nákupy, prej zelenina 😀

Holky,povězte mi někdo co Farminka, já s ní od středy nemluvila... ona už nastoupila do tý nový rachoty?

mari111
4. kvě 2010

no to jo, ale ty míri korbičky koukni, mně težkej nevadí, hlavně ať je velikej aby taky ten náš taťka u toho nevypadal jak obr

handm
4. kvě 2010

http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombi...
holky, možná jsem se zamilovala 😀 ale ještě to musím prostudovat...😀
pochybuju, že jdou otačet proti a po směru jízdy,... ael to už bych chtěla asi moc 😀

wlladka
4. kvě 2010

Terci, Farmi prodává salámky a maká na zahradě. To je holka šikovná pracivitá.

handm
4. kvě 2010

A říkala, že se jí tam líbí, že sice vstává, ale jinak snad dobrý, co si pamatuju 🙂
Je to fakt sikulka!!🙂

Míry korbičky jsem koukala 🙂

wlladka
4. kvě 2010

...u nás bude k večeři bodýčkový salát 😀 😀

mari111
4. kvě 2010

no Handm, ten má taky dobrou korbičku, velikou 😉

tercie
4. kvě 2010

Takže už nastoupila...já si nebyla jistá 😉 Děkuju za info Vladi 😉

mari111
4. kvě 2010

Wladi mnam, to bych si dala, takovej sem ještě neměla 😀 😀

handm
4. kvě 2010

Mari, ale tam u tý tvý Maxi Cosi nepíšou vnitřní rozměr korbičky 🙂 já z toho jednou zblbnu 😀 fakt...

handm
4. kvě 2010

jo uz sjem se nasla, musim si dat jinou korbicku 😀 35 sirka, 77 dylka, taky dobry🙂

mari111
4. kvě 2010

no pravě koukam, že šak to tam píšou 😕

wlladka
4. kvě 2010

Já už mám kočárek naštěstí z krku. Je objednaný, tak teď jen čekat. Nyní se chystám na postýlku, matraci a povlečení. To nakoupím na kojenecke-obleceni.eu. Mají tam taky pěkné ceny a myslím od 2.000,- poštovné zdarma.

mari111
4. kvě 2010

nám postýlku koupi ségra a detektor dechu maminka a jinak my už jen ten kočárek. No a to povlečení, ale to mi určo aj maminka něco ušije, ona ráda 😉

wlladka
4. kvě 2010

Mari, ty to máš teda zařízený. 😲 No a monitor dechu taky musím koupit. Ach jo, abych já to všechno vůbec stihla! 😕

handm
4. kvě 2010

Holky, velmi dobre mi vychazi lonsky model Jane... takze brouk v me hlavě uz dosahl obrich rozmeru..
Akorat taky nejde otacet po a proti smeru jizdy, ale to asi neni az tak dulezity... 😀

Postylku mi slibil manzel, ze zajedem do Ikea, maj tam az do deseti 😀 coz z prace stihame..😀 Matraci od tety - pracuje v matracove firme 😀😀😀😀😀 a budu tedy resit dalsi veci, dkyz vas tak posloucham... 😀

farmarska
4. kvě 2010

ahoj holky, jen se nahlašuju, že žiju, ale dočtu a napíšu vám až později, ted budu muset rychle něco ještě pošolichat kolem domu a zvířátek 😉
zatím se mějte pěkně 🙂 🙂

kopa
autor
4. kvě 2010

Handm otáčet po směru a proti jde náky tedko ten nový Quinny 😉

kopa
autor
4. kvě 2010

Handm díky za ten obchod s podprdy 🙂 Já tam kousek dřív pracovala 🙂

kopa
autor
4. kvě 2010

Mari to je pro tebe:http://www.maxi-cosi.cz/mura-3.php

mari111
4. kvě 2010

no jo Farminko, máš toho hodně,co. ale ty si šikulka 😉 No Wladi, my sme ani nic od nikohop nechtěli ale ségře sme kupovali drahé chúvičky tak nám koupi postýlku a maminka mi říkala a´t se nestarám, že mi to prostě koupi a hotovo, no a maminky se přece musej poslouchat,ne 😀

kopa
autor
4. kvě 2010

Jé a koukám,že tu byla Tercinka 🙂 jak to zvládáš s Lukáškem?

handm
4. kvě 2010

Kopi, ale Quinny je dost malej 😖 jsou to fakt starosti, holky 😀 i když krásný!!🙂
Asi půjdu z práce a nafotím doma ty věcičky a budu pátrat tam, na netu...
🙂

kopa
autor
4. kvě 2010

Handm je menší ale synoveček se narodil v červnu a v prosinci se vešel v pohodě do korbičky 😉 Já myslím,že mě by snad stačil 😅 No nevím 😅

kopa
autor
4. kvě 2010

a tan maxi se mi líbí,ale ta váha 😅

mari111
4. kvě 2010

kopi dík

kopa
autor
4. kvě 2010

No asi koupíme ten x lander 😉

handm
4. kvě 2010

Maxi mě taky odrazuje váhou, my furt někam jezdíme...
a X-Lander taky zvažuju a teď ten Jané 2009 a Chico jak jsem psala 😝

kopa
autor
4. kvě 2010

Jané bych chtěla taky 😵 😵 se mi líbí.Jenže dle přítele to jsou zase španělé 🤐 🤐 se z něj picnu 😠

handm
4. kvě 2010

já vím, že španělé, ale švagrová ho má (po neteřince a teď bude i pro druhé) a je hrozně spokojená...🙂 myslím, že v tomhle případě španělé dobrý... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru