Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
5. kvě 2010

Nicoll, tak ses jí měla zeptat. Když máš tu mrchu tak divnou.... že to nepoznáš. 😖 No, ale hlavně, že nenašli nic špatného. Zkus tam zavolat ještě jednou. Omluv se, že se ti to rozleželo v hlavě a že vlastně nevíš, jak poznáš, že jsi před MS, když to máš tak zamotaný.
Sakra, a já myslela, že se ti to vyřeší. 😔

nicollka
5. kvě 2010

wladi ja se ptala, mám ted počkat jak to bude bez utrogestanu a bez všeho takže jedna mrcha bez jakýchkoli hormonů "utroš" a další cyklus už bych tam mohla dojít teda nekdy v červnu :( no tak ted ještě teda uvidím co a jak .. no co kdyzžak bych tam šla první den mrchy, stejně říkala že ty prášky se berou 5dc ...

wlladka
5. kvě 2010

Markee, to je fajn, že se cítíš dobře. Sice unavená, ale asi fajn, viď 😉 Až bude mít Johanka pokojíček hotový, tak se koukejte, holky, pochlubit ! 🙂
Jestli jsi smířená s jedináčkem, na to si myslím, že je brzy o tom uvažovat. Máš čerstvé bolístky a ty se teď krásně hojí. Uvidíš časem. Třeba jednoho dne otěhotníš, ani to nebudeš čekat a vše bude v pořádku. Nebo se prostě jednou s Míšou rozhodnete jinak.
Markee, já ti moc držím palečky a jsem mooooc ráda, že je ti líp. Že je na tebe Míša milejší a že se ti líbí v práci.........
Však ono to nějak dopadne, jen to musí dostat čas. 😉 🙂

petroska
5. kvě 2010

ahoj holky.ELI já se ted rozhoduju mezi zlínskou porodnicí nebo hradištěm.slyšela sem pěkné ohlasy na UH takt řeba se fakt potkáme v porodnici 😀 kdy ti dalipřesně termínek?9.9 mám já 🙂 .Mari tu postýlku co máš v albíčku s tou žirafkou mám doma 😉 je fakt krásná,doporučuju.

wlladka
5. kvě 2010

Nicollko, já ti moc držím palce. To je děs, to čekání. Mrcha je potvora!!! Když jí nechceš, tak chodí a kdo jí potřebuje, tak se někde fláká! ☹
...ale teď to čekání 😒
Jen ať se ti to konečně vyřeší. Třeba chce to tělo jen pročistit... Zkoušela jsi něco? Nějakou vnitřní očistu? Čaje, nebo nějaké preparáty?

nicollka
5. kvě 2010

no zkoušela sem kontryhel, femigard, jinak nic. ted mám zákaz cokoli užívat, chtěla sem něco ale zkusím ted teda bez přípravků at sou hormony v klidu

wlladka
5. kvě 2010

Tak snad se ti to hlavně srovná. Držím ti moc palce! 😉

mari111
5. kvě 2010

ahojík, ja sem táááák naštvaná, tři týdny čekáme na tu cestovní postýlku a oni mi teď po mích dvou upozorneních napíšou jestli nechci jinou,že hnědá není a dlouho nebude, proč ji tam maj ty paka vystavenou 😠 😠 😠 holky já chci hnědou 😢

mari111
5. kvě 2010

jop a jinde ji nemaj, mne švihne, no sem se musela vyvstekat , pardon. jinak přeji krásnej den

mari111
5. kvě 2010

Wladi dík za odkaz, pěkné žirafky 🙂 a těch tam je 😀

sarlotta
5. kvě 2010

Ahojík holčinky, hezké dopolko, sem tu měla kamošku na kafíku a nestííííháám 😀 😎

handm
5. kvě 2010

Ahoj holky!🙂 Tak já dneska pracuju z domova, takže jsem si doteď hrála s fotkama pupíku 😀😀😀😀

Ale jinak budu muset taky něco dělat.. včera jsem do noci sjížděla ty kočárky!🙂

wlladka
5. kvě 2010

Mari, to teda naštve. A fakt ji jinde nenajdeš? Podle jména, nebo výrobce....

handm
5. kvě 2010

Mari, taky si myslím, že někde jinde bude...
Jak se to jmenuje?! 🙂 pošli odkaz...🙂

sarlotta
5. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 35tt................................KO 11.5............................................................čeká holčičku.......překvapení
Jarusenka 31tt
Sarlotta 27tt.................. ....... KO 25.5...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 27tt.................. .......utz 20.5.............................................................čeká chlapečka
Wlladka 26tt.........................KO 6.5, KO 15.5................................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 24tt.......................... .....KO dopadla výborně KO 13.5.......................čeká holčičku........Laurinka
Handm 23tt........................velký utz v pořádku KO 10.5.
ee.liska 22tt .................. ... KO 10.5.. .............................................................čeká chlapečka
petroska 22tt.................. ...KO ? .....................................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 22tt........................... ..velký utz.30.4. v pořádku ....................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 21tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 20tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 16tt ....................... . . KO 27.5. velký utz 1.6.
Maarrtina 13tt ................... KO 14.5.
Zlababa 13tt ..................... NT 3.5. v pořádku KO 7.5
veve.b 9tt..............................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 6tt............................KO 10.5. máme bublinku
Natalie 29DC
Aja 28DC
M.aa.b 22DC
Cajori 14DC
Madormi 11DC
Nicollka 9DC
Farmarska 8DC
Katyna 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
5. kvě 2010

Petři do kočárku na Zimu dáš teplou deku dolů a fusak a deku nahoru 😉 Podle počáska něco přidáš nebo ubereš 😉

Nicol ach jooo... doktoři jsou paka... aby jim to člověk asi napsal nebo coooo. 😅 😔

Markeesku žádný jedináček, do 40ti máš čas a neštvi joooo🙂 miminko bude 😉

Farminko tak to je super ta prácička.. ve 2 doma- paráda. Já bych se normal registrovala na pracáku, stejně Tě budou volat aý za ten měsíc nejdřív.. takže to máš v poho 😉

wlladka
5. kvě 2010

Sarlott 😀 😀 😀 15.5. je sobota 😀 Ale děkuji 😉

Wlladka 26tt.........................KO 6.5 echo, KO 12.5................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
(nech to na příští přepis) 😉

wlladka
5. kvě 2010

No, já se jdu sbírat. Musím pro Matese do školy, pak do jídelny. Potom se budeme někde courat, jelikož má od 13:30 kroužek a nemá cenu běžet domů a hned zpět. Pak mám hodinu, než skončí. Venku hnusně, tak se mi nikde courat moc nechce. Ale což, nic jiného nezbývá. Nechala jsem Jendovi napsat ozdravovnu, tak si k mudře skočím pro papíry, abych pak mohla vyřizovat VZP.

mari111
5. kvě 2010

http://klaudia.mimishop.cz/detail.php?zbozi=206... ja už jsem ji hledala aj na heureku sem to dala a hnědá prostě nikde ale kdyby ste ji našli tak vám budu moc vděčná 😉

mari111
5. kvě 2010

ja už jsem jim napsala že objednávku ruším a ať mi pošlou peníze spět, tak sem zvědavá, snad to nebude trvat dlouho bo už jim tam asi udělám zle, nmemám ráda nekomunikaci když si někde něco objednám, zaplatím dopředu a oni nejeví zájem, to mne fakt vytáčí

handm
5. kvě 2010

Mariku, a co zavolat nebo napsat těm výrobcům přímo?!🙂 Já budu hledat, ale uvidíme, no, když říkáš že hnědou nemaj..

handm
5. kvě 2010

teeda ta Wladka 🙂 To je šikulka 🙂

wlladka
5. kvě 2010

Já utíkám - zatím ahojky 😵

mari111
5. kvě 2010

Wladi šikulka ale tam maj jen bez ty stříšky ☹

sarlotta
5. kvě 2010

Mari zkus se zaptat tady prodejců na mimibazárku jestli nemají tu barevnou kombinaci kterou chceš 😉

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

mari111
5. kvě 2010

a kam to mám napsat Šarlotko

sarlotta
5. kvě 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32459184&tab=0

normal třeba sem do toho okýnka jako dotaz🙂 dej tam mailik na sebe🙂 nebo se zaregistruj na mimibazárku 😉

mari111
5. kvě 2010

ty jo holky ta paní mi normalne napsala ž esem ji řekla že chci jakoukoliv a že mi vzala modrou a o zrušení objednávky ani ťuk, no ještě ať mi skusí nevrátit peníze tak to uvidí, no dneska je den, už mne vytočil foter, ségra a ještě toto 😠 😠 😠

sarlotta
5. kvě 2010

a je jich tam víc těch prodejců co mají tuhle postýlku🙂

a mě došel balíček se šatkama.... jsou úúúúúúžasné 😀 a bryn´doš s ponožkama jako dáreček 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru