Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
5. kvě 2010

Moc se mi líbily ty ovečky 😵 😵

A tady zatím moje malá výbavička 😀

mari111
5. kvě 2010

Kopi šikulka, jen tak dál 🙂

sarlotta
5. kvě 2010

Kopi krásné a ty ovečky 😵 😵 😵

wlladka
5. kvě 2010

Kopi, ovečky jsou senzační. 🙂 🙂

farmarska
5. kvě 2010

tak jsem tu, ale nevím na jak dlouho, já ted usínám hned u prvního filmu 😀 No holky, že bych to nějak extra zvládala.. 😅 Jako ty svý dva kluky obstarám, žvížátka taky, to nejnutnější na zahradě a samo práci v práci, ale zbytek, jako domácnost, ta teda trpí 😅 😅 😅 Pošmrdlám jen to nejnutnější a nějakej prach atd.. ted vůůbec neřeším 😅 😝
Ale to se časem poddá, jen co se zajedu 😎 a potom , však tam nebudu nafurt 😉 😀
Jinak dnes jsem byla na pracáku, hnala jsem se tam hned po práci 😝 ale zaregistrovaná ještě nejsem 🙄 páč mi chyběli papíry z poslední práce 🙄 takže musím zítra po práci letět do tamtý práce, ošéfovat si to tam a v pondělí znovu na uřad, páč zítra a pozítří se nečapu, jelikož tam maj jen do jedný 😒

farmarska
5. kvě 2010

jinak se teda přiznávám, že dnes jsem nedočítala, jen to prolítla a okoukla obrázky 🙂 snad jsem o nic důležitýho nepřišla 😕
Terculinku jsem na fotce se sestřenkou viděla, tak je to v poho 😀 Tercíí moc ti to tam s tím břuchem slušelo 😵 to už snad ani není pravda 🙂 holky strašně to letíííí!!! až mne to nějak dojímá 😅
kopi moc hezkou výbavičku máš 🙂
markee tý brďo chtělo by to vrtulku do zadku vid 😉 😀 ale jsi šikula jak to zvládáš 🙂

farmarska
5. kvě 2010

a co je s Natálkou? taky se tu už chvilku neukázala 😕 že já ti dám neomluveno 😉 😀

farmarska
5. kvě 2010

tercíku a jak jsi dopadla s tou mateřskou? 😕 😕
hele a koukej někdy , když budeš mít chvilku, nafotit zase nějaké nové fotky, at vidíme jak malinkej terculíňánek roste 😵 😵

farmarska
5. kvě 2010

tééda tak když jsem se sem konečně doplazila, tak tady nikdo 😢 😢 😢
no jo, tak si zase osvěžím svojí samomluvu a půjdu si usnout k telce 😀

farmarska
5. kvě 2010

Tak co bych vám tak ještě pověděla... jo dnes jsem se dozvěděla, že v práci nám smlouvu prodlužují dvakrát po půlroce 😝 Jako , že od příštího měsíce smlouvu na půl roku, pak zase na půl roku a pak teprve na dobu neurčitou 😝 No to asi taky teda nebudu mít nárok na mateřskou co? 😕 Při smlouvě na dobu určitou...
No ale to neva, je mi to už nějak fuk 😅 hlavně aby to mimi už vyšlo 😅 😅
Já jsem i v práci jak smyslů zbavená, když mi k pultu přijde nějaká mamina s mimineškem, tak na něj pořád musím civět, jak nějakej pedofil 😀 a nebo když přijde nějaká těhulinka 😖 mi to oboje přijde vždycky tak líto 😢 jako že si říkám, hmmm ted jsi už takhle s mimineškem mohla dopolko po nákupech chodit ty, kdyby... 😔
No jo no, snad se i já jednou dočkám 🙄

farmarska
5. kvě 2010

tak a konec samomluvy a řozkruhňávání se vám tady 😠 musím jít manžoj ohřát polívku 😉 pak ještě šoupnout prádlo do sušičky a pak si jdu zalíst už do pelíšku 😵 zítra ráno v 4.30 zase vstávám 😝 ale už snad jenom dvakrát a pak bycch měla mít volnej víkend 😵 😵

farmarska
5. kvě 2010

tý jo, tak ještě nakukuju, jestli jste si to náhodou s tím pokecem nerozmyslely... 😕 no a koukám, že ne 😀 😀 😀
nevadí 😉 dobrou 😀 😀 😀

tercie
5. kvě 2010

Kuk, tak zas na skok 🙂

Farmííí já jsem tu!!!

Předtím mi přišla na návštěvu švagrová a pak jsem se pustila do tý žemlovky, teprv se dodělává...

natalie77
5. kvě 2010

Ahoj zlata moje koníkový 🙂 ,
nestihla sjem dočíst, jen jsem prolítla Farmi, zda je v práci vše ok....takže Farmíku, neboj, vše je ok. Jen nestíhám, mám toho až nad hlavu, jako Ty...dva chlapy doma, pořád je vozím po doktorech nebo doma opečovávám, když malý spí, tak se učím, dneska jsem si to vzala do ložnice, protože manža v obýváku pořád telefonoval a v pracovně je zima.....no a já u toho učení usnula 😝.
Termín státnic mám přesně za tři týdny, 26.5., je to strašně málo času na to se něco naučit a já u toho večer nevydržím a přes den to je děs....hodina nestačí.
Tak si malého vezme moje ségra zítra odpoledne a v pátek si ho zase vezmu, no a v sobotu si ho vezme tchýně,.....snad z toho nebude špatný, se na to moc těší, oni ho mají jako princátko všichni, je to jediný klučík v rodině, jinak jsme samé ženské....nejdřív ho nikomu nedám, a teď během týdne bude celkem tři noci mimo domov 😕 . Chuďátko moje milovaný.
Tak to je asi vše, doufám, že jste jinak všechny v pohodě a Vaše miminka také....no a snažilky snad tolik nedepkují, já teda stresuju a hlavně mám nějakou depku...ale to je asi tou školou, až bude po všem, třeba i neúspěšně, tak se to zlepší....Doufám.
Tak se tu všechny opatrujte.
Jdu se učit, dobrou noc.

kopa
autor
5. kvě 2010

Holky zítra vás dočtu 😉

jen jsem chtěla abyste se nasmáli.My jsme si chtěli nechat dělat záclonu do obýváku+ložnice a do obýváku závěs takový ten black,jak nikdo z venku nevidí.Jako že záclony objednají a i mi je nařasí.Včera u nás byl pán na měření a dneska nám přišla cenová nabídka 😀 😀 😀 Holky nevím kde to žiji,ale oni po nás chtěli 20.000 🤐 🤐 🤐 Za blby závěsy 🤐 🤐 Nechápu navíc nám tam přihodily úplně nesmyslné metry jako 11m do obýváku??? 😅 No tak přítel odepsal,jako že prostě to nechceme za takovou cenu a že nemáme zájem.Za hodku pani volala,že nám může udělat lepší nabídku 🤐 Ty vago kde to jsme 😠 😠
tak mě to nakrklo,když za blbé šití chtěli pomalu 10.000 a u nás v krejčovství chtějí za metr 20-30kč 😀 😀

paajaa
6. kvě 2010

Krásné ráno,
tak hlásím, že včera mi bylo zase celý den pěkně šoufl, takže se to rozhodně nelepší. Dneska zkusím čajík- zázvor s citrónem, co jsem objevila ve spíži. Akorát už jen z té představy mi je blbě. No snad to zvládnu. Jdu stávat a pro rohlíčky.

Kopi: a nekoukala jsi na netu na metrážové záclony a závěsy??? Mě přijde, že od jakékoliv firmy to bude vždy min. o 100% dražší.

wlladka
6. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
...tak zase první ? 😵
Kopi, super cena za závěsy! Fakt pěkný! 😲 😲 😲 😲 Nóó, holt Praha,no. V Praze - tam se žije blaze 😀 😀

Farmi, s tou smlouvou to tak dělají hodně často. 2x prodlouží a pak dají na dobu neurčitou, jelikož už musí. No, nebo je vyhazov. 😒 To ale tebe nemusí trápit, jelikož za chvíli nahlásíš // a půjdeš na PN. Jak je to pak, to nemám tucha, ale to si můžeš zjistit na tom pracáku, když tam zase půjdeš. Mají tam určitě nějakého právníka, který zdarma lidem radí. Tak bych se poptala. 😉 Jinak je fajn, že se ti v práci líbí, to mě těší. 🙂 Jsi holka šikovná 🙂 🙂

Já se teď nasnídám a jedeme na to echo srdíčka. Před chvílí jsem spláchla v koupelně pavouka a teď jsem z toho špatná. Snad jsem tím nepřivolala nic špatného. Ale ta mrcha mne provokovala, tak šla tobogánem do temnot,no. 😅

wlladka
6. kvě 2010

Ahoj Paaji, nevolnosti přejdou, neboj. Jen to ještě chvíli asi potrvá - myslím tak do 12 tt Pak to přejde ze dne na den. Ale holky tady cucaly nějaká lízátka z lékárny, tak to zkus, třeba to k něčemu bude.
No, já jdu na tu snídani a psychicky se připravit.
Pa pa

wlladka
6. kvě 2010

Jo, ještě vám musím říct, že se mi zdálo o Tercince 🙂 🙂 Potkaly jsme se v Chebu ve městě. Byla moc elegantní, ale bez Lukáška. Tak jsem jí to vyčetla, proč ho jako nemá s sebou 😀 říkala, že se stará manžel a ona má "povinné" volno, aby si odpočinula. Byla tam ještě s nějakou kamarádkou (nebo že by pupkatá sestřenka? 😀 )
Ale teď už vážně jdu....

murynka
6. kvě 2010

ahojky

pajinko lízátka u mě neměli žádný účinek....co opravdu pomohlo tabletky EMESIN ty jsou opravdu účinné 😉 mají v sobě také zázvor..vycucají se a je po nevolnostech...ale vydrž alespon víš že ej vše v pořádku 😵 😵

wladka držím palce na echo srdíčka 😵 😵 a pavouk si to zasloužil když tě provokoval 😉 😀

madormi
6. kvě 2010

ahojte holky, tak teĎ vás snad stihnu dočíst konečně 🙂 včera jsem předala byt, teď jsem zatím zpět ve své garsonce u našich v baráčku no a chystám se na to dát výpověď abych mohla co nejdřív odjet za manžou, protože to ježdění na víkendy ( cesta tam a zpět 850 km) to se fatk nedá dlouho vydržet 🙂 tak vydržet květen a červen a bude to🙂 v červenci on má volno a já si taky budu vybírat dovču a pak opět pracák to jistí :-/ to je jediný co mi na tom vadí že budu zase mít status nezaměstananá. Lidi marně hledají práci a já už jí zase dobrovolně pouštím 😖

nicollka
6. kvě 2010

Dobré ráno holky, tak dnes snad dorazí manžel. Počasí pod psa.
Držím všem těhulkám palce a ať Vám to krásně utíká. Teď sem moc chodit nebudu, ale určitě občas nakouknu jak to s Váma je. Chci se trošku odpoutat od toho že chci dítě a že to nejde, budu se víc věnovat malýmu, domečku a taky podnikání aby byly korunky a plánovat nějakou dovču.
Tu už se hodně probírá zvracení, příznaky, kočárky ... moc vám to přeji, ale teď se na nějakou chvíli vypařím, ale zase dojdu a budu vás otravovat. Tak zatím ahojky.

madormi
6. kvě 2010

nicol tak se měj moc hezky!!

wlladka
6. kvě 2010

Nicoll, držím moc palečky. Já to tenkrát udělala stejně a za nedlouho jsem se sem vrátila jako těhulka 🙂 Myslím na tebe.

kopa
autor
6. kvě 2010

Dobré ránko 🙂
Tak konečně dočítám včerejšek.

Nici to mě mrzí,že ti na tom HP nic nezjistily ☹ ☹ a ani ti nic moc neřekli 😔 Takže jsi tam kde jsi byla 😒 Co zkusit nák to tělo pročistit jak tu psala Wlladěnka.Nevím myslím,že tam u tebe prostě náký problém je a proto to nejde.Ráno jsem četla,že sem nákou dobu nebudeš chodit,úplně to chápu 😔 Však jsem to taky kolikrát psala,ale nevydržela jsem to bez vás 😅 😀 Nici tak nakoukni a zajdi.Ale mysli taky na to že už jedno dítě máš,tak se moc netrap.

Maríku a co scháníš za postýlku cestovní?Mám se ti na ní někde podívat?? 😕 😕 Já projíždím ty obchody,tak třeba na ní někde narazím.

Sarlott krásné šatičky ti přišly 😵 😵

sarlotta
6. kvě 2010

Dobré ránečko, tak já už jsem stihla s malým na kontrolu🙂 do obchodu, do lékárny domluvit vakcínu synflorix pro malého a do školky... a ufff su tu 😎 adám si kafíko 😀

kopa
autor
6. kvě 2010

Farmíku s tou prací,není to zas tak špatný mít tu smlouvu na půl roku 😅 My jsme to u nás ve zveráku taky tak měli.Ale spíš to bylo kvůli tomu,když by nám tam někdo neseděl,že mu tu smlouvu ukončíme.Jinak jsme se toho člověka nemohli zbavit 😅 No mohli,že by šel na jinej krám atd...Myslím že i náká výhoda pro zaměstnance se tam najde.

Natál neboj to zvládneš to učení 😉 Jsi přeci mamina šikovná 🙂 Mě se nejlíp vždycky učilo ve stresu a na poslední chvíli 😀

Paaji ach ty nevolnosti 😀 😀 Já jsem ráda,že si konečně mohu čistit zoubky,předtím mi furt bylo blivno.Na internetu jsem koukala na tu metráž,my jsme právě kdysi záclony kupovali v tescu na Národce a tam je i šijí.Tak se tam zítra pojedeme podívat,zda to tam ještě vedou.

Wlladi držím moc palečky na echo srdíčka!!!At vám to dopadne výborně.

Madormi co může dělat s tou prací ☹ ☹ Holt si najde něco jiného 😉

kopa
autor
6. kvě 2010

Sarlott teda ty jsi rychlík 😀 Já před chvilkou vstávala 😅
Dneska jdu odpolko k obvodní pro razítko do průkajdy 🙂

sarlotta
6. kvě 2010

Farmísku ty máš taky v zadku vrtulku néééé🙂))) super to zvládáš... hlavně to ranní vstávání, to by mě fakt zabilo 😅 😅 a to zírání na miminka... no a co... šak je to pěkné🙂 myslím, že žádnou maminku neurazí když jí mimčo pochválíš 😉 a Ty bude ten kočárek vozit, to je přece jasné... jen musíte s doktorem ošéfovat ty pilule na imunitu pořádně a bude to v pořádku🙂)))

Natalinko chuďátko tak Ty jsi usnula vyčerpáním.... jéééé... jsi borka, že se učíš na státnice.... a to dáš jako 😎 😀 😀 😀 budeme držet pěstičky 😉

sarlotta
6. kvě 2010

Kopísku.. no já to mám všechno v okruhu 1 km 😀 a autíkem 😉 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru