Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
6. kvě 2010

tak asi najde vždy jsem něco našla, ale tak ted´se to komplikuje tím že jdu na Slovensko... no zkusím něco hledat v Hodoníně, ale nijak to hrotit nebudu, jdu za manželem na jeho přání tak holt budu chvíli žena v domácnosti no 🙂 🙂 já za to nemůžu že furt mění angažmá, holt mě bude živit a že skromná nejsem 🙂 🙂 si to příště rozmyslí takhel se přesouvat 😀

sarlotta
6. kvě 2010

Kopi ty záclony to je teda mazec, na okno potřebuješ 2x tu šířky- aby to bylo nařasené- takže na 4metrové okno- 8metrů látky v té délce 2,20m aby to bylo až na zem, že. no a i kdyby stál metr 500,- tak je to pořád 4tis za látku + řasící stužka, háčky a práce... jako nechápu teda🙂))) a nemáš šikovnou kamošku ?

sarlotta
6. kvě 2010

Farmísku k té smlouvě- pokud máš na dobu určitou- tak ochranná lhůta je pak v délce trvání té smlouvy- takže těch 6měs... a potom do 6měs musíš nastoupit na mateřskou- což je 8týdnů před termínem nejdřív... tak si to pak sčutneš po testíku a nějakých 14 dní tam ještě vydržíš třeba🙂 ale mělo by Ti to v poho vyjít 😉

paajaa
6. kvě 2010

Holky moc děkuji za rady. Doma má i pár těch lízátek od minula a zkusím to. Jen na sladké teď nemám vůbec chuť. A to sladké miluji a jedla jsem něco sledkého denně. Prostě chutě se dost změnili. Ale kvůli mimi vydržím vše. Jen si nedovedu předstvit, tak v úterý přežiju cestu do Prahy a čekání u Dr. nalačno. To asi umřu. Jdu tam kvůli štitné žláze.

Kopi: jestli myslíč na národní v bývalém Máji, tak tam už to není. Udělali z toho My a je to hrůza. Vůbec se mi to tam nelíbí a tyhle větci tam zrušili. myslím, že tam není ani ta kuchyňka co tam byla.

Nicoll: mě to taky pomohlo se na chvilku odmlčet, takže ti držím palce, aby vše ostatní šlapalo a mimi jistě taky dorazí.

Wladi: držím palce na echo srdíčka.

sarlotta
6. kvě 2010

madormi a koma se to stěhuješ ?

sarlotta
6. kvě 2010

Paajaa ty zázvor lízátka nejsou špatná, ale mě teda pomáhala jen když sem je cucala 😅 normal strouhaný zázvor nebo čaj z něho to sem vůbec nedávala 😝 takže vybublinkovaná pravá cola vychlazená a každé ráno wc 😖 😝 a taky polehávat, aby se Ti netočila hlava z nižšího tlaku- pak si mi vždycky zvedl žaludek.
suché pečivo, trochu ovoce a zeleniny bez šupek, polévky, vařené brambory samotné jsou dobré 😉

a těhu vitamínky ber, když moc nejíš 😉

sarlotta
6. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 35tt................................KO 11.5............................................................čeká holčičku.......překvapení
Jarusenka 31tt
Sarlotta 27tt.................. ....... KO 25.5...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 27tt.................. .......utz 20.5.............................................................čeká chlapečka
Wlladka 27tt.........................KO 6.5, KO 15.5................................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 24tt.......................... .....KO dopadla výborně KO 13.5.......................čeká holčičku........Laurinka
Handm 23tt........................velký utz v pořádku KO 10.5.
ee.liska 22tt .................. ... KO 10.5.. .............................................................čeká chlapečka
petroska 22tt.................. ...KO ? .....................................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 22tt........................... ..velký utz.30.4. v pořádku ....................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 21tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 21tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 16tt ....................... . . KO 27.5. velký utz 1.6.
Maarrtina 13tt ................... KO 14.5.
Zlababa 13tt ..................... NT 3.5. v pořádku KO 7.5
veve.b 9tt..............................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 7tt............................KO 10.5. máme bublinku
Natalie 30DC
Aja 29DC
M.aa.b 23DC
Cajori 15DC
Madormi 12DC
Nicollka 10DC
Farmarska 9DC
Katyna 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

kopa
autor
6. kvě 2010

Sarlott já teda taky nechápu 😀 😀 To vím že potřebuji dvakrát tu šířku 😉 my jsme počítali,že to bude stát tak 8tisíc.Ale zítra jedeme mrknout na ty záclony,a když je mít nebudou.Objevila jsem na netu přímo dodavatele,tak tam jdou taky objednat a o polovinu méně.

madormi
6. kvě 2010

Sarlot stěhuji se do Skalice... ty jo já jsem už 12 Dc to není možné jak to letí to mě zase za 14 dní čeká mrcha vopruz 🙂

sarlotta
6. kvě 2010

a kolik stojí metr, dej fotečku- to mě zajímá🙂))

madormi
6. kvě 2010

teda ty těhu týdny tam holkám fakt skáčou to není ani možný a nás na ocase teda už moc není 🙂

sarlotta
6. kvě 2010

madormi no tak hupky na snaženíčko 😀 😀 jako, člověk aby Vás furt hlídal 😎

Skalica za hranicama hned joo🙂 to máš kousek do Strážnice a i k nám🙂))

kopa
autor
6. kvě 2010

Paaji jo myslela jsem v tesco v Máji 😅 😅 No to mě pěkně sejří 😠 😠 Tak zkusím vyhledat něco na netu.Vím že na Letné je dobrý obchod se záclony,ale to zítra nestíhám.Přítelák jde odpolko do hospy se strýci a já budu zítra péct ty moravské koláčky.

Madormi,tak třeba do té doby zahlásíš // a máš to s prací vyřešené 😀 😀 😵

kopa
autor
6. kvě 2010

my měli vybranou tuhle : http://www.styltex.cz/?article=27717

madormi
6. kvě 2010

Jj hned za hranicema, tka právě se porozhlídnu po něčem v Čr... Strážnice to aní nevím kde je 🙂neznám to tam chvíli jsem žila v Brně, ale dál jsem nikde nebyla 🙂
no kopy tak jsem si to představovala, ale já musím dát výpověď do konce května a to // nestíhám 🙂 a co záclony ikea? a nechat ušít u nějaké švadlenky nebo koupit už hotové ( já jsem na ikeu úchyl teda, ale každý jí nemusí...

kopa
autor
6. kvě 2010

a tu do ložnice-krásně se leskla: http://www.styltex.cz/?article=139

kopa
autor
6. kvě 2010

Obývací pokoj
materiál - záclona -3 602,20 Kč
materiál - závěs - 6 728,40 Kč
šití - záclona -1 819,00 Kč
šití - závěs -3 780,00 Kč
řasící páska- 350,00 Kč
závěsní šneci- 230,00 Kč
zátěžová olůvka- 140,00 Kč
Celkem 16 649,60 Kč
Takhle nám spočítali obývák 😀

kopa
autor
6. kvě 2010

Madormi a v tý ikei jdou záclony na garnýže??Mám tam klasické žabky.Už jsem po tom v ikei koukala,ale nebyla jsem si jistá zda to jde na ty žabky.

sarlotta
6. kvě 2010

kukni mad🙂

http://amapy.centrum.cz/?site=centrum#x=-561990...

Hodonín kousek, Strážnice vpravo a Uh.Ostroh tam bydlím zas já🙂))

sarlotta
6. kvě 2010

kopi kterou- říkals že je černá ?

kopa
autor
6. kvě 2010

Sarlott ta tam není.To byl závěs a ten byl šedý ono se tomu říká blackout závěsy.Že ti nikdo nevidí do bytu. 😀

handm
6. kvě 2010

Ahoj kecalky, tak jsem vás dočetla a šla bych nejradši spát 🙂 Jste vážně výkonné hned takhle po ránu...🙂
My jsme s manželem ráno odtlačili (tedy on tlačil a já "řídila") naše stavební autíko do servisu, mrcha jeden nestartuje, tak jsem zvědavá, kolik to zas bude stát a co to vůbec bude... 😝

JInak Nicol, úplně tě chápu.. já to měla taky tak, zmizela jsem na čas... .🙂 Moc držím palce!!
Paaji, mě na nevolnosti pomáhalo jedině skoro furt jíst něco malého... musela jsem furt mít něco v žaludku...
Kopíku a vedle Máje na Národce je ještě taková malá švadlenka ve Spálené ulici, tak zkus tam, jestli taky tam nešijí...
A už nevím, kdo tu všechno byl, tak se omlouvám 🙂

madormi
6. kvě 2010

sarlot tak to se stavím nachytat těhu bacily 😀 kopy to nevím jeslti je tam i normal na garnyže ale myslím že jo.... nebo koupi tam jen látku to mojí celkem levné a nehcat ušít no...

sarlotta
6. kvě 2010

aha🙂) no mě se líbí moc krešované záclony bílé- mléčné takové... 😉 ale nemám garnýže v obýváku🙂)) takže časem někdy.

sarlotta
6. kvě 2010

Madormi no jasně🙂 domluvím se s holkama,aby dojeli k nám a pokecáme 🙂)) ať to nemáš tak daleko- jinak jezdíme do Uherského Hradiště na kafíčko 😉

madormi
6. kvě 2010

ty jo asi budu muset prozkoumat atlast ČR 🙂 vím že ty města jsou ale kde a jak je co kam daleko to jde trochu mimo mě ta Morava 🙂

sarlotta
6. kvě 2010

Tak já třeba jedu do Strážnice tak 20min... tam není skoro žádný provoz- to je pohodička a dál už nevím 😉 do Hodonína to bude tak hodinka od nás.

sarlotta
6. kvě 2010

a je to furt po hlavní 😀 😀

madormi
6. kvě 2010

tak já jen vím že ze Skalice jedu tak 10 minut do Hodoníta a tak 40 do Brna 🙂 a pět hodin k nám do Varů, jinam jsem zatím nejela 🙂

handm
6. kvě 2010

Anebo KOpi dojed na Letnou třeba někdy příští týden a půjdeme na oběd 🙂 Já si odskočím z práce 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru