Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
6. kvě 2010

Mad tak to jsi rychlík, takže kafíčko domluvíme🙂)) už se těším 😀 😀

sarlotta
6. kvě 2010

hehe holky půjdou na dlabanec 😉 Handm do kdy chceš dělat ? jako ? 😉

kopa
autor
6. kvě 2010

HOLKYYYYYYYYYYYYYYY 😀 😀 😀 😀
Volala jsem na ty triply a mám je negativníííííííííííííííííí!!!!!!!
Nák mi to nedalo,tak jsem tam volala a slečna na recepci mi řekla,že výsledky trvají tak 5 dní a tak jsem jí poprosila a ona mi řekla,že mi vyšli dobře 😵 😵

handm
6. kvě 2010

šarlotko!🙂 Dokud to půjde a dokud mi bude dobře 🙂
Prašulky teď bohužel potřebujeme- dokončujeme domeček a do toho výbavička... lítá to děsivě...
třeba jsem v pondělí vyplázla 50 tis za spotřebiče do nové kuchyně a můj účet se skoro červená 😝

Ale já mám ještě 35 dní dovolené, takže si pak vezmu dovču....
Aronek taky skoro porodil v práci 🙂🙂🙂🙂🙂🙂

handm
6. kvě 2010

KOPIIII supeeeeeeeeeeeeeer! 🙂🙂:🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Moc gratuluju"!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
6. kvě 2010

Handm tak příští týden bych se možná mohla objevit na Letné 😀 hele a kde ty tam pracuješ??Třeba se tam budeme znát od vidění 😀 😀

madormi
6. kvě 2010

kopy to je supeeeer!!!!!!!!!!!!!!
sarlot noo pomalu jezdit moc neumín, dodržování rychlosti mi dělá trochu problém 😀

sarlotta
6. kvě 2010

Kopííííískuuu náááádhera🙂))))))))))))))))) jupíííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 obchody třeste se 😎 😎 😎 😎

kopa
autor
6. kvě 2010

Diky za gratulace 😵 😵 Je to zase úleva.

sarlotta
6. kvě 2010

Handm no jo to je jasné🙂)) domeček žere🙂) a mimi ještě víc 😎

petroska
6. kvě 2010

ahoj holky jdu jen nakouknout a frčíme s mojim na odběr plasmy a na kočárek-bude se huráá objednávat 🙂 .KOPY gratulace k triplum.šup do auta a šup utrácet na mrně 😀

handm
6. kvě 2010

Kopi, už jsem o tom přemýšlela, jestli bych tě poznala podle fotky, ale nevím nevím.. já tu pracuju přes dva roky...Kousek od zastávky letenský náměstí směrem k muzeu...🙂

šarlot, jojo, je to někdy peklo... 🙂 a to se snažíme ještě aspoň drobet šetřit, abychom mohli případně vracet penítzky našim, co nám půjčili...no, někdy je to zajímavé.. a do toho když se po.ere auto.. tak...

no nic..🙂 Kopíku, hezky vyraž na nákupíky, když je mimis tak šikovnej 🙂🙂🙂🙂

paajaa
6. kvě 2010

Kopi: velkááá gratulace

Sarlott: já vitaínky každý den dlabu a jíst je snažím, ale to dost náročné. Když jít, tak je to dobré, ale pak už zase blee 😝
Jinak jediné na co mám docela chuť jsou polévky. Ty jsou zdravé tak alespoň něco. Dneska budu mít kuřecí vývar od včera.

kopa
autor
6. kvě 2010

No já pracovala taky na letenském náměstí 😀 Hnedka vedle rossmanu ve zveráku.Přes ten chodíš do práce né?

kopa
autor
6. kvě 2010

Holky na nákupy dneska nevyrazím 😒 Mě od rána bolí hlava jak děs 🤐 🤐 Takže to nechám asi až na příští týden.navíc mě včera ty moje nákupy nák unavily.
Ještě jsem se chtěla zeptat,včera mě trošku bolelo břicho,teda spíš na jednom místě jakoby u pupíku.Je to možné že to bolí kvůli tomu jak se mi ze špeku stává břicho,se to úplně napnulo 😅 😅

kopa
autor
6. kvě 2010

Paaji já jedla furt banány a hodně pila džusy 😉

sarlotta
6. kvě 2010

Paajaa ty vitamínky zobej večer před spaním 😉 líp se vstřebávají a nevyčuráš je hned 😉

sarlotta
6. kvě 2010

Kopi to jsou vazy... nešahat, nemačkat, vydržet🙂 maximálně se protáhni na zemi, nebo v sedě 😉

sarlotta
6. kvě 2010

a mazat 2x denně 😉

petroska
6. kvě 2010

Kopy mě břicho bolelo snad do 4 měsíce a ted je zničeho nic konečně klid a jen si užívám rostoucího bříška.Vždycky sem si na to stěžovala doktorce a prý je to normální jak se všechno rostahuje vevnitř.a to sem měla bolení co druhý den.

murynka
6. kvě 2010

leni 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ted máš to nejhorší za sebou moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!§úlěva to musí být velikááááááá 😵 😵 😵

kopa
autor
6. kvě 2010

Sarlott díky 🙂 To jsem nevěděla.Už jednou mě to bolelo,a ted po druhé na stejným místě.Já jsem si šla hnedka lehnout,páč při sezení to celkem bolelo 😕 Mazat čím?normálně těhu krémem ju?To mažu dvakrát denně a už mám 6 strií 🤐 🤐

petroska
6. kvě 2010

jo a taky sem si dala do albíka konečně moje pupendo 😀 .jindy to nešlo ani na fotce poznat a ted už aspon trochu.už se prcek rýsuje 🙂 konečně

handm
6. kvě 2010

Ja si myslela, ze to bude on, jak si rikala ve zveraku 🙂 to je ftipny 🙂🙂🙂🙂

kopa
autor
6. kvě 2010

Tak jestli si chodila kolem,tak to se asi budeme znát 😀 😀 Já tam věčně myla výlohu a upravovala a zdobila atd... 😀 Handm tak hod někdy nákou fotečku 😎

tercie
6. kvě 2010

Dobrý dopolko holky 🙂
My dneska vstávali dřív tak jsem vás i stihla dočíst a snad mi zbude trochu času abych si i popovídala.
Lukášek měl dneska zlobivou noc, byl pořád nějakej nespokojenej,nevrlej, nechtělležet,jen se chovat, nakonec jsem ho musela vzít do obýváku a tam jsme spolu spali v náručí od tří hodin do půl pátý, jsem si nevzala deku a pěkně jsem zmrzla.
Je možný, že by mu vadilo, mlíko, který jsem vypila večer...hrneček?
A taky jsme dostali nějaký plenky...bella happy, dávala jsem mu je jeden a půl dne, a ty poletí...za prvý jsou takový tuhý, nepoddajný, a mám dojem že se mi po nich oprudil, v třísle a trochu u zadečku, bobeček muj malej, a taky mi je asi 3x pročůral, byl turch až na zádech, takže milý pleny adieu!!!!! 😖 😝

Kopi mooooc gratuluju k tripplům 😵 😵 😵
A s těma záclonama jsou to teda dobráci to ti povím 😀 Mě ušila záclony mamka, ale mám v oknech žaluzky,tak mám jen takový ty průsvitný, víceméně na ozdobu, než funkční.

Wladi tak v Chebu jo? No to nevím, co jsem tam vyráběla,a ještě že jako elegantní? 😀 Já už jsem se elegantně necítila teda pěkně dlouho 😀 Ale když na to přijde, tak cheb není na konci světa a mohly bysme se třeba srazit, aj s Madormi,než se nám přesune na tu slovač 😉
MAdormi a co dělá manža, že se takhle pořád stěhuje?

Jo jinak holky k tý fotce včera, jsem to asi blbě napsala, na fotce jsme se ségrou, a sestřenice Lukáškovo je u ní v pupíku 🙂

Tak a ještě jsem na něco chtěla reagovat ale nevzpomenu si...připadám si teď totálně vygumovaná...kojodebilita na vzestupu 😀
A malej začíná kňourat, to mu to dlouho nevydrželo, to spaní.
Holky taky je u vás tak hnusně? Tady je skoro tma, a jak je hnusný počasí tak se mi ztrácí signál na satelitu tak ani na telku nemůžu koukat. Měli jsme to namířený nějak mezi stromy,abysme chytli signál,a asi teď vadí, jak se zazelenalo a překáží listí,nebo nevím...máme sat. teprv od zimy, je to k vzteku.

kopa
autor
6. kvě 2010

Petrosko já se na to ptala na gyndě a tam mi doktor taky řekl,že je to normální 🙂 ale člověk vždycky znejistí v daný okamžik 🙂

Markét díky za držení palečků se Sofinkou 😵 😵

sarlotta
6. kvě 2010

Kopi ten elastiQ z lékárny je super a pak bubchen olej třeba... mazat mazat 😉

handm
6. kvě 2010

Kopi, fotečku ti poslu klidne do IP 🙂 Já se neukazuju 😀😀😀😀 Ale jak říkám, dělám tu dva roky a kousek, takže nevím, do kdy si tu byla 🙂
Mě zas tedy občas bolí podbřišek, hned jakoby co začíná... ale taky si jen lehnu a je to dobry...🙂 a mažu se tedy, i když je to opruz, já to tak nesnáším... 😝
Terci, snad si nenastydla ☹

kopa
autor
6. kvě 2010

Sarlott mě ten Elastiq nepomáhal.Mám tu olejíček Eucerin a ten taky nic 😒 No prdím na to,já to furt promazávám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru