Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
6. kvě 2010

no to jo Tarci 😀

mari111
6. kvě 2010

Terci, bože co ja mám pořád s tím tvím jménem 😠

kopa
autor
6. kvě 2010

Zdravím syslíky 😀 😀 😀

Eelisko ty jdeš dneska na focení bříška ju?Tak nám pak ukaž fotečky 😉 ten olej od hippu bych mohla zkusit 🙂

wlladka
6. kvě 2010

Mari, jen je divné, že ta potvora žere jen dětské ponožky 😀 😀 Kluci jich mají plno po jedné. Pořád čekám, že se někde musí objevit a ono nic. Až na pár vyjímek 😅 Tak je určitě fakticky žere 😀

kopa
autor
6. kvě 2010

Wlladi gratuluji ke zdravému srdíčku 🙂

kopa
autor
6. kvě 2010

Jé ponožky,to je téma pro mně 😀 😀 mě taky strašně mizí 😀 Ale už vím proč 😅 On mi je nosí přítel 😔 😀

mari111
6. kvě 2010

ty jo tak to neposílej, to ja chci pračku co bude papat velké ponožky 🙂

wlladka
6. kvě 2010

Holky, já jdu něco zobnout a pak převlíkat postýlky, a´t je máme večer voňavoučké - to mám ráda. Tak zatím ahoj.
...a děkuji za gratulky 🙂 🙂

mari111
6. kvě 2010

Kopi, no teda , ještě že ten mul má velké hnáty, ja bych ho asi zabila kdyby mi nosil ponožky 😀

tercie
6. kvě 2010

Holky já na fusekle vyzrála...kupuju jen černý a aby si byly podobný, daj se pak párovat i když nejsou úplně stejný 😀

mari111
6. kvě 2010

jen zobej zobej Wladi, dobrou chuť, ja mám hlad ale nechce se mi si něco dělat 😅

kopa
autor
6. kvě 2010

Mari 😀 😀 my je máme stejně velké 😀 Tak ted to taky praktikuji,že si občas půjčím 😀 Ale ted jsem si koupila nové,tak je mám schovaný 😀

kopa
autor
6. kvě 2010

Tercie my taky jen černé 😀

mari111
6. kvě 2010

Terci stejně si šikulka, takle to vyřešit s ponochlama 😉

tercie
6. kvě 2010

Já taky nosím manžovo fusky...ale on moje ne,to mám dobře zařízený, ne? 😀

Wladi taky mám ráda čistý cejchy...nejlíp usušený venku na sluníčku... jenže to by mi tu po nich nesměly bobkovat sousedojc včely ☹ mrchy jedny medový.

tercie
6. kvě 2010

Kopi viď,a není vidět, kdyby se náhodou nevypraly pořádně, jak na bílejch 😀 Ty někdy vyprat, to je kumšt...

mari111
6. kvě 2010

no jo, ja mám aj také obrázkové s Tvíťačkem a tak, no to by byla prdel kdyby si je přítelak pujčoval a pak se někde zul, no to by lidi asi čúrali smíchem

kopa
autor
6. kvě 2010

Tercie 😀 😀

tercie
6. kvě 2010

Mari 😀 😀😀

handm
6. kvě 2010

Tak u nás by to taky nešlo.. manžel 46 a ja 39 číslo 😀😀😀😀 ale jinak jedem taky porad v černý...🙂

mari111
6. kvě 2010

handm jak u nás

wlladka
6. kvě 2010

Kdyby někdo chtěl nakoupit.........http://www.detskyraj.cz/scripts/hledej.php?hIDK...

madormi
6. kvě 2010

teď děsně bojuji s chutí na něco dobrého a čekám co vyhraje jestli chuť nebo pevná vůle skloubená s leností dojít si do 150m vzdáleného obchodu 🙂

jéé holky já vám tak závidiím to nakupování výbavičky, už se těším až budu moct jednou taky ( manželova peněženka asi až tak ne 🙂

kopa
autor
6. kvě 2010

Wlladi mě to nefachčí 😅

kopa
autor
6. kvě 2010

Už mi to jde 😉

sarlotta
6. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 35tt................................KO 11.5............................................................čeká holčičku.......překvapení
Jarusenka 31tt
Sarlotta 27tt.................. ....... KO 25.5...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 27tt.................. .......utz 20.5.............................................................čeká chlapečka
Wlladka 27tt.........................KO 6.5 v pořádku 😉 , KO 12.5................................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 24tt.......................... .....KO dopadla výborně KO 13.5.......................čeká holčičku........Laurinka
Handm 23tt........................velký utz v pořádku KO 10.5.
ee.liska 22tt .................. ... KO 10.5.. .............................................................čeká chlapečka
petroska 22tt.................. ...KO ? .....................................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 22tt........................... ..velký utz.30.4. v pořádku ....................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 21tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 21tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 16tt ....................... . . KO 27.5. velký utz 1.6. tripply dopadly výborně🙂
Maarrtina 13tt ................... KO 14.5.
Zlababa 13tt ..................... NT 3.5. v pořádku KO 7.5
veve.b 9tt..............................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 7tt............................KO 10.5. máme bublinku
Natalie 30DC
Aja 29DC
M.aa.b 23DC
Cajori 15DC
Madormi 12DC
Nicollka 10DC
Farmarska 9DC
Katyna 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
6. kvě 2010

Wlladi blahopřeju🙂)))) mimísek je šikulínek 😎

kopa
autor
6. kvě 2010

Sarlott díky za tabulku 😉

sarlotta
6. kvě 2010

holky mizím pro malého, vykouklo sluníčko... jinak už tu byla 2x průtrž mračen za dopolko... 😅 😅 😅 hnusné počasí jak v březnu 😠

mari111
6. kvě 2010

tak si smažím hranolky a plněnou kuřecí kapsu , vše z mrazáku, ať žije zdravá strava 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru