Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
6. kvě 2010

no nic už tu nikdo není, du na ten puding a do hajan 🙂 tak pááááá

venuska
6. kvě 2010

Markét, my zatím nelezeme 😅 ale už hezky žvatlá, směje se nahlas, krásně pase koníčky a přitom se snaží odstrkávat, ale zatím jí to moc nejde. Už se překulí ze zádíček na bříško a teď chce být pořád na boku, sama se tam přetáčí. Na bříšku to miluje, jelikož všude vidí. Už se taky těšíme na příkrmy...přesnídávky, kašičky atd. Jsem na ní zvědavá, jak jí to bude chutnat..prdelce.
Srazík by jsme mohli dát, jen co bude hezky. Už jsem se viděla se Sandrou a Tobíkem...bylo to narychlo....je kouzelnej

🙂 Kopi, opravdu ti to moc sluší, to těhotenství to moc svědčí 🙂

Tercí, jak jsem psala nahoře...dělá už velké pokroky a máme z ní velkou radost. Máme se dobře. Už máme za sebou druhé očkování+prevenar-vše bez reakce, takže jsme moc rádi. Jinak máme už náušničky-nastřelené, a budeme teď měnit za normální ve středu, tak se těšíme.
Koukala jsem k tobě do albíčka...malej je opravdu kouzelnej....krásnej chlapeček, opravdu se vám povedl 🙂 Přeji hodně štěstíčka, zdravíčka pro vás oba.

Holky, opravdu to moc utíká, ani se člověk pořádně neohlídne a už nám jsou 4 měsíce, neuvěřitelné.

Wladí, neboj, určitě vše zmákneš na jedničku...jsi silná ženská....a moc ti to přeji 🙂

venuska
6. kvě 2010

Holky, přihlásila jsem Natálku do soutěže:

http://www.hracky-fisher-price.cz/soutez/fotoga...

když budete mít chvilku čas, tak jukněte popřípadě hlasujte 🙂 Děkujeme.

venuska
6. kvě 2010

Jinak vítám nové členky. Jak jsem tady dlouho nebyla, tak vůbec nestíhám dočítat.

Jinak taky používáme pampersky...výborná značka a hlavně kvalita.
Jak sleep a play, tak active baby...nikdy nás nezklamaly a už vůbec bych neměnila. Zkusila jsem Tesco plínky a hugies a byla jsem nespokojená ☹ ale každý má rád jinou značku...

murynka
6. kvě 2010

markee to je mi líto 😢 😢 achjoo ale to HCG to naznačovalo 😔 😔 bylo vysoké...nechápu proč se to děje 😔 😔 !!!!

vendul a proč bys chtěla aby lezla 😀 😀 na to má ještě holka času 😉 😉 děti se začínají plazit kolem 6-měs někdy i dýl...

já příkrmy také miluji je to úplně něco jiného malá lžičku miluje 😵 tak je to radost jí krmit 🙂 ona je takové moje zlatíčko je strašně hodná pláče jen když chce spinkat a nemůže zabrat to má přes den a občas zapláče na hlad ale to už málokdy ví že jí maminka dává přesně 😀 😀 jinak nepláče...

natálka je kouzelná 🙂 😵

razím do pelechu dobrou noc 🙂

venuska
6. kvě 2010

Markét, já jsem si dělala legraci 🙂 🙂
Tak to je fajn, že Sofince chutná 🙂 Malá pláče když chce pochovat občas a pak jak píšeš ty, když má hladíka, ale to jen někdy.
Je to naše sluníčko 🙂 usměvavý 🙂
Taky jdu do hajan...mějte se hezky papa

wlladka
7. kvě 2010

Dobré jitro 🙂
Kopi, solit můžeš, ale omezeně. Úplně bez soli být nemusíš. Já mám vysoký TK už od 19ti let. Zvykneš si lehce a tvým dětem to jen prospěje. Ona sůl sama o sobě, i bez problémy s tlakem, není moc dobrá, ale trochu se musí. Kupuju mořskou s jódem. Řízek si posolit můžeš 😀 Chipsy vyjímečně.

Mad, a ty šup na manžu a pak ten kočárek 😉

Markee, s kámoškou je mi to líto. Ještě dopadla hůř, než bych čekala. Je fakt, že je dobře, když dvě děti má, ale já je při těch potratech měla taky. Nechtěla jsem se smířit s tím, že se myšlenky na tu holčičku vzdám. Sic čekám chlapečka, ale je zdravý a my jsme mooooc rádi. Je mi jí líto. Vždycky si v takové chvíli vzpomenu na ty "matky", co jdou dobrovolně na potrat, nebo dokonce své děti odhazují a vraždí 😔 😔 😔 😔 Proč se tyhle děsy dějou????

wlladka
7. kvě 2010

Farmi, ty si vždycky vybereš dobu 😀 😀 Jinak popřej manžovi vše nej nej k narozkám. 😉

Venus, tak jsem hlasovala pro to tvoje krásný kachňátko. 😉 😀

wlladka
7. kvě 2010

Jinak teda holky, já jsem klukům dala první příkrm až když jim bylo 6 měsíců. Do té doby byli jen kojení. 🙂 Matyáš dostal prvně brambory a mrkev dokonce až po sedmém měsíci. už ani nevím kde jsem se dozvěděla (asi u pediatra) , že je přirozené do 6tého měsíce jen to mlíčko. Střívka že na to nejsou dostatečně připravená. No a piškot a pečivo až po osmém měsíci 🙂

A naše matky nás cpaly knedlíkama už od dvou měsíců, co??!! 😀 😀 😀 😀

wlladka
7. kvě 2010

Tak, kluci odešli do školy, můžu si ještě chvíli poležet u manži pod vyhřátou peřinkou 🙂 Ten včera pracoval dlouho do večera, tak vyspává. 😨

sarlotta
7. kvě 2010

Dobré ráneško🙂)) Tak jsem se na Vás těšila při pátku🙂))) U nás fuuurt prší... je to hnus 😠
malý má v neděli vystoupení pro maminky tak jsem zvědavá jaké bude počásko, pže jestli to bude vevnitř v koncertním sálku tak to bude zase tlačka 😅 😅 babičky, tetičky 😀 😀

sarlotta
7. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 35tt................................KO 11.5............................................................čeká holčičku.......překvapení
Jarusenka 31tt
Sarlotta 27tt.................. ....... KO 25.5...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 27tt.................. .......utz 20.5.............................................................čeká chlapečka
Wlladka 27tt.........................KO 6.5 v pořádku , KO 12.5................................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 24tt.......................... .....KO dopadla výborně KO 13.5.......................čeká holčičku........Laurinka
Handm 23tt........................velký utz v pořádku KO 10.5.
ee.liska 22tt .................. ... KO 10.5.. .............................................................čeká chlapečka
petroska 22tt.................. ...KO ? .....................................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 22tt........................... ..velký utz.30.4. v pořádku ....................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 21tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 21tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 17tt ....................... . . KO 27.5. velký utz 1.6. tripply dopadly výborně
Maarrtina 13tt ................... KO 14.5.
Zlababa 13tt ..................... NT 3.5. v pořádku KO 7.5
veve.b 9tt..............................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 7tt............................KO 10.5. máme bublinku
Natalie 31DC
Aja 30DC
M.aa.b 24DC
Cajori 16DC
Madormi 13DC
Nicollka 11DC
Farmarska 10DC
Katyna 5DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
7. kvě 2010

Zlababce držím palečky na kontrolku🙂))

a co flair kdepak se nám toulá ???

sarlotta
7. kvě 2010

Farmísku čoveče já tě vůbec nestíhám 😲 Ty než dojdeš tak já už spím 😀

Markee ach jooo... je to na houby... mimoděložní těhu je dost časté - taky to nechápu 😔 nejhorší že je to hodně nebezpečné... ☹ ale dvě zdravé děti mají... ta je to na nich jak se rozhodnou co dál.

katyna6
7. kvě 2010

Ahoj holky,jen na vás v rychlosti mrknu a jdu spát,jsem po noční.Co jsem ale nemohla přehlídnout-kopísku oooooooobr gratulka k triplům!!!!!Snad už si teď pupík budeš užívat bez starostí 😵 😵 😵 😵

katyna6
7. kvě 2010

tak zhruba dočteno,už jsem zase v obraze a jdu do postele.Mějte se tu moc hezky,brzo se zase ukážu,papa

aronek
7. kvě 2010

Ahoj, přejihezké ráno 😀 U nás svítí sluníčko 😀

handm
7. kvě 2010

Dobré ranko!!
Tak jsem dočetla!🙂
Markee, to je mi líto!! Snad to kamarádka nějak zvládne!!!
Katy dobrou!🙂
Venusko a Mury, ty vaše kočičky jsou krásný!🙂🙂🙂🙂🙂
A Lukášek s Honzíkem taky fešáci 🙂🙂
Jee, ja už se těším!🙂

A Mari, nevím, jestli je to normální ale jsme na tom stejně!🙂

kerrie
7. kvě 2010

Ahojda holčiny 🙂
V rychlosti jsem dočetla aspoň něco.............doufám, že se máte všechny fajn. 😵

madormi
7. kvě 2010

no dnes přijede manža tak na něj skočím neboj se nic wlladí 🙂 dnes zítra, v neděli 🙂 prostě žádnej odpočinek po náročným týdnu nebude 🙂

wlladka
7. kvě 2010

Mad, a tak to má být. To by v tom byl čert, aby se už nezadařilo - po takové inseminaci 😀 😀 😀

wlladka
7. kvě 2010

Držím palce Zlababce - má pěkné datum na kontrolku. 😵

aja.83
7. kvě 2010

Ahoj holčiny! Rychle vás zdravím, pořád nějak nestíhám, či co! 😅 😵
Posílám vám slíbené fotečky naší rozestavěné pergoly na zahrádce, aneb: Jak se staví jeden z Ájiných snů 😀 :

aja.83
7. kvě 2010

Kdybyste si myslely, že já jsem se jako flákala, tak to teda neee! 😀 Jsem grilovala chlapcům obídek a taky jsem fotograficky dokumentovala, jestli se neflákaj! 😀

aja.83
7. kvě 2010

Gratuluju Kopince! Super!!! 😵 😵 😵

sarlotta
7. kvě 2010

Aja no krásné to budete mít🙂

handm
7. kvě 2010

Koukám, že dneska je tu mrtvo, já taky dopoledne věnovala zaměstnavateli a teď už budu vyhlížet oběd 🙂 Pak musím na schůzku a pak hurááá na víkend!🙂

aronek
7. kvě 2010

aji, hezky pracovali a ty samozdřejmě taky 😀 občerstvení je důležité 😉

wlladka
7. kvě 2010

Aji, hezké 😵 😵 ...a ještě, až to bude porostlé, vedle nějaký pěkný krbík... 😵 to se bude vysedávat 😉

Koukám, že ani není za dopoledne co dočítat 😒

aja.83
7. kvě 2010

Jo jo, holky, nějak moc jste toho dnes nenakecaly.... 😉
Jinak wlladi, přesně jak píšeš, z boku a z jedné strany bude pergolka porostlá a vpravo bude stát krbík...Už se těším!
No nic, tak se tu mějte, já jedu za chvíli domů z práce a mám toho plno na zařizování...Představte si - můj taťka s mladší ségrou jsou od středy do neděle na poznávačce v Římě a zrovna mu v bytě přišli vyměnovat okna...No byt mu hlídá teta a já s ní dnes budeme gruntovat po řemeslnících...To je luxus, to se někdo má - taťka přijede odpočinutej z dovolenky a doma bude mít vyměněný okna a zároveň vygruntovanej celej byt... 😝 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru