Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
10. kvě 2010

Já jsem taky prstýnky brzo sundavala, pro jistotu,aby mi je pak nemuseli stříhat 😀
Holky já přišla o řetízek,co jsem dostala od našich k matuře, na něm přívěšek od manži, náramek a náušnice...jak jsem to sundala před narkozou v nemocnici, manža prej mi to dal někam do tašky, jenže do tý jsem se mohla podívat až druhej den odpoledne, a nic tam nebylo ☹ Hlavně jsem to celou dobu co jsem byla v nemocnici nevěděla,že to nevzal domů. Kdybyste věděly jak mě to mrzí ☹

tercie
10. kvě 2010

Handm jojo, sováček to je 😀

Šarlotko já si říkala, že když naberu do 15ti tak je to furt dobrý 😉 A měla jsem 11 😉. Ani nevím, kolik jsem nechala v porodnici,a nebo kolik mám teď.Nemám se kde zvážit...

handm
10. kvě 2010

Terci, fakt, jo?! no tak to je husty.... ☹ ☹ to chápu, že tě to mrzí.... ☹ já si pamatuju, že když jsem byla na revizi v nemocnici přes noc, tak jen od asi 10 do 15,00 než přišel manžel, mi to schovaly do sejfu a ja měla napsano, co tam všechno šlo... a pak si to manžel vyzvedl a vzal mi to domu...

tercie
10. kvě 2010

No já myslela, když jsem mu to dávala, že to vezme domů, nevím,proč ho napadlo mi to dávat do tašky. A teda jestli mi to vzali sestry,nebo pak někdo na pokoji...celej tejden jsem tam měla tašku otevřenou, netušila jsem, že to tam je... těžko teď něco už hledat.

handm
10. kvě 2010

No to je jasny...☹

ee.liska
10. kvě 2010

teda já ty čtyři dny snad nedočtu 😀
terci teda to jsou noci 🙂

kopa
autor
10. kvě 2010

Tak jsem se na záclony vyprdla 😀 se mi nikam nechtělo v tomhle počasí 😅 Tak jsem si došla nakoupit a mrkla do toho Kik.Jak se na to ptala Handm. 😅 Mají tam moc hezké věci na mimi-velký výběr.Já nic nekoupila,nák mě to už neba když ještě nevím co nosím v bříšku 😅
Jinak v sobotu nám dovezli novou telku 😵 😵 Tak jí přítelák s tátou montovali a celou sobotu až do večera jsme na ní koukali 😀 no už ani moc nepotřebuji brýle 😝
Včera jsme byli v Plzni v Zoo.Hodinu jsme koukali na sokolnictví a já se pařila na sluníčku(no nic moc to horko)A vydržela jsem jen 3 hodky a cestou domu chrápala 😀

Eelisko to mě mrzí,že jdeš za se do nemocnice 😔 ale pohlídají tě a doufám,že tam nebudeš moc dlouho 🙂 a bude vše v pořádku.

Handm a Paajince držím palečky na kontrolu.

Natali ach ten manžel 😠 😠 Holky to tady napsali jak to sedí.

Jinak u nás se přítelák teda snaží 😉 O víkendu mi tady vyklízel police,prý at tam mám místo na plínky až budu kupovat 😀 😀 Hodně se ted zklidnil 😉

kopa
autor
10. kvě 2010

Tercie a sakra to je škoda,že ti to nikdo vzal 😠 😠 😠

ee.liska
10. kvě 2010

jejda terci to je mi líto, třeba to ještě někde najdou ☹

ee.liska
10. kvě 2010

kopi to teď bude pokoukáníčko 🙂

handm
10. kvě 2010

Kopi, tak to tam budu muset taky vyrazit... i když spíš kouknu, jestli to nebude tady někde poblíž, abych se nemusela táhnout až tam... 🙂
Paaji má taky kontrolu?! Tak držím palečky, ať je všehcno jak má!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tercie
10. kvě 2010

Kik je i u nás holky, a já tam docelaráda občas zabrousím, mají pěkný věci a dobrý ceny...zatím jsem teda nakupovala jen na sebe, ale koukala jsem, že tam mají na prcky takový ty spacáčky, asi ho Lukáškovi pořídím, protože on jak v noci máchá ručičkama tak se mi odkrejvá, možná má tu rýmu z toho... zas nevím, jestli mu třeba nedat ještě kabátek přes overal, možná by to taky nebylo od věci. To je děsný,když si jeden není jistej, co je dobře 😀 😕

mari111
10. kvě 2010

no otekla jsem byla cela ale ne zas tak moc, dr o tom ví, už sme o tom mluvili. No Tercinko tak to je Lukášek jak já za mala, ja v noci řádila, vúbec m to asi do teď vydrželo a ve dne jsem spala, no a to máma měla ještě moji ségru ,ta byla "normální" 😀 jako že v noci spala, no tak máma to měla veselí s náma. Jinak teda by mne asi švihlo, kdyby mi v nemocnici něco ukradli, to já bych asi řádila, n lepší se všechno nechat doma ☹
Elinko,jejda, to je nemilé, snad ti tam pomúžou a brzo pojedeš domú.
Teda Kopísku, je nějaká ZOO v který jste ještě neboli? 🙂

mari111
10. kvě 2010

Tercíku skoušela si ho zabalit do zavinovačky, třeba víc pospí v noci, skús to 😉

tercie
10. kvě 2010

A Lukášek dospává noc, už spí skoro tři hodiny. To bude pak zase hlad 😀 Ale kdy dospím já, to teda nevím 😎

Kopi plzeňská zoo je moc pěkná, řekla bych,že je teď hezčí než pražská. Ale jinde jsem nebyla, jen v chomutovským lesoparku.

Mari já byla ráda že jsem posbírala věci co mi chyběly, kartáček na zuby,pasta,sprcháč,vůbec mě nenapadlo sundavat zlato 😀 jakej to byl fofr...

Tak, a tady to vypadalo tak pěkně ráno,a už zase chčije. Se ven snad nedostanem. A to jsem potřebovalado krámu, mám tu poslední patkku chleba.

tercie
10. kvě 2010

Mari zavinku mám v pohotovosti,ale zatím jsem mu zkusila packy jen přidržet pod peřinkou,jenže on chytá děsnýho vzteka, tak nevim jestli to mám zkoušet...

kopa
autor
10. kvě 2010

Tercie taky jsem tam koukala na ty spací pytle 😀

Mari to víš,že je ZOO kde jsme nebyli 😀 😀 Hodonín,Vyškov 😀 😀

Eelisko,včera jsem se natáhla do pohovky a byla to paráda 🙂 přítelák donesl polštář a deku a já se vzbudila v půlnoci 😅

Handm no koukni,třeba to bude někde blíže.

Jinak přítelák se nechá v gennetu testovat na tu Leidenskou nemoc,páč je 50% šance že jí má taky.Naštěstí to prý nemůže ublížit mímu.

handm
10. kvě 2010

Terci, švagrová taky na malou měla ten spací pytel, protože ona furt rejdila po postýlce a nezůstala přikrytá ani minutu - tvrdí, že to má po tetě, klasika 😀😀😀😀
A v tom pytli byla ale uplně spokojená, hlavně byla v teple, i když rejdila po postýlce 🙂

kopa
autor
10. kvě 2010

Tercie do Chomutova se taky chystáme 😀 😀 již brzy!!!
Jinak oni tedko v Plzni budou otvírat nové pavilony,budou tam i žirafy a včera jsme tam zahlídli hrochy.Jediný co mi vadí,že jsou v Zoo takové ty občerstvení,já bych si tam nikdy nic nedala 😅 😅 bych se bála kvůili hygieně.Nechápu proč tam neudělají normální restauračku a né takový ty socky 😀
V Chomutově se vždycky naobědváme v té restauraci u vchodu a nikdy nám nic nebylo a vaří tam normálně.

mari111
10. kvě 2010

no Kopísku to už aby ste jeli, když nemáte dvě zoo schlídnuté 😀 😀 😀
Tercinko za pokus nic nedáš, vyskoušej, třeba aj s ručičkama ven kdyby se moc vstekal, přece jenom se v zavince děti sejtěj asi llíp, takové zachumlané když jsou, no uvidíš 😉 ale taky so potřebuješ trochu prospat

kopa
autor
10. kvě 2010

Holky a jak velký ty pytle se kupujou?Já byla minulý týden v HM a tam měli všechny velikosti,a mě všechny přišly fakt obrovský 😕

handm
10. kvě 2010

No kopi, to taky moc nevím... 😝 ale zkusím zjistit, asi bych koupila rovnou nějaký větší radši, aby byl na dýl?! Až přijde nějaká maminka zkušená, tak se optáme 🙂
tak zatím pa, mažu domu se připravit na tu KO a pak se vracím do práce!🙂

kopa
autor
10. kvě 2010

Handm a neřeknou ti už dneska co nosíš v bříšku? 😕

mari111
10. kvě 2010

Kopísku ja sem si koupila 3-6 měsícu, ze začátku byde snad v zavince a pak skusím do pytle

sarlotta
10. kvě 2010

Holky já neporadím, jsem pytel neměla, malý byl v červenci - bylo dooost teplo.. měl jen tenkou deku 😉 Já bych to nechala až potom, až jaké mimi bude🙂

Zavinku jsem měla jen na kojení a chování a pak jsem ho musela rozbalovat když usnul, by byl zpocený celý 😉

Malý snědl polévku i špenát, dala jsem mu nurofen od teplotky, tak se mu ulevilo... včíl si hraje v pokojíčku v posteli 😉 Odmítá spát 😠 😠 dacan 😀

sarlotta
10. kvě 2010

Co Paajinka, kde se nám toulá ?? 😉

tercie
10. kvě 2010

Jasně holky,šup s ním do pytle 😀
Luky je po kojení,ale nechala jsem ho pít jen chviličku, ještě po třech hodinách mi při přebalování ublinknul mlíko,je to možný že to nestrávil? Já jsem z toho jelen, nevím, jestli dělám něco blbě. Nic takovýho po čem by ho mohlo bolet bříško nejím, a stejně vždycky chvíli po koju brečí a uklidní se až s teplýma peckama na bříšku...

nicollka
10. kvě 2010

ahoj holky

chtěla sem se jen zeptat, když míváte cystu, máte bolesti? Mě už od pátku bolí břicho i dýl, takový ošklivý píchání při chůzi, nebo když si břicho zmáčknu, pod pupkem dole uprostřed a takový pruh k oboum vaječníkům jakoby. Myslíte že to může být ono?
Ted sme měli sex „rychlovku“ a bylo to dost cítit, au au :( mám jít na gyndu? Nebo k obvodačce prostě s břichem?

nicollka
10. kvě 2010

chvílema mi přijde jako by to šlo od žaludku, ale když zmáčknu tak je to pod pupkem, a taky mi bývá mdlo.

tercie
10. kvě 2010

Nicolko ty bláho tak to nevím,s cystama zkušenost nemám...ale asi bych si minimálně k doktoru zavolala (na gyndu )a domluvila se jestl mám přijít, a neb jenom hlídat co to bude dělat... ať tě to brzy přestane bolet!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru