Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
11. kvě 2010

koukejte co jsem teď objednala.....
za 120,- Kč (jsou nové)

natalie77
11. kvě 2010

Jéé, Wladi moc hezký....a úplně cítím, jak to miminkovsky voní....
Wlladi, moc Ti děkuju....no je to moje velké vítězství...myslím, že s ním do poru nešla žádná ženská....ale já jsem jiná, Beran.....takže něco snesu, ale pak už dost a to neznám bratra 😉 a umím být tvrdá, ale jinak jsem beránek... 😒
Jo, jo, čerstvě těhu z CHorvatska to by se mi lbilo..... 😵 , ale neupínám se, bude to první očekávaný měsíc po revizi, tak tomu moc nedávám...ale co kdyby 😕 😵

wlladka
11. kvě 2010

Jasně, naděje umírá poslední 🙂 Třeba se zrovna zadaří - budu mačkat palce. nějaké nové // by to chtělo 😉

natalie77
11. kvě 2010

Taky by se mi to líbilo, ale hlavně bych byla nejšťastnější, kdyby je našla Farmi 😵 😵 😵 😵 vzdám se těch svých, ve prospěch Farmi.... 😉 .

natalie77
11. kvě 2010

Vladi, teda....další chlapeček? Až se Ti začnou ženit, to se teda k oltáři naběháš, co? To jsi jako královna tří princů... To se mi líbí 🙂

wlladka
11. kvě 2010

Myslím, že s Farmi do toho půjdete spolu. Pěkně ruku v ruce až do porůdku 😀 🙂 😉
Tři princové? No, to sedí, jen se necítím jako královna, ale spíš ulítaná služka 🤐 😀 😀 😀

wlladka
11. kvě 2010

....což mi připomíná, že mám v koutě kopu prádla na žehlení 😖

natalie77
11. kvě 2010

Wladi, to chápu....mám doma jedno zlatíčko a mám toho občas plné brýle....tak se drž.
Jdu se učit....v noci jsem se ještě budila hrůzou...

natalie77
11. kvě 2010

Wlladi, zavolej služebnou a nakopej jí zadek, že nic nedělá! to je dneska služebnictvo, za to je platíme? 😀
Ještě, aby královna žehlila, no kde to jsme? 😕 😉

natalie77
11. kvě 2010

Jsem přidala fotky malýho....teda malýho.....on už je velikej....strašně rychle to uteklo....si pamatuju, jak jsem vkládala první fotku....Mára byl první miminko Září 2007...narodil se 8. srpna...tak to bylo radosti, dodnes si pamatuju, jak holky plakaly, byly dojaté, blahopřály a už to chtěly mít také za sebou...no utřu si sluzu a vezmu si učení, mě to hned přejde...

wlladka
11. kvě 2010

Jo jo. No, tak se pěkně uč, ať ti to u zkoušek jde. Já se vrhnu na to žehlení, když se to služebnictvo fláká! Cháska jedna líná! 😀

madormi
11. kvě 2010

ahojte holky, tak jsem Vás konečně dočetla. nějak nestíhám nakukovat. Včera jem byla u holiče a už jsem zase blondýna tak bude mít manža radost 🙂 už ale nebude mít takovou z toho, že jsem se nechala ostříhat 😀 no si zvykne zase no 🙂 jinak paaji gratuluji ke srdíčku a opatrujte se pořádně. Natal no asi manža potřeboval vidět, že domá nemá hadr na holi, ale ženskou co má vlastní rozum a osobnost!! super že si se nedala. Je holky když koukám jak nakupujete, ja už chci taaaaky 🙂

natalie77
11. kvě 2010

Madormi, tak si něco pro radost kup...já si před lety ještě, jako nětehu koupila v Tchobo maličké ponožky,....no a za měsíc jsem našla //.
Mad, bude mít radost, zase budeš jiná..... hlavně to pozná....můj manža ani nepozná, když přijdu vykrášlená 😀
Jen jendou si všimnul....když jsem si dala tmavou barvu....k zeleným očím mi to přišel dobrej nápad...ale k bledé pleti jsem vypadala, jako hoďku před smrtí, tak to si všimnul, jen mlčel, čučel do vlasů a kulil oči..... 😀

natalie77
11. kvě 2010

a hlásí se Vám Vaše tatároš Natáloš...se omlouvám za ty přesmyčky a chyby, jsem fakt, nějaká mimo....

handm
11. kvě 2010

Natal, nemáš ty šupajdit se učit?! :-d😀😀😀😀.-D😀 ale já to chápu...

Ahoj MAd

Tedy já jsem se tak přežrala na obědě, že ted nemůžu skoro ani sedět u stolu...😝

natalie77
11. kvě 2010

Hadm, už mastím.....ještě, že Tě tu mám, jinak to by byla morálka 😀 😉

paajaa
11. kvě 2010

Wladi: krásné úlovky. To bude malej frajer. 🙂 Děláš super nákupy za super ceny.

Nati: to je dobře, že už je u vás doma klid a manželovi jsi neustoupila. Jo a jak píše Wladi- těhulkovat hezky s Farmi společně.

Madormi: ani se nenaděješ a budeš taky nakupovat. Uvidíš. 😉

madormi
11. kvě 2010

joo nat to manža si všimne každého cm o který jso vlasy kratší 🙂 a že te´d jsou o dost, vyloženě krátké mikádo ho trefí 🙂 No já právě nic kupovat nechci radši 🙂 nakoupila jsem pár věcí za těch 14 dní co jsem viděla o těhu a teď jsou na půdě 😒

madormi
11. kvě 2010

joo a musím vám povědět moje story ze včera 🙂 máme ten velký gymnastický míč - manžel na něm umí klečet a držet rovnováhu ( dělají to na tréninku) a já ne tak jsem to včera trénovala no a co se stalo, no sletěla jsem ale jak to byla rána, narazila jsem si bok a sedřela ruku 🙂 naši se mohli potrhat, prej jsem tele 🙂

handm
11. kvě 2010

Mad, taky krásnej zážitek!!🙂🙂🙂🙂
Natal, když já si uplně živě předstvauju, jak jsem to měla já, dkyž jsem se na vejšce snažila donutit jít učit... vždycky jsem hledala něco, co mě od toho odvede a nic nepomáhalo, krom někoho, kdo mě zaháněl 🙂🙂🙂

Wladi, krásný úlovky, fakt!🙂
Paaji, tak co to špinění?! lepší?

Jinak holky já si včera zaváděla první tu globuly co jsem dostala od Dr na ten výtok.. tak nejdřív jsme půl hodky s manzelems tudovali, jak se dostat k tý samotný globuly, až jsem z toho málem usnula.. a i když mě dr varovala, že to ze mě v noci bude jako asi vytékat, tak takový proudy jsem tedy nečekala.. až sem se lekla, že mi snad praskla voda 😀 bylo to jak když jsem se počůrala... 😝

aja.83
11. kvě 2010

Handm, jsi tu ještě??? Čoveče....Jsem včera vynadala manžovi...Že to by jako takhle nešlo chodit si po hospodách...Já jsem začla teď zdravě jíst a žít a on pořád nic...Kouří a chlastá 😝 ...To by teda nešlo...Potřebuju otěhotnět, abych mohla jít na neschopenku a soustředit se na rozjíždění svého pracovního projektu=snu 😉 ! A řekla jsem mu, že nehodlám čekat déle než do srpna, tak uvidíme, co s tím udělá! (Pohrozila jsem mu výměnou genetického materiálu = dárce 😀 😀 😀 )

aja.83
11. kvě 2010

Holky a to se pak u nás strhla hádka - on byl posilněn alkoholem...takže znáte to...Prý já chlastám víc než on!!!No toto???Co to je za nesmysly 😲 ...A pak se urazil a řekl: No jo, za všechno můžu já! A odešel..... Chudáček že??? Dnes bude teda usmiřovačka, ale nevím, jak mu naznačit, že dítě si sama nepřivodím a že místo aby byl rád, že jsem sekla s umělým oplodňováním a konečně jsem v pohodě a nechci po něm další spermiogramy atd...tak se uráží...Přitom stačí jen trochu chtít.... 😎 😎 😎 😎 😎 Trochu zdravého životního stylu, že jo?! 😉

aja.83
11. kvě 2010

Handm, co to máš za sajrajt??? 😲 Myslím ty globule... 😝 To teda musí být nepříjemný 😝

sarlotta
11. kvě 2010

Aja nech ho popřemýšlet🙂)) šak on dojde... vidíš u Natálky to fungovalo 😀 😀

Paajinko jak je ?

aja.83
11. kvě 2010

Sarlott, jasný! 😉 Ale za jak dlouho mu to dojde? Aby si nepřemýšlel ještě roky! 😀

handm
11. kvě 2010

Ajo, jsem 🙂 Teeda, takovyhle manžely si tedy holky ani nezasloužíte!! Snad oni nechtěj ty dětičky nebo jak tomu mam rozumět...
kopni ho aji do kolenokoulí a at se zamyslí nad sebou... 😝 Blivajs... tyhle "hemzy" posilněný alkoholem mám nejradši.. ještě že tedy muj manžel je zlatíčko!!🙂
jaký máš sen-projekt pracovní?! Nějaké ty masáže?!

Jinak ani nevím, jak se to jmenuje ten sajrajt, ale je to fakt hustyy 😀

paajaa
11. kvě 2010

Aji: ty chlapy jsou v tomhle hrozný. Ono by je taky neubylo, kdyby začali trošku zdravěji žít. Hlavně by to prospělo spermoušům. Tak snad mu to do hlavy doteče.

Jinak špinnění je nějak pořád stejné.Myslím, že to není moc. Stačí mi intimka. Snad to bude jen lepší. Jsem víc v klidu, ale kdyby se to ztratilo, bylo by to úplně nejlepší.

aja.83
11. kvě 2010

Handm, jo jo, bude to souviset is masážemi! 😉 Chtěla bych jednou mít něco jako Wellnes centrum! Všichni se mi teď smějí, ale holky, já ho vážně budu jednou mít! 😎 A pro všechny Koníkovky bude vstup za polovic 😉 ...A bude to zaměřené hlavně pro ženy - těhulky i ještě netěhulky, s partnerem či samotné, s dětmi, či bez dětí...Vířivky, masáže, zdravé papání, cvičeníčko, dětský koutek, hlídání psích mazlíčků, poradna, informační kancelář, zářoveň cestovní agentura...No je toho moc! Uvidíme, co z toho se povede! Každopádně, máte se na co těšit!!! 😵

aja.83
11. kvě 2010

Personál už mám připraven, já tomu samozřejmě budu velet! 😀 A už mi chybí jen investor a objekt podnikání! 😀 To je detail! 😀 😀 😀

handm
11. kvě 2010

Investor bude manžel aji.. za trest!🙂 A objekt pro podnikání?! Něco pronajmeš!🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Ale je super, že máš takový sen... a že se ti fakt třeba jednou splní.. já furt taky přemýšlím, jestli se vlastně po mateřský budu chtít vrátit sem do práce, do toho blázince 😀 a co bych tak mohla dělat 🙂🙂 no uvidíme...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru