Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
11. kvě 2010

maarrtina já se na screening ve 13tt objednávala sama.. stejně si to platíš 😉 tak tam brnkni 😉

na kontrolku držím pěstičky a všechno nej k narozeninkáááááááááám 😀 😀 😀 to bude pááárty 😎

sarlotta
11. kvě 2010

katyna, to se prostě stane.. víš kolikrát já jsem si balila věci, když sme s mojím bydleli ještě v podnájmu 😀 😀 prostě horké hlavy nooooo..... ono jde o to jestli je to jen stres, který sis potřebovala vybít nebo je v tom něco víc mezi Váma.. něco co nepřekousnete ani jeden....ale z vlastní zkušenosti kdy jsme s mojím už 13let a z toho 9 manželé musím říct, že na zabití byl x-krát... ale vždycky jsem cítila, že ho prostě miluju...že bych bez něho nechtěla být. Musím teda říct, že nechlastá, nerozhazuje peníze,není mi nevěrný /doufám/, nebije mě.... prostě šlo většinou o peníze-šetření nebo o volný čas-jeho 😝 😅 nebo domácí práce 😠 😀

sarlotta
11. kvě 2010

Kopi si myslím, že to nejde poznat 😉 to tam nemůže nijak šumět, nebo šplouchat pže tam vůbec není vzduch. Ve střevech je.
ale týdny máš krásné, kopkání bude brzo znát 😀 😀

sarlotta
11. kvě 2010

Paajaa to bude dobré, netrap se a odpočívej, určo utroš zabere a bude po špinění... je to na prd, to srdce v krku znám 😅 😔 😔 tak si dej něco dobrého, co žaludek snese a pohlaď bříško🙂) miminko je bojovníček a srdíčko mu krásně tluče 😉

sarlotta
11. kvě 2010

Tercinko s tou mateřskou nevím, ale myslím, že letos to už tak nejde, manža musí být fyzicky doma s dítkem celou dobu... kukni na www.aperio.cz tam to určo najdeš 😉

Na potničky nic nemaž! na to pomáhají koupele v dubové kůře nejlíp... malý to měl taky... celou hlavičku. Oblékej ho míň, aby se nepřehříval 😉 ono to zmízí samo neboj 😉

sarlotta
11. kvě 2010

Hele neštvěte mě 😠 😠 😠 😠 kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😲 😀

sarlotta
11. kvě 2010

Aja to wellnes je super🙂))) se hlásím🙂)))

kopa
autor
11. kvě 2010

Sarlott no na kopanečky se těším 🙂 ale jsem ted nervozní,že se nic moc neděje 😒 tak snad je všechno v pořádku 😒

kopa
autor
11. kvě 2010

ale jak říká přítel,všecko je v pořádku,páč břicho mi neuvěřitelně roste.Dneska jsem měla na výletě lehoučký kabátek a už nezapnu 😅

sarlotta
11. kvě 2010

Kopi v 17tt se děje hodně🙂)) jen to není cítit, to je normálka🙂)) si počkáš tak do 21tt 😉

kopa
autor
11. kvě 2010

Sarlott aha 😅 tak jsem zvědavá kontrol mám až za 14dní.
Zítra odpolko mě čeká ta kardiologie,tak snad to bude o.k.
Jinak nám ted budou dělat zateplení paneláku,tak mám radost,že tu budu mít do září všude lešení 😠 😠

paajaa
11. kvě 2010

Sarlott: poctivě ležím a odpočívám. Zítra by měla po obědě dorazit kamarádka, tak mi ten den rychleji uteče. 😉

Kopi: to máte docela dobrý nápad. Já se jen divím, že se ten tvůj doma už nezbláznil. Manža by bez práce asi nevydržet.

Katy: neboj určitě bude lépe. Ale tohle dusno a nekomunikaci taky nesnáším ☹

kopa
autor
11. kvě 2010

Paaji no nezbláznil,tak jsme skoro furt spolu a jezdíme ted po výletech 😉 No co má dělat 😒 😒 když ho nikde nechtějí 😔 To je jako kdyby byl náká špína a nikde ho nechtěli vzít.

sarlotta
11. kvě 2010

Kopi tak to je mazec, ale lepší teď a miminko do klidečku a zatepleného... uvidíš kolik Vám pak budou vracet penízků🙂)) nám včíl došlo skoro 10tis 😀 😀 no už mám rozepsané co se bude kupovat a platit... jako čištění zubů psovi, karta na satelit,..... 😎

kopa
autor
11. kvě 2010

Sarlott,to je taky pravda 🙂 To by mě potom rozčilovalo víc 😠

sarlotta
11. kvě 2010

Víš jak přes léto vypadneš z baráku na celý den, ale pak v Zimě těžko 😉

kopa
autor
11. kvě 2010

Jdu se natáhnout,honí mě zase mlsná a doma nic moc 😅 😅 a už se mi nikam nechce 😒

sarlotta
11. kvě 2010

já si udělala pizzu podle receptíku z albert časopisu🙂) nooo a dobrá byla. jen sem to pekla radši 2x tak dlouho, ale mňam 😉

tercie
11. kvě 2010

Jsem tu!!!
Šarlotko mám už uvařenej heřmánek, ale dubovou kůru mám taky, tak ho vyleju a uvařím ji 😉
Nevím,jestli ho oblíkám moc? Má jen bavlněnej overal, máme tu kolem 21-23 stupňů, a na noc 18-20, je teda přikrytej, když spí, a to je většinou pořád... A na ven mu přes overal dám ještě jeden z fleece a deku a dekl na kočárek...když je zima, když není tak jen deku...

sarlotta
11. kvě 2010

Tercii tu dubovou kůru přidávej do koupele, krásně to vysuší potničky 😉

neoblékáš ho moc, to je tak akorát. Ono se to zlepší samo časem. 😉

sarlotta
11. kvě 2010

a já už frčím an ordinačku, manža si potřebuje prohlédnout letové dráhy 😅 😅 😉 to jsou zábavičky coooo... né jak mi seriozní diskuze 😀 😀 😀 😀

tercie
11. kvě 2010

Joo, tak to mě nenapadlo, já mu do vany nalila ten olej,aby nemuseltrpět že ho po koupání mažu 😀

No ti chlapi maj vůbec divný zábavy 😀
Já to dneska taky balím, mějte se, hezkej zbytek vevčera, papapa 🙂

aronek
11. kvě 2010

Ahoj, dočítám, měla jsem rohašený PC a něšlo mi připojení. Nevím na co reagovat, takže všem gratuluji ke konrolám a dobrým zprávám.
Jinak přítel tedy přebaluje a někdy si vezme malého po raním kojení a nechají mně dospat, takže v tomhle směru si fakt nemůžu stěžovat 😉

natalie77
11. kvě 2010

Terci, mě řekla doktorka....že malé miminka mají mít jen vodu na koupání bez přísad....žádné oleje, nic....může na to být salergický a může to spustit ekzém... Mýdlem jen zadeček....
No a na potničky mi poradila uvařit černý čaj, vatičku nebo ten odličovací tampon namočit a potírat....nechat uschnout....je pravda, že po první poradně, kdy mi to řekla byl malý bez jediného pupínku...ten čaj pomohl, ale žádné kosmetiky....mazat jen slunečnicovým olejem....mají ho normálně v lékárně, sice není nějak aromatický, jako ty olejíčky, ale miminko voní samo sebou....fakt jsem Máru neměla opruzeného, s vyrážkou nic...

wlladka
11. kvě 2010

Ahojky 🙂
No, tady se odpolko kecalo!
Katy, ať se to u vás brzy urovná ☹ To je smutný, když je doma takhle dusno. Ti chlapi snad mají všichni menses, nebo co?! Poslední dobou se nějak čílí 😕

Já jsem za odpoledne vyprala, prádlo pověsila, vyžehlila suché z minula, uklidila koupelnu, wc, kuchyň, vytřela, vyluxovala a uvařila.. No sakra. To jsem se činila,co?

Brzy ráno vyrážím do Plzně do poradny, tak se nahlásím asi až večer. Ještě se tam chceme juknout na nějaké kuchyně, obklady a tak. děti budou u babičky, tak si je pak večer vyzvedneme. Jdeme na UTZ a jsme tam vždy tak 20 minut. Už se těšíme, co ten náš prcek bude zase vyvádět 🙂

wlladka
11. kvě 2010

Manža chrní u TV.
Tady nikdo, tak já si jdu lehnout ať se mi ráno lehce vstává. 🙂 Pa

natalie77
11. kvě 2010

No co to čtu? Že on ty Važe chlapy můj manža nakazil!!!!
Katy, u nás to bylo také ostrý....neboj, zase to bude dorbý, přece, když spolu něco plánujete....tak to jen tak kvůli hlouposti, jak jsi psala nezahodíte.......vš se urovná, až si to v hlavě sedne....Drž se. Posílám hodně síly.....
Farmi, tak jo, půjdeme spolu, jen potřebuju mít ovulku tak 24.5. a to je na mě brzo.... ☹ , takže až další měsíc 😠 . A to Tobě prodlužovat nechci.... 😉 .
Sarlott, snad je malému už lépe....

Jdu se učit, než přijde Hadm a vynadá mi, je na mě jako pes 😕 😀 😀 😀 😀
Tak pa pa a držte se!!!!
😉

natalie77
11. kvě 2010

Wlladi, držím pěsti, ať je vše ok.....jak já Vám to holky závidím...., ale v dobrém...
Jsem si mysela, jak jsem v pohodě.....no musím Vám to ještě napsat...
...dneska jsem byla manžovi koupit nějaké léky v lékárně a byl tam chlap, co přišel manželce kupovat gravi lízátka nebo co to chtěl, prostě proti nevolnosti a mě normálně nekontrolovaně vyjely slzy..... a pak , ž eje člověk v pohodě, jen to má někde zasunutý, ale pak se to ozve samo....

tak metelím, protože jestli mě tu načape Hadm, dostanu po hubě.... 🙄 🙂 😀

wlladka
12. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Natali, nesmutni. Tento měsíc na to hupsnete a pohoda v Chorvatsku tomu dodá ten zbytek. Až přijedeš zpět můžeš hlásit //. Nebuj, však se dočkáš a přijdou. Přišlo to na nás na všechny a každá jsme si to čekání musela prožít 😔
Já čekala po vysazení antikoncepce skoro 2 roky, než se nám povedlo otěhotnět, no a pak to skončilo zamlklé. Najednou jsem otěhotněla hned po 1. MS a to odešlo samo. Pak jsme dali pauzu a vitamíny nasadil i manžel. Těhu se dostavilo po 6ti měsících od druhé revize a trvá do dnes. Takže nesmutni, užívej každého paprsku, který zpoza mraků vykoukne a těš se. Brzy budeš těhu i s celým ocáskem tabulky. Navíc, přece bys neutekla Farmince! Věřím, že v tom půjdete společně..... 😉

sarlotta
12. kvě 2010

Dobré ráneško🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru