Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
15. kvě 2010

zprávy od Wladěnky:

Ahojky, tak už jsem na normálním pokoji. Tlak se mi drží na 120/70 oproti včerejšku, kdy byl 200/130 !. 😲 Jsem ráda. Krásně jste mačkaly palečky holky moje! 😉
Moc Vám děkujeme. Snad nám to vydrží a Šimoneksi ještě v bříšku pohoví. Opatrujte se kočky. Pa Vladka

markee
15. kvě 2010

Sofince chci popřát vše nej k svátku 😉
Tak my se šli po obědě válet,fakt bych spala. Malá ne,ta po mě pořád lezla,slintala mě,lochtala až sem se probrala. No a co myslíte,že dělá ona teď? SPÍ. Potvůrka.

kopa
autor
15. kvě 2010

Farminko ty máš zase novou fotečku 😀 😀 ty rošťando 😀

kopa
autor
15. kvě 2010

Markét díky za rady ohledně kočárku 😉 a co Sofinka dostala k svátku? 🙂

Hakuxd teda,to jsem se lekla jak jsem začala číst ☹ A z čeho jsi začala krvácet?Tak hodně odpočívej!!!

kopa
autor
15. kvě 2010

Sarlott díky za zprávy o Wlladence 🙂 Mám radost,že se jim tlak o 100% zlepšil 🙂 moc jí pozdravuj!!!

waalli
15. kvě 2010

Jůůů,to je fajn,že je Vladěnka už v pořádku. Budu na ní myslet,ať je to tak co nejdéle,aby Šimonek mohl celý pořádně dozrát 😉

petroska
15. kvě 2010

ahoju holky.to je fajn že je wladce líp,stále držíme palečky.my dnes dokoupili konečně poslední potrebné věci pro prcka tak už nam chybí jen ten kočárek pro který si pojedeme až tak v srpnu.jinak tady u nas je kosa že se nedá ani venku posedět 😠 tak pracujeme aspon doma a začínáme připravovat Filípkovi pokojíček 🙂 .tak si užijte krásně víknd... 🙂

petroska
15. kvě 2010

tady mám ulovky z dneška 🙂 .a máme vše konečně do vybavičky 🙂

murynka
15. kvě 2010

jééé wladka se drží jupííííí 😵 😵 😵 !!!!

leni dostala toho spousty od hraček,oblečení až jídlo 😀 😀

tohle dostala od mojí maminy 😉 to bude bašta 🙂 od nás dostane objednala jsme jí takovou zebru s 28 funkcemi pro děti do 2 let teprve přijde....pěkně jí rozmazlujeme co 😅

petrosko krásné úlovky 😎

murynka
15. kvě 2010

holky co myslíte jdeme na svatbu mají to do lila fialkové barvy můžu mít tyto šaty 😕 ??

http://im.aukro.cz/item1033422758_ds_0250_lp_sa...

děkuji za názory 😎

petroska
15. kvě 2010

mury krásné šaty 🙂 .brala bych je

murynka
15. kvě 2010

petrosko děkuji za tu cenu vid? 😀 😀

kopa
autor
15. kvě 2010

Markét šaty jsou nádherné 🙂 🙂

kopa
autor
15. kvě 2010

Markét hezký a praktický dárečky přinesla mamka 🙂

murynka
15. kvě 2010

leni také děkuji to jsme si vybrala já,mamka neví co malá baští a co a jak ale hodí se to 😉 hraček má spusty oblečení také a penízky jsme nechtěla..

sarlotta
15. kvě 2010

krásné Mury a na Tvoji figuru super 🙂

paajaa
15. kvě 2010

Ahoj holky,
tak dneska je manža vyjímečně celý den se mnou. Teď jen odjel na nákup, protože jsme uplně vypapaný. 😉 Takže se cítím moc dobře.

Farmi: je mooc ráda, že jsi tam s pohodě a že to je doma, tam krásný. Ať vám to dlouho vydrží kočko.

Mury: přeji vše nej Sofince k svátku. Máte krásné fotečky a šaty jsou super

kopa
autor
15. kvě 2010

Paaji mi dělali včera nákup za litr a dneska mi příjde,že zítra jdeme zase 😅 😀 Mám novou teorii,nejdřív vydlabu to co mám ráda a pak když už nic moc není dojím ten zbytek který zas tak nemusím 😀 😀

markee
15. kvě 2010

Tak jsem tu zas. Holky,tak jsem blbá-já nemůžu dát fotky do fotoblogu ☹ Já nevim jak se to dělá ☹ ☹ ☹ Co je koník novej,tak jsem fotky nedávala.

flair
15. kvě 2010

Ahoj holky🙂 včera jsem se už nestihla stavit, byla jsem v porodnici sepsat porodopis, pak nákup, pekla jsem buchtu a vařila manžílkovi večeři. Dnes jsme celé dopo uklízeli, bo odpoledne přijela ze Vsetína tchyně a manžova babička s dědou. Bylo fajn 😵 Moc se jim líbilo, jak to máme doma zařízený a nachystaný pro mimi.
Wladěnko, to je moc dobře, že tlak už je ok a malej u tebe určo ještě nějakou dobu vydrží 😵
Kopi, na pohyby máš fakt čas 😉
Haku, dobře, že to dobře dopadlo, hodně odpočívej, ju 😉
Farminko, mám z tebe veeelikou radot 😵 jde z tebe cítit taková pohodička, optimismus, prostě náááádhera 😵 😵 😵

Jinak holky, jsem trošku rozhozená a snad se nebudete zlobit, že vám to tu napíšu. Ale jedna holčina z mého červnového termínu/tématu přišla ted o miminko 😔 Je jako já 37tt a mimi se v bříšku udusilo na pupeční šňůře 😔 Dost nás to tam všechny vzalo. Fakt bych byla raději, kdyby se mi porod už rozjel.
Naše holčička je docela divoká a pořád sebou mele, tak je přece určo ok, že jo 😉

markee
15. kvě 2010

Flair, fuj, to je tak smutné ☹ ☹ ☹ Bohužel se to stává a nenávidím to 😠 😠 😠 Nechápu,proč se takové hnusy dějou. Je mi jí líto. Nevím o koho jde,neznám jí,ale prostě je mi to líto ☹

katyna6
15. kvě 2010

Ahoj holky,přeji pěkný podvečer 🙂
flair-neboj a buď klidná,když sebou maličká mele,tak je v bříšku spokojená.Ale chápu tvoje obavy a to,jaký teď musíš mít myšlenky...Ale všechno bude v pořádku,nic se neboj!!!!! 😉 😉 😉

markee-najedeš na svůj fotoblog-nahoře,pak přímo do určitého albíčka a jak sjedeš až pod obrázky,je tam políčko-přidat fotky-tak kliknout na to a pak už je jen vybereš,kde je máš v PC uložený 😉

kopa
autor
15. kvě 2010

Flair to je hrozný 😢 😢 😢 je to moc smutný 😔 jak se to může stát? ☹

markee
15. kvě 2010

Katy,ale já na to právěže klikám a ono nic. Teda maximálně se mi ukáže tabulka total comandru a nic ☹ Chjo

katyna6
15. kvě 2010

wladi-to jsem moc moc ráda,že se držíte a tlak se umoudřil.Tak ještě co nejvíc společních dní 2v1 😉 😉

mury-mně se ty šaty\ taky moc líbí a ty máš vílí postavičku,slušet ti určitě budou 😵

petrosko-krásný věcičky jsi nalovila,chválím! 😉 😀

farminko a tobě gratulka k uspokojivému sexuálnímu životu.Že tys dala manžovi přečíst ty naše příspěvky a on se chytil za nos? 😀 😀 Jinak my svědomitě plníme doporučení mudra,dnes bylo snaženíčko už 3x a to toho pořád ještě nemáme nějak dost.Hm,nějakej zajímavej ten dnešek 😀 😀 😀

katyna6
15. kvě 2010

markee-aha,tak to možná bude nějakej zádrhel u tebe,já to teď zkoušela a dobrý.Zkus ještě dvojklik,jestli pomůže,jinak nevím,co poradit? 🙄

flair
15. kvě 2010

Holky, je to fakt smutný 😔 Má krásné albíčko a pro malou nachystané nádherné věcičky. Celé těhu bez problémů až ted taková rána. Paradoxem je, že v tom našem termínu je jedna naprosto skvělá holčina, která tohle prožila přesně před rokem. Porodila teda mrtvé mimi taky ve 37tt a ted je rok poté opět 37tt. Takže jsme to s ní prožívaly celou dobu. No a ted se to stalo té holčince. Brrrrrrr. Je to hrozný!!!! Tak a dost, musím to dostat z hlavy nebo mě klepne. A vy na to taky zapomeňte, ju. Omlouvám se, ale musela jsem to ze sebe dostat 😔

flair
15. kvě 2010

Katynko, tak koukám, že u vás se šu.. o 106 😀
U nás se tohle děje celé těhu, bo jsem pořád nadržená 😝 😀

murynka
15. kvě 2010

flair ☹ ☹ to se stává mohu se zeptat kdo to je??? 😔 😔

markee
15. kvě 2010

Katy,tak chyba asi bude u mě,ale nechápu proč ☹ prostě na to klikám jak blázen a nic. Má to být tabulka,jako bývala předtím nebo copak?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru