Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
16. kvě 2010

Jasně, takže dýchat, usmívat se...neklepat se.....
Tady to probíhá tak, že nejdříve obhajuješ diplomku, pak se Ti dávají otázky, nic netaháš, nemáš čas na přípravu....rovnou všechny tři předměty odpovídáš, máš na to 45 minut!!! Tak to asi nedám, ale jak píšu výše, kašlu na to 😉 .
Ifv, díky moc, budu informovat 😉 .

cajori17
16. kvě 2010

ahojky,pěkný večer přeju 🙂

madormi
16. kvě 2010

ahoj holky moje, tak se hlásím po náročném víkendu. v pátek robin hood super, uplně jiný ale super, pak véča v luxusní jídlo, dvě flašky bílého jsem vyžahla, sobota třídní sraz ( to jsem si dala tatarák) no prasárny samý no a dnes jsem byla dvě hoďky na zumbě a jsem total mrtvá 🙂 jdu vše dočíst, jen jsem koukala o té pukance to je šílené ☹

if.v
16. kvě 2010

Natali, IP

if.v
16. kvě 2010

jo aha, Nat, já asi špatně četla tvoji poslední odpověď 🙂 Celkově se ale u státnic vyhazují opravdu jen ti, co neví nic a nebo se (jako jeden spolužák) chovají dost nevhodně

cajori17
16. kvě 2010

mandormi, to jsi mela krasny vikend....... 🙂

madormi
16. kvě 2010

jj měla ale jsem total vyřízená 🙂 a tak o pět kilo těžší 🙂

cajori17
16. kvě 2010

a zumba je parádní,moc se mi to líbí,taky premyslim,ze do toho pujdu

madormi
16. kvě 2010

ty jo určitě jdi, já se u toho vždy skvěle odreaguji, chodím tak 3 krát týdně když to jde ( většinou na dvojhodinovku) a je to super, jinak holky poslední týden jsem nadmutá jak koza a furt mám nutkání pouštět plyny( hledala jsem výraz jak to říct slušně) a už mi to pěkně s..e nevíte co na to? joo a žáha mě taky balí skoro každý den už jsem z toho na mrtvici vůbec nevím proč ☹

kopa
autor
16. kvě 2010

Jsem tu na skok 🙂
Hakuxd držím moc palečky na zítřek 😵 😵 😵 Koukala jsem do listopadovek a už máš pěkné břicho 🙂 😀 Tam se mimíkovi líbí 😉
No já mám giga břicho když se najím 😅 normálně se mi celý nafoukne o 100% 😅 a ted mi na něj přítelák šahal a je krásně teplounké 😅

cajori17
16. kvě 2010

mandormi a zkoudela jsi espumisan?

cajori17
16. kvě 2010

na zahu beru talcid.....jinak piju matovy caj-ten mi taky pomaha

madormi
16. kvě 2010

nezkoušla jsem ještě nic furt čekám že to přejde 🙂

cajori17
16. kvě 2010

tak nečekej a porid si neco do lekarnicky 🙂 a udelej si matovy nebo hermankovy caj 😉

madormi
16. kvě 2010

no zkusím ten espumisan 🙂 protože už mě to fakt nebaví :D

cajori17
16. kvě 2010

urcite ho zkus,me pomaha.....

jdu pomalu do postele, zitra mam ranni...dobrou noc 🙂

nicollka
16. kvě 2010

ahoj holky

Počasí je otřes, strašná zima ... toto je jaro? Už týden topíme to budou nedoplatky za elektriku s takovou.

Jinak mě už dva dny bolí mrchovsky břicho, tak že by došla mrcha takto brzy tentokrát s tím že si veme sebou i cystu :D to by bylo super.

cajori17
16. kvě 2010

nicol.......me taky odesla cysta s mrchou-drzim pesti 🙂

nicollka
17. kvě 2010

caj díky 🙂

nicollka
17. kvě 2010

tak se pomalounku učím...a už se mi objednali další dvě kočky tak aspon malinko si přivydělám, když už sem doma zadarmo. Ve středu jdu na pohovor jako adm. pracovnice v EDP...no to jsem zvědavá, beztak mě nebudou chtít ani si neumím představit jak to budu dělat s malým když to sou pořád nějaké prázdniny a tak.

murynka
17. kvě 2010

nicolko fotíš ju?čím pak fotíš?

paajaa
17. kvě 2010

Krásné ráno,

Nati: ty sátnice jistě zvládneš a kdyby ne, tak se svět nezboří, viď. Ale tyt to dáš. Jinak tchýně hrůza. Já když to čtu, tak jsem moooc vděčná za tu svoji. No uvidíme jak se změní až budou dětičky.

Nicoll: tak ať cykla vycestuje s MS a ty máš klid. Jinak ty jsi fotografka???

Holky napadlo m- nebylo by lepší ten utroš zavádět?? Třeba by to na to špinění víc pomohlo??

murynka
17. kvě 2010

paji určitě je lepší ustroš závádět je to lepší účinek než polykat 😉 😉

nicollka
17. kvě 2010

ahoj holky nejsem fotografka a foták je uplně obyč samsung za 1700,- 🙂 ale mám vybraný za 17.000,- jen kde na to vzít to by se jinak fotilo. Hrozně mě to baví i si hrát s fotkama. Kamoška to ukázala právě kamošce a už se to trošku rozšířilo, neberu si jako fotografové 3000,- za fotky ale 1000,- a fotek kolik prostě uděláme, jestli 20 nebo 30...mě to prostě baví.
mám ještě ovu testíky tak experimentuju testit ráno, prý se i z toho dá poznat těhu. Mohla bych být dnes 9-10dpo podle hlenu a bolesti koz 🙂 Podle testu asi ne ten byl poz. az pozdě ale hlen uplně bílý a hustý, takže ovu to nebyla 100%

a dobrůtka z víkendu mnam

nicollka
17. kvě 2010

paji jojo určo lepší zavádět...já ti tak závidím 🙂 ale v dobrý samozřejmě.

paajaa
17. kvě 2010

Tak já zkusím závádět. Za to nic nedám. Holky moc děkuji za rady

Nicoll: tak třeba si na ten lepší foťák časem vyděláš. Ale fotky jsou pěkné. A ten dortík. Hned bych si ho dala. 🙂

nicollka
17. kvě 2010

paji děkuji....no kéž by. MM mi ho nekoupí max si zaťuká na čelo 🙂 Ale už zkouším cokoliv, když tento stát se o tebe nepostará 🙂 Jsem doma za 0,- a to je fakt hrůza.

paajaa
17. kvě 2010

Nicoll: jakto že jsi doma za 0,- Kč??? Ani žádné životní minimum či něco podobného. No já jsem zvědavá na svůj plat na neschopence. To asi bude síla. ☹

sarlotta
17. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

Tak jsem frčela s malým k doc na kontrolu- šak tam není.. má zástup od 11 -12 hod- tak musíme znova. 😠 .. furt prší... ale hlásím že zatopení zatím nejsme 😎

nicollka
17. kvě 2010

paji no pracák mi přestal dávat, musím si jit vyřídt sociálku ale prý nemá, šanci, pro tříčlennou rodinu je min. 12tis prý a manžel má na daňovce 11800,- takže mi dají max ty 200 a 400 přídavek na dítě. je to hrůza.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru