Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
18. kvě 2010

jejda...jsem ráda,že jsem tu na tebe narazila.Chtěla jsem se zeptat,jestli nevíš něco o 3D ultrazvuku v UH.Do ZL se mi už nechce...radši bych to sfoukla v UH při razítku z plicního

sirella
18. kvě 2010

až jsem se vykecala,tak jsem si všimla nového tričena...super nákup 🙂 Tenhle typ se mi taky hodně líbí...na léto parádní

sarlotta
18. kvě 2010

Sirell to je hajzlík teda 😠 😠 to chápu... by ses mohla domluvit s Elis, by Tě určo hodila domů🙂 . Nějak to vymyslíme. tento týden ne, je hnusně a malého mám doma, pže chci příští týden očkovat a do školky ho prostě nedám 😒 tak ten další ...Eli by už snad taky mohla... no uvidíme🙂))) 😉

sarlotta
18. kvě 2010

v UH je 3D za 500,- takže poměrně levné. 😉 a dobré.

sarlotta
18. kvě 2010

jooo, taky se chystám na plicní🙂))))

sirella
18. kvě 2010

jasnajda...uvidíme.Hlavně aj to počasí...napřed jsem byla ráda,že aspoň poleví ta alergie,což se stalo,ale teď je mi zas zima...já bych nejradši něco mezi

sarlotta
18. kvě 2010

sirell napiš mi tel do IP prosím Tě🙂)) jinak Tě zas neseženu 😀 😀

sirella
18. kvě 2010

sarlot...už ho tam máš 🙂

sirella
18. kvě 2010

za 500 to je krásná cena...tak su asi jasná...půjdu.Ve kterém tt je to tak nejlepší????

sarlotta
18. kvě 2010

no 25-26tt zkus si tam šak zavolat, ještě se zeptej co je všechno v ceně 😉

paajaa
18. kvě 2010

Sarlott: k tomu dr. jsem byla objednaná po telefonu- v úterý( minulé) jsem mu volala, že nepřijedu kvůli špinění a zda můžu za týden ( ordinuje jen út, st)- on že jo. No nepodíval se asi do kalendáře na ten další týden, že tam nebude. Je už to starší pán, tak už paměť asi moc neslouží. Jinak mooc doufám, že mě nějaký 4měsíc čeká. Teď mám zase ty blbé myšleny, že mimi něco je, když pořád špiním. Musím myslet na něco hezkého.
Jo a tríčko je super- můj šálek kávy. 😎

Sirell: tak ať vám holčičku potvrdí

Kopi: tak ta cena už je slušná. Tak se budeme těšit na foto nové záclonky na okně. 😉

sirella
18. kvě 2010

ok...cinknu tam...na jejich webovkách jsem četla,že za 100 dělají zjištění pohlaví tak to právě hodně chci.A taky bůhvíkdy mi bude můj dr.dělat ultrazvuk tak chci kouknout jestli je všechno ok

sarlotta
18. kvě 2010

hele zeptej se jestli to dělají i po 30tt 🙂) díky... uvažuju o tom furt 😀

sirella
18. kvě 2010

paaji...díky moc 🙂 I když budu ráda i za kluka...jen aby fakt bylo mimi zdravé a všechno klaplo 🙂 Ale teda ráda bych nakupovala aj holčičí oblečky 🙂

holky mizím se naobědvat a něco už aj dělat.Ale strašně se mi nechce...mějte se tu krásně,já zas určitě nakouknu...zatím čusík

sirella
18. kvě 2010

teď jsem ještě koukala na webovky...jsou tam do 3,takže tam cinknu až zítra a zeptám se aj na ten ve 30 tt ale už mažu...čus

kopa
autor
18. kvě 2010

pak vás dočtu,jsem si dneska koupila fonendoskop 😅 😅 tak jdu poslouchat a hledat i když vím,že nic nemusím slyšet 😅 😅 😀

kopa
autor
18. kvě 2010

Lucierob teda bronchitida 😖 ☹ hlavně,že se už je zdravá 🙂 vede se mi moc dobře 😉

Handm ty se brzo uzdrav 😅 to víš to furt řádí tyhle střevajzny.

Paaji hlavně,že ti vzali ty odběry 🙂 i když by mě to taky nakrklo 😠 😠

Sarlott moc hezké tričko 😵 😵 krásný bříško.Já dnes byla v Ca a koupila si těhu tepláky,jsem je potřebovala,doma mě vše tlačí a pak mám na břiše otlačeniny 😠

Sirellko tak príma že holčičku potvrdily 🙂 Já se chci taky pak objednat na 3D.Tak až tam půjdeš tak si poskákej 😀 jsem právě někde četla,že se náký holčině nechtělo ukázat mimi a tak běhala do schodů 😀 😀 a pak se ukázalo.Díky za uklidnění s těmi pohyby,mě se to zdá taky trošku nesmysl 😅 tak si ještě počkám,to víš blíží se mi kontrola příští týden a tak začíná nervozita 😔 Ale doufám a moc si přeji aby bylo vše v pořádku.Problémy žádné nemám,tak snad je to o.k.Jinak mi pěkně po břiše vyskákali strie 😠 😠 🤐 ha ale vyzrála jsem nad nimi 😀 😀 😀 Potvory se u mě neohřejou.Jsem vyzkoušela x krému a olejů pro těhule a tedko jsem si koupila olej od Saloosu a je perfektní!!!Mažu třikrát denně a strie mi začali blednout a mizet a na dotek nejsou ani cítit.Tak jsem spokojená.
S tím pohlavím,mě je úplně jedno jestli to bude holka a nebo kluk,hlavně aby mímo bylo v pořádku.Přítelovi je to taky jedno 😀 Tchýni prý taky 😝 tak se necháme překvapit.Trošku doufám,že by příští týden doktorka mohla něco říct,chci sebou vzít přítel.

kopa
autor
18. kvě 2010

Jinak teda srdíčko jsem asi neslyšela,střev taky ne 😅 😅 Ale tam to bublalo a šumělo a připadal mi ten zvuk jak před vichřicí 😅 😅 😀 Zkusím přítel pak zaměstnat,dost mě z toho bolí uši 😒

murynka
18. kvě 2010

leni ahojky 🙂 já běhala po schodech 😀 😀 ze 3 patra dolů a nahoru 😝 😝 protože madam spala 😝 😝

a fonendoskop hodně úspěchů přeji 😉 😉 at to slyšíte 🙂

wladi jsem ráda že jste doma držte se!!!!!!!!

sirelko páni už 22tt 😵 😵 moc ti přeju aby holčičku potvrdili 🙂 😉

kopa
autor
18. kvě 2010

Markét ahoj 🙂
ted jsem zase poslouchala a nic 🤐 hele a kde by se ted mělo mimi nacházet?Furt v podbříšku a nebo pod pupíkem či nad pupíkem 😅 😅 No musím to zkoušet 😎

kopa
autor
18. kvě 2010

no slyším jen šumění 😀

murynka
18. kvě 2010

leni miminko je tam přeci různě 😀 😀 bud hlavičkou nahoru nebo dolů zádíčkami nebo bříškem pokud je zády máš smůlu anic neuslyšíš 😉

kopa
autor
18. kvě 2010

😀 😀 😀 aha.

murynka
18. kvě 2010

je těžké najít srdíčko já ho měla na levo dole byla hlavičkou dolů a to jsme věděla že jsme ted den byla na UZ a dr mi řekl kde přímo srdíčko je a ona ho tak měla celou dobu až do porodu takže já jí slyšela krásně 🙂

murynka
18. kvě 2010

holky naše couvá už je skoro pod stolem 😀 😀 😀

kopa
autor
18. kvě 2010

Tak já se na to srdíčko zeptám na gyndě 😲 😲

murynka
18. kvě 2010

jj zeptej ale třeba ho neuslyšíš ani tak málokdo to najde 😉 takže žádné obavy 😎

sarlotta
18. kvě 2010

Mury šikulka🙂 zkus jí dávat oporu rukou za nožky a nasměrovat ji dopředu🙂)))))))))))) za něčím 😉

sarlotta
18. kvě 2010

Kopi hele nemáš sledovat hokejík 😠 😀 😀 😀

murynka
18. kvě 2010

sarlot to zkoušíme 🙂 ale pořád couvá ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru