Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
14. črc 2009

Moc jsem nedočítala, ale mabe moc gratuluju a ať je to teď jen dobře!!!!!!! Popíchávání je v pořádku, děloha pracuje, neboj 😉

mabe
14. črc 2009

terci, diky. Jak jdu na zachod, tak sleduju misu, jestli neni spineni. Jsem magor. A ze citim trosku krize???

sarlotta
14. črc 2009

Ahojky holky🙂

Kopi jo 11kg je fajn, ale měla jsem před porodem 78kg a to sem se nemohla unééééést.. hlavně to břicho🙂))

mabe bolest v kříži je úplně v pořádku já ji měla u všech těhu jako bych dostala přes záda něčím.

Terciii... sluníčko... to jsou nervíky... to já dobře znám- bohužel... kup si třezalkový čajík... pomůže Ti uklidnit se... funguje výborně... a jinak je mi to moc líto... ale třba to bylo nějaké znamení, že se s tím srovnáváš.. že psychika se nachystala na nové těhuleníčko...že na Vás už čeká andílek 😉

Jo a holkýýýýýýýýýýýý rozjíždí se mě mrškaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 28DC tělíčko pracuje...jsem moc ráda.
Kopinko oprav mi tabulku jak ji budeš dělat čeká na 3MS🙂)) děkujííííí

mabe
14. črc 2009

Sarlotko, diky za uklidneni. proste citlivejsi podbrisek a ten kriz. Me se teda sam zablokovava, takze i to k tomu prispiva. Gratulujuuuuuuuu k mrsce. 🙂

sarlotta
14. črc 2009

ee.liska já se z Tebe picnu čoveče.... ale tak to Ti museli tu první revizi udělat dobře a teď jen tělíčko trošku stávkuje..... já tomu věřím, že už to bude dobré... a přeju mršku 😎

mabe
14. črc 2009

Jee, holky, ja su tak ospalaaaaaaaaaaaaaa. Jdu se vykoupat a natahnout k telce. 🙂

farmarska
14. črc 2009

ahoj holky!
tak jsem konečně tu!
zasadila jsem si houby, přerovnala obývací stěnu, uklidila kuchyň, odprášila, ..mám ze sebe dobrej pocit 🙂
navíc se mi krááásně rozjela dopoledne mrcha! teču jak kohoutek a jdou ze mne pěkně velký cuckance, no nepřála bych vám to vidět 😅 ale mám z toho vélkou radost, po to značí, že se asi pěkně čistím a vše je tedy na dobré cestě!! 😵 😵

sarlotta
14. črc 2009

farmi blahopřeju dneska je den MRCH 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Taky sem to tak měla u druhého...větší kousky a teklo to hodně.

farmarska
14. črc 2009

sarlot, taky piju třezalkovej čajík 😅 nervy mám jen jedny 😀

elí no to je fakt děs! 😠 taky bych ti nějak ráda pomohla, ale rovněž nevím jak 😖 tak jen posílám obejmutí 😔 pěkně silný 😉 a to by bylo abych tu mršici z tebe nevymáčkla 😝

tercí sestro moje, i tebe mi je tolik líto ☹ snad už ti je líp 😨 bobku nebud smutná

mabe pěkně odpočívej těhulko! 😉

farmarska
14. črc 2009

sarlot ted si nevzpomínám..odešlo ti to samo, tímto způsobem, nebo jsi musela na revizi?

farmarska
14. črc 2009

holky mám tu tchýni s tchánem.. 😝 tak musím zas na chvíli vylíst z ložnice a ukázat se tam 😝 😝 😝

teda mury je tak nadšená z bazénu, že se cachtá a cachtá a uplně na nás zapoměla 😀

tercie
14. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Šarlot díkly, o třezalce jsem už uvažovala, ale já doufám, že to je jenom nějqká přeháňka. Je tu teď spoustu nových těhulek, a nebudu zapírat, asi závidím nebo co, chtěla bych už se taky znovu těšit, ale prostě to neuspěchám. Možná i jak se blíží toho 30. bojím se co ukážou ty výsledk,y i když se pořád přesvědčuju že nic... a končí mi mrcha 😉 tak třeba už tenhle měsíc to vyjde...nepřeju si nic jinýho 😀
I tobě gratuluju k mršce 😉 taky se začneš snažit po tý třetí?

tercie
14. črc 2009

No, dneska je den mrcha a depek, ale zejtra bude zas gut 🙂

sarlotta
14. črc 2009

Jo terci, minimálně po 3MS... podle toho jak mi bude.. příští pondělko jdu na chirdu domluvit si tu kýlu... doufám, že mě vezmou hned, abych si to zase nerozmyslela🙂)))) a pak se uvidí kdy budu vůbec schopná snažení 😀 😀 😀 😎 fyzicky🙂)) ale srpen , září a to je za chvilku🙂)) Uděláme se letní miminko 2010...už se moc těším 😉

Farmi byla jsem na revizi... bohužel, doc mě strašila zánětem...ale já si myslím, že bych to zvládla... prý, že pro ně to nic není, že 15min zákrok, tak sem tam v sobotu odpol zůstala a druhý den ráno šla domů. Akorát dušička to odnesla... ale pro ně to NIC není 😠 😒

farmi jo tak Ty taky třezalkuješ joooo... tak to se můžem picnout spolu🙂)))

tercie
14. črc 2009

to je fakt, pro ně jsme jen kus... kterejch tam maj dvanáct do tuctu... od rána do večera... Je na nás abysme se s tim srovnaly.
Farmí než jsem ti stihla napsat, tak ty ji mi stihla utéct 😀

kopa
autor
14. črc 2009

Farmíku super mrcha se rozjíždííííííííííííííííííííííííííí 🙂

kopa
autor
14. črc 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Vroninka 33tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 32tt ................................................................................čeká chlapečka.......Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku......... Kristýnka
Kagatkaga 22tt
Lucierob 21tt ............................
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ............čeká chlapečka............Šimon/Matyáš
Murynka 20tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D......čeká asi chlapečka.......Kryštůfek
Jitie 19tt....................................
Amynka 17tt...............................
Venuska 16tt ............................6.8.poradna,15.7 odběry krve na triply
Markee 14tt...............................21.7.poradna..............................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 12tt.................................... ....................Mikuláš/Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal.....................................našla //
Aronek 5tt..................................
Eeliska 50DC................................ -čekatelka na mrchu.......
Ikopretinka 30DC
Paaja 29DC
Kopa 21DC
Skritkova 19DC
Hanana 17DC
If.v 13DC
Nicollka 11DC
Samsa 10DC
Tercie 6DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 4DC
Farmaska ..................................mrcha se rozjíždí
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

ee.liska
14. črc 2009

holky dík 🙂 to je super že se vám ty mrchy rozjely, dr mi dneska říkal, že je to hůř vyčištěné, ale že to možná odejde s ms
sarlot co děláš příští týden? nedáme si někde kavčo? nebo radši limču?
terci taky to mívám často, sny o miminku ☹ ale neboj bude zase líp 😉 já mám za 14 dní jakoby termín tak se dostávám do nějaké depky nebo co 😒 asi si půjdu na jedno pivečko s manžou 😀

tercie
14. črc 2009

eli možná odejde... ale když ti ms nejde, ten doktor je vážně jouda, asi bych to zkusila u jinýho, člověče.. jen tak pro jistotku...
Tak nejsem sama, kdo má takový sny... akorát dneska mě to fakt udolalo, že na to myslím celej den. No co, už jsem přežila horší věci než blbej sen 🙂 Dám si asi taky večer kousek vínka ať přijdu na jiný myšlenky 🙂

martinkal
14. črc 2009

Jééé kopi proč jsi si tam dala tu starou foto? Takhle jsem si tě uměla líp představit 🙂

Terci a co to bude za prkýnko?

kopa
autor
14. črc 2009

Vroninka 33tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 32tt ................................................................................čeká chlapečka.......Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku......... Kristýnka
Kagatkaga 22tt
Lucierob 21tt ............................
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ............čeká chlapečka............Šimon/Matyáš
Murynka 20tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D......čeká asi chlapečka.......Kryštůfek
Jitie 19tt....................................
Amynka 17tt...............................
Venuska 16tt ............................6.8.poradna,15.7 odběry krve na triply
Markee 14tt...............................21.7.poradna..............................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 12tt.................................... ....................Mikuláš/Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 6tt...............................
Aronek 5tt..................................
Eeliska 50DC................................ -čekatelka na mrchu.......
Ikopretinka 30DC
Paaja 29DC
Kopa 21DC
Skritkova 19DC
Hanana 17DC
If.v 13DC
Nicollka 11DC
Samsa 10DC
Tercie 6DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 4DC
Farmaska ..................................mrcha se rozjíždí
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

tercie
14. črc 2009

eli teď jsem dočetla pořádně, tak vím, že jsi dneska dostala injekci... no snad ti ta mrcha brzo přijde, mě akorát končí, tak tě prsk!!! ti posílám mrší bacily 😀

Marti mám objednaný na wc oranžový prlkýnko víš, a už mi ho švagrový známej vozí asi 14 dní 😀

kopa
autor
14. črc 2009

Marti protože holky mi psali včera,že na té fotce vypadám divně tak přísně a že se vůbec neusmívám...atd...přeci jenom když tu na sebe furt koukáme,tak aby jim to bylo příjemné 😅 😅 😀
Ale mám v albíčku fotečku 😉

martinkal
14. črc 2009

Aha, takže teď sedíte na ničem? na tom studeným 😀 ?

martinkal
14. črc 2009

Kopi díky 🙂
Aha, mě přišla ta fotka taková dost podrobná, blízká, takže bych tě podle ní určitě poznala 🙂

aronek
14. črc 2009

terci, neboj nejsi sama, kdo má nepříjemné sny. Já jsem vždycky chvíli v pohodě a pak je to jak rána z čistého nebe ☹ .
farmi gratujuji k mršce 😀 . Kdy máš jít na kontrolu, jestli jsi čistá? Pak se vlastně můžete snažit hned, že?

kopa
autor
14. črc 2009

Marti no musíme něco s přítelákem nafotit,to jsem právě fotila já a nic moc... 😅

kopa
autor
14. črc 2009

Aronku čusííííííííík 🙂

aronek
14. črc 2009

Ahoj kopi 😀

kopa
autor
14. črc 2009

😕 už jsi z práce doma? A jak je?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru