Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
23. kvě 2010

Cajori hurá bude svatbička 😵 😵 gratuluji 😉
My kdybysme se někdy brali,tak chci svatbu jen my a svědci 😅 nestojím o náké velké předvádění 😅 a pak zajít s rodinkou na obídek a večer slavit.

cajori17
23. kvě 2010

Kopi,preitel ma moc velkou rodinu,takze tam budou jen rodice,sourozenci,svedci a my.......takze max 15 lidi....tak to pomalu zacnem zarizovat.....mluvime o tom uz delsi dobu....ale ted jsem na pritele zacala trochu tlacit 😅

cajori17
23. kvě 2010

taky nestojim o zadnou velkou svatbu

cajori17
23. kvě 2010

holky,jdu se vyvalit k pritelovi....dobrou noc....
ps.tento tyden se tu moc neukazu...mam odpoledni...pa

mari111
23. kvě 2010

taky budeme mít už brzo (datum neprozradím) 😝 malinkou svatbu, ale my fakt jen světci a pak si s nima skáknem na obídek, a femili až někdy až se sem dostanou, a hlavně až bude hezky aby sme mohli slavit vemku 😉

farmarska
23. kvě 2010

holky bolí mě furt dost to ucho na jedné straně hlavy. Je to tam kde mám i naběhlý ty uzliny, tak jako to jde až do ucha 😖 Nevíte co na to zabrá? Co si tam mám nacpat za sajrajt, aby to povolilo? 😅 Zatím si to pořád jen nahřejvám tou el. dečkou, jako dokavad nahřejvám tak dobrý, ale z ucha už mám pomalu škvarek, a už mě bolí to okolí 😅 tak musím na noc vymyslet něco jinýho 😕
čjíčku gratuluju ke svatbičce, já ale s ničím neporadím, páč to už je tak strašně dávno, co se brali my... 😵 😨 🤐
mury vlásky jsou fakt supr a mašlička u sofinky taky 😵 😵
pájuško ty se zejtra neboj ničeho nic! vše bude ok, a pak nám hned ty hezký zprávičky přijď napsat 😵 😵
kopi užijte si zítra hezkej vejletek 😵

kopa
autor
23. kvě 2010

Mari a proč datum neprozradíš?? 😅 😀

Cajori tak to bude krásná svatbička 😎 😎

!!!!!!!!Jo a zítra holky budu zase teta!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 Švagrovka zítra ráno v 6hod.nastupuje do Apolináře na císaře.Už se těším až si malý pomuchlám.

cajori17
23. kvě 2010

farmi,to je mi lito,ze te zdravicko tak zlobi,ale nevim co ti mam poradit 😒

kopa
autor
23. kvě 2010

Farmíku známá ta co má ty vyndané mandle,tak když byla nastydlá tak se jí to dalo do uší.V lékárně si koupila takovou tu dělanou mast v kelímku(je taková žluto oranžová barva ty masti a to jí pomohlo)název nevím 😅 😅

farmarska
23. kvě 2010

mari na tu nožku zkus hadr s octem, ocet vytahuje horkost a nebo třeba pak taky na noc popatlat tvarohem 😉 a foukám fůůů fůůů at to moc nebolí ☹ nožku nahoru a ne'ťapat-odpočívat a nechat od manži foukat! 😎 😉 🙂
flair kočko, ale že se ti to blíží což 😉 🙂 a jinak díky za poklonu, to nemuselo bejt 😉 ale na druhou stranu je zase fajn vědět, že nejsem kráva hloupá 😀 😀

farmarska
23. kvě 2010

jůů a z mari se stane taky brzyčko mladá paní 😉 😵 😵 😵 holky já vám to vzrůšo normálně až závidím 😀

kopi neprozradí páč se bojí, že bychom tam všechny koníkovky dorazily a vyžraly je a jim by nezůstaly od svatebního dortu ani drobečky 😀

farmarska
23. kvě 2010

hmm kopi no to mi teda pomohlo, ten popis té mastičky 😀 😀 kor ted když maj u nás už všechny lékárny zavřeno 😀 😝 😀 😀 holky a co česnek v uchu? 😕 na zuby to myslím funguje 😅 😅 tý jo, zase aby mi pak zejtra mudra nemusela pinzetou ze zvukovodu lovit zapadlej stroužek 😅

farmarska
23. kvě 2010

teda já si ty mandle asi fakt nechám dát pryč 😖

farmarska
23. kvě 2010

jůůů no to nám to už zase začíná, jsem tu zase s tím svým povídáním zbyla sama 😀 😀 😀 😝

farmarska
23. kvě 2010

no nic pokecám si a půjdu dohajan 😀 😀 😀

cajori17
23. kvě 2010

ja tu jsem......marode....ale taky asi brzo pujdu do pelechu

farmarska
23. kvě 2010

holky normálně nechci bejt jako za hypochondra ale mě začínaj bolet na tý půlce hlavy i zuby 😝 mi tak jakoby všechny trnou 😝 no to zase bude noc 🙄

farmarska
23. kvě 2010

jéé čajík vytrvalec 😉 😀

cajori17
23. kvě 2010

farmi,nejsi hypochondr-.kdy jdes k doktorovi?

farmarska
23. kvě 2010

hele dobře, že jsi přitlačila, já na manžu tehdy musela stejně, páč někteří mužští tvorové se rozhoupávají pěkně dlouho, až se nakonec třeba vůbec nerozhoupou!! 😨

mari111
23. kvě 2010

farmiku ja sem ještě tu, no neprozradím, kdyby tady náhodou někdo známi nakouk aby tam pak nebylo lidi jak ... .Já prostě ty ovace nemám ráda, přítelak vlastně taky né a ještě to nevědí ani světci, že nám vúbec budou svědkama 😀 vše na poslední chvíli, jinak kdybych měla být svatba jako svatba , tak to by ste tam boli aj vy koníkovky moje a všichni lidi kterén mám ráda a které znám, ale to už by bylo tak kolem 1000 lidí nebo kolik a na to jako fakt nemám prostor ani peňáze 😀 😀 😀

farmarska
23. kvě 2010

mám jít až v pátek, to bych měla dobrat ty antb. co jsem tento pátek dostala. Ale jestli mi nepřejdou ty zuby a to ucho, tak půjdu hned zítra a postěžuju si tam a zkusím s ní hodit řeč i o těch mandlích, jestli by jako nechtěli jít pryč 😅

cajori17
23. kvě 2010

divala jsem se na saticky,ale musim hledat xxl,protoze jsem hroch a tyhle se mi docela libi

mari111
23. kvě 2010

farmi nám táta dával do ucha zapálenou cigaretu a já to praqktikujem doteď, když mne bolí zub nebo ucho nebo hlava, že mám třeba prúvan, a zatím ťuk ťuk ťuk mi to vždy pomohlo 😉

cajori17
23. kvě 2010

mari,teda zapalenou cigaretu do ucha,to jsem nikdy neslysela 😀

mari111
23. kvě 2010

čajori krásne šaty, ja du bez šat, ja bych nejraděj jen tak přijít na uřad a říct že se chceme , podepsat a domú, no ale to prej nejde. Takže rychlovka v kalhotách a tunice 😅

mari111
23. kvě 2010

no ale fakt mi to vždy pomohlo aj když sem to tady někomu radila tak na mne čuměli jak hrča z desky ale pomohlo 😉

farmarska
23. kvě 2010

mari no tak to je jasnačka 😉 tý jo to já bych si vás taky pozvala hned všechny ke mně 😵 Mě byste se sem v létě na zahradu vešly 😵 ale ty peníze na pořádný rozšoupnutí by mi asi taky chyběly 😀 ale kdyby jste si každá vzala buřta sebou, tak není co řešit a můžeme udělat v létě vééélikanánskej srazík koníkovek u farmíkůůů!! 😵 😵 To by byla krása!! 😵 😵 Bych nevěděla se kterou z vás mám drbat jako první 😀

cajori17
23. kvě 2010

holky a jak je to s financema,ze svobodna maminka dostava vic penez nez vdana?

mari111
23. kvě 2010

tak ja du hají, tak ať se farminka do rána uzdraví, tak pa pa a dobrou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru