Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
23. kvě 2010

gaučink je taky naše parketa 😀 😀

cajori17
23. kvě 2010

farmi,tak hokej uz skoncil a pritel me vola k televizce,tak asi pomalu pujdu

farmarska
23. kvě 2010

čajdo to vůůbec se mnou todleto neřeš! pak z tebe nakonec ještě budu mít mindráky! 😝 ty vůbec nevíš o čem mluvíš! kdyby jsi věděla jak jsem se já dokázala vyžrat za posledních pár let, jak jsem se proměnila z utlé laně na překrmenýho hrošíka , no to by jsi teprve koukala 😝 😝 😝

cajori17
23. kvě 2010

přeju ti dobrou noc a brzke uzdraveni.........

cajori17
23. kvě 2010

vidim,ze toho mame hodne spolecneho

cajori17
23. kvě 2010

pa Farmíku.....dekuji ze jsi me dnes vecer rozesmala 😉

farmarska
23. kvě 2010

měj se pěkně kočko a hezky se vyspi a mysli na to, že jsme jaký jsme, každej je ňákej a ty jsi fajn osobnost 😉 😵

kopa
autor
23. kvě 2010

Farmíku já jsem taky hroch 😀 😀 Až budu mít čas tak vhodím foto,jak jsem byla hubená 😅
Caj ty tlustá nejsi 😠 podívej se na mě jsem taky jak hroch a v pohodě jsem otěhu.

farmarska
23. kvě 2010

a já jdu taky dadat, nejdřív se teda trošku dodopuju pilulema. Zkusím vzít na ty zuby a to ucho ibalgin. Doufám teda, že se nám tento měsíc fakt nezadařilo a můžu to v klidu polknout 😔
tak dobrou holky moje a zítra se zas ukážu 😉

farmarska
23. kvě 2010

to je pravda! já kříženec mamuta a hrošice a taky mi otěhotnění nikdy nečinilo problémy 😉

farmarska
24. kvě 2010

teda holkýýý kde jste?! 😕 Já furt čekám, že se někdo ozve a napíše 😅 , abych tu nebyla poslední včera-první dnes, abych nevypadala jako nějakej supr závislák 😀 ale jako dál už čekat nebudu, páč to by taky dřív mohl bejt čas obědu, než vy se uráčíte 😀 😀 😀

farmarska
24. kvě 2010

Jinak teda přeju hezký ráno 🙂 a hezký docela je, ač je venku slejvoš, mě přes noc docela přestalo bolet v krku a i to ucho a ty zuby jen cejtím tak zlehka 🙂 antb. asi konečně zabrala 🙂

paajaa
24. kvě 2010

Krásné ráno,

Farmi: se sportováním jsi mě opravdu pobavila. 😉 😉 😉 Jsem ráda že ti je lépe. Tak hezky odpočívej.

Cajori: co se týče svatby, tak bych jako první vybrala místo a termín a to zamluvila a pak zamluvila restauraci- to je to hlavní a pak hezky postupně zařídíte ten zbytek. Jinak mi zařizovali 3/4 roku a vdávala jsem se taky v září. 😉

Mari: další nevěsta- gratuluji a svatbu se svědky závidím. My jsme to neudělali ( přes manži návrh) a dodnes toho lituji. 😉

Dneska mě veze na kontrolu manža, takže to pojedeme až tam ve 3hodiny. Pak hned hodím info.

wlladka
24. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Musím na vás mrknout. Přes víkend jsem byla sledovaná manželem a byla to docela hrůza 😅 Hlídá mě jak ostříž a nic nesmím. Nechce, abych zas putovala do nemocnice.
Vysledovala jsem, že si pěkné nervíky prožívá i Petroska 😲 Hlavně, že je Filípek pořád v bříšku a oba v klidu doma. Budeme za to lano táhnout společně 😉
Eli taky doma z nemocky, tak je to snad v poho.
Jen ty mršky, co v poslední době dorazily, už by si ty návštěvy mohly odpustit. Tak Hlavně ať jsou POSLEDNÍ 😵 😵

Taky koukám, že jsou tu dvě čerstvé nevěstinky. Tak Caj a Mari, ať vám svatbička vyjde 😉 🙂 🙂

wlladka
24. kvě 2010

Paaji, jsem ráda, že ti špinění přestalo a doufám, že už tě nic strašit nebude. Na kontrolku přeji moc štěstí 😵 😵 😵 😵 😵

wlladka
24. kvě 2010

Jinak se mnou je to s tlakem pořád na hraně. Nechtějí mne doma nikam pouštět. Co jsem zpět z nemocnice, tak jsem přemluvila manžu v sobotu na krátkou procházku. Za hoďku jsme byli zas doma a hned mi změřil tlak a poslal ležet. Je to otravné. jen polehávám a on mi podstrojuje. Konečně je pondělí a on musí pracovat 😅
Doufám, že to k něčemu bude a miminko nám poroste. Pokud se bude i tak nadále brzdit s růstem, bude muset ven 😢 😢 , což samozřejmě nechceme.
Zítra jdu tady u nás na kontrolu, tak jsem zvědavá jaké míry nám pan dr. naměří.

paajaa
24. kvě 2010

Wladi: a je ti dobře?? Tlak se drží??? Je dobře, že tě manža hlídá a opečovává. Jinak já se na tu kontrolu taak bojím. Jsou to prostě nervy. V čekárně mě vyskočí srdce z krku. Ale musí to být dobré- musí

farmarska
24. kvě 2010

Pájuš držím palečky!!!! 🙂 🙂
No my svatbu zařizovali asi 3 měsíce..dýl jsem nechtěla čekat.., aby si to náhodou ženich nerozmyslel a nepláchl mi 😀 😀 No a kupodivu nepláchl do dneška, drží se mne jako klíště 😀 ví kde mu je dobře a že lepší by nenašel 😀 😀 😀 😎 😎 😎
Wladěnko dobře, že si tě manžílek hlídá! Lepší než kdyby na tebe házel bobek
😝 😀 Hezky se nech hlídat a odpočívej 😀 😵
To platí obecně pro všechny těhulky!!!! 😠 holky šetřete se!!! 😵 😵 😵 😵

farmarska
24. kvě 2010

Pájuš tendle pocit znám, kdy ostatní v čekárně se těší k mudroj, na ultrazvuk, jsou v klídku, žvatlaj o nesmyslech a ty máš staženej žaludek a nemůžeš ani promluvit ani se pomalu pohnout a jediný co se ti honí v hlavě je, aby to bylo dobrý a aby to už bylo zatebou 😅 Ale ono to dobrý bude!!!! nebooooj!!! 😵 😵 😵 Moc tu na tebe myslíme, to ani nemůže pak bejt jiný!! 😀

handm
24. kvě 2010

Dobré ranko,
tak se mi podařilo dočíst vás za víkend, byla to tedy fuška!!🙂

Každopádně MOC GRATULUJU Caj a Mari nevěstám a přeju, ať si to moc užijou!!🙂 Já bych se klidně zas vdávala- na tyhle ceremonie vůbec nejsem, ale byl to tak krásný a skvělý den, že bych si to dala znovu uplně klidně🙂 I když nám trochu sprchlo a bylo chladněji, tak všechno vyšlo úplně báječně!🙂

Taky Petros a Wladi a Eli přeju, aby už měly klídek doma s mimiskama a ty u nich vydrželi co nejdýl!!
Kopíkovi gratulda k vlnění !🙂
Farminko, holka, ty ty bacily snad nějak přitahuješ!! To snad není možný, že seš chuděrko zas nemocná.... ☹ snad už ti tedy ATB zabraly a bude jen líp!!
Natalko, moc na tebe ve středu budeme myslet!!! A mačkat všechny palce co mame!!! A toho tvýho fakt nakopej... nechtěl by už jít do práce?!☹ hypochondr?!😝
Terci, k tomu už snad ani neni co říct... 😝 taky děsný.... nesnáším tyhle tichý domácnosti a urážlivosti.. ☹ já bych už na něj vyjela, co jako si myslí... ☹

Tak a teď nevím, co ještě jsem četla... jo Páááji, držím palce na kontrolku!!!
Jinak mě v pátek tak vyděsil ten výtok - seděla jsem v práci a měla pocit, že ze mě normálně teče něco furt, že jsem se nakonec sebrala a jela zpátky k doktorce ☹ Přišly mi 4 intimky na výměnu skoro jen za dopo už docela dost... 😝 Moje Dr tam sice nebyla, ale aspon me prohlidla jina, na bobistu taky koukla, udělala zase stěry a naštěstí to nebyla voda - což byla taky pravděpodobnost, ale prostě fkat jen silny vytok - zase nejspis zanet, jednou mě z toho klepne.. zajimalo by me, z ceho to mam -sex zadny, jen sprcha atd.. ☹ ☹ Každopadne Dr rikala, ze porodni cesty uzavreny, voda v deloze a neodteka, mimi v poradku.. tak to snad bylo jen stresem nebo tim sladkym humusem... Mam zas dobrat ty leky a ve ct volat na vysledky steru., co dal.. hlavně ze je to OK
Mam tyden dovolene, tak budu castecne odpocivat doma a neco tady "podelam", zacnu pomalu balit na stehovani aspon veci, co uz nenosime ted (zimni atd) abychom pak meli naskok...🙂
tak, roman skoncen 🙂
zase nakouknu 🙂

wlladka
24. kvě 2010

Paaji, to tady známe všechny. Taky to mám za sebou. Ty nervy v čekárně jsou děsný, ale uvidíš, že z ordinace půjdeš veselá. Už to máš za chvíli, tak vydrž a snaž se být v klidu. Vím, že se to lehce říká - červíček v hlavě hlodá a hlodat bude. Toho se nezbavíš. Ale lepší to časem bude - uvidíš. Až pak přijdou pohyby, tak se to zase zlepší. Strach už ale zůstane nejen po celé těhu, ale až do konce života.... 😅 - to už je ale jiná kapitola. Teď jsi na začátku, tak se snaž na to zlé nemyslet - to už je pryč. 😉 😉 😉

wlladka
24. kvě 2010

Farmi, to jsem ráda, že jsi konečně kápla na místo, které má alespoň trochu úroveň a že se ti tam líbí. ...a penízky asi taky fajn 😉 😵 Jen aby ses teď vykurýrovala a nešla jim hned marodit 😖 Tady u nás taky řádí nějaké angíny a ještě průjmy. Ani k nám nikdo nezavítá, bo se bojí, že mne nakazí. 😒
Tenhle konec těhu bude dloooouhýý 😖 😀 😵
Tlak se jinak drží stále na hranici. Píšu deník a uvidím, co mi na to řekne doktor. Tím, že je tlak vysoký, miminko špatně prospívá a přestává růst (přibírat). Takže si myslím, že rozhodne to měření. Pokud se to nezlepší, tak počítám, že půjdu zpět do nemocnice. Nebudu předbíhat. Až nás proměří - uvidíme.

paajaa
24. kvě 2010

Farmi: to jsou přesně ty pocity. Měla jsem je i minule, když jsem mířila k Dr. To jsem jela sama, takže jsem se klepala už za volantem. Naštěstí jsem byla na řadě první a nemusela tam dlouho čekat a z ordinace jsem šla jako šťastná ženská. 😉 Takže teď se to musí zase opakovat.¨
Jinak dneska jsem podruhé za těhu blinkala. Sice jen šťávy, ale byl to hnus. Teď jsem snědla suchý rohlík a popíjím zelený čas, tak se to snad srovná.

Wladi: doufám, že bude malej přibívat a ty nebudeš muset do nemocnice. Hlavně a%t si hoví v bříšku co nejdříve. 😉 A taky moc děkuji za uklidnění, opravdu mi holky mooc pomáháte. Jste moje zlatíčka 😎 😎

sarlotta
24. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

Byli sme se naočkovat na pneumokoka- synflorix sem malému dala. nooooooo to bylo řevu a slziček 😲 😲 😉

sarlotta
24. kvě 2010

jůůů caj a mari budou vdané paničky brzoooo🙂)))))))))))) blahopřeju holky 😎 😎 😎

caj nááádherné šatičky... ty s těma mašlema tmavýma... úžasnééé.... jako já bych se vdávala znovu jen kvůli těm šatům 😎 😎

sarlotta
24. kvě 2010

Paajaa budu na Vás moc myslet, neboj se všechno bude v pořádku, mimísek Ti zamává 😎 😎 😎 a srdíčko si poslechneš, bude to fajn.

Já jdu zítra na kontrolku po obědě a holky já se taky bojím 😖 já vím, že sem trapná se svým 30tt.. ale stejně.. bolí mě kostičky, píchá mě dole... čekám co na to doc řekne a co tam uvidí.... su jak invalida... no u malého mě to tolik nebolelo... ale to sem cvičila těhu a plavala.. a včíl prd.... 😒

sarlotta
24. kvě 2010

Farmísku kuřátko, já s do ucha koupila jakési kapky... přírodní jsou... no asi to pomáhá... ale u Tebe by to chtělo odhleňovat, napařovat tou Vincentkou... to máš všechno od rýmy. Mrkvovou šťávu. cibuli s cukrem, medem.

sarlotta
24. kvě 2010

Wlladěnko jen odpočívej, už žádné nervíky a sanitky... joooo... je to otravné, ale Ty to vydržíš 😉 😎

sarlotta
24. kvě 2010

Handm to je dobře, že je to ,,jen" výtok... ono je to fakt časté v těhu.. prostě ten bacil tam je a v těhu má lepší podmínky na živořrní- dacan... tak se drž, papej léčky a ono se to zlepší. 😉

sarlotta
24. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 38tt....................................KO 25.5........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 30tt.................. ....... ...KO 25.5, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 30tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 29tt..............................KO 25.5. KO 2.6.........................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 27tt.......................... ....... ..KO 10.6........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 26tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 25tt .................. ... ..... KO 24.5.................. ......................................čeká chlapečka
petroska 25tt.................. ..........KO ?...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 24tt........................... .........KO 28.5. ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 23tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 23tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 19tt ....................... . . ......19.5. echo-v pořádku , 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 18tt................................KO ?
Maarrtina 15tt ....................... ...KO 3.6. NT 19.5. v pořádku 😉
Zlababa 15tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 11tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 9tt................................... KO 24.5.
Farmarska 27DC
Katyna 22DC
Aja 17DC
Natalie 15DC
Madormi 5DC
Cajori 4DC
Nicollka 3DC
M.aa.b 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru