Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
14. črc 2009

terci, lepší než depkařit 😀 a schválně nemusíš, ony stačí náhody, mně z toho taky občas vylezou zajímavosti 😎

tercie
14. črc 2009

Kopi já bych se taky vyvalila k bazénu, ale my ho ze zásady pořizovat nebudem, protože je mi jasný že bych tam celý léto měla nakýblovaný všechny neteře a celou rodinu a na to teda nemam nervy, ať se každej ráchá doma ve vaně 😀 to jsem svině nepřejícná, co? 😀

kopa
autor
14. črc 2009

Tercie to teda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
14. črc 2009

aronku to jo, depky už bylo dneska dost, nechci na to myslet. I když se tomu asi neubráním, až vstanu od PC a budu trávit večer sama s knížkou nebo u telky...

kopa
autor
14. črc 2009

No já se můžu tak vyvalit na balkoně se škobkem 😀 😀 😀

martinkal
14. črc 2009

Tercie 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
14. črc 2009

holky mějte se,mám ještě doma něco na práci 😒

aronek
14. črc 2009

taky bych snesla bazének 😀 hlavně v tom hycu, ale prý se zase ženou bouřky. Jak je u vás? U nás pořád vedro.

tercie
14. črc 2009

kopi a to prkýnko tam možná taky ještě nedam až ho budu mít doma, aby se tam tchánovi moc nezalíbilo, on totiž na wc dřepí hodinu a luští sudoku!!!!!! a furt vyhrožuje že až budem mít hotovej záchod že bude chodit k nám, že tam je klid... no hnus, ať si chodí zas***t svůj záchod ne? Normálně to nechápu... Teď bydlíme s nima v baráku a já mám strach že až se odstěhujem... jsme se vstejný ulici jen o pár domů dál, že je tam budu mít furt ☹

bobinka22
14. črc 2009

kopi:zitra jdu taky.Byla jsem u segry.Maji bazen tak je super.
Ale bojim se pritelaka,Ze me zase ZDUPCI.On me totiz vzdy upozornuje at se nespalim.A ja za to nemuzu ze i pres ten daylong se spalim.
A mu to nevysvetlim.Jinak ted mam na brichu mokrou plynu.Ale nepali me to bricho,Je jen zacervenale.
Jinak u segry jsme nebyla rok.Tak jsme aspon pokecali.
A taky si myslim ze me k ni zitra pritwl nepusti za to ze jsem spalena.No uvidim vecer jak prijde o pul jedenacte budu na nej ve tme z postele svitit 😀 😀 😀 😀

aronek
14. črc 2009

Není bazének, tak se jdu cákat do vany 😀 , pak ještě juknu

tercie
14. črc 2009

u nás bylo chvíli vedro, chvíli zataženo a dopo i lilo... takže od všeho trochu 😀

bobinka22
14. črc 2009

u nas je tma pred bouri.To bude bourka.Neco se tu prizene urcite.

bobinka22
14. črc 2009

pres den 34 ve stinu bylo

tercie
14. črc 2009

Bobi to ušetříš za elektriku co? 😀

sarlotta
14. črc 2009

bobinko tak to natři bepanthenem... ten se pak bude hodit na bradavky při kojeníčku🙂

terciii taky sem se zasmála🙂)))))))))))) díííííííík

tercie
14. črc 2009

šarlotko není zač, já ráda 😀

sarlotta
14. črc 2009

ee.lis příští týden bych chtěla tu kýlu..tak leda v nemocce🙂))) hihi... a jinak kamoška se příští pátek vdává.
Malý je teď nachlazený.. tak sme spíš doma, nebo před barákem... leda kdybys chtěla dojít k nám🙂

bobinka22
14. črc 2009

Tercie:No prave 😀 😀 😀 😀

Sice jsme ji museli zvysit ale asi nam to vratiii 😀

Ja mam jen strach i kdyz mam jen trosku spalene to brisko.At se malemu nic nestane.
Ja to namazala tim panthenolem ve spesi jak je.Tak snad to zmizne
🙂

sarlotta
14. črc 2009

Bobi, malému se nic nestane... to je hloupost...maximálně Tě to bude trošku pálit bříško... to nemá žádnou souvislost s vnitřkem. Neboj,šišo. Příště si dej plenku přes bříško. Já se opalovala normálně a malý je naprosto zdravý..byla sem jak černoch 😎 A to jsem se taky natírala. to je jen reakce na první sluníčko.. to se spraví. Kdyžtak si na to dej kyšku, nebo jogurt- studené, to by mělo kůži taky ulevit... ale tak bolestivé to myslím nebude.

murynka
14. črc 2009

kuk holky 😀

ted jsem doplakala u filmu kdo neviděl napravte fil podivuhodný příběh Buttona stojí za to od začátku do konce 😉 !!!!fakt super hraje tam Brad Pitt 😵 😵

odpolko jsme byli ve městě a v mekáči 😀 😀 a koupila jsme si brašnu na fotáček tak mám radost 😵 😵

holky dilema ☹ nemám jméno pro holku..v pátek chci mimi pojmenovat a manžel přišel že i ta sofie ujde a ted nevím poradte karolínka či sofie 😕 😕 😕

bobinka22
14. črc 2009

murynko:
Me se strasne libi Sofie.Ja bych dala todle.Karolinka je kazda druha holka.A jsmeno Sofie ma neco do sebe.Je to takove vznesene.Aspon pro me.

Jinak Sarlot.JA mela plenu.Celou dobu.Jen jak jsem sla do bazenu tak jsem ji sundalas.A to jsem byla ve vode 10minut a hned jak jsemvyůezla tak plenu nasadila 😒
Ale diky za uteseni

tercie
14. črc 2009

Holky já se loučím, mějte hezkej večer, papapa 🙂

bobinka22
14. črc 2009

tercie,
Ahoj a dobrou nooc

kopa
autor
14. črc 2009

Murynko Sofie je hezké jméno,ale já bych dala Karolínku.To víš já zas u toho přemýšlím aby se to hodilo k příjmení 😀 😅

murynka
14. črc 2009

tak hodí se oboje a sofie je kratší 😅

farmarska
14. črc 2009

ježíííš vy jste toho zase nakecaly 😝 😝
jdu dočítat, abych o něco důležitýho nepřišla 😉

kopa
autor
14. črc 2009

Mury tak Sofie 🙂 ale třeba to bude ten chlapeček 🙂 😀

kopa
autor
14. črc 2009

Farmíku a co ty jak jsi na tom?jak ti je kočko? 😕

kopa
autor
14. črc 2009

třeba ty jména ještě do porodu změníš 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru