Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
29. kvě 2010

tetko nepotěším tě, já naposledy měla zamlklej ve 20tt 😖 do té doby vše ok. triply, atd..ok.... a až velkej ultrazvuk to odhalil 😔 ale věřím, že tobě se to nestalo, nenervuj se, každýmu roste bříško jinak, jinkdy a různým tempem 😉 Já třeba při žádném ze svých zamlklých nikdy nic před tím nepoznala ani nevycejtila, takže to co cejtíš, jsou jistě jen nervy 😉 🙂

kopa
autor
29. kvě 2010

Dobré ránko 🙂
Tea holky tu vše napsali,tak se nebudu opakovat.Já jsem byla ve čtvrtek na kontrole po 4týdnech a taky jsem měla strach zda je vše v pořádku 😅a bylo 🙂

Farmíku škoda,že nebyli // 😠

farmarska
29. kvě 2010

sarlot hlavně by to chtělo už otěhotnět 😀 😀 at už s romantikou, nebo s rychlovkou někde na zadním sedadle 😀 jako vždycky před mrchou se mi ták bouří hormony a celý moje tělo křičí, že jako už včera bejt těhu, bylo pozdě 😀 😀 😀
Hele ale kdo si počká, ten se dočká..snad 😅 Si alspon než otěhulím dát spravit zoubek, kdybych byla těhotná, to bych se nervnila, takhle odpovídám jen sama za sebe, takže ok. 🙂

kopa
autor
29. kvě 2010

Sarlott teda snad nebudeš nic doplácet 😠 😠 Já vždycky když jsem někde nastupovala do nové práce,tak jsem si vždycky volala na pojištovnu,zda mi to platí zaměstnavatel.

kopa
autor
29. kvě 2010

Farmíku já si taky počkala a dočkala jsem se 😀 😀 😀

sarlotta
29. kvě 2010

Zprávy od Vladěnky🙂

Tak si na mě nakonec pozvali docenta mudr. Csc kardiologa a ten mi naordinoval novou léčbu. Byl to moc milý starý šedivý pán a ujistil mě, že vše zvládneme. 😉 Tak to vypadá, že se snad ,ještě se Šimonkem v bříšku, na pár týdnů vrátíme domů. Myslím na Vás. Opatrujte se. Pa Vladka

sarlotta
29. kvě 2010

Kopi to oni mi platili to sem si zjistila, ale normal mi skončil prac. poměr a oni jen přestali plaltit, ale nenahlásili to pojiš´tovně, že jsem na nemocenské a že za mě má platit stát.... tož to mě nasr... stejně to bylo schválně 😠 😠

kopa
autor
29. kvě 2010

Sarlott díky za zprávy o Wlladence 🙂 Hlavně,že je s malým v pořádku a vydrží ještě v bříšku!!! 😵
To víš,že to bylo asi schválně 🙄 v dnešní době mě to ani nepřekvapuje. 😝
A byli jste u voleb?? 😕 My byli včera a dneska jsem měla být sama doma,ale ráno prohlásil přítel,že bude oslavovat vítězství strany 😀 😀

farmarska
29. kvě 2010

holky taky jsem se po rozmluvě s obvodní rozhodla, že ty mandle prostě půjdou ven 😠 páč já na ty angíny fakt dost trpím a možná zbytečně se pak trápím, páč přejde kolem mne bacil a šup na moje proděravělé mandle 😝
Chtěla bych je dát pryč ještě do případného těhu, si říkám, že bych si to hezky odbula, tělíčko dala dopořádku a pak mohla už v klidu těhulovat 😵 a i bych se třeba tak nemusela strachovat v těhu, že sotva otěhulím tak onemocním..
No hezky jsem si to naplánovala, jen jeden zádrhel to má..práce. Ted když tam jsem chvilku a už jsem stihla mít angínu, nemůžu si asi dovolit jim říct, víte, já budu zase tejden chybět, páč půjdu na trhání mandlí, páč chci bejt pěkně připravená a fit, do dalšího oplodnění 😅 😅 😅 Se bojím, že i kdybych se nezmínila o tom obskočení, že mne vyrazej 😢 Tak ted řeším hrozný dilema, páč nevím co dělat..chtěla bych se před snažením dát do pořádku, protože jestli otěhotním, tak už na žádný trhání nemůžu, ale taky neci přijít o celkem slušně placenou práci 😖

farmarska
29. kvě 2010

holky jenže co když otěhulím, budu opět nemocná a zase kuli tomu o to přijdu 😅 no to bych si už neodpustila 😔
tak co ted? 😅

farmarska
29. kvě 2010

kopi, ale že ty jsi se načekala 😅 😅 😅 😝 ale jak hezky ti to tedka jde 😵

sarlotta
29. kvě 2010

Kopi my jsme byli🙂)) a bylo hodně lidí, jsem zvědavá jestli ta naše volená dostane nějaké to křesílko🙂))

kopa
autor
29. kvě 2010

Farmíku nemáš to teda jednoduché 😅 🤐 Asi bych si dala dohromady nejdříve to zdraví a kdyby se to v práci nelíbilo,
tak si po tom zákroku najdeš jiné místo.Vždyt jak si rychle našla práci a dokonce jsi měla dvě 😎

kopa
autor
29. kvě 2010

Farmíku vid 😀 😀 😀 se to vyplatilo 😀

Holky ještě k těm pohybům 😅 😅 jsem už asi otravná,ale co mám jako cítit?jako když mi někdo kopne do břicha? 😅 😅

sarlotta
29. kvě 2010

Farmi ale tak řekni v práci že na to trhání musíš, že Ti to doc doporučila a že nechceš být furt nemocná, abys mohla řádně pracovat.... 😎 já bych to nějak řešila... i když včíl už bude lepší počásko a třeba se Ti nemoci vyhnou 😉 možná bych zkusila ještě něco an imunitu... ale to Ty zas nemožeš moc podporovat co... 😒

farmarska
29. kvě 2010

šarlot taky mi to přijde, jako že to je takovej naschvál od nich z práce..páč přeci nejsou pitomí a vědí, že nemůžou jen tak přestat platit. Ti asi chtěli trošku zkomplikovat život, nebo tě alspon trošku nasrat, za to, jak jsi se tam s nima tehdy nepohodla ne? 😉 😅 hajzlové 😝
jjo a díky za zprávy od Wladěnky! 🙂 kor když jsou takhle dobré, tak se to dobře čte 😵 Držím jí i dál palce a doufám, že se nám brzy bude moct nahlásit aj i ona sama 😵

sarlotta
29. kvě 2010

Kopi když si lehneš na záda, tak takové jemné ťukání zevnitř, jakoby Tě někdo dloubal prstíkem... kopání to bude až později🙂

tea1909
29. kvě 2010

Holky moc děkuju, trochu jste mě uklidnili. Kontrolu mám teď ve čtvrtek, už se právě nemůžu dočkat... Snad je vše ok, a ani později se nic neukáže jako problém.
Farmi : Moc držím pěstičky, ať už se zadaří. Já jsem neprožila žádný potrat, ale snažili jsme se skoro rok a půl... vím co je to čekání ☹ (a to ještě není zase tak dloho...) . Přeju ti, aby se opravdu v červnu zadařilo a hlavně - aby vše proběhlo v klidu a bez problémů.

sarlotta
29. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 39tt....................................KO 28.5 ?....................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 31tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 30tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 30tt..............................je v nemocnici............................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 28tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ...........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 27tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 25tt .................. ... ..... Ko v pořádku ,cukr 4.6.,KO 10.6.................čeká chlapečka
petroska 25tt.................. ..........KO ?...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 25tt........................... .........KO 28.5. ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 24tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 24tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 20tt ....................... . . ...... 27.5 KO v pořádku ., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6. KO 22.6.
Hakuxd 19tt................................KO ?
Maarrtina 16tt ....................... ...KO 3.6.
Zlababa 16tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 12tt..................................KO 11.6. NT v pořádku
Paajaa 10tt.................................KO 31.5.
Farmarska 32DC
Katyna 27DC
Aja 22DC
Natalie 20DC
Madormi 10DC
Cajori 9DC
Nicollka 8DC
M.aa.b 7DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

kopa
autor
29. kvě 2010

Sarlott aha 😅 občas se mi zdá že by to mohlo být ono,ale nejsem si ještě jistá 😅

farmarska
29. kvě 2010

kopi nejsi otravná, jen zvědavá 😉 😀 hele kopance zprvu žádný nečekej, nejdřív jsou takový jako bublinky, jako by si měla v břiše třeba sodovku a pak takový vrtění, hejbání, n o a kopance přijdou až potom.. 😉 nejdřív slábé a pak silnější a pak budeš ještě ráda vzpomínat na dobu, kdy jsi nic necejtila 😀 😀 😀
teda alspon já to tak u prvního těhu měla 😉

sarlotta
29. kvě 2010

tea to víš, že to bude v pořádku🙂)) dojdi se ukázat🙂

kopa
autor
29. kvě 2010

Farmíku díky,tak bublinky a sodovka,tak to mám večer 😀 😀 😀

farmarska
29. kvě 2010

kopi vyhodit z práce?!! 😨 to nééé!!! 😅 😅 já už tu na Kralovedvorsku vyčerpala natuty všechny možnosti , kam se vrtnout 😅 😀 a tadle je i z těch lepších(myslím fynančně, tady na ten náš okres), druhou takovou budu dlouze a těžko hledat 😅 A kdybych zůstala bez práce, to si rovnou můžu jít nechat napsat antikoncepci, páč jako to by otěhotnění nepřipadalo v uvahu..nemůžu zůstat bez práce a bez přijmů s našema dluhama-hypoškou a tak..

farmarska
29. kvě 2010

já fakt nevím co dělat..asi to risknu a ty mandle odsunu třeba ještě o dva tři měsíce.... a třeba neotěhotním a třeba pak si na ně skočím, třeba mne pak už budou míň postrádat. Ale zase nechce se mi se snažením zbytečně otálet a čekat a jen kuli tomu neplodit, páč to bych měla i tu náladu na hovno, bych byla z toho akorád utrápená a neštastná a v práci bych to za to nenáviděla 😅 .. fakt nevím.. holt když otěhulím, tak se budu modlit, abych to přežila i s tím debilním krkem 😒
ted mne pěkně štve, že jsem si todle nevyřídila už před tím, dokavad jsem neměla tudle práci, mohla jsem mít už klid. Ale kdo to mohl vědět..tudle rozmluvu jsem měla až ted s tou novou obvodní, ke kter chodím teprve tejden

farmarska
29. kvě 2010

kopi a těžko říct, jestli je to sodovka miminko, nebo sodovka prdíky.. 😀 😀 😀 že.. 😅 😀

sarlotta
29. kvě 2010

farmi , ale ty mandle to není takový zásah, myslíš že by Tě v práci týden nepostrádali ?

farmarska
29. kvě 2010

na imunitu beru echinaceu denně a vitamíny a taky něco co je spešl na krk, nějaký podpůrný bakterie (ted nevím jak se to jmenuje), ale to se bere jen jednou za nějakej čas, nesmí se to furt...a nejhorší je, že se věčina těhle věcí nesmí v těhu 😝 😝 takže se pak bojím, ..co když jse těhu a žeru to.. 😅 a musí se to prostě včas vysadit .
No a hlavně jak píšeš, mě doktor jasně řekl, že hned co budou čárky na testu, nebo budu mít pocit, že jsem těhotná, musím nasadit ty prášky na potlačení imunity! 😝 ..no to je jasný, já je začnu jíst a šup ,,,bude tu nemoc 😝 😝 😖 .....
holky začínám z toho mít nějakou depku 😝 radši už o tom nebudu ani přemejšlet, prostě to nechám nějak plynout 😅 ted zkusím chvíli chodit do práce a mezitím si skočím ke krčařoj zeptat se kdy bych eventuelně na tu operaci mohla a až mi řekne termín, zkusím to předhodit v práci..co jako oni na to, jak se budou tvářit ..a kdyby to jenom trochu ustáli, tak na to půjdu a když by se tvářili, jako že tímhle by to tam pro mne byl konec, tak to holt zruším a nebo se zkusím přeobjednat na někdy později

farmarska
29. kvě 2010

teo díky i tobě tfuj tfuj štěstíčko a nezapomen se ozvat, jak se ti vede 😉 🙂

sarlotta
29. kvě 2010

jo farmi rozjednej si to.. a pak se rozmyslíš, to bude nejlepší🙂 s tou imunitou by pro Tebe bylo nejlepší otěhulit v létě 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru