Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
3. čer 2010

Ahoj, tak u nás zataženo a vypadá to na déšť 😠

sarlotta
3. čer 2010

dobré ránečko 😉
tak jsem byla zase na kontrolku na cukr- ten měsíc vždycky tak uteče no a dobrý.. po jídle 7,6... je to víc jak minule, ale doc říkal, že dobrý no a dlouhodobý cukr 3,2 takže lepší jak minule sem hleděla... se mě ptal tak a jak je to s Vaší dietkou ?.. říkám noooo, tož dám si zmrzku nebo buchtu sem tam... a on to byste ale neměla 😠 ale smál se...tak dobrý.. poobdivovali mi fotky malé tak jsem spokojená.

ještě sem frkla na pojišťovnu odevzdat potvrzení ze sociálky, že pobírám nemocenskou, pže mě jako zaměstnavatel nenahlásil, že mi přestává platit- hajzlík... ale ok- vyřízeno ufffff a včera sem stihla i razítko z plicního 😉

to su šikovná cooooooooooo 😎
odpolko frčíme ke kamošce na narozky... už tu neprší... super 😀

handm
3. čer 2010

tedy šarlotko, hvězda 🙂
a pošli nám trošku sluníčka..🙂

sarlotta
3. čer 2010

Handm no sluníčko nemáme 😅 .. ale hlavně že neprší 😉

sarlotta
3. čer 2010

vladěnce písnu až kolem poledne, ju holky.

sarlotta
3. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair 39tt....................................KO 4.6..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 31tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D. v pořádku 😉 ......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 31tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Mari 28tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ...........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 27tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 26tt .................. ... ..... Ko v pořádku ,cukr 4.6.,KO 10.6.................čeká chlapečka
petroska 26tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 26tt........................... .........cukr 4.6... 3D 7.6...KO 25.6. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 25tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 25tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 20tt ....................... . . ...... velký utz 1.6.v pořádku KO 22.6.
Hakuxd 19tt................................KO ?
Maarrtina 17tt ....................... ...KO 3.6.
Zlababa 17tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 13tt..................................KO 11.6.
Paajaa 11tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
Katyna 32DC
Aja 27DC
Natalie 25DC
M_artasek 19DC
Madormi 15DC
Cajori 14DC
Nicollka 13DC
M.aa.b 12DC
Farmarska 5DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

handm
3. čer 2010

Jo, šarlot, taky už bych byla vděčná i za to, kdyby nelilo..a to nebydlim na Moravě ☹

katyna6
3. čer 2010

Dobré ráno holky
Jdu nakouknout na zprávy o wladěnce a vidím,že psát se jí bude až odpoledne,tak snad odepíše jen pozitivní zprávičky,moc na ně myslím.Včera byl na Čt 2 zajímavý dokument o těchhle drobcích,ale jsou to bojovníčci,tak Šimonek to určitě zvládne taky.
Jinak bych šarlotko prosila opravu v tabulce,jsem konečně 1DC,nevím,kde se ta pitomá mrcha toulala,když už musí dorazit,tak ať se radši nikde nefláká 😠
Sluníčko bych vám mohla poslat já,konečně tady svítí a byl už nejvyšší čas,všude kolem je spousta vody,my jsme naštěstí nasuchu,ale bydlíme kousíček od řeky a taky jsem z toho vždycky nervozní,když vídím,jak ta voda pomalu před očima stoupá,fuj.Ale snad už bude dobře.

sarlotta
3. čer 2010

jéé Katy to je škoda... ☹

katyna6
3. čer 2010

jojo šarlotko,to mi povídej.Kdyby bylo na mně,už teď někam volám a objednávám nás.Já už táááák chciiiiii miminkooooo ☹
aju na mně,aby mně srovnala! 😀

sarlotta
3. čer 2010

katyna tak aspoň si zajdi na gyndu na sono.- jak probíhá ovulka... jestli se drahoušovi nechce 😒 předpokládám 😅

katyna6
3. čer 2010

sarlotko já už byla na rady.Tenhle měsíc jsem brala Clostilbegyt a byla jsem i na folikulometrii,všechno je ok,spermio má přítel taky nad normu,takže to chce asi jen čekat.Ale stejně to dýl jak do konce léta nevydržím a pak někam zajdeme.

sarlotta
3. čer 2010

katy miminko čeká na nejlepší chvilku.. věř tomu... buďte spolu a užívejte si štěstíčko a romantiku 😎

katyna6
3. čer 2010

se mi zdá,že už ale čeká nějak dlouho 😀 😀 .Ale to zas bude dobrý,to vždycky ten první mrchovskej den je takovej depkovej.jak jsem se rozhodla,že po prázdninách půjdem někam do centra,tak jsem trošku klidnější.Nějak si toho prcka vybojujeme! 😉 😉 😵

mari111
3. čer 2010

ahojík holky, u nás taky to hnusné nekonečné počasí. Mne už s toho fakt švihne 😠 😠 😠 Snad se Šimonkovi daří, určitě jo.
Katynko ja taky mela Clostilbegyt dva měsíce a pak se povedlo, k tomu sem čajíčkovala kontryhel a je zaděláno 😉 moc držím palečky, a nechal ti ještě dr na jeden měsíc ten clostík ?

mari111
3. čer 2010

ten se múže brát tři měsíce, a pak pauza jen už nevím kolik a pak zas na tři

handm
3. čer 2010

Katynko, nesmutni!! Určo už se chystá někde mimo vyrazit!!! Léto bude snad plodnééé!!!!!!!!!!!!

katyna6
3. čer 2010

ahoj mari-trochu slunka bych ti poslala,kdyby to šlo 😀 .Já ten Clostil ještě budu brát,ale teď mám mít měsíc pauzu a zajít si pro něj až zase po další mrše.Pry jsem na něho reagovala až moc dobře,tak aby ne náhodou nezačaly z folíků tvořit cysty.ale účinek prý přetrvává i do dalšího měsíce,říkal mudr.A ten čajík asi taky zkusím,tím nic nepokazím.On se pije jen prvních 14 dní,že?A jak,jednou denně?

mari111
3. čer 2010

jo pije se do ovulky a já ho pila jednou denně 😉 budu držet palečky, určo se brzo podaří

katyna6
3. čer 2010

handm,mari-jako já tomu věřím,že se snad jednou zadaří,ale jsem z toho všeho čekání a doufání už někdy tak vyplivnutá a unavená...však to samy znáte...
No nic,stáhla jsem si Doktora od jezera hrochů,tak na to jdu kouknout,ať přijdu chvilku na jiný,než miminkovský myšlenky.Ještě se ukážu,pa holky a moc díky za povzbuzení! 🙂

mari111
3. čer 2010

pa Katynko

handm
3. čer 2010

PA Katy!🙂 Hezky si to užij!!!
JInak já taky za chvilku půjdu na obídek, snad.. už jsem přežila poradu i lehké sepsutí od šéfky 😀 ale v pohodě 🙂

mari111
3. čer 2010

jejda Handm, copak si jí úprovedla že tě šéfka zepsula 😕

handm
3. čer 2010

Mari, ale nic moc.. 🙂 Už to bylo někdy před 14 dny, takže byla ochladla a nebyla to tak uplně naše vina s kolegacem, takze sice tehdy ječela (ale já byla nemocná, takže jen na kolegu), ale už ji to přešlo vice mene 🙂

tercie
3. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Katy kde stahuješ filmíky???
Já mám konečně normální připojení, tak že bych si taky něco tentononc 😉

Jooo a musím se pochlubit,dneska parádní noc, Luky spal 6 hodin!!!!!!!!!!! A v kuse 😀 jsem z toho byla úplně štajf 😀

sarlotta
3. čer 2010

ahojky sem psala Vladěnce:-

Ahojky Šimonek papká jen moje mlíčko.Aktuální stav budu vědět odpolko. Jdu za ním po druhé hodine a budu ho do pěti hladit a povídat mu, aby se uzdravil, že na něj myslíte. včera jsmezačarovali bříško, aby se dneska vykakalo a nebyl klystýr. Snad se nám to povedlo. ja jdu zítra domů, tak se ukážu. Papa Vladka

mari111
3. čer 2010

Ahoj Tercinko, no teda tak paráda, Luky je šikulka, nechal maminku odpočinout, se budeš za chvíli nudit 😀

mari111
3. čer 2010

no tak to jo, to je šimonek šikula, už to bude jen lepší, šak taky tady na něho myslí spoustu tetiček koníkovek, všechny mu držíme palečky jak jen to de 😵 že jo holky pasílam malinkému aj Vladence hodně sil

kopa
autor
3. čer 2010

Ahoj holky,
tak já byla dneska něco málo koupit mimíkovi za Utz 🙂 Ale musím vám teda říct,že mi to dává dost zabrat nekupovat tak aby to bylo na holku i kluka 😅 😅 Všude takové komplety nádherný a bud růžový a nebo modrý 🤐 😠

kopa
autor
3. čer 2010

A to jsem dneska nakoupila 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru