Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
18. čer 2009

Viď, ještě začniu všude říkat to co si zatím jen myslím, že se práce nebojímm, že si klidně k ní i lehnu 😀 Ale tak jako jsem doufala že to budu mít vyřešený, a chvíli klid, a ono prd. No co, přihlásím se na pracáku, nebudu první ani poslední a počkám si na mimi 😀

ee.liska
18. čer 2009

ahojky 🙂
tercie to je dobrej přístup 😉
kopi já ještě namám ani příznaky na ms 😠
farmi budu na tebe zítra myslet a držet palečky 🙂

kopa
autor
18. čer 2009

Tercie schvaluji 😉 pracák to jistí 😀 😝

tercie
18. čer 2009

Farmíku kdy že jsi říkala že tam máš bejt, na jedenáctou? Budu držet všechny palce, i manžovi, jo? Ať to dobře dopadne, strašně moc ti to přeju !!!!!!!!

kopa
autor
18. čer 2009

Eelisko já jsem zvědavá kdo to dostane dřív 😀 😀
Já teda taky asi příznaky nemám,ale mám už nalité prsa. 😲

tercie
18. čer 2009

Kopi když já ten pracák tak nechtěla, no a stejně tam skončím 😀

kopa
autor
18. čer 2009

Tercie co naděláš,třeba i při pracáku něco nejdeš 😉

kopa
autor
18. čer 2009

holky tak pa jdu koukat na vkv a dam si jahudky 😝

tercie
18. čer 2009

Kopi ted jsem trochu dočítala, a s tím dopisem to není vůbec blbej nápad, já to tak taky dělala, když s mým nebyla řeč. My jsme spolu 10 let, a ten sedmej jsme měli totál krizi, když si našel babu, a tak nebudu tu rozebírat podrobnosti, ale odmítal jakýkoliv debaty, jediný co zabralo, když jsem chtěla, anby taky věděl jak se já cítím, byl dopis, kde jsem mu všechno vysvětlila, napsala jsem mu, proč to radši píšu, než říkám, a podstrčila jsem mu to, když jsem věděla, že si to pak přečte a bude mít čas o tom přemejšlet. Možná bys mu mohla až půjde zas na vejlet přibalit psaníčko do batůžku 😉

tercie
18. čer 2009

No a než já sepíšu slohy, tak jste všechny fuč 😀

murynka
18. čer 2009

jsem také pro dopis 😉 tím to řeším hodně tedy dříve 😉

tercie
18. čer 2009

Mury já taky spíš dřív, i proto že jsme se dost míjeli a nebyl čas ani ta správná příležitost na takovou vážnou debatu...

Holky jdu čučet na bednu, tak se mějte, zejtra dopo jsem tu jak na koni 😉

FARMINKO A TOBĚ ZEJTRA BUDU DRŽET MOC MOC MOC PALCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farmarska
18. čer 2009

miraxíčku tak jo zítra večer tě čekám-rozestelu 😀 to si vystihla přesně, to s těma půlkama 😀 je mi tak nějak úzko, no nervozní už jsem jak sviňa 😅

tercinko to s tou prací, to bude určitě znamení 😉 nemáš nikam nastupovat, když budeš brzy těhu, to je jasný! 😀 jo a zítra teda v jedenáct! 🙂

no kopi vidíš to jak jsem chytrá, jak jsem to krásně vymyslela s tím líbesbrýfem 😀 tak šup šup, papír a tužku do ruky 😀 😀 😀

samsa
18. čer 2009

Farminko, moc moc držím na zítřek pěstičky 🙂

farmarska
18. čer 2009

samsi díky! 🙂

holky právě jsem se dozvěděla, že se zítra odpoledne chtějí stavit tchán s tchýní 😝 popřát mi k narozeninám... takže ať to dopadne jak to dopadne, já budu muset po mudroj letět do města nakoupit zákusky a nachlebíčky a pak s nima slavit 😕 😅
holky jestli to náhodou dopadne špatně 😔 tak to nevím jak to zítra přežiju 😢 todle všechno s tchání a tchánem 🙄
ale ono to musí vyjít dobře !!! a to jim pak udělám takovou oslavu, jakou u nás ještě nezažili!!!!!!!!! 😀

murynka
18. čer 2009

farmi budu na tebe moc myslet zítra tu nebudu jdu na těhu plavčo pak do města a pak za holkami z práce 😎 je toho dost ukážu se navečer ale moc držím palečky!!!!!určitě budete slavit!!!!!!! 😉 😉 😉

farmarska
18. čer 2009

holky vy jste všechny tak hodný! díky! 😵

bez vás bych to nezvládla 😵 😵 😵

úplně mne dojímáte 😔

tak já jdu dohajan, už to chci zaspat, aby bylo už ráno 😅

tak všem dobrou noc a zítra ahooooj!!! 😎

murynka
18. čer 2009

farmi jdi do hajan a spi at se probudíš a je ráno 😉 😉
moc držím palečky chci slyšet dobré zprávy 😉

dobrou noc 😵 😵

farmarska
18. čer 2009

i já tobě přeju zítra hezký den! 🙂 máš toho hodně 😕 😝 tak moc neponocuj, ať to všechno zítra zvládneš 😵
dobrou kočko 😉

mirax
18. čer 2009

farmi, já si tak pamatuju ten moment, kdy jsem seděla v čekárně, klepala a potila jsem se strachy...mně tenkrát řekli, že po dvou dnech od kontroly mimi nic nevyrostlo, srdíčko ani nezačalo tlouct, měla jsem hematom a špinila jsem...čekala jsem týden.....seděla jsem tam a věděla, že mě dělí tak deset minut od verdiktu...možná, že pro mě byl hlavní ten verdikt, já už totiž nejvíc ze všeho nedokázala nést tu nejistotu.
Měla jsem jasno, buď bude mimi..nebo jedu domů a normálně si otevřu víno a nějak se otupím a usnu. A bylo z toho to víno ☹ ☹

Budu na tebe zítra moc myslet, držet všechny palce...Musíš být silná. Tu návštěvu ti nezávidím, já ten den taky měla mít návštěvu a vše jsem zrušila, nebyla jsem schopná se s nikým bavit.

Obdivuji tvůj optimismus, je to úžasné 😉

murynka
18. čer 2009

holky já ted když chodila na kontroly tak jsme měla srdíčko až v kalhotách 😔
to byl hrozný strach ☹ ...minule jsem to brala vše jako pohoda přijdu vše oki a odejdu..
pak mi řekl že mimi je menší ale že se nemám obávat a mě nenapadlo se ani nějak bát 🤐
a pak přišla ta rána ☹

holky ted to všichni musíme zvládnout!!!!
těhule do konce 😉 😉
a snažilky otěhotnět a překonat ty nejvíce rizikové týdny 😉 😉

to zvládneme 😎

farmi at tě tvůj optimismus neopouští a drž se!!!!!

dobrou 🙂

kerrie
18. čer 2009

Farminko......už jsem Tě tu nestihla.........chtěla jsem Ti popřát na zítra spoustu štístka a pevný nervičky. Budu na Tebe myslet a těšit se na dobré zprávy. Všichni tady Ti mooooc držíme palečky.

Pa a dobrou noc všem. 🙂

murynka
18. čer 2009

miri moc hezké fotečky 😵 😵

keri jak je těhule? 😎

markee
18. čer 2009

ahojky,
jdu pozdravit Farmarsku, holka myslím moc na tebe a zítra ti budu držet palečky,aby vše dopadlo moc a moc dobře. Vím,že je to těžké a nezávidím. ☹
Dobrou noc.

kerrie
18. čer 2009

Mury......už je to o něco lepší.......už nezvracím každý den.......a hlavně zmizely migrény 😉

A jak Ty, máš nějaký novinky? 🙂

kvetinka7
18. čer 2009

Ahoj vsichni tady 🙂
Farmi, na zitra drzim palecky 🙂

kopa
autor
19. čer 2009

Ahoj holky 🙂
jsem tu jen na skok 😅

Farmíku držím moc palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bobinka22
19. čer 2009

Dobre rano holky,

Farmi drzim palecky vsechny co mame. 😉 Dopadne to dobre neboj.

Jinak jdu holky telat satecky z listoveho testa...TVAROHOVE. Mnam.
Musim to stihnout nez se millacek vzbudi.At ma snidani...... 😀

mirax
19. čer 2009

Hezké ráno!

Teda Bobinko ty jsi opravdový poklad 🙂 ..šátečky a čerstvé voňavé na snídani..ňam 🙂 ..to se někodo mááá 😉

markee
19. čer 2009

Dobré ráno
Bobinko,ty jsi fakt poklad. Já chci taky čerstvou snídani až se vzbudím 😀
Jinak jdu dnes spáchat houbovou omáčku a houskový knedlík,snad se mi povedle mých představ. Pže jsem jí dělala jednou nebo dvakrát a nikdy nechutnala tak jak bych chtěla 😅
No a oškubala jsem jahody,tak přemýšlím nad nějakými řezy či dortem-pečeným i nepečeným a teda nevím copak udělat. Všechny ty recepty jsou většinou krásně vyfocené a pak moc nechutnají. No já vám teda nevim.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru