Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
7. čer 2010

Když to je problém taky, on je zapřaženej až až...možná i to je ten problém, je toho na něj navaleno, že neví kde mu hlava stojí... má náročnou práci, plus každodenní starost o tři psy, každýho samostatně dvakrát denně min. po půlhodině venčit,do toho výcvik... staví psinec,teď naváží materiál a připravuje stavbu plotu, než odjede v srpnu na 2 měsíce se psem do kurzu, aby měl kategorii pro službu u PČR, to bude domů jezdit jen na víkendy... plot chce stihnout,abych se tu tolik nebála...
Výlet právě díky tomu moc nehrozí... I ten týden co byl s námi doma po propuštění z porodnice strávil venku budováním psince,takže chodil domůakorát jíst...
Nemá to taky lehký já to vím,ale proto nás doma nemusí trápit.
Kerrinko já už vymyslela tolik řešení,ale v konečný fázi ani jedno co by mělo šanci zafungovat...

kerrie
7. čer 2010

No jo, jenže přece když vidí, že se mu to doma sype.........myslím ten vztah, tak by si ten čas sakra najít měl!!! A to ani nemluvím o tom, že ten čas s malým už mu nikdo nevrátí................jenže jak mu to vysvětlit, sakra práce??? ☹
Já ani nemůžu čerpat od nás...........manža je tatínek, kterýmu nemůžu vytknout nejmenší.....koupe, krmí, hraje si s Emičkou a když povím "táta", tak ona radostně vejská 🙂 To samý manžel.............když se na mě zlobí, tak proto, že se málo vídám s kamarádkama a a bych prý už konečně uplatnila ten poukaz na masáž, co mi koupil......je zlatej 😵
I přesto vím, jak Ti je..............já měla před tím 2 sobecký partnery a "užila" jsem si svý ☹ ☹

kerrie
7. čer 2010

Nespinkáš, Terci? Já vždycky takhle Koníkuju a mailuju po nocích, když to doma všechno uložím 😀 😀

tercie
7. čer 2010

nene, nespím, zkoušela jsem vkládat fotky a seklo se mi to 😀

tercie
7. čer 2010

Jéé to se máš...hele to mi pověz kam se na takový chlapy chodí 😉 Taky si zajdu 😀

kerrie
7. čer 2010

Tomu nebudeš věřit....................na internetovou seznamku 😀 😀 😀

tercie
7. čer 2010

A tomu i věřím 🙂 Sice to není pravidlem, že se strefíš, ale i několika mým známým to vyšlo 🙂
Ty jo že bych to taky zkusila? 😀

kerrie
7. čer 2010

Terci, já to tenkrát zkusila fakticky jen tak......... a nečekala jsem od toho absolutně vůbec nic. O seznamování jsem nouzi neměla....pracovala jsem v sázkový kanceláři, takže chlapů hafo............ale jaký??? No blbci 😀 Tak jsem to prostě jen tak ze srandy zkusila.................navíc............před manžou jsem se sešla asi se 3 chlapama a to byli pitomci 😀 .......tak jsem si řekla.....no napíšu ještě tomuhle......je to sympaťák 😀 ...................a koukni, jak to dopadlo 😉 😵 😵 Bojím se to až říct, ale nemůžu být šťastnější 😵 Říkám to potichoučku, abych nic nezakřikla 😉

tercie
7. čer 2010

Taky to máš jak já? Já se bojím chválit, protože jak si něco pochválím,tak se mi to zákonitě posere 😀
No jo,štěstěna jednou zafungovala, to je dobře, moc ti to přeju 🙂
Možná kdybych nebyla takovej debílek, a nedala na sobě od začátku štípat dříví, a nebyla jsem na něm tak závislá, co jsem se sem přestěhovala, mohlo bejt taky leccos jinak. Holt přispěla i souhra náhod a sled událostí...to už je tak. Navíc já jsem v čínským horoskopu ovce a on had... když si představíš ty dvě zvířata...tak to jsme přesně my...

kerrie
7. čer 2010

Terci, tak co to posunout někam jakoby na začátek? Co jste měli společnýho, když jste se zaláskovali? Třeba kino nebo tak něco............někdo by malýho na 3 hoďky pohlídal a vy byste mohli být spolu............to by nešlo? 🙂 😉

tercie
7. čer 2010

Jo, jakoby zpátky ke kořenům jo? Něco jako Rafťáci 😀
Přemejšlím,co jsme kdy měli společnýho...člověče,nějak mě nic nenapadá, my se potklai úplnou náhodou, no a bylo nám spolu dobře... jenže jsme se potkávali málo, já z Domažlic, on z Varů, jezdil za mnou max na dva, tři dny... to jsme se nemohli jeden druhýho nabažit, byli jsme si vzácný, pakjsem se přestěhovala k němu,a nikoho tu neznala, bydlela u jeho rodičů, on z práce jezdil taky občas...4 dny doma, 4 v práci... jedinej zájem nemáme společnej... on má motorky, psy, já měla koně, zpívání... spíš jsme obdivovali jeden druhýho... já fakt nevím .-D Ale je to dobrý, se takhle občas zamyslet...

kerrie
7. čer 2010

Ty brďo, Rafťáky já miluju........tam hraje Tomicová, moje srdeční záležitost..............a ta má domovskou scénu u nás v HK v divadle.......jediný herec, který dokázal, že jsem šla do divadla na tu samou hru 2x a jen kvůli ní..........no chlámala jsem se od začátku až do konce pokaždý 😀 😀 😀

Terci, něco společnýho určitě máte...........třeba zájem o ty pejsky.............kolikrát jsem tu cítila z Tvýho povádání, že je taky miluješ...........takhle to vypadá jako blbost, ale námět na společnou řeč to určitě je.................Teď mě napadla šílenost......nevím, no..........já bych do toho hupsla po hlavě 😀 Co si pořídit společnýho čtyřnohýho kamaráda? Když nic jinýho, tak tohle JE důvod ke každodenní komunikaci................i když bez debaty hlavním důvodem je Lukášek!!!!! ale psíci by mohli být společným zájmem..........hodně blbej nápad? 😀 😉

tercie
7. čer 2010

Tomicová? Která to je,nějak nejsem v obraze 😀

kerrie
7. čer 2010

Hraje tam mámu Mádla 😀

tercie
7. čer 2010

Jéje, ještě dalšího psa, to by mě asi trefilo 😀 Už tak máme tři se kterejma je spousta práce 😀 I když teda jsou manžovo...co se narodil Lukášek tak jsem je pomalu neviděla, taky mi chybí se s nima pomuchlovat. A Čubinka je doma 3 neděle a viděla jsem jí 2x...smutný. Jenže se od malýho netrhnu, a svěřit někomu jinýmu se mě ještě nějak moc nechce...no, hlídala ho mamka moje asi 2 hodiny, ale jí jediný věřím 😀 Já malýho nedávám ani chovat návštěvám...asi jsem hnusná ale prostě to tak cítím...MOJE,NEDÁM 😀😀
Já právě myslela, že nás malej spojí, že budem spolu, budem ho spolu koupat, spolu s kočárkem, jenže manža se vyběhá se psama a s náma už se mu pak nechce, je taky utahanej... Třeba to bude jiný až s Lukáškem bude moct komunikovat... jenže to si furt říkám až tohle a až tamto...abych se někdy vůbec dočkala 😀 😔

tercie
7. čer 2010

Joo, Simča z ulice 😀 Má šíleně nakažlivej smích .-D Mě je taky sympatická!!!
Její výrok..."No nezabila bych ho? Já ho zabiju!!!" nemá chybu a používám velmi často, zvlášť poslední dobou 😀

kerrie
7. čer 2010

Terci..........fakt mu ho někdy nech, a't se musí postarat sám 😉

kerrie
7. čer 2010

No joooo, to je ona 😀

tercie
7. čer 2010

Měl ho jednou, někdy hned zezačátku, když jsem potřebovala vyřídit sociálku...dvě hodiny, ale ty prcek prospal. Když mu řeknu přebal ho, protože vařím, tak počká až jsem hotová a jdu si to udělat, malýho v tom klidně nechal...
S kočárkem šel jednou,a to z donucení, když u nás byla moje babi z Džl. a trošku se do něj obula...od tý doby zas ne...

tercie
7. čer 2010

Ty jo Lukášek se měl budit v půlnoci na kojo, už přetahuje 😀 Si dá teď ty svoje noční 4 hoďky a já místo abych spala tak čučím do PC 😀 to budu zas zejtra vypadat 😀 Ale zase je to fajn si v klidu pokecat 🙂 Ono se to ještě nedá odhadnout, kdy si udělá NOC 😀

kerrie
7. čer 2010

Tak já jdu do hajan................dobou noc, Tercinko. Brzo ráno si Emička bude žádat svoje mlíčko, tak ať jsem fit 😉 Papa a dobrou noc. 😉

tercie
7. čer 2010

Kerri a člobrdo kdy ty spíš, když v noci internetuješ? 😉

tercie
7. čer 2010

Aha 😀
Kerrinko děkuju za popovídání, dobrou noc a pozdravuj od nás Emičku. Hezky se vyspěte holky 🙂
Dobrou noc 🙂

kerrie
7. čer 2010

Já spím, když je čas 😀 Klíďo i s Emišákem v poledne 😀 😀 😀 Pa a dobrou 🙂

tercie
7. čer 2010

Tak to jo, mě spaní přes den nějak moc nejde... Asi to budu muset nacvičit 😀
Papapa 🙂

mari111
8. čer 2010

ahojík holky, ja nemúžu už od 05.20 spát, tak jsem si objednala z lékarny a pudu asi uklízet ☹
No Tercinko aspoň že napsal, že vás miluje, asi má zas svoje dny, ale má je nějak často,že 😠 asi je to prostě takovej tip člověka a asi s tím, nic moc nezmúžeš,jen si zviknout 😒 jinak ste pěkně ponocovali holky 😉

mirax
8. čer 2010

Ahoj a hezké ráno.
Já nějak prošvihla, že rodila flair!
Moc moc gratuluji k holčičce 🙂 Krásná váha 🙂

mirax
8. čer 2010

Teda holky, vy jste ponocovaly! To já bych byla druhý den úplně nemožná🙂
Dnes máme hodně práce, snad to všechno zvládneme.

Všem přeju krásný den 🙂

sarlotta
8. čer 2010

dobré ránečko holčinky🙂
@kopa ty šaty jsou krááásné, půjčovné je sice mazec, ale jsou super a Tobě by slušeli ještě víc než té modelce 😉

@martinkal juuuuuuuuuu to je miláček, jak z ní ty šatičky dělají velkou 😀 😀

@cajori17 držím palušky, tak chudák už má za sebou sondu do žaludku - další vyšetření už budou brnkačka... a určitě to nebude nic vážného, je tak mladý, to ani není možné aby se to zas nesrovnalo 😉

sarlotta
8. čer 2010

@kerrie Emišák jo🙂)) to je hezkééééé 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru