Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
9. čer 2010

hm taky tak uvažuju.poprví hlásí pěkně celý týden a i víkend tož su zvědavá jak jim to dlouho s předpovědí zase vydrží.hele už máš opráno tu tvoju horu hadříku? 😀 .tak ti koukám do albíčka a fuuj by se mi nechtělo do toho

mari111
9. čer 2010

jo jo vypráno aj vyžehleno, dneska ráno jsem dožehlila pleny 🙂

petroska
9. čer 2010

šikovná..já že ještě nemáš nic 🙂 .kdy se tak muže připravit postýlka .at ji nemám zas brzo v ložnici.ani nevím jestli postýlky se mají taky chystat až pozděj jak pojedu z porodky,jestli to taky není nejaká pověra že nemá byt dřív..

mari111
9. čer 2010

no já na pověri nejsem až mi ji ségra koupi tak ji připravím a nechám v pokojíčku a do ložnice ji dá asi až manža než pro mne pojede do porodky, jestli to teda vydržím a nedám si ji tam dřív 😅

ee.liska
9. čer 2010

už jsem zase tu 🙂
@madormi šatky jsou super 🙂
@mirax to už je úplná slečna 😵
@kopa to je super to už máš za pár 😵
@petroska ☹ a už je ti dobře?

ee.liska
9. čer 2010

teda já nemám nic oprané
petros na postýlku není pověra, asi ji už v červenci nachystám 🙂
no a kdy začneš s taškou do porodky? já mám strach že to žačne dřív a nebudu mít nic nachystané 😅

mari111
9. čer 2010

Eli tašku si múžeš připravit třeba hnet, na tom nic není, to je tvoje věc,ne, lepši než pak plašit, jistota je jistota 😉

petroska
9. čer 2010

Eli já už mám tašku nachystanou co sem se vrátila z nemocnice a pokaždé si ji sebou beru i do poradny kdyby náhodou zase na rychlo mě tam chtěli nechat.minule sem sebou nic neměla a pak chudák muj lítal tam a zpátky aby mi něco dovezl.taky už se třepu na postýlku tak počítám že už tam bude na konci července stát 😀 .ted už je mi dobře ale včera sem myslela že umřu.sem přemýšlela o co tu hlavu omlátím 🙄

petroska
9. čer 2010

zase tu nemámj fotku.proč to furt blbne!!!furt ji nebudu vkládat kakra 😠

mari111
9. čer 2010

petroš nerozčiluj se 🙂

petroska
9. čer 2010

😀 pokaždé co sem něco začnu psát tak to mám bez foto!no toto!!

mari111
9. čer 2010

no toto 😀 a pak ti naskočí sama nebo musíš vložit znovu?

petroska
9. čer 2010

zase hledám ve fotkách a musím vkládat znova.ale dělá to tak jednou za 2 týdny co to vypadne. 😠

mari111
9. čer 2010

to je divné?
🙄

mari111
9. čer 2010

u nás už se to bouři

madormi
9. čer 2010

ahoj holky, jéé kopí za měsíc budeš paní 🙂 jinak já na gynde dobrý ( já toho doktora žeru je s ním prča) a žádný problém prý mám krásnou dělohu 😀prý mám i krásně narostlou sliznici 7,5 mm takže moje slabá mrcha není na obtíž a prý se máme snažit že tam by bylo miminku dobře 🙂

mari111
9. čer 2010

super Madormi, hodnej dr. tak se koukejte pořádně snažit 😉

petroska
9. čer 2010

snažit se nesmí.musí dělat jako že nic 😀 a ono miminko přijde samo cuby dup 😉

madormi
9. čer 2010

tak mi se bdem snažit a dělat jako že nic :D

petroska
9. čer 2010

😀

mari111
9. čer 2010

si to vyřešila Mad 😀

petroska
9. čer 2010

jak dlouho se vubec bývá v porodce.4 dny?

ee.liska
9. čer 2010

@madormi to jsou dobré zprávy 😎

kopa
autor
9. čer 2010

@madormi Tak super 😵 😵 to jsou krásné zprávy. 🙂
@petroska u nás je to 3dny + den porodu,při císaři 6dní.

madormi
9. čer 2010

děkuji holky tak snad se brzy zadaří no.... tak já si jdu zaběhat

mari111
9. čer 2010

petruš zas tam nemáš foto, téda 😒

petroska
9. čer 2010

kurna jakto??proč to furt tak blbne

petroska
9. čer 2010

ted se mi dostavilo že mi miláček dodělá ještě do zářá Filípkuv pokojík 🙂 .takež ted jen pohledat jaký nábyteček tam pořídit.mám radost jak na nás myslí 🙂 .nemáte někdo fotečku vašich pokojíku pro inspiraci?

sarlotta
9. čer 2010

ahojík holky zprávičky od Vladěnky🙂

Ahoj Šimonek je šikula. Už má 1010g a baští 20ml mlíčka. Dýchá sám a dnes už je i bez infuze, protože dobře tráví. Dr. ho moc chválí, že je šikula. A je. Moc ho milujeme. Dělá nám radost.. Myslela jsem, že budu na netu, ale nějak se mi to nedaří. Snad někdy. Bydlí nás 5 na pokoji, ven chodit můžu. Nic moc. Vydržím. Vladka 😉

sarlotta
9. čer 2010

a mě došlo lehátečko🙂))) akorát tam není hrající hračka, obě jsou palstové a chrastí každá jinak... noooo 😠 ale tak něco přikoupím hracího. Vibruje báječně, tak akorát 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru