Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
10. čer 2010

kdybych měla počítat cenu za výbavičku tak to bude balík že ani nevím kde sme na to vzali...mazec to první mimčo kolik stojí 😖

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska No mě právě chutnají nejvíc 😅 😀 však taky kupujeme jen pro mě 10banánů a do dvou dnů jsou pryč 😅 zase už mi ted nejede sladký 😝 Papriku mám ráda tu červenou 🙂

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska Peníze budou a my nebudem 😀
Já to ani nepočítám 😅 Mám našetřené penízky na mímo,tak fakt si koupím co potřebuji a naštěstí nemusím zatím koukat kde co stojí.Je to první mimčo tak investice se vyplatí 😉

petroska
10. čer 2010

já kdybych se měla řídit že po sladkém jsou holčičky tak su teda zvědavá co na mě u porodu vykoukne,jestli to fakt bude Filípek nebo holčička.u mě jdou oplatky ve velkém že se za to doma už i stydím,když má muj chud na oplatek nikdy tam už nezbyde 😀

kopa
autor
10. čer 2010

No u mě šlo slakdé tak do toho 15tt 🙂 a ted už jen banány 😀 😀 taky jsem zvědavá co to bude,možná že za 14dní by mi to mohla říct doktorka na gyndě 😅 Břicho mám jak balvan 😀 a normálně jsem měla takový ty špeky po stranách,už mi začínají mizet. 🙂 Tak začínám nosit uplejší trika 😎

mari111
10. čer 2010

ahojík, jsem doma z kontroly , vše je jak má být akorát ultrazvuk nedělal, že příšte ☹ tak jsem neviděla bambulku moji 😔 Šarlotko další kontrola 1.7.

petroska
10. čer 2010

jj taky to tak říkám a nešetřím na ničem.koupím co se mi líbí a říkám že budeme mít nejrozmazlenější mimčo na světě 😀 a na to že máme komplet nový byteček ve vnitř tak zatím nejsou splátky ale ten kočárek mě dostává když nevím co chci.jen mě serkaj naši,že se do vnoučka moc nemají.sice nam spravují baráček ale to malé od babičky nemá jeste nic ☹

kopa
autor
10. čer 2010

@mari111 Maríku nebud smutná 🙂 🙂 důležité je,že je v pořádku Laurinka 🙂

mari111
10. čer 2010

ale jlavně že je malinká v pořádku, proměřil mi bříško a poslouchal srdíčko zase tím nejakým sluchátkem 😀 nebo co to má

mari111
10. čer 2010

no šak jasně Kopisku

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska já budu mít taky rozmazlené mímo.Od mé matky neuvidím ani korunu a od tchýnky jsme taky ještě nic nedostali 🙄 Ale ono se jí to jednou vrátí 😝

petroska
10. čer 2010

supr Mari.Mimi je v pořádku tak se máš aspon na co víc těšit na příště až ji uvidíš.já su zvědavá zítra jestli mi ho ukáží 🙂 .kopi bříško bude kulatit neboj.já neměla do 20 týdne skoro žádné a z ničeho nic koulička akorád ho mám furt malinké že přemýšlím kde to mimčo je když je tak malé 😀

kopa
autor
10. čer 2010

@mari111 No vidíš Maríku,slyšela jsi srdíčko 😵 😵 tak nebud smutná 😎

kopa
autor
10. čer 2010

@petroska Petrosko no vlastně já budu asi někdy začínat 6 měsíc? 😅 tak to už mám nárok na bříško 😀

petroska
10. čer 2010

kopi vidíš jak to letí.před chvíli sme se strachovali na začátku těhu a ted bude 6 měsíc a u mě ted 7.to letí že za chvíli budou mimiška doma 🙂

handm
10. čer 2010

Ahoj holky!
Dneska jsem vůbec nestíhala a včera to nebylo o moc lepší...☹ Tak teď ještě něco dodělávám v práci a čekám na manžílka, až mě vyzvedne, že pojedeme asi pro postýlku 🙂

petroska
10. čer 2010

handm dej se v práci do klidu,at si pohne prdelou někdo jiný 🙂 .já už nemám pro co jezdit abych si udělala radost treba postýlkou 🙂 .tak at si vyberete 😉

handm
10. čer 2010

No, petrosko, čeká mě posledních 14 dní v práci, takže si asi šéfíci myslí, že ze mě sedřou kůži 😝
A zrovna dneska jsem koukala, jak si zásobená, oblečky nachystaný... já právě nic, těsím se už na tu dovolenou...

petroska
10. čer 2010

já věděla že si to mám všechno totiž pochystat dopředu.ted nemužu protože se musím šetřit odpočinkem tak nevím kdy bych to nebo kdo by to podělal kdybych to neměla už dávno nachystaný 😉 .14 dní to už je brnačka,to bych na ně už prděla a jen tak dělala že dělám 😀 .ted si aspon užiješ nakupováníčko a vkledečku pochystáš když mužeš 🙂

handm
10. čer 2010

Petros, jasny, to já taky nevím, kdo by to za mě udělal, kdyby se něco po... ☹ Ale musím věřit, že tam prostě ještě vydrží jak má...
Ráda bych dělala, že dělám, ale to bohužel u nás moc nejde.. výsledky jsou evidentně vidět nebo nevidět.. 😎 😀
doufám, že dneska něco pokoupíme 🙂

petroska
10. čer 2010

aha tak to máš v práci na prd.a kam jedete nakupovat tak pozdě navečer 🙂 .

murynka
10. čer 2010

@petroska
@kopa
brzo se dočkáte holky 🙂 😵 ten konec utíká ani nevíte jak 😎
jiank výbava je drahá ale co teprve stojí mímo po narození 😅 😀 to je teprve věc 😅

leni vidíš jsem ti to s těmi vitamínkama říkala 😉 když jíš ovoce i banány 😀 😀 nemej strachy 😉

@handm hezky pořidte 😉 😉

@mari111 nebud smutná 1.7 je za chvilinečku a to jí uvodíš 😵 😵

murynka
10. čer 2010

@flair vítejte s Meliskou doma 🙂 😵 😵 hezky se aklimatizujte holky máte ted pěkný vedra co 😝

@petroska já mám kočík za 10 tis.se všem vajíčko sporták korbička a jsem spokojená 🙂 ted máme i golfky ty stály 3 tis.určo bych koupila levnější stačí to je to ne chvilku 😉 a az ušetřené penízky něco jinýho 🙂 do vody můžeš 😉 😉

murynka
10. čer 2010

@zlababa07 gratulace!!!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵 a k chlapečkovi 😎 jakoubek je krásné jméno 😵

petroska
10. čer 2010

murynko děkuji 🙂 .ten váš kočárek je za 10tis?já myslela že na to jak je krásný že to bude nějaký za moc penízku 🙂 .taky si říkám že na tu chviličku stačí levnější a pak se pořídí golfík pořádný 😉 .supr takže koupačka v bazénu bude.

handm
10. čer 2010

Petros, zatím do ikea, měla by mít do deseti 🙂 My nic jinýho nestihneme 😀 ale stejně se mi tam postýlka líbí nejvíc. Ale už jsem si tam vybrala i nějaký povlečeníčko a další věcičky, tak snad to budou mít 🙂
Mury, děkuju!🙂

handm
10. čer 2010

Murynko, používala si normálně sportáček anebo si šla rovnou do klasických těch skládacích golfek?! Anebo já už těm kočárkům vůbec nerozumím 😀😀😀 😒 😒 😒

handm
10. čer 2010

Jiank postupně dočítám, takže moc gratuluju Žlababce ke klučíkovi Jakoubkovi,
Mari ke kontrolce a ať jí to do UTZ rychle uteče!🙂
Flair, že jsou s princezničkou už doma...
a ještě něco mi uniklo?!😀

murynka
10. čer 2010

@mari111 ty bazénky jsou krásný ten je stříškou je určo suprovní 😉 😉 😉 mimi nesmí na sluníčko

my se také dneska koupali 😵 na zahrádce v malém bazénku se cachtala 😎
@petroska jasně jen 10 tis. 😉 😉 investuji jen do věcí co jsou opravdu na dýl a kočárek za chvilku odložíme 😅 když vidím tu naší akční dcerku 😀 😀

více foteček kdo chcete

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_7.mesic/

handm
10. čer 2010

Murynko, ta je krásná 🙂 uplně k "sežrání", jak si lebedí v té vodičce a kouše do všeho možného 🙂🙂🙂🙂🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru