Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
13. čer 2010

ahoj aronku,

tak predpovedi vcera se naplnily, u nas obrovska bourka. vytopilo nam to koupelnu a trosku sklep. my mame koupelnu ve sklepe. manza se sel koupat a rikal, ze uz neodtika kanalek a pak za hodku jsem tam dosla a 4cm vody v koupelne. pretekl odpad sracek.takze jsem v 22h umyvala koupelnu. 😝 ve sklepe taky neco vody, ale tam je to vys a vyspadovany, ze se udelalo uprostred jezirko. no, zase se procistil vzduch. anicka lip spi, jeste tedka spinka a to spi od vcera od 20h.

mabe
13. čer 2010

holky, doufam, ze vam nevadi, ze obcas sem vpadnu. nechodim sem casto, ale sleduju vas. 🙂

aronek
13. čer 2010

Ahoj mabe, malý spinkal dobře i ve vedrech, akorád moc nepil a pak to doháněl v noci. Jedl co dvě hodiny 😉

mabe
13. čer 2010

tak to anicka v noci spi porad uzasne, ale pres den pila casteji

aronek
13. čer 2010

no, právě, že malý ve dne ne, ale v noci 😀

mabe
13. čer 2010

takze se moc nevyspis

aronek
13. čer 2010

mabe, já jsem už zvyklá 😀 přítel někdy dopoledne hlídá a já dospávám 😉

flair
13. čer 2010

Ahojky zlatíčka moje 😵 konečně jsem vás dočetla.
Natali, je mi moc líto, co se u vás děje 😔 Vůbec nechápu, co tvému manželovi je. Chová se děsně!!! 😠 Drž se!
To samé Cajori, nemám slov k takovému chování a ještě před svatbou 😠
Wladi, Šimonek je malilinkatý, to je neuvěřitelné! Ale je opravdu moc šikovný 😵
Všem dobrým kontrolám gratuluju 😉
Jinak se konečně ochladilo, už jsme byli na nervy z těch veder. To je pro novorozeně opravdu mazec. Pořád spinkala, fakt jsme ji chladili žínkou. Pořád se u nás střídá někdo z rodiny na návštěvě, nemůžou se malé nabažit stejně jako my 😀
V porodnici jsme byli 3 dny a musím říct, že na přerovskou porodnici budu mít jen dobré vzpomínky. Krásné prostředí, milý personál, absolutně respektovali můj porodní plán. Zkusím sesmolit popis porodu a hodím vám ho tady 😉

mari111
13. čer 2010

ahojky, u nás se taky ochladilo a pořádně, sme včera trochu slavili tu naši svatbu, tak sem na gril udělala takove balíčky, masíčko do alobalu,no byla to mňamka bych si ještě dala 😅 a dneska sem asi s toho počasí nejaká unavená, chce se mi spát ale jak lehnu tak stejně nemúžu usnout,tak nevím, no asi se celej den proválím 🙂

farmarska
13. čer 2010

ahoj holky tak jsem dočetla, přiznám se, že jen tak letmo , tak už zas nevím , co jsem chtěla napsat 😅 Vím jen, že aja šetří korunky na splnění snu a ukula plán znásilnění u rybníčka 😉 Wladěnce moc gratuluju k jejímu maličkému, jak je šikovný a jde mu to 😵 flair chci moc pogratulkovat, její malá je krásňounká 😵 😵 člověk by do ní vůbec neřekl, že je to novorozeňátko, páč už má ted takové hezké tvářičky 😵 😵 aronka lituju s nočním nespaním 😅 kopi foukám unavené nožky 😉 mabušce chci říc, že jsme rády když k nám zavítá, rádi jí tu vidíme 😉 (i já jsem tu ted mabuš málo 😅 ) mari chci napsat, že jí závidím opejkačku, taky bych si dala 🙂 my zpácháme něco asi příští víkend, to ho mám mít konečně volnej! 😵 😵 A na fofr a hodně práce už jsem si docela zvykla, takže se to dá přežít, jen ten absťák po vás mne souží 😀

matonka
13. čer 2010

@murynka: snažíme, no trochu 🙂

farmarska
13. čer 2010

tak a my už jsme po obědě, dnes jsem udělala českou klasiku, knedlo vepřo zelo , z čerstvého zelíčka, mňam, musím se pochválit, dobré to bylo 😎 k tomu pivečko a ted si musím jít na chvíli pobucat 😉 pak jedeme s manžou a mladým na vejlet a na zmrzku 🙂 no je to nádhera, mít volno a nemuset do práce 😵 😵
Tak večer zase ještě nakouknu, zatím se mi tu opatrujte 😉 🙂
Tercí sestro moje, až budeš mít chvilku času a chuti, tak cinkni a povíš mi co novýho 😉

mari111
13. čer 2010

Ajoj Farmíku, takže tě nezničili jo 😅 si šikulka, no masko bylo dobré, dala jsem do alobalu krkovici, na to cibilku,brambor,cibulku,slaninu, brambor, cibulku a buček, zabalila, pekli sme to asi hoďku a to byla maškrta, no slintám ještě teď 😅 😅 Už mám holky jinak foto postýlky a kočárku v albu kdyby někdo chtěl kouknout, jen ten kočárek má na tej fotce takovou nic moc barvu, jinak je moc pěknej červenej 😉

paajaa
13. čer 2010

Přeji krásnou neděli,
tak víkend zase utekl jako voda. Včera jsem byla se našicha, neteří, synovcem na koupališti. Já jsem se tedy raději nekoupala, ale zas jsem vypadla ven. Dnes jsem zasadila rajčátka a tročku okopala záhonky. Teď si jdu lehnout a číst.

Flair: malá je úžasná !!

Wladi: super, že Šimonek tak krásně přibírá

Farmi: a co ty?? Stále u vás probíhají ty druhé líbánky??

sarlotta
13. čer 2010

kuk holky🙂 zdravím.. včera u nás byla bouřka 😲 😲 hnusná a o půl 10 vypli elektriku a zapli ji až dneska na poledne 😅
Jeli sme ke tchánom na oběd naštěstí🙂)), včíl manža drhne koupelku a já vydrbala kočár po malém - hluboký ... abych měla na balkon na spinkání / tajně doufám, že beruška bude spinkat bez drncání 😀 /

sarlotta
13. čer 2010

@wlladka Šimonek je šikulín🙂)) krásně nabírá 😉

@flair oooooo Meliska je nááááherná 😵 😵 😵 😵 slaďounký miláček 😉

@martinkal malá se ráda fotí cooo🙂)) je krásná a jaké má obočí pěkné 😎

já už chcu takyyyyyyyyyyyyyyyyyy

sarlotta
13. čer 2010

@mari111 pěkný kočárek moc, ještě ho fotni z boku 😉 je podobný x-landeru ten styl korby

sarlotta
13. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 33tt.................. ....... ...KO 15.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 33tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 30tt.......................... ....... ..KO v pořádku, KO 1.7........................... ..............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 29tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 28tt .................. ... ..... KO v pořádku .................................................čeká chlapečka
petroska 27tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 27tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 26tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 26tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 22tt ....................... . . ...... KO 22.6
Maarrtina 18tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 18tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO2.7.
veve.b 14tt..................................KO 11.6.
Paajaa 12tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 28DC
Madormi 24DC
Cajori 23DC
Nicollka 22DC
M.aa.b 21DC
Farmarska 14DC
Katyna 10DC
Natalie 7DC
Aja 6DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

mari111
13. čer 2010

Šarlotko kuk 😉

sarlotta
13. čer 2010

pěkňučký moc 😵 to se bude drandit, už aby to bylo coooo 😀 😎

mari111
13. čer 2010

jo, ja už se nemúžu dočkat 🙂

mari111
13. čer 2010

dík Šarlotko za pochvalu, jen ta barvička je na fotce nic moc ☹

kopa
autor
13. čer 2010

Ahoj holky 🙂

kopa
autor
13. čer 2010

@flair Meliska je kouzelná 😵 😵
@martinkal Lucinka je už taková veliká 😵 😵 a ty horka 😒 ale ode dneška bude lépe 🙂
@wlladka Koukala jsem do albíčka na fotečky Šimonka,je to takovej malej uzlíček 😵 😵 Je to šikulka po mamce 😉

kopa
autor
13. čer 2010

@flair těším se na popísek porodu 🙂 snad nebude děsivý 😀 😀 néé dělám si srandu.
@farmarska díky za pofoukání 😀 😀 hnedka je to lepší 😲 😲
@paajaa teda ty jsi pracovitá 🙂 tebe to hodně baví vid ta zahrádka?
@mari111 Krásný kočárek a má velkou prostornou korbičku 🙂

mari111
13. čer 2010

dík Kopísku a co bebí, už nebolí ? pomohlo pofoukaní od Farminky ? 😅

kopa
autor
13. čer 2010

Jinak dneska jsem si říkala,že si sepíšu věci co musím mimíkovi koupit,ale vůbec se mi do toho nechce 😅 😅
Holky jakou tu dětskou kosmetiku budete používat?Já váhám nad Niveou a Hippem a nevím co je lepší 😕
Jinak jsem se rozhodla,že si koupím ten kojící polštář abych mohla hezky spát.
Zítra razíme s přítelem zařídit ty prstýnky.Ty co jsem vybrala stojí přes 12tisíc,ale příjde mi to zbytečnéé 😅 Já jsem ten typ co prstýnky nenosí,takže já ho nandám na radnici a večer po svatbě sundám a založím do šuplíku a tam bude 😅 😀

kopa
autor
13. čer 2010

@mari111 Mari už tolik nebolí 🙂 Já mám ty nohy úplně zničené.Na noze mám obrovskou modřinu,jsem se bouchla o rám postele.Včera jsem měla blbý ponožky v turistických botách a mám všude červený obrovský fleky,jak kdybych to měla spálené.No jsem krasavice 😅

mari111
13. čer 2010

jejda Kopí, asi moc turistiky už na tebe 😉 taky odpočívej trochu jo a ta cena za prstýnky je hooodně vysoká, teda jestli bude v šuplíku tak bych koupila jen nějaké fakt levňoučke 😉

kopa
autor
13. čer 2010

@mari111 já si myslím,že nám stačí obyč prstýnky.Přítel není ten typ co by je nosil 😅 Dokonce mě včera překvapil,že si pamatuje i naše výročí(což já úplně zapomněla 😅 )tak 16.7. je svatba a 18.7.budeme spolu 8let.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru