Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
13. čer 2010

@mari111 ono se mi fakt už chodí blbě s bříškem do kopce 😅 a to jsem teprve v půlce 😅

ee.liska
13. čer 2010

ahoj 🙂 teda holky, ty vaše dětičky rosou jako z vody 😵
@mari111 to musela být mňamka, závidíííím 🙂 ten kočík je super
@sarlotta u nás taky nešla do dvou elektrika 😠 ta bouřka včera to byla hrůza a té vody... 😲
@kopa taky jsem měla seznam, docela i to pomohlo 😉 já na začátek zkusím koupací olej Weleda a pak bych chtěla bupchen, jestli bude malý souhlasit 😀 jéé prstýnky 😵 😵

ee.liska
13. čer 2010

já jsem teď dožehlila a uložila všechna povlečení a prostěradla pro mrňouse, mám už nachystané i deky, zavinky a nebesa, tak už jen hadříky 😎 ale to až v červenci. mám z toho takový dobrý pocit, že mám něco hotové 😀 😀

sarlotta
13. čer 2010

@kopa já mám bubchen a spokojenost.. stejně na prcka potřebuješ jen mydlo a olej a něco na zadeček... víc nekupuj, kdyby to nesnášel náhodou 😉 vybírej tak aby Ti to vonělo... jen nekupuj johnsona! tens tojí za prd.... akorát vlhčené ubrousky má dobré 😉

sarlotta
13. čer 2010

elis Ty jsi šikulka🙂 já jsem vydrhla kočárek🙂)) a ještě mi zbývá jeden koš prádélka pro malou a hotovka nachystané, pak už se budu jen válet.... ale dalo mi to zabrat kakra... mám těch věcí hodně.. prala jsem všechno cca do roku 😉

wlladka
13. čer 2010

Ahojky 🙂
Holky, já vám ta bříška tolik závidím ☹ ☹ ☹

sarlotta
13. čer 2010

Fotečky z výletku🙂

ee.liska
13. čer 2010

@sarlotta tý jo tak to už můžeš jít rodit 😀 😀

wlladka
13. čer 2010

Navíc mám nakoupeno jen pár věcí. A vypráno???? Co to je??

sarlotta
13. čer 2010

etě🙂

sarlotta
13. čer 2010

vladi no joooo... a co Šimonek jak se dneska má brouček ?

wlladka
13. čer 2010

...a na výlet můžu tak do nemocničního bufetu 😀

ee.liska
13. čer 2010

@sarlotta krásná fotka 😎

wlladka
13. čer 2010

Šimonek dnes zase přibral. Včera 1055g a dnes 1080G. No, není to cvalda?

ee.liska
13. čer 2010

@wlladka to je brouček šikovný 😵

ee.liska
13. čer 2010

to půjdete třeba domů dřív, než na TP když je tak šikovný

sarlotta
13. čer 2010

eli díky, sleduješ nové tríííko🙂))

vladi no to je miláček, jen radost Ti dělá, kluk šikovná, pořád na Vás musím myslet jak se máte, aj mamina se mě dneska ptala co ten prďolka 😎 tolik lidiček Vám drží palešky 😉

wlladka
13. čer 2010

Šikulka on je. Dělá nám jen radost. A vůbec nepláče. Jen když má hlad, nebo plné gatě, tak si tak jemně zakňourá.
Už má zahojený pupíček a je náááádherný. 😵 😵

wlladka
13. čer 2010

Vím. Včera jsem Šimonkovi založila albíčo a okamžitě tam začali naskakovat reakce. Je to nádherný a strašně moc to nakopne. Když mi začne být ouvej, tak si to přečtu a hned je líp.
Je to krásný, když vás podrží úplně cizí ženský. 🙂

wlladka
13. čer 2010

Co vám budu povídat....... tety koníkovky jsou prostě nejlepší 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ee.liska
13. čer 2010

šarlot koukala jsem 😀 taky už jsem měla v pátek halenku na sobě 🙂
wladi albíčko je krásné, zkoukli jsme ho i s manžou, ten hleděl, jak mouhou být miminka maličká

m_artasek
13. čer 2010

Ahoj holky, Wlladi Šimonek je šikulka a určitě vše zvládnete. To je zase hic, sice včera u nás večer byla pěkná bouřka, ale dnes zas v bytě 29 stupňů ☹ Jinak jsme o víkendu s manželem odpočívali, on byl včera v práci a nikam se mu nechtělo, tak takovej válecí víkend.

ee.liska
13. čer 2010

@m_artasek mohlo by bouřit zas, co? to jste si aspoň o víkendu pěkně odpočinuli 🙂

m_artasek
13. čer 2010

@ee.liska: jo jo, mohlo by zas sprchnout , v tom bytě pod střechou, to je hrůůůůůza

mirax
13. čer 2010

@wlladka krásný albumek se Šimonkem 🙂 , je to takový skříteček malinký aje strašně roztomilý. Moco s etěším, až budeš psát, že máte přes dvě kil a pak pořád víc a víc...až vás nakonec pustí domů 🙂 ana fotkách bude pěkně špekatý a velký chlapeček 🙂 Držím palečky 🙂

mirax
13. čer 2010

taky posílám pár fotek z víkendu 🙂

sarlotta
13. čer 2010

jééé malá je zlatá @mirax🙂)) a bazén s Tobiáškem to muselo být super 😎

sarlotta
13. čer 2010

@m_artasek nějaký testík s // by nebyl ? 😉 už jsi v tabulce vysoko 😎 tak držím palešky.

m_artasek
13. čer 2010

@sarlotta myslím, že se nezdařilo, ale uvidíme 16.6. mám dostat MS

wlladka
13. čer 2010

@mirax děkuji. Jo, to bude ještě trvat, než budou alespoň ty dvě kilča. To se ale vydrží. jen ať je pak v pořádku a bez následků. Bětuška má kukadla jak zrcadla. Je nádherná 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru