Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
14. čer 2010

Ahoj holky,
koukám, že se nám koník zase nějak mění. To jsou novoty. Moc se mi to teda nelíbí.
Dnes jsem se vydala na nákup bez manžela, protože on pořád nemá čas a v lednici už bxlo jen světlo. 😀 Zvládla jsem to a teď trošku odpočívám.

Kopi: nám se v zlatnictví nic nelíbilo a hlavně se nadali nějak upravit- třeba síla prstýnku. Nakonec máme přímo od zlatníka, který je vyrobil. Cena byla super a výsledek taky. Tak snad něco seženete.

handm
14. čer 2010

pravě jsem objednala kočárek!🙂 Jupííííííííííí🙂 to je zas pokrok!!🙂

handm
14. čer 2010

jinak - wladi, šimonek je nádhernej uzlíček a úžasně šikovnej, snad mu to půjde takhle krásně dál a vy budete moct jít brzy domů!!🙂
Mad, mrcha mě mrzí, ale už bude poslední!!! Věř tomu!!🙂🙂🙂🙂
šarlotko, to mě mrzí s mladým, snad to nebude nic vážného...!!! ☹
Paaji, tak hezky odpočívej!!🙂 u nás to takhle v lednici vypadá hodně často 😀😀😀😀

mari111
14. čer 2010

no a jakej teda Handm? jinak už jsem z uřadu doma, sem tam nechala 300,- a na poště za odeslání papíru 200,- se mi ta svatba začíná vyplácet, ještě budu platit nějaké kolky, to ani nechci raděj vědět kolik, pak cesta na slovač a vyjde mne to víc jak nějaká menší oslava 😅

handm
14. čer 2010

Mari, nakonec ten (modrý s bílým)
http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/900-ca...

handm
14. čer 2010

MAri, no ale zas ten pocit, být mladou pani 🙂🙂🙂🙂🙂

sarlotta
14. čer 2010

handm krásný je moc🙂)) pak ho fotni naživo, ta modrá tady moc nevynikne 😉

handm
14. čer 2010

šarlotko, určitě fotnu, jen co dorazí 🙂 🙂🙂 🙂🙂 Myslím, že bude i v pohodě pro holčičku, kdyby se povedlo druhé někdy ... a byla to princezna 🙂

sarlotta
14. čer 2010

handm já mám po malém červený kočár🙂)) a je byl super, mě se líbil... z té Tvé kolekce bych já vybrala ten hnědý🙂 to je moje barvička 😉

handm
14. čer 2010

šarlotko, no jasně, já myslím, že v podstatě je to jedno v jaké barvě mimi jezdí 🙂 Já jsem i pro oblečení jakékoliv, už jsem tu psala, že dám Bobistovi klidně na doma i bílo-růžový dupačky 🙂
Hnědý byl nejspíš druhý v pořadí, kdyby neměli ten modrý... tak snad bude všechno ok..
Nakonec máš ale zelený, ne?!

sarlotta
14. čer 2010

No teď mám zeleno-zelený korbičku a sporťák pak bude modrý po malém🙂 x-lander má v nové kolekci i hnědo-zlatou.. ale manžovi se líbila zelená víc 😉 a mě taky 😎

handm
14. čer 2010

Když jsem koukala na x-landera, nejvíc se mi líbil ten bílej 😀😀😀 Ale nekupovala bych ho, samozřejmě, nejsem sebevrah 🙂 kvůli čištění atd... ale je fakt designově krásnej...

murynka
14. čer 2010

ahojky
@ee.liska jééé fakt ??moc děkuju 😵 😵 ne ne kurzík ne 😉 zatím na to není čas víš jak malé miminko 😀 😀 kurzíky jsou většinou ve večerní časy kdy zrovna koupeme a já jsme po celodením dnu vyfluslá 😝 😀 to poznáš za chviličku 😵 a jak ti je???

@handm to je super že stěhování vyjde ještě před narozením gratuluji 😉 😉

@kopa leni rýdl je super my máme retofy a také spokojenost 😵 😎
@sarlotta tak co malý byli jste někde?? 😒

murynka
14. čer 2010

@handm gratulka ke kočárku je krásný 🙂 😵 😵 X lander bílý je boží ale nereálný ☹ ☹ víš jak by vypadal 🙄 😅

kopa
autor
14. čer 2010

@murynka Markétko já jsem na ty retofy koukala,ale to je pro nás opravdu zbytečný 😅 já si ten prstýnek vemu jen jednou 😅 a tak je mi škoda do toho dát 12-15tisíc.To raději koupíme něco mimíkovi 😉 Tak nakonec koupíme náke úplně obyčejné.
@handm díky taky za tip a kočárek máš krásný 😵 My se v týdnu pojedem podívat na toho x landera a rovnou si tam koupím ten kojící polštář.Jinak výbavu teda začnu kupovat až kolem 30tt(přítel se furt bojí...je pověrčivej atd...)

kopa
autor
14. čer 2010

Holky a koukala jsem na ten bubchen a mě nepříjde drahý 😅

kopa
autor
14. čer 2010

@paajaa Paji ty už jsi 12tt 😎 😎
No my bysme si je nechali vyrobit,ale časově to asi nebude reální 😖

farmarska
14. čer 2010

ahoj holky, jen jsem se přišla ohlásit, že jsem ok., jen utahaná z práce. Ráno vstávám před pátou, od půl 6 už makám, dnes jsem tam byla do pěti, učila jsem se po směně zase papírovat a když jsem přijela domů, tak jsem se nažrala a vytuhla a vstávala jsem asi před půl hodinou 😅 😅 Tak ted musím rychle dodělat resty doma a zítra mám opět raní. Když zase nevytuhnu, tak přijdu trošku dřív pokecat 😉

murynka
14. čer 2010

@kopa jasný já prstýnek tedy nesundávám 😵 😵 ni v těhu jsme ho nesundala prostě ho mám pořád a mlj manžel také 😵 takže mi bez něja ani ránu mi dali 12 tis za oba což mi přijde krásná cena 🙂 za 14 dní máme 2 roky od svatby 🙂 😵 bubchen je dražší oproti jiným 😉

if.v
14. čer 2010

ahoj holky, tak se zase hlásím po delší době...dnes jsem byla na kontrole u gyndr. - sliznice už je celých 4.7 mm (10 DC je ok rozmezí 4 a 6, takže to je docela dobrý) 🙂. Z toho jsem měla radost. Ale současně mám vypsanou žádanku na hysteroskopii (jdu 9.7.), něco viděla v děloze a neví co to je. Tak chce mít jistotu. Taky mluvila o nějakém Ashermanově syndromu - což se prý stává někdy při těžkých porodech (přirostlá placenta a následná kyretáž) nebo po revizích...bývá to vzácné, ale bývá - je to zvláštní srůst dělohy a dá se relativně snadno odstranit..no a tenhle srůst někdy brání odtoku krve, takže se zdá menstruace slabá...tak snad to bude po prázdninách zase ok a já konečně začnu fungovat normálně...kdybyste měla některá osobní zkušenosti s tou hysteroskopií, tak písněte..vám věřím skoro všechno 😎

if.v
14. čer 2010

Farmi, to byla ale šalamounská odpověď na SMS 😉 já ti rozumím a děkuju.

kopa
autor
14. čer 2010

@murynka Markétko já nejsem zvyklá nosit prstýnky,takže u mě fakt nehrozí,že bych ho nosila 😅 😀 Chápu že 12tisíc není tolik,ale pro nás je to zbytečné,aby pak byli v krabičce v šuplíku.Víš já už mám tedko nák jiné priority 😀 Něco jiného je,když ho nosí oba manželé že 😎

farmarska
14. čer 2010

ivčo, tak já zkušenost teda nemám ani s jedním ani s druhým 😒 no ale snad doktorka ví, co dělá a snad tě to posune zase blíž k miminešku 😵

farmarska
14. čer 2010

holky a já mizím, mějte se tu pěkně a nezlobte 😉 ahoj zase zítra po práci 😉

murynka
14. čer 2010

@if.v zkušennost nemám ale at vám pomlžou k tomu miminku 😉 😉 držím pěsti 🙂

ee.liska
14. čer 2010

@if.v já na tom byla v září a zrovna mi rozrušili srůsty při tom a po 3 měsících jsem otěhu 😉 dělalai mii to v celkové narkoze, ráno jsem došla a odpo už jsem jela dom. prospala jsem teda dva dny ale bylo t v pohodě, sexit jsme nemohli myslím 14 dnů ale pomohlo to 😉 budu držet palce 🙂

mari111
14. čer 2010

farmíku farmíku, a odpočívat budeš kdy?

mari111
14. čer 2010

handm kočárek hezkej, moc , taky se neněj tešíš jak ja, jak malé dítě na hračku 😅

if.v
14. čer 2010

ee.liska, děkuju moc za naději. Taky věřím tomu, že pokud tam něco najdou, tak to půjde pryč...hledám na netu informace kde se dá, ale přece jen vaše zkušenosti tady jsou mi bližší

ee.liska
14. čer 2010

já jsem toho na netu tenkrát moc nenašla, a když tak samé odborné informace nebo horory 😝
mě tam jukli malou kamerkou, pak teda našli ty srůsty o kterejch se nevědělo a zrovna je teda, jak říkal dr, rozrušili a kousek i poslali na nějaká vyšetření kdyby něco. dávala jsem k tomu souhlas než mě uspali abych nemusela popřípadě do narkozy podruhé. po ZT jsem právě MS buď neměla vůbec nebo jen strašně slabounkou a po tom se to trošku zlepšilo. mělo se to zlepšit do půl roku ale to už jsem byla těhu. Ani mě po tom zákroku nic nebolelo, jenom jakoby slabá ms mi to přišlo a snažení bylo dovoleno hned, nemusela jsem třeba čekat 3 cykly nebo tak. hlavně že ti to udělají. stačí nějaká "blbůstka" a nejde otěhotnět ale při tomto zákroku na většinu přijdou 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru