Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
18. čer 2010

no tak to si ještě počkáš Handm než tě vemem do klubu melounku 😝 😀 😀 😀

handm
18. čer 2010

no promin, Mari, vzdyt pisu 110 🙂🙂🙂🙂 ty dva centaky mi snad odpustite 😀

mari111
18. čer 2010

no to se ještě uvidí ale si 29tt tak by to možná šlo ale jenom že si to ty 😀 😀 😀

handm
18. čer 2010

no to je uleva... uz jsem se bala, ze zustanu bez klubu jako ten kul v plote..navic podle UTZ mam termin jen tri dny po tobe, jak ti koukam do pasu, takze .... 🙂🙂🙂

mari111
18. čer 2010

no jo třeba budeme rodit stejně 😅

mari111
18. čer 2010

jo a zítra jedete pro fáro pro bobistu,jo 🙂

handm
18. čer 2010

No, akorat v porodnici se tedy nejspis nepotkame 😀😀😀😀 jojojo, zítra jedeme pro fáro bobistovo🙂 aby neskoncil nakonec v kolecku nebo na sankach 😀😀
Vcera jsem taky koupila jeste troje dupky krásný a dvoje tepláčky a taky tu "neprocuravaci" podlozku do postylky 🙂 ale manzilek mi to zapomnel stahnout a fotak je v aute v garazich v praci u nej.. takze vecer..

kopa
autor
18. čer 2010

@handm Holky já taky mohu do klubu 😀 😀

mari111
18. čer 2010

kolik máš Kopi, to víš, pro přijetí do klubu sou přísne podmínky 😀 😀 😀 😀
Tak pak hoď večer foto Handm cos nakoupila, ja dám taky foto pupku ať se pobavíme 😝

kopa
autor
18. čer 2010

@mari111 Já mám jako Handm 😅 😅 110cm a to jsem od vás 6 týdnů 😅 😀

mari111
18. čer 2010

tak to by šlo Kopiale jen pro to, že si od nás 3 týdny , si přijatá 😉 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
18. čer 2010

@mari111 😀 😀 😀

mari111
18. čer 2010

no jo Kopi, to víš, ono to není jen tak takovej klub, jinak jmenovala jsem se ředitelkou jen pro to ,že mám nejvíc,ju -aby si někdo nemyslel 😎 😎 😎

kopa
autor
18. čer 2010

@mari111 jasně paní ředitelko 😀 😀

Já dneska byla v drogerce a měli v akci ty vlhčené ubrousky od Pampers,dvojté balení tak jsem koupila dvě 😝 😀 No a zbytek začnu pomalu kupovat asi až po té svatbě.Já myslím,že oblečení kolem 56 mám dost,tak pak dokoupím až se mimík narodí(to jen kdybych nevěděla nadále to pohlaví)

mari111
18. čer 2010

jo a až se dozvíš pohlaví tak se vrhneš na vše rúžové nebo modré 🙂

petroska
18. čer 2010

čau holky.hele vy ste kecalky teda 🙂 .šarlot já měřím 168 a vážila sem před těhu 51.ted mám těch 54 a furt to jaksi stojí ☹ ale bříško trošku pošouplo za ten měsíc tak nevím co se doktorum nelíbí.malého už taky začínám víc cítit jak je větší že už mě přímo dlube do břicha jako by mě z tama chtěl vystrčit ruku že je ti někdy až auvej .holt se tam bude muset chudáček nějak naskládat když mám břicho nic moc velké.dneska sme zase byli obhlídnout ve zlíně kočárky a už na ně prdím a zítra se de objednávat ten x lander a už to neřeším.tchýnka hodná se nabídla že nám ho zaplatí takže už jiný jak ten x nechci 🙂 .já se rači jak tak sleduju ani přes boky nebo břicho neměřím protože bych naměřila že by ste mi nevěřili že sem vubec těhu 🙂

handm
18. čer 2010

🙂 bude to takovej klub elit..
jinak jasny, hodim vecer fotecky..
ja bych tak sla neco delat, jenze hadry pracovni manzel zapomnel vyndat ze svyho auta, takze nemam v cem pracovat.. tak misto toho drepim u compu

handm
18. čer 2010

jéé, kopiku, to jsme vcera taky koupili.. v TEsco, dvojite baleni v akci 🙂

handm
18. čer 2010

@petroska náhodou jsem koukala do albíčka a pupík máš krásnej!🙂
akorat jeden muj kamos takovým těhulkám říká oteklé nitě 😀😀😀😀 je to pako 🙂

handm
18. čer 2010

tak a končim se samomluvou 😀 jdu něco dělat... 🙂
pa a hezky vikend, vecer nahodim jeste ty fotecky..snad myslenku udrzim..😉

aronek
18. čer 2010

Tak mi volali z práce, kdy se jako můžu vrátit. Nástupce zvrzal co mohl ☹ Asi se mi krátí pobyt doma 😠 Přítel bez práce, obě babičky v důchodu, takže hlídání nebude problém, ale já si to chtěla užít. Jsem ale řekla, že na celý v žádném případě, tak jsem zvědavá jak to dopadne 😕

mari111
18. čer 2010

Handm no poklecala sis, ja tady měla návštěvu tak jsem se věnovala. Aronku téda ale snad nepudeš hned? nebojo.Si moc princátko neužiješ, no ale lepší než žádna práve,že 🙄 kor když je teď přítelak bez práce 😒

mari111
18. čer 2010

ne práve ale práce 😠 dneska prostš neumím psat

mari111
18. čer 2010

no šak to říkam, že prostš místo prostě, joj ta holka bude chytrá, asi mi už úplně celej mozek vycucala

aronek
18. čer 2010

mari šla bych tak srpen, nebo září a jen na částečnej. Prý mi udělají přestávky na kojení, ale asi bych to spíš řešila odstříkáváním, no nechám to koňovi, tedy zatím

mari111
18. čer 2010

nojo aspoň že to de jen na částečnej

madormi
18. čer 2010

@aronek a co děláš za práci jeslti se můžu zeptat, že je tak těžké najít nástupce?

mari111
18. čer 2010

ahoj Madormi

aronek
18. čer 2010

@madormi speciálního pedagoga, dost lidí nemá vzdělání a ten co má, tak mu to nejde ☹

mari111
18. čer 2010

tak zde múj melounek 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru