Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
22. čer 2010

Petroš a ja furt že co to je za krám u tamana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 , a oni jsou to tamani 😅 , já říkam čamani

petroska
22. čer 2010

@mari111 😀 😀 no nevím jak psát háčky u tamana 🙂

petroska
22. čer 2010

koukej kopi.fialkový za 130 a ten proužkový za 100 + ke každému černý tričko.a mají i xxlka 🙂 .jsou dlouhé že si je dáš bud nad prdel nebo pod prdel,drží to krásně gumyčka.mají je určo všude 🙂 .a dobrý matroš na to že je to tak levné

mari111
22. čer 2010

Petroš 😀 😀 😀 no ja už bych byla schopná hledat na netu značku taman 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petroska
22. čer 2010

@mari111 😀 no to bys asi dlouho hledala 😀

m_artasek
22. čer 2010

@petroska ty jsou moc krásné, ty jsem u ťamanů neviděla, no je fakt, že už jsem dlouho u žádných ťamanů nebyla a za 130 Kč no nekup to

kopa
autor
22. čer 2010

@petroska Petrosko díky,vypadá to dobře.Zkusím někde na to mrknout 😉 😉 No já tedko zkoušela ty kalhoty a nevím jak si je mám teda dát 😅 Když jsi je dám do půlky bříška,tak mě to tlačí jak čert a když si je dám pod břicho,tak mám tam dole hafo místa a vypadám jak kdybych tam schovávala pindíka 😅 😝 Takže budu potřebovat těhu gatě 😅

petroska
22. čer 2010

@m_artasek já tam byla naposled na základce.ted mě tam dohnala segra,ta tam totiž nakupuju pro dětičky furt a koupila si to tam taky něco podobného.akorád že ona je postavy xxl 🙂 .tak sem tam frkla ze srandy s mojim a strávila sem tam nakonec snad hodinu a nevěděla který si teda vybrat 😀 .za ty prachy když su těhu to stači a fakt to hezky vypadá.ted sem byla taky kámojdě jen v kostele na svatbě a dala sem si k tomu fialkovému ryfle a vypadalo to i tak pěkně.a když si kopi k tomu dá slušné kalhoty tak bude nevěstinka krásná.tuniky se mi zdá že dělají širší postavu,a kor když je někdo pevnější.právě proto bych ti kopi volila něco takového

handm
22. čer 2010

@kopa jeee, neplakej, kopísku, to nee!!!!!!!!!!! Nejak to dopadne, ty budes krasna nevesta a hotovo!! 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

handm
22. čer 2010

Jo ted jsem cestou z obeda viděla v Rossman drogerii plenky pro "newborn" Pampersky v akci za 249 🙂 Akorat tak vedet, jestli je to dobra cena 😀😀😀

mari111
22. čer 2010

no to bych se asi nedohledala 😀

mari111
22. čer 2010

jo kopísku potřebuješ těhu gatě, hlavně se v nich budeš líp cejtit 😉

petroska
22. čer 2010

@handm cena asi dobrá.u nas se to pohybuje kolem 300.jen mě každý odrazuje at ty nejmenší moc nekupuju že prý mimi rychle po porodu roste že mu pak budou malé.at si prý koupím větší 😕

handm
22. čer 2010

@petroska tam psali 0-3 mesicu.. to se neda odhadnout, leda pockat, jak se narodi velky pidižvík 🙂

cajori17
22. čer 2010

katyna6 -čaj znamena romsky holka-čajori je zdrobnělina 😉

petroska
22. čer 2010

@handm hm no právě podle toho jestli to bude cvalík.já si koupím asi 2 balení tech nejmenších pro začátek a pak se uvidí...

cajori17
22. čer 2010

kopi,me se libila na tobe tahle halenka http://www.tehotenska-moda.eu/Flirty-tunic-b648...

mari111
22. čer 2010

ahoj čajori, už ti je líp?

cajori17
22. čer 2010

ahoj Mari,je mi lepe,ale ja proste spatne vidim,a z toho me boli hlava a oci....no,tak dneska jsem vyhrabala bryle ,ktere bych mela nosit,tak uvidim....jinak mrcha nikde a me porad boli bricho a prsa,jako bych to mela dostat

handm
22. čer 2010

@petroska Já koupím asi taky dvoje pidi a pak se uvidí, podle situace.. nebo počkám na nějaký váhový odhad v porodnici...🙂

@mari111 @petroska holky chodíte na nějaké porodní kurzy?! Jakože jak dýchat atd?!

natalie77
22. čer 2010

@sarlotta ...no nic nedoháníme 😀 😀 😀 i když už je to doma dobré po všech směrech 😉 .
Venku lítáme, poslední tři měsíce to bylo náročný, tak doháníme kamarádky, resty.....počasí nějak nevnímám, vnímám ten klid a pohodu....a jsem moc ráda, že je už vše v pořádku. Dokonce i Mareček je v pořádku, dneska jdeme na kontrolu na imunologii, tak snad mu vezmou alespoň jeden ten spray na astma....

Zítra mám promoc, tak mám trošku nervy....mám slavnostní společenské šaty....no a spolužačky budou mít halenku a klahoty nebo šaty ke kolenům...tak abyhc tam nevypadala, jako magor....ale pořád si říkám, že svatba, křitny a promoce jsou velkou společenskou událostí....tak uvidím....alespoň vyvětrám šaty 😀 .

Tak se opatrujte, zase se brzy ukážu.
JO a na to testování držím moooooooooc pěsti 😵, tak ať slyším jen pozitivní zprávy.

mari111
22. čer 2010

Handm jak už jsme tu psala tak nechodím, teda ty toho koňa vúbec nečteš pozorně 😅 ..... 😝

mari111
22. čer 2010

Neti, nebudeš jak magor. Promoce ,toje událost 😉

mari111
22. čer 2010

nechodím Handm, bo tady se začínalo chodit už nějak v 16tt nebo kdy, jak mi říkala kámoška a to ja bych tak brzo nešla a cvičí se tam tak, že ja s těma míma zádama bych stejně na ně jen kopukala

petroska
22. čer 2010

@handm já nikam nechodím.mám zakázané cvičení a otřesy a tak vše kolem trajdání takže mám po cvičení.ale asi bych ani nechodila.občas si doma lehnu na záda jak radila šarlot a zkouším dýchat 🙂 .stejně si myslím že já u porodu budu tak zmatená že bych si ani na nějaký rady ze cvičení nespoměla a snad nějaký porodní asistentka pomuže a řekne co a jak ale myslím si že cvičení je k něčemu dobrý

petroska
22. čer 2010

@kopa tohle je to samé co prodávají u tamanu akorád že přes net je to hafo peněz a u tamanu za 100 😀

petroska
22. čer 2010

@cajori17 kalhoty se líbí i mě 😉

mari111
22. čer 2010

hezké kalhoty 😕

cajori17
22. čer 2010

to jsem ani nevedela,ze je takovy vyber krasneho obleceni pro tehulky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru