Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
22. čer 2010

@cajori17 Caj hele když něco seženu já 😅 tak ty taky jasný ju? 😀

cajori17
22. čer 2010

@kopa -jo,ale ty hledas tehotenske,kdyzto ja hledam v normalnich obchodech

kopa
autor
22. čer 2010

@cajori17 Cajori věř,že i to těhotenské se hledá blbě 🤐 🤐 Ale jako netěhu mají moc pěkný věci ve Spencrovi a mají velké velikosti,já tam normálně nakupovala 😉

cajori17
22. čer 2010

aha,tam moc nechodim......ja nejvic nakupuji v takku a c áčku

kopa
autor
22. čer 2010

Caj tak to seženeš i v Ca 😉
Ve spencrovi mají krásné kostýmky,sukýnky,košile....ale to na mě již tedko fakt není. 😒

kopa
autor
22. čer 2010

tak já mizím,jdu spát.papa

cajori17
22. čer 2010

vis ,ja nedavno jsem mela velikost 44,ale za posledni 3 mesice jsem se vyhoupla na 46 nekdy i 48 🤐 🤐 🤐 🤐
ale neminim takhle zustat...ja vim proc takova jsem..mam psychicky problem.od te doby co jsem potratila jsem nabrala 15 kg a vaha porad stoupa-prejidam se ze smutku a uzavrela jsem se do sebe,nechci ani chodit ven,protoze se za sebe stydim-je to hruza kam az to se mnou zaslo 😔

cajori17
22. čer 2010

@kopa tak preju pekny vecer...ja take odchazim.dibrou noc

aronek
22. čer 2010

Ahoj, nějak sem teď nestíhám moc chodit. Jsme na chalupě a tam není moc dobré připojení 😝 Takže přeji všem co měly narozeniny vše nej, gratuluji ke kontrolám, a Kopince pevné nervy na svatbu.
Zítra jedeme na kontrolu s kyčlema, tak pak dám vědět jak jsme dopadli 😉

paajaa
23. čer 2010

Krásné ráno,
moc děkuji za gratulace a fotečku běhěm dne doplním.

Cajori: koukám, že ta psychika u tebe dělá moc. Tak by to chtělo změnit k sobě přístup a mít se trošku ráda. Pak jistě i miminko půjde k tobě rádo bydlet. Asi to bude chtít čas, ale ty to zvládneš. 😉

Farmi: koukám, že tě v té práci úplně zničí. Tak snad brzo nabereš nové síly, aby bylo krásné snaženíčko. 😉

Kopi: koukám, že svatba se vám pěkně rozrůstá. Tak ať se hezky přítel stará a ty vybírej šatičky.

mari111
23. čer 2010

ahojík holky, ja zas od 5:00 vzhúru, mne asi jednou z toho nespní švihne.
Pajuš gratulka ke kontrole aj k svátku 🙂
Kopísku téda to sou trampoty s topu vaší svatbou, já jsem ráda že to mám za sebou a že jsem to neřešila, prostě sme šli a vzali jsme se 😎
Farmísku zase na tebe leze bacil 😠 to ale nesmí, musíš ho hned vyhnat,fuj fuj pryč od Farminky bacile 😠 😠 😠
čajori!!! jak píše Paja, začni e mít trošku ráda,jinak moc dobře nedopadneš 😒 buddeš se jenom trápit čím dál víc a bude to horší jak s psychikou tak s váhou ☹

farmarska
23. čer 2010

ahoj holky 🙂
mari tak at jsme se obě snažily ostopéro, bacilák na mne sedl 😝 opět mám mandle jak švestky a nemůžu polykat 🙄 a to jsem zkoušela včas snad všechno co se dalo, od echinacei, přes kloktání francovky, vitamíny, bylinky, ted zrovna cumlám propolky, ... a stejně je mi to houbeles platný 🙄 ty mandle prostě musej ven 😠 To odkládám jen kuli té práci, abych alspon měla po zkušebce, ale to se fakt nedá. 😔 Za chvíli si vlítnu ke krčaři a nechám si vypsat ten papír a případně napsat něco na ten bolavej krček. Jen doufám, že to bude včas a k tomu krku se nepřidaj i vysoký teploty 😨 to by bylo na prd 😢 Zatím mám jen mírně zvýšenou a tak to s paralenem na tý odpolední co mám až do neděle nějak vydržím 😖 a pak neděli proležím v posteli a zkusím se kurýrovat 🙂 i když teda bolí mne snad každej sval v těle, to se budou debilně vykládat palety a bedny atd.. ach jo, proč to nemohlo dva měsíce počkat, šla bych na neschopnost a nic bych neřešila 😖 🙄

farmarska
23. čer 2010

čajdo, jak píšou holky, přestan se užírat a měj se ráda prostě taková jaká seš!!! 😉 Vem si, že je spoustu lidí, co jsou fakt vážně nemocní, nějak zdeformovaní, na vozejčku a jiní ..a jak si umí život užívat! Tvých pár kilo navrch je proti tomu uplná banalitka 😉 Navíc někerejm se líběj holky při těle a na vychrtlinu se nemůžou ani podívat 😉 😎
Hele už jsem to psala kopísoj, každá jsme jaká jsme. Každej má nějakou "vadu". Vůbec to neřeš, jsou i hubenější i tlusčí. Jestli s tím něco chceš dělat, tak dělej, jestli ti to takhle vyhovuje, nech to bejt..a třeba později nastane ta chvíle, kdy to budeš chtít změnit 😉 a když ne tak ne 😉 znám spoustu tlustých spokojených lidí 🙂 🙂

sarlotta
23. čer 2010

kuk holky hezké dopolko🙂)) jsme musela do obchůdku a pozelévat balkon 😀 😀 a uf sem tu.
U nás dnes konečně sluníčko jupíííí, jen šíleně fouká teda 😠

@paajaa supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎 😎 😎

@farmarska co to toto ??? 😠 😠 😠 jaký bacil zaaaas... kakra, že Ty se tam v té práci s někým líbáš 😀 😀 😀

@mari111 já byla vzhůru ve 3 ráno 😅 sem si pročetla receptíky v časáku zďobla pomeranč a jabko a šla zase spinkat 😀

sarlotta
23. čer 2010

@cajori17 já si taky myslím, že spousta vychrtlin nám závidí prsa i ten zadek... chlapovi se líbí když má ženská křivky, prsa, pas a boky 😉 a jestli nosí vel 38 nebo 48 to stejně nepozná 😎

sarlotta
23. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 34tt.................. ....... ....KO28.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 34tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 31tt.......................... ....... ..KO 1.7........................... .................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 30tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 29tt .................. ... ..... KO 24.6 .........................................................čeká chlapečka
petroska 29tt.................. ..........KO 25.6..........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 29tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 28tt ...................... .........KO 19.7., cukr 23.6
miru.j 27tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 23tt ....................... . . ...... KO 24.6, velký utz 10.8.
Maarrtina 20tt ....................... ...KO 1.7. NT 12.7.
Zlababa 20tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO 2.7.
veve.b 16tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 14tt................................ KO 1.7. NT 22.6. v pořádku 😵
M_artasek 38DC
Cajori 33DC
Nicollka 32DC
M.aa.b 31DC
Farmarska 25DC
Katyna 21DC
Natalie 17DC
Aja 16DC
Madormi 10DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

aronek
23. čer 2010

Ahoj, tak jsme zpátky z kyčlí a jsou v pořádku. Jinak váhu neřeším, taky mi ukazuje přes 100 😝 asi je rozbitá 😀

sarlotta
23. čer 2010

aronek to je super🙂) gratulka, že už tam nemusíte🙂)) taky jsou u Vás na ortopedce takové fronty 😝 😝

aronek
23. čer 2010

@sarlotta u nás berou přednostně mimina, takže jsem nečekala 😀

ee.liska
23. čer 2010

ahojky 🙂
@mari111 nemůžeš spát? ☹ to je na prd
@farmarska brzo se uzdrav 🙂 ty mandle tě teda trápí 😠
@aronek to je výborné 🙂

ee.liska
23. čer 2010

sirelce držím palce na cukr

sarlotta
23. čer 2010

ahojky eli🙂 no snad se sirel ukáže🙂))

sarlotta
23. čer 2010

sem vyprala povlečení... fouká jak blázen, tak to bude hned suché🙂 a jdu na obídek.. už je zas 12 😲 😲 😅

ee.liska
23. čer 2010

tak dobrou chuť já jsem si dala oběd teprve do trouby 😅
dnesky mi přišli výsledky z endokrinologie, tak mi zvýšili dávku léků 😝 ale není to taková hrůza

kopa
autor
23. čer 2010

Ahoj holky,
tak dneska je mi už lépe 🙂 Přítel včera došel,nebavily jsme se 😀 v noci se přitulil a od té doby se bavíme 😀 jsem ráda,že dolez jako první 😝
Jinak nám jeho bratr poslal menu co měl na svatbě,tak ted z toho vybíráme co bysme si tam dali.Nám tam zařídí dort,svatební koláčky,i náké dezerty.
Takže bysme měli to svatební menu k tomu dorta,koláčky,dezerty a pak nabízí teplý a studený bufet tak bysme něco málo i z toho vybrali.

ee.liska
23. čer 2010

kopi to je dobře, že už máš doma klid 🙂 to menu úplně stačí 😉

kopa
autor
23. čer 2010

@cajori17 Caj s tím přejídáním to znám 😅 Já když mě dřív něco trápilo,tak jsem to taky zajedla jídlem.Velikost tu já před těhu měla 46-48,takže klídek ju 🙂 Jsi hezká holka 😵
@farmarska farmíku hele nekalila jsi včera ten redbull na zahrádce??že jsi mi zas nastydla 😀 😀 tak se brzo uzdrav!!!
@aronek Aronku tak super,že jste dopadli dobře 🙂 Náhodou mě se líbí tvoje fotečka bříška co máš v albíčku 😵 sto kilo,to hod za hlavu 😉

mari111
23. čer 2010

tak mám holky vypráno,uklizeno jak na vánoce a teď si du udělat sekanou a bramborovou kaši a pak se válet u bedny.člověk toho tolik stihne když je brzo vzhúru 😀

mari111
23. čer 2010

Aronku to je dobře že máte kyčliky v pořádku 😵

kopa
autor
23. čer 2010

@mari111 Maríku mnam,sekanou bych si taky dala 😎 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru